Astrolog Elvan Lapis

14. 08.1986 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünü kazanarak master yapmaya başladı ve İstanbul’a adımını attı. Yıllarca Hürriyet’te sosyal medya editörlüğü yaptı. Hürriyet Seyahat’in Dijital Yayın Şefi görevinden 2017’de ayrılarak bir seçim yaptı ve spiritüel dünyaya adımını attı. Yıllarca kişisel danışmanlık hizmeti ve astrolojik eğitimler verdi, yüzlerce astroloji öğrencisi yetiştirdi. 2019’da doğaltaş sektörüne adım attı ve kısa zamanda sektöre, taşların sadece ticari bir mal değil aynı zamanda 1. seviyeden ruhsal şifalanma aracı olduğunu öğretti. 2023’den itibaren ThetaHealing Basic DNA, Advance DNA, Derin Kazı, Sen ve Yaradan, Ruh Eşi ve Sezgisel Anatomi eğitimlerini alarak Master ThetaHealer oldu. Şimdilerde hem doğaltaş, hem yarı değerli taşlar ve değerli taşlarla ilgili tasarımlar yapan bir e-ticaret sitesini yönetmekle kalmıyor, hem ThetaHealing ve Astroloji seansları veriyor hem de kollektif bilinci yükseltmek için ışık işçiliğine devam ediyor.

Allah’ım daha fazlası lütfen ♡

İŞ BİRLİKLERİ

Bloomberg HT kanalında Aslı Şafak ile İşin Aslı pogramında, astroloji üzerine açıklamalarda bulunmuştur. (2019) Aslı Şafak ile İşin Aslı programında çıkan kitabı Bunun Bane Hediyesi Ne? Ve ritüel kitleri üzerine açıklamalarda bulunmuş, burçlar üzerine öngörülerini açıklamıştır. (2020)

TRENDYOL – AQUA DI POLO

Aqua di Polo markası ile Trendyol’da bir kampanya yapılmıştır. Her burcun sevdiği tarzdaki saat kombinleri Astrolog Elvan’ın seçimleri adı altında hazırlanmıştır.

WOMEN TV

Women TV’de İnci Yazgan ile Astroloji programında 24 Şubat 2020 haftasının konuğu olmuş ve karma astroloji üzerine sohbet gerçekleştirmiştir

2020 ve Tutulmalar hakkında merak etilenleri anlattığım instagram canlı yayını.

 

 

Loreal Paris ve Watsons Türkiye işbiriliği ile burçlar ve makyaj tüyoları üzerine Instagram canlı yayını

Marshall boya markası için burçlar ve renkler konulu video projesi düzenlenmiştir.

WOMEN TV

Women TV’de İnci Yazgan ile Astroloji programında 24 Şubat 2020 haftasının konuğu olmuş ve karma astroloji üzerine sohbet gerçekleştirmiştir.

 

COSMOPOLITAN DERGİSİ

Cosmopolitan Dergisi’nin instagram hesabına konuk olmuş ve Venüs retrosu üzerine gerçekleştirdiğim sohbet.

https://www.instagram.com/tv/CAFcniNJ3hT

Watsons Türkiye

Burç makyajı tüyoları! Loreal Paris ve Watsons Türkiye için burcuna özel astrolojik tüyolar! Hangi burç nasıl makyaj yapmalı?

https://www.instagram.com/tv/CA0cS12gUw7/

 

Bloomberg HT Radyo

Burç makyajı tüyoları! Loreal Paris ve Watsons Türkiye için burcuna özel astrolojik tüyolar! Hangi burç nasıl makyaj yapmalı?

https://www.instagram.com/tv/CLG4MCGjPok/

https://www.instagram.com/tv/CJ8Ni3OqjRV/

https://www.instagram.com/tv/CHpgGtIKUcC/

Okcupid TR

2021 Yılında Burçları Aşk Hayatında Neler Bekliyor?

https://www.instagram.com/tv/CLHawtagyjh/