HIDIRELLEZ GÜNLERİ

9-10-11 MAYIS GÜNLERİ HAFTANIN EN ŞANSLI GÜNLERİ

BOL BOL YARATIM YAPIN ÖZELLİKLE ÇİZEREK YAPABİLİRSİNİZ

GÜL DALLARINA DİLEKLERİNİZ ASABİLİRSİNİZ.

EN İYİ VE EN YÜCE ŞEKİLDE DİLEKLERİNİZ

ŞİMDİDEN KABUL OLSUN

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya Ay’ın burcunuzdaki seyriyle başlarken son derece enerjik ve girişken olacağız. Aynı zamanda hızlı harekete etmek isteyecek hızlı kararlar almaya çalışacak ve kendinizi ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. Zihninizin hızlı çalıştığı dürtülerinizle hareket etmek isteyeceğiniz bir gün. Stresli olmanız durumunda baş ağrısı gibi rahatsızlıklara açık hale gelebilirsiniz. Özellikle maddi konularda vereceğiniz mücadelede hayalini kurduğunuz girişimleriniz için Salı günü destekleniyor olacaksınız. Birçok şeyi ertelemiş olabilir bu süre zarfında tekrar bir iş planı oluşturma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Stratejik olarak belirleyeceğiniz yol haritasında desteklenecek ve özellikle maddi konulardaki istek ve arzularınızı rahatça gerçekleştirebileceksiniz.

Çarşamba günü Boğa burcunda olacak yeni ay sizin 2. Evinizde gerçekleşirken parayla ilgili çözmeniz gereken her konuda kazançlarınızı yatırımlarınızı ilgilendiren alanlarda size yeni fırsatlar sunabileceği gibi ani ve beklenmedik durumları da karşınıza çıkarabilir. Maddi kaynaklarınızı değerlendirmek adına karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirirseniz uzun vadede bunların olumlu dönüşlerini alacaksınız cesur ve kararlı olun ki bu sizin uzmanlık alanınız. Bu dönemde öz değerinizle ilgili kendinizi sorgulayabilir yaşanan durumlar karşısında ruhsal ve bedensel yönden kendinizi iyileştirmek için bazı kaynaklarınızı kendiniz için de kullanmak isteyebilirsiniz.

Hafta sonu daha içe dönük olmak isteyebilir, daha çok aile ortamında ya da evinizde dinlenmek üzere planlar yapabilirsiniz. Enerjinizi özellikle kendiniz için bazı ruhsal şifa çalışmalarında bulunarak kullanmak isteyebilirsiniz. Ancak kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınız sizi planlarına dahil edebilirler bu durumda onlarla birlikte hareket etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu ortamın içine girdikten sonra keyifli vakit geçirecek kafanızdaki bazı konuların stres ve yükünü anda keyif alarak ardınızda bırakabileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken son derece enerjik ve hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Aslında hafta başında zihninizin içinde oldukça karmaşık ve yoğun düşünceler yer alırken bazı şeyleri nereden nasıl başlatacağınızı bilemeyecek, kararsız kalacak ve bu durumda kendi kendinize stres yaratabileceksiniz. Salı günü kafanızdaki işleri net bir şekilde organize atmak adına sizi destekleyecek etkiler altında olacaksınız. Biraz da nasıl harekete geçeceğiniz bilemediğiniz için yaşadığınız ruhsal gerilim işlerinizi organize ettikçe azalacak üzerinizden yüklerin kalktığını fark edeceksiniz. Zihninizi susturup sakin ve kararlı adımlarla organize olarak gerektiğinde çevrenizden yardım isteyerek konulara tek tek yönelirseniz aşamayacağınız engel kalmayacak.

Çarşamba günü burcunuzda gerçekleşecek yeni ay size iş ve kariyer anlamında yeni fırsatlar sunabilir, bu doğrultuda yeni kararlar almanız gerekebilir, kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilir ve aniden gelişen bazı durumlar nedeniyle başta hayal kırıklıkları yaşasanız da aslında karşınıza gelecek yeni fırsatların da olduğunu görerek değerlendirmek isteyebilirsiniz.  Aynı zamanda aileniz, ev ve yuva alanınızla ilgili ani bir gelişme sizi şaşırtabilir veya doğacak yeni bir fırsatla uzun süredir gerçekleştirmek istediğiniz taşınma, yer değiştirme gibi bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde karşılaşacağınız fırsatları değerlendirmek için adım atmaktan korkmayın ne kadar cesur ve istekli olursanız ilerde bu kararları iyi ki almışım diyebileceksiniz. Zihninizi susturabildiğinizde işlerinizin ne kadar rahat organize edilebildiğini ve kolayca çözülüp ilerlediğini görebilirsiniz.  

Hafta sonu maddi kaynaklarınızla ilgilenebilir ve biraz da sosyalleşmek adına kaynaklarınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Yakın akrabalar, kuzenler ve kardeşlerle sosyalleşebilir birlikte planlar yapabilir ve keyifli vakit geçirmenin size iyi geleceğini düşünebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken son derece enerjik ve girişken hissedebiliriz. Özellikle sosyal çevreniz arkadaşlarınızla birlikte dahil olacağınız organizasyonlar veya projelerle ilgili bir takım gelişmelere enerjinizi aktarabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz organizasyonlarda kuracağınız iletişim sayesinde uzun zamandır çözümüne yönelik harekete geçmediğiniz bazı projelerinizle ilgili de desteklenebilir ya da çevrenizden yardım görebilirsiniz. Sosyal medya tarafında yürüttüğünüz iş girişimleriniz varsa enerjinizi bu yönde kullanmak isteyebilirsiniz. Salı günü itibariyle daha çok kendinizle alakalı geri plandaki işlerinizi halletmek adına destekli etkiler alırken aynı zamanda iş hayatınızdaki patronlar ve yöneticileriniz ile alakalı takdir ve beğeni alabilir işlerinizi tamamlamanın zamanında yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcundaki yeni ay sizin 12. Evinizde gerçekleşirken kadersel etkiler altında olacaksınız. Yaşadığınız ani ve beklenmedik olaylar karşısında eliniz kolunuz bağlı hissedebilirsiniz. Ya da yaşadığınız durum ve olaylar karşısında bunların her ne oluyorsa sizin ilerideki iyiliğiniz için gerçekleştiğini hatırlamalı ani ve dürtüsel kararlar almaktan kaçınmalısınız. Yine bu süreçte yurtdışı bağlantılı konularda beklediğiniz durumlar varsa bunlarla ilgili ani beklenmedik durumların yanı sıra  fırsatlar da elde edebilirsiniz. Ruhsal ve bedensel sağlığınızı ilgilendiren konularda destekli ve yenileyici etkiler altında da olabilir. Daha çok ruhsal şifanıza odaklanabilirsiniz.

Hafta sonu itibariyle ev, aile yuva konularında hareketli gündemleriniz olabilir ailenizle vakit geçirmekten mutluluk duyabilirsiniz ya da bazı maddi kaynaklarınız evinizi ailenize kullanmak isteyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken oldukça hareketli ve enerjik hissedeceksiniz. İş ortamına hızlı bir giriş yapacak iş trafiğinizle birlikte yöneticilerinizin gözünü dolduracaksınız. Salı günü itibariyle yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa vize başvurularınız gibi veya kamusal alanda yapacağınız girişimler, dava, mahkeme ya da resmi makamlarla yapacağınız işlerle alakalı otoriter destekler alıyor olacaksınız ve işlerinizin çok kolay tamamlandığını görebilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcundaki yeni ay sizin 11. Evinizde gerçekleşirken sosyal çevrenizle alakalı ani ve beklenmedik durumlar ile karşılaşabilirsiniz ya da çevrenizden yeni insanlar vasıtasıyla elde edebileceğiniz bazı fırsatlar ile de karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizi yeni bir çevreye dahil edebilir yeni dernekler organizasyonlar ve faaliyetler içinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 11. Ev büyük fırsat ve şanslar evi olduğu için bu hafta içinde yaşayacağınız her türlü gelişme size ileride çok olumlu etkileyecek gelişmelere gebe olacak. Büyük kardeşleriniz varsa onlardan gelecek fırsatları da ilgilendirir ve ani gelişmeleri de beraberinde hayatınıza dahil edebilir. Değişim ve dönüşümden korkmadan cesur adımlarla ilerleyin fırsatları değerlendirmekten çekinmeyin ve çevrenize yeni insanların dahil olmasından korkmayın. Bu dönemde kariyerinizi ilgilendiren konularla bağlantılı bir yer değişikliği çevre değişikliği de yaşayabilirsiniz bazılarınız ise yaşam alanı değiştiği için yeni bir çevreye dahil olabilir.

Hafta sonu itibariyle kendinize vakit ayıracak şekilde planlamalar yapabilir biraz da kendi iç dünyanızda olanı biteni değerlendirmek adına çevrenizden uzaklaşarak kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Stresten uzak kalmak size iyi gelecektir sağlık gündemlerinizle ilgili de ani beklenmedik durumlar yaşamamanız için olabildiğince iç huzurunuza yönelmenizde fayda var.

 

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken oldukça enerjik ve hareketli hissedeceksiniz. Kendiniz daha çok ön plana çıkarmak isteyecek özellikle iş ve kariyer konularında uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz değişim ve dönüşüm süreçleriyle alakalı harekete geçeceksiniz. Salı günü itibariyle özellikle iş yatığınız kişilerle ya da yöneticilerinizle olan iletişiminiz sayesinde dikkat çekecek ve destekleneceksiniz. Yeni eğitim ve projelere dahil olabilir bunları kazanç alanına dönüştürebilir ya da yeni aldığınız eğitimlerden gelir elde edecek projeleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Çarşamba günü  Boğa burcundaki yeni ay sizin 10. Evinizde gerçekleşirken kariyeriniz ve mesleğinizle alakalı konularda ani beklenmedik durumlarla sizi karşı karşıya bırakabilir aynı zamanda yeni fırsatlar elde edebilecek gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda ev aile yuva alanınızda ve annenizi ilgilendiren konularda önemli ve ani gündemler hayatınıza bir anda girebilir. Bu süreçlerle alakalı aileniz veya kariyerinizi ilgilendiren her ne olursa olsun bir karar almak zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızın arkasında durun ve harekete geçmekten imtina etmeyin ilerleyen zamanda bunların maddi ve manevi mutluluğunu deneyimleyecek adeta parladığınızı hissedeceksiniz.

Hafta sonu itibariyle daha içe dönük olabilir kendi halinizde kalmak isteyebilir genel olarak yakın zamanda yaşadığınız durum ve olayların muhasebesini yapmak için vakit ayırabilirsiniz. Evinizde vakit geçirirken ruhen ve bedenen dinlenmiş hissedeceksiniz.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken enerjiniz oldukça yüksek olacak ve özellikle işlerinizi bitirmek tamamlamak adına hızlıca harekete geçeceksiniz. Odak noktanızda işin yanı sıra maddi kaynaklarınızı ilgilendiren konular yer alacak zaman zaman bu konularda gerilimler yaşayabilirsiniz olabildiğince sakin kalmanız sizin yararınıza olacaktır. Kendi kaynaklarınızın yanı sıra eş partner ortaklı gelirlerinizi de ilgilendiren konularda özellikle atılacak adımlar için Salı gününü bekleyebilirsiniz. Zam talebinizi iletebilir, eşiniz, partnerinizden destek isteyebilir bankalarla ilgili kredi başvurularınız olumlu dönebilir mahkeme, dava, miras yoluyla beklenen bir gelir varsa buna dair olumlu destekler görebilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinizle olan yaşadığınız problemleri de geride bırakarak iletişiminizin kuvvetlendiğini ve karşılıklı anlayışla birlikte birbirinizi destekleyerek büyüttüğünüzü görebilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcunda yeni ay sizin 9. Evinizde gerçekleşecek olup yeni eğitimler, yurt dışı bağlantılı iş ve projeler, uzak seyahatler, sosyal medya, yayın basım gibi işleriniz ve planlarınızla akalı ani ve beklenmedik durumlar yaşamanıza neden olabilir veya bunlara dair oluşacak yeni fırsat ve imkanları hayatınıza taşıyabilir. Burada kararlı davranarak adımlar atmalı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Uzun vadede size başarı ve maddi güç getirecek aynı zamanda hayatınızda da değişmesi gereken her ne varsa bu süreçte özellikle sağlık ve çalışma hayatınız gibi konularda yeni açılımlar yapmanızı sağlayacak.

Hafta sonu itibariyle daha çok sosyalleşecek arkadaşlarınız plan ve organizasyonlar içinde kendiniz bularak haftanın yorgunluğunu atabileceksiniz. Bazı organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktan keyif alabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken enerjiniz oldukça yüksek olacak ve özellikle eşiniz, partneriniz veya ortağınızla alakalı her türlü ikili ilişkileriniz ilgilendiren konularda bu enerjinizi aktaracak girişimlerde bulunacak ve odak noktanızı ilişkilerinize çevireceksiniz. Doğru iletişim yoluyla birbiriniz daha net anlayabilecek konuşmak istediğiniz konuları rahatça ifade edebileceksiniz. Salı günü itibariyle iş hayatınızda önünüze gelen tüm meseleleri rahatça halledebilir karşınıza çıkan krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Maddi konularda ve kazançlarınızı ilgilendiren konularla ilgili de aynı zamanda destek göreceksiniz yapmanız gereken ödemelerinizi de rahatça halledebilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcunda yeni ay sizin 8.evinizde gerçekleşirken bedensel şifanızı ruhsal şifanızı ilgilendiren konuları aynı zamanda ortaklı gelirleriniz veya eş partner gelirleriniz gibi konuları ilgilendirirken krediler, vergiler, miraslar, borçlar, nafakalar alanından da etki verecek ani ve beklenmedik durumları karşınıza getirebileceği gibi bu konulara dair yeni fırsat ve gelişmeleri de hayatınıza aniden dahil edebilir. Herhangi bir şekilde elde edeceğiniz gelirler sayesinde hayatınızda çözmek istediğiniz konuları rahatça halledebilecek şekilde destekleneceksiniz.  Bu aynı zamanda ruhunuza da iyi gelecek ve bedensel olarak da sağlığınız olumlu etkileyecek. İlişkileriniz ve maddi konularınızı ilgilendiren konularda karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek adına kararlar alacak ve harekete geçeceksiniz. Böylece istediğiniz şekilde hayatınızın bu alanlarını güzelce yönetebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

Hafta sonuna doğru uzaklardan alacağınız haberler ile alakalı seyahat planları yapabilir daha çok sosyalleşip dışarda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Uzak akrabalarınızla bir araya gelebilir ya da kısa bir yolculuk yapmanın size iyi geleceğiniz görebilirsniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken oldukça enerjik ve hareketli hissedeceksiniz. Enerjinizi, iş yerinizdeki rutinlere aktarabilir gündelik iş rutinlerinizi ilgilendiren durumları çözmeye harcayabilir veya sağlıkla ilgili gündemlerinizi ilgilendiren konularda kullanabilirsiniz. Çalışma ortamınızda bir takım iş arkadaşlarınızla huzursuzluklar yaşamış olabilir ya da iş hayatındaki çabalarınızın görülmemesinden dolayı hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz bunlara dair Salı günü itibariyle desteklenen etkiler alarak bir iyileşme süreci yaşayabilirsiniz. İş ortamınızı ilgilendiren konularda yeni düzenlemeler size iyi gelebilir burada istek ve taleplerinizi dile getirmekten geri durmamanız sizin adınıza fayda sağlayacaktır.

Çarşamba günü Boğa burcunda ki yeni ay sizin 7. Evinizde gerçekleşecek. Her türlü ortaklı işleriniz, eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda ani ve beklenmedik durumlar yaşayabilir aynı zamanda bu konularda karşılaşacağınız yeni ve beklenmedik fırsatlar hayatınıza bir anda girebilir. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir yeni bir ortaklık teklifi alabilir bazılarınız ise ilişkisini resmiyete taşıyacak kararlar alabilir. Kariyerinizle ya da ortaklığınızla bağlantılı olarak iş yaptığınız yer değişebilir yada buna bağlı yaşam alanınızı değiştirmek isteyebilirsiniz, bazılarınız da medeni durum değişikliği nedeniyle yaşam alanlarını değiştirebilir. Bu dönemde yaşayacağınız yeni gelişmeler bazı değişikliklere neden olsa da uzun vadede bunların sizin hayrınıza olduğunu görebileceksiniz.

Hafta sonuna doğru maddi kaynaklarınızı kullanarak bazı borç alacak gündemlerinize dair kararlar almanız gerekebilir. Dışarda sosyalleşerek eş dost arkadaşlarınızla güzel plan ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Bunlara maddi kaynak ayırmanız gerekebilir.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken oldukça enerjik ve hareketli olacaksınız. Sağlığınızı ilgilendiren konularda işinizi ilgilendiren konularda enerjinizi aktarabilirsiniz spora başlayabilir ya da yaptığınız spordan verim alabilirsiniz, aynı zamanda iş hayatında da enerjinizi doğru yönlendirerek işlerinizi rahatça halledebileceksiniz. Salı günü itibariyle varsa partnerinizin geçmişte yaşanılan bazı durumları telafi edebilecek şekilde konuşmalar yapabilir karşınızdaki kişinin de desteğini alarak ilişkinizi şifalandırabilirsiniz. Aynı zamanda ev, aile yuva gündemlerinizle alakalı süreçlerinizde ailenizden ya da aile büyüklerinizden göreceğiniz destek sayesinde yarım kalmış tamamlanması gereken işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcunda olacak yeni ay sizin 6. Evinizde gerçekleşirken sağlığınızı ve iş hayatınızı gündelik rutinlerinizi ve iş ortamınızı ilgilendiren konularda bazı ani beklenmedik durumları karşınıza getirebilir aynı zamanda  beklenmedik fırsat ve gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Bu konularda önemli adımlar atacak ve yeni kararlar almanız gerekecek. Sağlığınızı iyileştirmek adına yeni yöntemler keşfedebilir, iş hayatınızı ve ortamını ilgilendiren yeni kariyer fırsatları veya çalışma koşulları oluşabilir. Her ne olursa konu kararlı ve istekli olduğunuzda uzun vadede bunların size olumlu yansımalarına tanıklık edeceksiniz.

Hafta sonuna doğru partneriniz veya hayatınızdaki kişiyle planlara dahil olabilir sevdiğiniz insanla bir araya gelmenin keyfini sürebilirsiniz. Bununla beraber harcamalarınızı gözden geçirebilir yaptırmak istediğiniz evinizle alakalı harcamalara dair bütçe oluşturabilirsiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken enerjik ve hareketli olacaksınız. Özellikle bu enerjinizi ev aile yuva alanınızı ilgilendiren konulara harcayabilirsiniz. Geçmişte gündeminize gelen konularda bir tamamlanma süreci yaşayabilirsiniz özellikle evinizi, ailenizi ilgilendiren konularda sorumluluğunuzdaki konuları yönetebileceksiniz. Salı günü itibariyle aile içinde önceden yaşanan bazı tatsız konulara dair çözümler elde edecek iletişimsel olarak da geri plana atılmış her ne ise tekrar gündeme gelecek ve bu sefer doğru iletişimle çözüme ulaşacak benzer durumu geçmişteki bir ilişkinizle alakalı da yaşayabilirsiniz. Karşınıza aldığınız bu kişiyle kapanmamış meselenizi iletişim kurarak çözecek ve şifalanma yaşayacaksınız.

Çarşamba günü Boğa burcunda ki yeni ay sizin 5. Evinizde gerçekleşirken aşk hayatınızda ani ve beklenmedik gelişmeleri bir anda hayatınıza taşıyabilir yeni kişilerle tanışabilir güzel fırsat ve gelişmeler elde edebilirsiniz. Sanatsal yönlerinizi ortaya çıkaracak yeni bir sosyal ortama sizi dahil edecek fırsat ve gelişmelerde yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatını ilgilendiren konularda ani beklenmedik fırsat ve gelişmelere hazırlıklı olun.  Her ne yaşarsanız yaşayın hayattan daha fazla keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz aniden gelişen durumlara ilk başta hayret etseniz de sonrasında iyi ki diyeceğiniz uzun vadede size iyi gelecek yeni fırsatlar olduğu için şükran duyacaksınız. Maddi konularda borsa ya da kripto piyasası gibi yatırımlardan yana da şanslı olduğunuz bir dönem. Bunlara dair de yatırım fırsatları elde edebilir gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Hafta sonuna doğru yoğun iş temposundan uzaklaşarak varsa ilişkiniz birlikteliğiniz onunla vakit geçirmenin keyfini çıkarmak isteyebilir plan ve organizasyonlara dahil olabilir daha çok sosyalleşebilir ve hobilerinize vakit ayırarak keyif alabilirsiniz.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken oldukça enerjik ve hareketli bir haftaya başlıyorsunuz. Kardeşler yakın akrabalar ve kuzenler ile iletişim trafiğinizin yoğun olduğu aynı zamanda kısa seyahatlerinizin gündeme geldiği enerjinizi bu yönde kullanacağınız bir hafta. Geçmişte bu kişilerle yaşadığınız iletişimsel problemlerinize dair de konuşarak çözüme ulaştığını görebileceksiniz. Salı günü itibariyle Aynı zamanda ev, aile yuva gündemlerinizle alakalı süreçlerinizde ailenizden ya da aile büyüklerinizden göreceğiniz destek sayesinde yarım kalmış tamamlanması gereken işlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Başlatacağınız her türlü inşaat ve tadilat işlerinizde maddi yönden de destek görecek rahatça sorumluluk alanınızdaki işleri tamamlayabileceksiniz.

Çarşamba günü Boğa burcundaki yeni ay 4.evinizde gerçekleşirken ev aile yuva emlak konularıyla ilgili ani beklenmedik durumları hayatınıza taşıyabilir buna dair beklenmedik güzel fırsatlar ve imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın bu alanında yapmak istediğiniz her türlü değişimi ve yenilenmeyi destekleyecek fırsatları beraberinde getirecek. Evinizi taşımak isteyebilir, yeni bir ev almak isteyebilir, bunlara dair uzun vadede size fayda sağlayacak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınız ve özel hayatınızı ilgilendiren konularda da bazı ani beklenmedik gelişmeleri gündeminize getirebilir her ne olacaksa sizin hayrınıza ve iyiliğinize olacak.

Hafta sonuna doğru kendinizle ilgili sağlığınızla ilgili konularda huzursuz hissedebilir ya da hafta sonuna kalan bazı iş gündemleriniz ya da gündelik hayatınızı ilgilendiren konularda yapılacak işleriniz keyfinizi kaçırabilir. Stressiz bir şekilde dinlenmeye bakın huzursuz olduğunuz keyfinizi kaçıran durumlardan uzak kalın.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyriyle başlarken enerjik ve oldukça hareketli gündemleriniz olacak. Maddi kaynaklarınıza çalışma gelirleriniz ilgilendiren konulara yönelik enerjinizin büyük bir bölümünü aktarabilirsiniz. Burada daha çok gelir gideriniz ilgilendiren bir bütçe hazırlamak kaynaklarınızı doğru kullanmak adına plan program yapmaya yönelebilirsiniz. Salı günü itibariyle yakın çevreniz kardeşler ve kuzenler gibi etrafınızdaki kişilerden alacağınız desteklerle işlerinizi girişimlerinizi büyütecek fırsatlar elde edebilirsiniz. Ticari hayatınız varsa bunlara dair fırsatlar elde edecek kişiler tanıyabilir ya da kamusal alana iş yapıyorsanız otoriter figürlerden yana şanslı olabilirsiniz. Eğitim öğretim hayatınızı ilgilendiren konularda da size rehberlik eden kişilerin desteğiyle kolayca ilerleyebilirsiniz.

Çarşamba günü Boğa burcundaki yeni ay sizin 3.evinizde gerçekleşirken kardeşler kuzenler ve akrabalar ile alanda ani ve beklenmedik durumları gündeminize taşıyabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler vasıtasıyla yeni fırsat ve gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sorunlar varsa bu kişilerle iletişimsel anlamda bir şifalanma da yaşayabilirsiniz. Ticari hayatınızı ilgilendiren konularda ya da eğitim öğretim hayatınızda, basın yayın medya gibi işlerde de yeni beklenmedik fırsatlar gündeminize gelebilir. Bu süreçte cesur adımlar atmaktan çekinmeyin önünüze gelecek fırsatları organize ederek değerlendirin uzun vadede size inanılmaz fayda sağlayacağını göreceksiniz.

Hafta sonuna doğru ev aile yuva konularındaki iş süreçlerinizle ilgili meşgul olurken cumartesi pazarı daha keyifli geçirmek için sevdiğiniz kişiyle planlar yapabilir çocuklarınızla zaman geçirmenin keyfini çıkarabilir, hobilerinizle ilgili sosyal ortamlarda aktivitelere katılabilirsiniz. Sosyal ortamda tanışacağınız biri pat diye hayatınıza girebilir bu durum sizi oldukça mutlu edebilir.