TUTULUYORUZ!!!

08 Nisan 2024 19° Koç Burcunda Şiron etkili Güneş Tutulması

Hızlı ve Öfkeli OLMA!!!  Sakin ve Mantıklı OL!!!

Bir yılan gibi gömlek değiştireceğiz,

Yeni başlangıçlar tüm yaralarımızı saracak, şifalandıracak.

Herkese güzel bir bayram diliyorum, bayramınız kutlu olsun…

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Tutulmanın başrolü sizsiniz. 1. Evinizde gerçekleşecek bu tutulmayla aslında bedensel sağlığınız ön plana çıkarken imaj değişiklikleri de yapmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı yaşamaya dair yeni girişimleriniz destekleneceği bu süreçte sağlık kontrollerinizi de ihmal etmeyin. Kişisel gelişiminizi destekleyecek yeni eğitimler alabilir beden ve ruhunuzu da aynı zamanda şifalandırabilirsiniz. Her anlamda kabuk değiştirdiğiniz bir dönem uzun süredir devam eden ya da tamamlanmamış yarım kalmış projelerinizi tekrar ele alacağınız bir süreç ve bunlar için de eyleme geçeceğiniz yeni başlangıçlara cesurca girişeceğiniz bir dönemdesiniz. İş birlikleri, ortaklıklar, kariyerinizi ve maddi finansal alanınız kazançlarınızı da ilgilendiren alanda ani ve beklenmedik teklifler ve fırsatlara açık olacaksınız.

Merkür’ün 25 Nisan’a kadar burcunuzda geri hareketine devam ediyor olması sizin yarım kalan işlerinizin tamamlanması konusunda sizi desteklerken aslında bazı detayları da bir şeylere adım atmadan önce tekrar değerlendirmeniz için bir fırsat. Yeni başlayacağınız her iş ve girişimde aceleci davranmayın sabırlı olun ve detayları incelemeden atılımlarda bulunmayın. Karar vermeden önce Nisan sonrasını beklemek sizin lehinize olabilir bu süreçte de anlaşmaları sözleşmeleri ya da fırsatlarla ilgili detayları ayrıntılı ve mantıklı şekilde ele alabilirsiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 12. Evinizde gerçekleşirken birkaç gün kendinizi güçsüz, enerjisiz ve harekete geçme konusunda zorlanıyor olarak bulabilirsiniz, ruhsal yönden de kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Ruhsal dünyanızı tetikleyecek geçmiş yıllardan süre gelen konular, eskilerden alacağanız bir haber veya eski bir ilişkinizle alakalı bir konuda size gelecek dönüşler keyfinizi kaçırabilir. Ruhsal sağlığınızı da bu dönemde bozmamaya gayret gösterin psikolojinizi güçlü tutmak bedensel olarak harekete geçmek size iyi gelecektir. Açık havada bol bol yürüyüş yapabilirsiniz.

Seyahatlerde, yolculukta, yeni projelerde ve işlerde başlatacağınız süreçlerde  gecikmeler yaşayabilir bazı engellerle karşılaşabilirsiniz öfkenize yenilmeyin acele ederek bir şeye yetişmeye çalışmayın her türlü kazaya karşı dikkatli olmalısınız. Bazı şeyleri zorla oldurtmaya çalışmayın.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş kavuşumu burcunuzda gerçekleşecek olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir,  bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya 19° Koç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Ruhsal dünyanızı etkileyen ve kadersel konularınızı ilgilendiren 12. Evinizde gerçekleşecek. Mevcut durumlar karşısında her hangi bir kontrolünüzün olmadığını bilerek akışta kalmaya özen gösterin. Evlilik, ilişkiler ,iş ortaklıkları, kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar ve bir değişim süreci içerisinde olacaksınız. Bu süreçlerin etkisiyle de ruhsal dünyanızı tetikleyici durumlar psikolojinizi etkileyebilir ,geçmişe takılı kalıp oradaki bazı konuları tekrar değerlendirmek keyfinizi kaçırabilir. Ruhsal sağlığınızın bedensel sağlığınızı ilgilendirdiğini unutmayın ve her ikisinde de özen gösterin. Şifalanmak için her hangi bir alışkanlığınızı terk edebilir, yeni bir diyete başlayabilir, sağlıklı olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Rutinleriniz değiştikçe ve yeni alışkanlıklar yeni düzenlemeler yaptıkça hayatınızda daha iyi hissedip mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 11. Evinizde gerçekleşirken sosyal çevrenizle ilgili bazı kısıtlamalar, katılacağınız organizasyonlarda aksamalar, gecikmeler, problemler ya da bazı çevrenizdeki insanlarla yaşayacağınız anlaşmazlık ve iletişim sorunları nedeniyle ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilir bazı kişileri veya arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte öfkenize yenilmeyin sakin ve sabırlı olun herhangi bir konuda yaşayacağınız rötarda aceleci olmayın.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir,  bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Rüyalarınızın da çok aktif olduğu bir dönemdir özellikle bazıları gelecekten haberler taşıyabilir.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya 19° Koç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 11. Evinizde olan bu tutulma sosyal çevreniz arkadaşlarınız bağlı olduğunuz dernek ve kulüpleri, hatta sosyal medya gibi alanlarda göz önünde daha çok olmak isteyeceğiniz ve kendiniz ön plana çıkarmak için yeni fırsat ve kişilerle karşılaşacağınız bir etki ile dönüşüm sürecindesiniz. Belki yeni projeler ve organizasyonlar dahil olabilir bu sayede daha göz önünde olabilirsiniz. Ancak yeni başlangıçları ve projeleri 25 Nisan sonrasına ertelemekte fayda var yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz, yönetici gezegeniniz Merkür Koç burcunda Retro hareketine devam etmektedir. Bu süreçte düşünceleriniz dile getirirken aceleci davranmayın yazarken ya da sözlü iletişim kurarken tekrar tekrar düşünün. Uzun süredir bir araya gelemediğiniz eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz, aile büyüklerinizle zaman geçirebilir onlarla ilgili bazı haberler alabilirsiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 10. Evinizde gerçekleşirken iş ve aile yaşamınızla ilgili alacağınız bazı sorumluluklar karşısında ne yapacağınızı bilemeyebilir mücadele vermekten yorulabilirsiniz. Bazı şeyleri zorlayarak halletmeye çalışmayın bu süreçte vereceğiniz mücadele ruhsal dünyanızı olumsuz etkileyebilir bedensel sağlığınızı zorlayabilir. Kariyer hayatınızı ilgilendiren konularda aceleci kararlar almayın zamanı iyi yöneterek bitirmeniz gereken işlere odaklanın Retro sonrası süreçte bunun mükafatlarını alacağınız bir döneme gireceksiniz.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, uzaklardan alacağınız şok edici haberler gündeminize gelebilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Uyku düzeninizin değiştiği ve aynı zamanda rüyalarınızın da çok aktif olduğu bir dönemdir özellikle bazıları gelecekten haberler taşıyabilir.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. En az Koç burçları kadar sizi de etkileyecek bu tutulma sizin 10. Eviniz yani iş ve kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Aynı zamanda ev yuva aile anne ile ilgili konularda da alacağınız tutulma etkisiyle bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatında girişmeye cesaret edemediğiniz kariyeriniz ilgilendiren konularda yeni girişim ve fırsatlara açıkken eviniz ve işiniz arasındaki dengeyi kurmanızda önemli olacak. Aile yuva konularında etki alanlarınız evlenebilirler ya da ilişkilerini resmiyete dökecek adımlarda bulunabilirler yeni birileriyle tanışacak olanların ilişkileri evliliğe gidecek ciddiyeti kazanabilir. Kariyer ev aile yuva alanlarında şifalanacak, annesiyle ilgili sağlık gündemleri olanların ise annelerinin şifalandığı bir sürece gireceğini söyleyebiliriz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 9. Evinizde gerçekleşirken eğitim yüksek öğretim yabancılarla ilgili konular dış ticaret uzak seyahatler gibi konularda yeni başlangıçlar konusunda bazı engellenmeler veya kısıtlanmalara maruz kalabilir rötar durumları seyahatlerinizde yaşayabilirsiniz kimileriniz de yasal prosedürlerle mücadele konusunda zorlanabilir. Bu süreçte yeni başlangıçlarınızı 25 Nisan sonrasına bırakmak sizin yararınıza olacakken olmayan şeyleri oldurmak için fazla zorlamayın. Geride kalan işlerinizi yarım kalan süreçlerinizi projelerinizi tamamlayabilirsiniz yeni bir eğitim yerine tamamlanması gereken eğitimlerin üzerinden geçebilirsiniz resmi yerlere vereceğiniz evrakları da tekrar tekrar kontrol etmenizde fayda olabilir.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, sosyal çevrenizden sosyal medya alanından üye olduğunuz grup ve derneklerden bazı haberler ve fırsatlar  karşınıza çıkabilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Daha göz önünde olabilir, hayal ettiğiniz ya da büyük hedeflerinize kavuşmanın güzel gelişmelerine şahitlik edebilirsiniz.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 9. Evinizde olacak tutulma da destkelenecek fayda görecek burçlardan biri de sizsiniz. Özellikle yurtdışı ile bağlantılı süreçlerinizde, dış ticaret, seyahatler, yabancılar, yüksek öğrenim, inançlar, hukuksal konularda mahkeme ve davalar gibi yarım kalmış devam eden süreçlerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma süreci yaşayacaksınız. Yeni fırsat ve başlangıçlar sayesinde daha önce adım atamadığınız konularda sizi cesaretlendirirken bazı eğitimler ve seyahatler sonrasında ruhunuzun derinliklerine inerek daha aydınlanmış ve şifalanmış hissetmenizi de sağlayabilir aradığınız ruhsal dengeyi sağlayabilirsiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 8. Evinizde gerçekleşirken sizi maddi kaynaklar bulma konusunda baskılayıp elinizi kolunuzu bağlı hissettirebilir bankalar, krediler ya da başkalarının gelirlerini ilgilendiren konularda eşiniz partneriniz gibi kaynaklarını yönetme konusunda zorlayabilir. Planlanmamış ya da sonradan gündeme gelen harcamalar keyfinizi kaçırabilir. Miras konularında gecikmeler engeller yaşanabilir eşinizin geliri ve harcamalarıyla ,geçmişten gelen borçlarla ilgili de bazı pürüzler yaşanabilir. Olduğu kadar diyebilmeli koşul ve imkanları fazla zorlamamaya özen gösterin. Sorunları çözerken her şeyi tekrar gözden geçirin ve iletişimsel yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun yakın çevrenizle ilgili tartışmalar yanlış anlaşılmalar Merkür Retro nedeniyle büyüyebilir.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, iş ve kariyer alanında bazı haberler ve fırsatlar  karşınıza çıkabilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Bugün aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 8. Evinizde olacak tutulma sizin eş partner gibi ortak para alanlarınızı ilgilendiren konularda kredi ve banka işleri alacak verecek ve ödemeler miras gibi konularla ilgili bazı konularda mücadele etmenizi sağlayacak kriz çözmeniz gereken durumlarla ilgili sizi cesaretlendirecek ruhsal yönden güçlenmenizi ve şifalanmanızı da sağlayacak fırsatlar sunacaktır. Maddi konularda bağımlılık hissettiğiniz konularla ilgili korkularınızla da yüzleşecek gücü kendinizde bulacaksınız.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 7. Evinizde gerçekleşirken eşinizin yada partnerinizin sağlık gündemlerini ilgilendiren konularda kendinizi çaresiz hissedebilir bazı zorluklarla mücadele konusunda güçsüz kalabilir engellenmiş hissine kapılabilirsiniz. Kendinizde yaralanmalara ve kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Merkür Retrosu sırasında yarım kalan işlerinizi tamalarken yeni projelere başlamamalı aceleci olmamalısınız. Bazılarınız evlilik ile ilgili kararlar alabilir yada ilişkilerini ciddiyete taşıyabilir veya ortaklık gündemlerine gelirken, bazıları ise sorun yaşadıkları ilişkilerinde konu ve olayları kontrolüne alma konusunda zorlanabilir. İletişim konusunda özenli olun yanlış anlaşılmalara çok açık olduğunuz bir dönemdir sözlerinizi bin düşünüp bir söyleyin ve karşı tarafı mutlaka dinelmeye çalışın.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, ani sürpriz gelişen seyahatler bazı uzaklardan gelecek haberler ve olumlu gelişen mahkeme süreçleriyle ilgili gelişmeler olabilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Bugün aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Koç burcu kadar sizlerde bu tutulmadan en çok etkileneceklerden birisiniz. 7. Evinizde olacak tutulma ile ikili ilişkiler ortaklıklar alanından alacağınız kararlar ve cesur adımlar konusunda destekleneceksiniz.  Kararsız kaldığınız bu konularla ilgili sizi cesaretlendirecek bu tutulma sayesinde kiminiz evlilik ile ilgili ve ya iş ortaklığı kurma ile alakalı adımlar atma, kararlar alma durumunda kalırken boşanma ve evliliğini bitirme veya ortaklığını sonlandırma yolunda olanlar içinse yeni fırsatlar sunan yeni kapılar açan bir tutulma olacak. Yarım kalmış ilişkiler veya projeleriniz gündeme tekrar gelebilir bunları tekrar değerlendirme ve bunlarla ilgili kararlar alabilirsiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 6. Evinizde gerçekleşirken evcil hayvanlarınızın yada birlikte çalıştığınız kişilerin veya yanınızda çalışan kişilerin sağlık gündemleriyle ilgili mücadele vermeniz gerekebilir kendinizi bu konularda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İş yerindeki çalışma temponuz ve sorumluluklarınız nedeniyle de bazı rahatsızlıklarınız tekrar gündeminize gelebilir. Çalışma ortamınızda yarım kalan işlerinizi tamamlarken acele etmemeye gayret edin iş ortamınızda partnerlerinizde kuracağınız iletişimde yanlış anlaşılmalara karşı da bin düşünüp bir söyleyin. Gündelik işlerinizi iş temponuzu da sağlığınızı destekleyecek rutinlere göre ayarlamaya çalışın bu dönemde yeni bir diyete başlayabilir sağlıklı olmak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu tutulma her türlü ilişkide size kendinizi hayatınızın merkezine almak için öğretilerde bulunmakta kararlı.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, ortak gelirler, eşinizin, partnerinizin geliri, krediler, bankalar, miraslarla ilgili konularda fırsatlar ve güzel haberlerle ilgili gelişmeler olabilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Bugün aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. İlişkiler, ortaklıklar ve ailevi konularla ilgili desteklendiğiniz bir sürece adım atıyorsunuz.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 6. Evinizde olacak olan bu tutulma ile iş hayatınız sağlık gündeminiz ve gündelik hayatınızla ilgili sizi cesur adımlar atmaya önemli kararlar vermeye dair koşulları karşınıza getirecek. Yanınızda çalışan kişilerle ilgili bir ayrılık kararına varabilirsiniz işinize yaramayan kişilerle ilgili yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz iş hayatıyla ilgili bazı yeni fırsat ve imkanları değerlendirme konusunda sizde bazı şeyleri sonlandırma cesareti ile hareket edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de süreçlerinizi ihmal etmeyin bu süreçte tamamlanmamış tedavilerinizle ilgili bir tamamlanma sağlayarak şifalanabilirsiniz. Sizi hasta eden işiniz ve iş yükünüz ise burda bir değişim sürecine girerek sağlığınızı hayatınızın merkezinize alarak şifalanmayı tercih etme durumunda kalabilirsiniz.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 5. Evinizde gerçekleşirken aşk hayatınız, ilişkileriniz konusunda eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz, çocuğunuz ile ilgili konularda da bazı engellenmeler ve kısıtlanmalar yaşayabilirsiniz. Hobilerinizde sosyal aktivitelerinizde de benzer kısıtlanmalar yaşamanız mümkün. Olmayan şeyleri fazla zorlamamaya gayret edin sağlığınızı etkileyecek stres ve gerilimlerden uzak kalmaya çalışın özellikle ikili ilişkilerinizde konuşurken bin düşünüp bir söyleyin yanlış anlaşılmalardan dolayı ilişkilerinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, özellikle yeni bir iş kariyer anlamında desteklenirken ikili ilişkilerinizde yalnız olan kişiler için de yeni bir aşk getirebilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Bugün aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. İlişkiler, ve iş kariyer alanında düşündüklerinize dikkat edin ve olabildiğince olumlu güzel hayaller kurun.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Koç burcu kadar sizlerde bu tutulmadan en çok etkileneceklerden birisiniz. 5. Evinizde olacak tutulma aşk hayatınızın da yeni fırsatlar ile size gelirken bu alanda yeni bir ilişkinin etkisiyle aşkın şifalandırıcı gücünü deneyimleyeceksiniz. Bu konuda adım atmanız için de sizi cesaretlendirecek bir tutulma. Merkür’ün Koç burcunda Retro hareketi nedeniyle siz yine de aceleci davranmayın ilişkiler konusunda yeni bir şeye başlamak için 25 Nisan sonrasını değerlendirin. Geçmişten gelen bazı ilişkiler de gündeminize taşınabilir geçmişte yaşadığınız iletişimsel problemleri çözmeye şifalandırmaya fırsatlar sağlayabilir. Bebek bekleyen ya da bununla ilgili süreçleri olan bazı yaylarda güzel haberler alacakları bir dönemdeler.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 4. Evinizde gerçekleşirken aile ev yuva konularıyla ilgili kısıtlanmış eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz, ailede babayla ilgili sağlık gündemleri olabilir bu nedenle enerjinizi buraya harcamanız gerekebilir. Bu süreçte hobilerinize ve sosyal ilgi alanlarınıza zaman yaratamayabilirsiniz. Aldığınız bazı haberler canınızı sıkabilir geçmişte tamamlanmamış tedavi süreçleriyle ilgili de tamamlanması gereken konuları ihmal etmeyin kendi sağlığınızı da özen gösterin.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, özellikle yeni bir aşk mutlu bir ilişki hayallerinizdeki gibi bir partneri size  getirebilir, çocuğu olsun isteyenler içinde müjdeli haberler getirebilir. Bugünü niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Bugün aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. Büyük resme odaklanın ve gelecek fırsatları en iyi şekilde değerlendirin.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. Koç burcu kadar sizlerde bu tutulmadan en çok etkileneceklerden birisiniz. 4. Evinizde olacak tutulma ile ev, aile yuva emlak konularında ve kariyerinizi de ilgilendiren konularda sizi cesaretlendirecek bazı fırsatlar sunacak buradan elde edeceğiniz kazanımlarla şifalanma süreci yaşayacaksınız. Geçmişte değerlendiremediğiniz bir alım satım işiyle ilgili yatırım yapma imkanı yakalayabilir ya da kiralama taşınma süreçleriniz varsa bunlarla ilgili bir fırsat karşınıza çıkabilir aynı zamanda iş ve kariyerinizi de ilgilendiren konularda sizi cesaretlendirecek adımlar atacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Ancak tüm bu konularla ilgili 25 Nisan sonrasında kararlar almaya özen gösterin Merkür Koç burcunda Retro hareketine devam ederken imzalayacağınız sözleşmelerde pürüzler çıkabilir.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 3. Evinizde gerçekleşirken yakın akrabalar kardeşler kısa seyahatlerinizle ile ilgili yada eğitim, basın, medya, ticaret alanındaki konularda kısıtlanmış eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz. Bazı yakın akrabalarınızın sağlık gündemleriyle ilgili alacağınız haberler sizi üzebilir destek olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz. Yaşanacak her türlü kısıtlanma karşısında şartları fazla zorlamayın ve süreçleri kontrol altına almak için zorlamayın. Yakın çevrenizle kuracağınız iletişimde,alım satım sözleşmelerinde,yazılı yaptığınız işler varsa bunlarla ilgili metinlerdeki hataların yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesi nedeniyle birkaç kez gözden geçirmeye gayret edin.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, kariyer anlamında iş teklifleri alabilir ya da almak istediğiniz ya da kiralama istediğiniz emlak işleriyle ilgili güzel teklifler elde edebilirsiniz. Ailenizden de destek görebilirsiniz. Bugün niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. Unutmayın söz sihirdir yazı mühür.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 3. Evinizde gerçekleşecek bu tutulma size yeni eğitimler, yeni ticari girişimler, basın yayın medya ile ilgili işler konusunda fırsatlar, araç alım satımıyla ilgili yeni imkanlar ve kısa seyahatleriniz güzel destekler verip bu konudaki gelişmeler karşısında cesur adımlar atmanızı sağlayacak. Bu süreçlerle ilgili bir şifalanma yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilgili konularda geçmişten gelen tamamlanmamış meseleleri çözüme ulaştıracak fırsatlar yakalayabilirsiniz. Siz yine de önemli kararlar ve imza atılacak her türlü sözleşmeyi 25 Nisan sonrasına bırakabilirsiniz. İletişim konusunda da yakın akrabalar ve kardeşlerinizle yanlış anlaşılmalara açık olacağı için bin düşünüp bir konuşmanızda fayda var. Teknolojik cihazlar, telefon, bilgisayar, tablet ve otomobiller ile ilgili yaşayacağınız bazı sorunlara karşı da dikkatli olmanızı tavsiye ederim

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 2. Evinizde gerçekleşirken maddi konularda kazançlarınızı ilgilendiren konularda eliniz kolunuz bağlı kısıtlanmış hissedebilir daha fazla gelir elde etme konusunda bazı şeyleri gereğinden fazla zorlayabilirsiniz. Bu dönemde çevreniz, kardeşleriniz yada akrabalarınıza yaptığınız yardım ve desteklerin karşılığını görmek isteyebilir aynı özveriyi göremediğiniz için de kendinizi daha değersiz hissetmenize neden olabilir. Kendi maddi kaynaklarınızı yaratma potansiyeliniz ve kendi değerliliğiniz konusunda edineceğiz tecrübeler ilerde sizi daha güçlü bir birey haline getirecektir.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, para kazanma alanlarıyla ilgili bazı fırsatlar yeni eğitimler ya da basın yayın medya işleri ile ilgili güzel haberler ve kısa sürpriz yolculuklar ilgili güzel teklifler elde edebilirsiniz. Bugün niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. Unutmayın söz sihirdir yazı mühür.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya 19° Koç burcunda Güneş tutulmasıyla başlıyoruz. 2. Evinizde gerçekleşecek bu tutulma size yeni gelir kapıları, maddi kazanç yolları, iş ve kariyer fırsatları ve aynı zamanda yatırımlarınızdan kazançlarınızı artıracak fırsat ve girişimler konusunda cesaretlendirirken hem maddi kaynaklarınız hem de öz değerinizin farkına vararak şifalanmanızı sağlayacak gelişmeleri başlatacak. Kardeşler yakın çevreniz ve akrabalarınızdan alacağınız destekler sayesinde kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz. Kardeşler ve yakın çevrenizle iletişim kurarken yanlış anlaşılmalara meyil vermemek için bin düşünüp bir konuşmanızda fayda var bu süreçte eksik kalmış yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir yeni projeler içinde 25 Nisan sonrasını beklemenizi tavsiye ederim.

10 Nisan’da Balık burcunda Satürn Mars kavuşumu 1. Evinizde gerçekleşirken kendinizi ortaya koyma konusunda eliniz kolunuz bağlı kısıtlanmış hissedebilir bazı konularda eyleme geçmeme isteksizlik durumları yaşayabilirsiniz. Bazı şeyleri zorlamadan da elde edebilirsiniz kendinizi fazla zorlarsanız bedensel kazalar yaşayabilir yaralanabilir sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. Bu isteksizliğin geçici bir süreç olduğunun unutmayın ve bazı konularda olayları akışa bırakmaya çalışın. Kendi görüntünüzü değiştirebilir, imajınızı yenileyebilir, bedensel sağlıkla ilgili disipline edeceğiniz bazı kararlar alabilirsiniz diyet ve spora başlamak sağlıklı beslenmek gibi bir rutin oluşturmak yalnızca bedeninize değil ruhunuza da şifa olacaktır.

11 Nisan Perşembe günü Merkür Güneş Koç burcunda kavuşumu olup geçmişte ıskaladığınız bazı fırsatları tekrar size sunabilir, iş ve kariyer alanında yeni gelir kapıları elde edebilir, aynı zamanda kazançlarınızı güçlendirecek yatırımlar yapacak fırsatlar elde edebilirsiniz. Daha önce dahil olamadığınız eğitim ve projelere katılma imkanlarınız olabilir. Bugün niyet ve isteklerinizi, hayallerinizi çizerek, yazıya dökerek Yaratım Ajandasına ekleyebilirsiniz. Aklınızdan geçirdiklerinizi yaşayıp tezahür ettirebilirsiniz. Unutmayın söz sihirdir yazı mühür.

Yeni başlangıçların sizlere şifa olması dileğiyle ailenize ve sizlere güzel bayramlar dilerim.