ATTENTION PLEASE!

KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN!

KOÇ BURCUNDA YILIN İLK MERKÜR RETROSU GELİYOR.

25 NİSANA KADAR ELİNİZE, BELİNİZE, DİLİNİZE SAHİP OLUN!

VE İLERİ HAREKETE GEÇENE KADAR KEMERLERİNİZİ ÇÖZMEMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUR.

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya ayın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz iş hayatındaki gündemler, çalışma temponuz, bazı iş fırsatları, iş teklifleri ile oldukça meşgul olacağız. Özellikle Merkür’ün durağan pozisyonundan Salı günü itibariyle burcunuzda geri harekete başlaması size geçmişte kaçırdığınız iş, kariyer fırsatlarını tekrar değerlendirmek üzere gündeminize getirebilir. Bu dönemde yeteri kadar iyi değerlendirme yapabilecek algıda , kararlar alırken aceleci davranmayın, 25 Nisan’a kadar yeni girişimlerde bulunmamaya dikkat edin. Merkür’ün geri hareketinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, ifade güçlüğünden dolayı sinirli ve gergin olabilirsiniz, sakin kalmaya özen gösterin. Geri planda yarım kalan işlerinizi toparlamak için iyi bir dönemdir.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu bu dönemde karşınıza çıkacak kişiler sizin tarafınızdan gözünüzde fazla değerli kılınabilir, kişileri abartarak büyülü bir aşkın içine düşmenize neden olabilir. Gözünüz adeta aşktan kör olabilir ve 12. Evinizden aldığınız bu transit gizli saklı ilişkiler içine çekilmenizi ya da böyle bir ilişki içindeyseniz de bazı skandallar ile bu durumu ortaya çıkarabilecek süreçleri gündeminize getirebilir. Ancak transit Cupido Balık burcundan 2. Evinizde yer alan Uranüs’e sekstil açı yaparken tam da bu noktada size öz değerinizi hatırlamanızı ilişkilerde mantık çerçevesinde bir değerlendirme yaparak alma verme dengenizi bozmadan peşin hükümler vermemeniz gerektiğini vurgulayacak. Siz kendinizi hayatınızın merkezine koyun ki hayal kırıklıkları yaşamayın. Bu hayatımın aşkı ve benim için en iyisi diye düşündüğünüzü kişiler ilerde sizi hayal kırıklığına uğratabilirler.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 12. Evinizden alıyor olmanız iç dünyanıza şifa gibi gelirken, maneviyatınızı güçlendirecek eylemlerle bu dönemi rahat atlatmanızı sağlayabilir. İlişkiler konusunda daha rekabetçi, agresif ve kıskanç tavırlar da bu süreçte takınabilirsiniz.  Ancak bu sizi öfkelendirebilir ruhsal sağlığınızı da bozabilir.  Bu durumları yaşamamak için iç dünyanıza yönelebilir, meditasyon, yoga çalışmaları yapabilir hatta yalnız başınıza uzak seyahatlere çıkabilir, doğa içinde inzivaya çekilebilirsiniz. 8 Nisanda burcunuzda yaşanacak güneş tutulması öncesi sağlığınıza özen gösterin sizi geren stresli durumlardan uzak durmaya çalışın. Baş bölgesi, yüksek tansiyon, aniden oluşan felç inme, gözler ile ilgili oluşabilecek problemler ve trafikte kazalar ve kavgalara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya ayın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz iş hayatındaki gündemler, çalışma temponuzu ilgilendiren konular iş seyahatleri yurtdışı bağlantılı projeler ve eğitimler ile ilgili konularla meşgul olacaksınız. Salı günü Merkür’ün Koç burcunda geri hareketi sizin 12. Ev alanınızda oluşurken daha çok geçmişi sorgulayacak geçmişte yaşadığınız ilişkiler ya da elde edilemeyen bazı fırsatlarla ilgili konularla zihniniz meşgul olacaktır. Bu süreci daha çok kendi iç dünyanızda yaşamayı tercih ederken kendinize kızabilir, öfkelenebilir ve yine bu süreci kendi içinizde atlatmaya çalışırken de bazı ruhsal sıkıntılar depresyon ve uykusuzluk problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte tamamlayamadığınız proje ve iş bağlantılarınızla ilgili planlarınıza yönelik yarım kalmış işleri tamamlayabilir veya yarım kalmış seyahatlerinizi organize edebilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu bu dönemde  sosyal çevrenizde katıldığınız dernek veya organizasyonlar da karşınıza çıkacak kişilerle ilgili gözünüzde fazla değerli kılıp abartıp büyülü bir aşkın içine düşmüş hissetmenize neden olabilir. Gözünüz adeta aşktan kör olabilir yada bazı arkadaşlarınızla ilgili kendinizi kullanılıyormuş hissinde fazla ödün verdiğinizi düşündürecek durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak transit Cupido Balık burcundan 1. Evinizde yer alan Uranüs’e sekstil açı yaparken tam da bu noktada size öz değerinizi hatırlamanızı ilişkilerde mantık çerçevesinde bir değerlendirme yaparak alma verme dengenizi bozmadan peşin hükümler vermemeniz gerektiğini vurgulayacak. Siz kendinizi hayatınızın merkezine koyun ki hayal kırıklıkları yaşamayın çünkü bu hayatımın aşkı ve benim için en iyisi diye düşündüğünüzü kişiler ilerde sizi hayal kırıklığına uğratabilirler. Arkadaşlarınızla ilgili de ilişkilerinizde doğru sınırlar çizmeniz gerektiğini hatırlatacaktır.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 12. Evinizden alıyor olmanız iç dünyanıza şifa gibi gelecek, kendi kendinize kalmak isteyecek ve daha çok maneviyatınızı güçlendirecek eylemlerle bu dönemi rahat atlatmanıza fayda sağlayacaktır. Meditasyon, yoga çalışmaları yapabilir hatta yurtdışında seyahatlere çıkabilir, doğa içinde inzivaya çekilebilirsiniz. İç dünyanızda huzuru yakalayamaz öfkenize yenik düşerseniz sağlık konusunda zorlanabilirsiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeylere üzülmeyin.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya ayın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz iş hayatınızı ortaklıklarınızı ortak para alanlarınızı ilgilendiren maddi kaynaklar eş gelirleri, bankalar, krediler, miras, vergiler ve borçlarla ilgili konularda ödeme dengelerinizi düzene koymanız gereken bir sürecin içinde olabilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Koç burcunda geri hareketi sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve göz önünde olduğunuz alanlarda iletişimsel problemler nedeniyle sizi zorlayabilir bazı durumlarda anlayışsız, fevri ve kırıcı olabilirsiniz.  Bu eylemler sonrası bazı arkadaşlarınız ile ilgili aranız açılabilir, ilerleyen süreçte özür dilemek zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken sakin olup öfkeden uzak kalmanızda fayda var. Merkür Retrolarında uzaktaki dostlarınızla bir araya gelebilir bir süredir planlayamadığınız grup aktivitelerini yapabilir bu süreci verimli hale getirebilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu iş ortamında tanıştığınız biriyle  başlayacak bir ilişkide karşınızdaki kişiye körü körüne bağlanabilir onu gözünüzde fazla büyütebilirsiniz. Ancak transit Cupido Balık burcundan 1. Evinizde yer alan Uranüs’e sekstil açı yaparken tam da bu noktada size öz değerinizi hatırlamanızı ilişkilerde mantık çerçevesinde bir değerlendirme yaparak alma verme dengenizi bozmadan peşin hükümler vermemeniz gerektiğini vurgulayacak. İşyerinde bazı arkadaşlarınıza karşı fazla verici ve yardımsever olmanızın karşınızdaki kişilerden yeri geldiğinde aynı şekilde karşılık görememenin de hayal kırıklığını yaşama ihtimaliniz olabilir. Çalışma ortamında sınırlarınızı çizmeniz ve kendi benliğinizi unutmadan dengeyi korumanız gerektiği bir süreci size hatırlatacaktır.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 11. Evinizden alıyor olmanız yeni ortamlara girip yeni bir çevre ile birlikte özellikle işle bağlantılı yeni kişilerle tanışma ve organizasyonlara dahil olma ya da seyahatler kısmında sizi destekleyecek ve keyifli güzel zamanlar geçirmenize vesile olabilir. iş konusunda beklediğiniz bazı maddi kaynakları elde etme adına da fırsatlar karşınıza çıkabilir. Fırsatları ve yeni teklifleri değerlendirirken aceleci olmayın 25 Nisan öncesinde de yeni anlaşmalara imza atıp kararlar almamaya özen gösterin ve kendi öz değerinizi unutmadan adımlar atmaya gayret edin.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya ayın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz. İş ilişkileri, iş ortaklıkları, partnerler ve varsa eşiniz ile ilgili tamamlamak veya yapmak istediğiniz iş ve organizasyonları gündeminize alacaksınız.  Salı günü Koç burcunda gerileyen Merkür sizin kariyer ve meslek hayatınızı ilgilendiren alanda geçmişte tamamlanmamış süreçleri, fırsatları veya konuları gündeminize taşıyacaktır. İş ortamınızda ve iş çevrenizde düşüncelerinizi aktarırken yanlış anlaşılmalara neden olabilecek konuşma ve ifadelere karşı dikkatli olun aceleci söylemler ve öfkeyle gerginlikle yapılan konuşmalardan ve tepkilerden uzak durun haklıyken haksız konuma düşebilirsiniz. Aile içinde de benzer gerilimler yaşayabilirsiniz aman dikkatli olun. 25 Nisan’a kadar da iş kariyer alanınızda tekrar önünüze gelecek fırsatlar da ani kararlar almamaya özen gösterin sabırlı olursanız şans sizden yana olacaktır.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu uzak akrabalar vasıtasıyla veya seyahat yolculuk sırasında yada yeni bir eğitim projede tanışacağınız biriyle gözünüzü kör edecek seviyede cazibesinden etkilenip bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.  Ancak transit Cupido Balık burcundan 11. Evinizde yer alan Uranüs’e sekstil açı yaparken tam da bu noktada size öz değerinizi hatırlamanızı ilişkilerde mantık çerçevesinde bir değerlendirme yaparak alma verme dengenizi bozmadan sevilmeye layık olduğunuzu ve peşin hükümler vermemeniz gerektiğini hatırlatacak.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 10. Evinizden alıyor olmanız iş ve kariyer alanında üstlerinizden destek görmenizi sağlayacak olup iş ortamınızda fevri ve ani kararlar almadan ilerlemek sabırlı davranmak size fayda sağlayacaktır. Beklediğiniz maddi kaynaklar varsa işle ile bağlantılı prim ek ödeme gibi konularda maaş artışı gelir artışı gibi desteklerde görebilirsiniz. İş yerinde daha sağlıklı ve verimli ilişkiler kurmanızı sağlayabilir iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle ilgili ilişkilerinizi olumlu yönde destekleyebilir.8 Nisan’da Koç burcundaki Güneş tutulması kariyer alanınızda olacak olup bu hafta iş yerinde göstereceğiniz tavır ve eylemlerle ilgili de belirleyici etkilere neden olacaktır. Sabırlı olursan kazançlar terfiler kapında böceğim.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya ayın Oğlak burcunda seyri ile başlıyoruz. İş hayatınız birlikte çalıştığınız insanlar ve iş yeri ile ilgili belli başlı süreçleri yönetmek ve gündelik rutin işlerinizi hatta  sağlık gündemlerinizi de ilgilendirebilecek konular ön planda olacak. Salı günü Merkür’ün Koç burcunda yapacağı Retro hareket sizin yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, seyahatler ,yeni eğitim ve projeler mahkemeler ve adli konuları ilgilendiren alanda önünüze geçmişte tamamlanmamış konu ve süreçleri tekrar getirebilir. İletişim konularında daha dikkatli olmanızı ve aksamalar karşısında sabırlı ve sakin kalmanızı tavsiye ederim. Geçmiş dönemlerde yaşadığınız bazı sorunlar tekrar etse de kaçırdığınız bazı detaylara odaklanabilir süreçlerin tamamlanması konusunda daha iyi organize olabilirsiniz. Seyahatlerde aksamalar ve rötarlar olabilir bazı eşyalarınızı kaybetme riski yaşayabilirsiniz kafa dağınıklığı ve aceleci durumlar nedeniyle de kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu uzak akrabalar vasıtasıyla veya seyahat yolculuk sırasında ya da yeni bir eğitim projede tanışacağınız biriyle gözünüzü kör edecek seviyede cazibesinden etkilenip bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.  Ancak transit Cupido Balık burcundan 11. Evinizde yer alan Uranüs’e sekstil açı yaparken tam da bu noktada size öz değerinizi hatırlamanızı ilişkilerde mantık çerçevesinde bir değerlendirme yaparak alma verme dengenizi bozmadan sevilmeye layık olduğunuzu ve peşin hükümler vermemeniz gerektiğini hatırlatacak. Uzak akrabalara maddi destekler vermek isteyebilir ya da sizden borç talebinde bulunabilirler destek olurken de kendinizi ve ihtiyaçlarınızı iyi değerlendirin maddi kayıplar yaşayabilir aranızdaki alışveriş sonrası hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz iletişimsel problemler nedeniyle de aranız açılabilir.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 9. Evden alıyor olmanız da gündeminize yurtdışı bağlantılı yeni projeleri ve seyahatleri taşıyacak olup maddi kaynaklarınızı bu doğrultuda kullanmak üzere planlar yapabilirsiniz.  Yine tamamlayamadığınız eğitimleri tamamlayabilir bunlarla ilgili para harcamak isteyebilirsiniz. Bu dönemde ekstra borçlanmamaya ve aşırıya kaçan maddi harcamalara dikkat edin.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Gündeminizde hobileriniz sosyal çevreniz sosyal gruplarınızla olan ilişkileriniz dernek grup faaliyetlerinizi ilgilendiren konular veya çocuklarınız ve onların eğitim hayatlarına dair gündemler devreye girerken her türlü ikili ilişkilerinizde bu hafta önemli olacaktır. Merkür’ün Salı günü itibariyle Koç burcunda gerilemesi sizin ortaklarınızla olan para alanlarınızı ilgilendiren konularda eş, partner gelirleri, bankalar, krediler vergiler, borçlar, miraslarla ilgili geçmişten gelen bazı konuları gündeminize tekrar taşıyabilir. Geçmişte gözünüzden kaçan bu konularla ilgili fırsatları değerlendirebilir bunlarla ilgili bir tamamlanma süreci yaşayabilirsiniz ancak yeniden bir borca girmeniz birileri adına borçlanmanız tavsiye edilir yanılgılara sebep olabilir.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu maddi kaynaklarınızı başkaları adına kullanırken özellikle ikili ilişkilerde sizin gözünüzü kör edebilir ve fazlasıyla kendinizden ödün veriyor olmanız bir süre sonra kendinizi kullanılmış hissetmenize neden olabilir. Cupido Uranüs olumlu açısının desteği de tam olarak size kendi sınırlarınızı doğru belirlemeniz öğretirken maddi kaynaklarınızı ve gelirlerinizi kullanmanız konusunda sizin daha mantıklı kararlar almanızı sağlayacaktır.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 8. Evden alıyor olmanız maddi konularda ilişkilerden ortaklıklardan ya da partnerlerden gelen desteklerle ilgili size fırsatlar sunarken bu fırsatları değerlendirme konusunda aceleci ve fazla gerilimli olmadan çatışmalardan uzak kalmanızı tavsiye ederim ikili ilişkilerdeki sınırlarınızı koruyamazsanız gerilimler ve çatışmalar nedeniyle psikolojiniz bozulabilir maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. 8 Nisan Koç burcunda olacak güneş tutulması öncesinde buradaki tavır ve eylemlerinizin durumu fırsatlarınızı ve kaynaklarınızı etkileyecektir.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya ay Oğlak burcunda başlıyoruz aile ev ortamı bunlarla ilgili işlerinizi ilgilendiren konular ön planda olurken ailevi ilişkiler aynı zamanda iş ve ev arasındaki çalışma ortamına bağlı süreçleri yönetmek önemli olacak. Salı günü itibariyle karşıt burcunuz Koç’ta gerilemeye başlayacak olan Merkür ilişkiler iş ortaklıkları ve partnerler eşlerinizle olan ilişkilerinizde geçmişte yaşadığınız problemleri tekrar hayatınıza taşıyabilir ve bunlarla ilgili konuları çözmeniz gerekebilir. Tamamlanmayan konular tekrar edebilir ve geçmiş ilişkilerinizde yaşadıklarınızı ve hissettiklerinizi zihninizde film şeridi gibi döndürebilirsiniz. Bu dönemde en çok exlerden dönüşleri de sizler alabilirsiniz. Eski partnerler tekrar iletişime geçmek isteyebilirler sizin hayatınızda  yeniden yer almak isteyebilirler ancak exten next olmayacağını hatırlamalısınız. 25 Nisan’a kadar yeni işler projelere başlamayın yeni anlaşmalardan ve yeni ilişkilerden özellikle uzak durmanızı tavsiye ederim.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu iş çalışma ortamınızda birlikte çalıştığınız insanlarla ilgili ya da sizin yanınızda çalışan ,destek veren kişilerle ilgili ikili ilişkilerinizde aldanma ve kandırılmaya karşı gözünüzü kör edebilir etkiler verebilirken ,dikkatli olmanızda fayda var vicdanınız suistimal edilebilir. Cupido Uranüs sekstil açısı da tam olarak ilişkilerinizde iletişim kurduğunuz kişilerle ilgili aldanma ve kandırılmamaya yönelik sizin mantıklı kararlar almanız açısından sizi uyarıyor olacaktır.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 7.Evden alıyor olmanız ilişkilerde rekabetçi ve fevri olmadığınız sürece yaşadığınız problemleri çözmenizi sağlayacak geçmişte değerlendiremediğiniz ortaklıklar ve girişimlerle ilgili maddi konularda finansal destek sağlayacak bazı projeleri tekrar gündeminize taşıyabilecektir.

8 Nisan’da Koç burcunda olacak güneş tutulması da tam olarak burada göstereceğiniz tavır ve tutumlarla alakalı olarak sizlere bazı fırsat ve imkanlar sunacak, ilişkileriniz ,ortaklıklarınız, ailevi konularınızla ilgili destekleniyor olacaksınız.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya ay Oğlak burcunda başlıyoruz. İletişimsel süreçlerinizin ön planda olduğu yakın çevrenizi ilgilendiren konular kardeşler ve kısa seyahatler, arabalar araçlarınızı ilgilendiren konular ya da ticaret hayatıyla ilgili gündemleriniz ön planda olacak. Salı günü Merkür’ün Koç burcunda geri hareketine başlaması çalışma düzeniniz iş hayatınız gündelik işlerinizi sağlığınızı ve evcil hayvanlarınızı da ilgilendiren konularda geçmişte yaşadığınız bazı problemleri tekrar karşınıza çıkarabilir 25 Nisan’a kadar bu konularda çözemediğiniz bazı problemleri çözmenizi sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni projelere, iş girişimlerine ya da iş değişikliğine bağlı sözleşmelere karşı dikkatli olmalı, alım satım konularında imzalanacak evraklara da dikkat etmenizi tavsiye ederim. İletişimsel problemlere ,öfke patlamalarına karşı lütfen sakin kalmaya çalışın en çok da iş hayatınızda birlikte iş yaptığınız kişilere karşı kırıcı tavır ve tutumlar sergilemeyin. Kardeşleriniz ile de iletişiminize dikkat edin. Öfkenizi kontrol edemezseniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir baş ağrıları, tansiyon gibi problemlere psikolojik rahatsızlıkların verdiği sorunların bedensel etkilerine maruz kalabilirsiniz.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu ilişkilerde ve aşk hayatınızda sizi kendisine aşık edecek cazibede birini karşınıza çıkarabilir. Çok etkilendiğiniz bu kişiye karşı tüm perdelerinizi indirebilir ve karşınızdaki kişiyi olduğundan daha fazla gözünüzde büyütmeniz ilerde hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Cupido ve Uranüs sekstili tam da bu noktada öz değerinizi vurgulayarak kendinizi ilişkilerde merkezinize almanız gerektiğini ve mantıklı kararlar almanız konusunda destekleyecek.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 6. Evden alıyor olmanız iş hayatınızda adete sizi kamçılayacak  daha rekabetçi ve girişimci yanınız ortaya çıkacak. Bu süreçte iş yaptığınız kişilerle olan ikili ilişkilerinizi de olumlu etkileyecek bağlar kurmanızı destekleyecektir. Kardeş yakın akrabalar ve aile büyüklerinden güçlü bir kişinin desteğini de görebilirsiniz. 8 Nisan da Koç burcunda olacak güneş tutulması öncesi iş çalışma gündemlerinizde ve sağlığınız konusunda ki gelişmeler öncesi fragman niteliğinde bir hafta olacak.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Gündeminiz maddi konular,çalışma gelirleriniz, öz değerinizi de ilgilendiren konuların ön plana çıktığı bir hafta olacak. Salı bilir günü itibariyle Merkür’ün Koç burcundaki geri hareketi aşk hayatınızı ilgilendiren konularda partnerinizle geçmişte yaşadığınız sorunların tekrar etmesine neden olabilir. Hayatınızdaki kişiye karşı sabırsız ve fevri olabilir bu yüzden de iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuğu olan kişilerin de iletişimlerinde benzer sorunlar yaşaması yada çocuklarını ilgilendiren geçmiş konuların da gündemine gelmesine neden olabilir sakin kalırsanız bu süreci çok daha iyi yönetebilirsiniz. Eski aşk defterleriniz açılabilir karşınızda pişman olmuş Exler görebilirsiniz unutmayın ki Exten Next olmaz okunuzu yeni hedeflere doğrultun benim özgür taylarım.

Çarşamba günü Venüs Neptün balık burcunda transit kavuşumu ev aile yuva alanınızda oluşurken ailenizle ve sevdiğiniz insanlarla bir arada keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir ailenize karşı özverili ve fazla verici olabilirsiniz. Uranüs cupido sekstili ile de kendinizi düşünerek mantıklı kararlar almanınızı sağlarken konfor alanınızdan çıkmak istemeyebilir huzuru evinizde veya sevdiğiniz insanla vakit geçirmekte bulabilirsiniz. Ev arsa emlak konularında yatırım yapmak için doğru zamanlar değildir hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz imza atmadan önce sözleşmelere çok dikkat etmelisiniz.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 5. Evden alıyor olmanız yeni aşklara yelken açma fırsatları sunarken hayatınıza yeni insanlar getirebilir aşk enerjisini etrafınıza yayabilirsiniz.  Yatırımlarınız konusunda da sizi desteklerken aceleci olmayın ve ani kararlar almamanızı tavsiye ederim borsa kripto piyasaları gibi yatırımlardan yeni bilmediğiniz kağıtlar ya da spekülatif olanlardan uzak durmanızda fayda var.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya ay burunuzdayken giriş yapıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymak isteyecek ve  kararlarınızı alırken benliğinizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Salı günü itibariyle Merkür’ün Koç burcunda yapacağı geri hareketi sizin ev aile ve yuva alanlarınızda geçmiş konuları tekrar gündeme getirebilir. Bu dönemde ailenizle yaşayacağını iletişim problemlerine karşı dikkatli olmalı fevri öfkeli ani çıkışlara karşı sakin kalmayı denemelisiniz. Ev arsa alımı gibi konularda yeni yatırımlar yapmak için uygun zamanlar değildir 25 Nisan sonrasına bu fırsatları ertelemeye çalışın imzalayacağınız her türlü sözleşmeye karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Çarşamba günü itibariyle Venüs Neptün’ün balık burcunda kavuşuyor olması kardeşler yakın akrabalarla ilgili konularda gözü kapalı kararlar almaya meyilli olabilirsiniz. Cupido ve Uranüs sekstili size her türlü ilişkilerinizde mantıklı karar almanızı ve bazı detayları görmeniz konusunda fırsatlar sunacak olup fazla verici olduğunuzda uğrayacağınız zararların önüne geçecek dikkati sağlayacaktır.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezege0nlerin transit etkilerini 4. Evden alıyor olmanız ev yuva konularınızda belli başlı girişimlerinizde sizi harekete geçirecek enerjiyi sunacak olup yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Evinizin tesisatı gibi konularda tadilat girişimleriniz olabilir. Yakın çevre kardeşler ve akrabalarınızla ilişkilerinizde iletişiminizde duymaya hazır olmadıkları konularla ilgili sert söylemleriniz yaralayıcı ve kırıcı olabilir sakin olmaya gayret et inatçı keçim.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya ay Oğlak burcunda giriş yapıyoruz. Haftaya sosyal çevrenizdeki gündemlerinizi ilgilendiren konularla giriş yapıyorsunuz. Bir yandan da iç dünyanızda yaşadığınız dönüşüm ve değişimin çevrenize olan yansımaları ile ilgili gelişmelerle meşgul olacaksınız. Salı günü itibariyle Merkür’ün Koç burcunda gerileyecek olması sizin iletişim konusunda özellikle ekstra dikkatli olmanız bir döneme işarete ediyor özellikle dijital platformlarda mailler yazışmalar yaptığınız işler varsa bunlarla ilgili dikkatli olmalı iletişim araçları, telefon, bilgisayarlar konusunda hatta kullandığınız araçla ilgili bazı sorunlalar karşılaşma ihtimaliniz mevcut ,trafikte kazalara karşı da dikkatli olun tartışma ve kavgalardan uzak durmaya çalışın. Geçmişte tamamlamadığınız konularla ilgili tekrar edebilecek sorunları fırsata çevirmeye bakın özellikle ticaret hayatında ve eğitim konularında yarım kalmış işleri hızlıca düzenleyebilirsiniz.

Çarşamba günü itibariyle Venüs Neptün’ün balık burcunda kavuşuyor olması sizin maddi konularda çalışma gelirlerinizde beklediğinizi bulamadığınız bazı girişimler konusunda istediğiniz geliri elde edememiş olmanız hayal kırıklığı yaratabilir kandırılmış hissedebilirsiniz. Cupido Uranüs sekstili size maddi konular dışında öz değerinizi hatırlatacak ve mantıklı kararlar almanız konusunda sizleri destekleyecek etkilere sahip.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezege0nlerin transit etkilerini 3. Evden aldığınız etkiler sayesinde iletişim konusunda yakın çevrenizle yaşadığınız problemleri düzeltme imkanı sağlarken aynı zamanda ticari işlerinizden gelen gelirlerinizi de destekleyici etkiler altında olacaksınız. Hırslı rekabetçi durumlar içinde olmanız çevrenizdeki kişileri hayatınızdan uzaklaştırabilir maddi kazançlarınız konusunda da sizleri zorlayabilir. Bu dönemde iletişiminizde olabildiğince sakin kalmalı, ani kararlar almadan harekete geçmeden önce iyi değerlendirmelisiniz. Unutmayın ki öfkeyle kalkan zararla oturur.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya ay oğlak burcundayken giriş yapıyorsunuz. Sosyal çevreniz arakdaş gruplarınız ve gruplarla yapacağınız aktiviteler ve planlar gündeminizde olacak. Salı günü Merkür’ün Koç burcunda geri hareketine başlayacak olması sizi maddi konularda kazançlarınız ve kaynaklarınız konusunda geçmişte ortaya çıkan benzer sorunlarla tekrar mücadeleye itebilir. Yeni girişimler yeni kazanç yolları ile ilgili projelerden ve imzalardan 25 Nisan’a kadar uzak durmanız sizin adınıza faydalı olacaktır. İş konusunda maddi kaynak yaratmakta zorlanabilir alacak verecek konularında gecikmeler yaşayabilirsiniz. Bu yüzden agresif tavırlardan ve öfkeden uzak durmalı iletişimde oluşacak kavga ve gerilimlerin en çok size zararı dokunabileceğini unutmayın.

Çarşamba günü itibariyle Venüs Neptün’ün balık burcunda kavuşuyor olması sizin ikili ilişkilerinizde kardeşleriniz ve akrabalarınızla ilgili konularda yada ticari hayatınızla ilgili iş yaptığınız kişilerle ilgili gözünüzde fazla değer verdiğinizi yanılmaya meyilli olduğunuzu gösterirken. Cupido Uranüs sekstil açısı tam da bu noktada size değerinizi hatırlatacak mantıklı kararlar almanız konusunda destek sağlayacak. İlişkilerinizde kendinizi hayatınızın merkezine almanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha deneyimleyeceksiniz. Parladığınız ve ışıldadığınız bir dönemde olduğunuzu hatırlayacaksınız.

Cuma günü itibariyle Venüs’ün koç burcuna geçmesi Marsın balık burcunda olup karşılık ağırlama konumumdaki gezegenlerin transit etkilerini 2. Evden aldığınız etkiler sayesinde maddi kazançlar ile ilgili fırsatlar sizinle olacak. Maddi konularda beklediğiniz kazançları bu tarihten sonra elde edebilirsiniz. 8 Nisan’da Koç burcunda olacak Güneş tutulması kazançlarınızı ve öz değerinizi ilgilendiren alanda gerçekleşecekken bu dönemdeki tavrını, tutumunuz, iletişimizin ve hayaller kurduğunuz her türlü düşünce ve isteklerinizin fragmanını yaşayacağınız bir hafta.