ÖNCE VENÜS PAZARTESİ BOĞA BURCUNA

ARDINDAN ÇARŞAMBA GÜNÜ MARS KOÇ BURCUNA GEÇİYOR

ERİL VE DİŞİL ENERJİLER DENGELENİYOR

İLİŞKİLERDE DENGELER YENİDEN KURULUYOR.

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Pazartesi günü Venüs’ün boğa burcuna geçmesi ilişkilerde güven istikrar arayacak, kendi değerinizi sorgulama adına ilişkilerde beklentilerinizi ortaya koymanıza neden olacaktır. İlişkilerde dengeli olmak ve ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle hayallerinizi gerçekleştirmek adına sizi harekete geçirebilir ancak atacağınız adımlar konusunda yanılmaya kandırılmaya müsait bir görünümdür karar verip harekete geçmeden önce Marsın Salı günü burcunuza geçmesini bekleyin. Sağlığınızla ilgili de dikkatli olmanız gereken bir hafta bağışıklık sisteminizi güçlü tutmaya çalışın. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilirsiniz. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak maddi konularda beklentileriniz istediğiniz gibi olmayabilir. Çevrenizdeki insanlarla para alışverişine girerseniz bazı sorunlar yaşanması olasıdır. Kendi değerinizi de sorguladığınız bir dönem yaşayabilirsiniz bu sürede değişen sosyal çevreniz ve hayatınızla alakalı bazı konularda geçmişle gelecek arasında kalacak değişim süreçlerindeki durumları tekrar gözden geçirerek bir durum değerlendirmesi yapacaksınız. Yeni tanıştığınız insanlara karşı daha temkinli davranmak isteyebilirsiniz, sosyal çevrenizdeki değişen ortamlarda güven inşa etmeden hareket etmek istemeyebilirsiniz. Haftasonu Pluton Mars desteği yurtdışı bağlantılı işlerinizle alakalı güzel haberler almanızı sağlayabilir başlatmak istediğiniz girişimler için tetikleyici olabilir, vize ile alakalı süreçleriniz varsa sizin lehinize sonuçlanacak haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık konusunda ertelediğiniz bir tedavinizle alakalı çözümler bulabilir ya da çevrenizin desteğiyle yeni yöntemler keşfedebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Pazartesi günü Venüs’ün burcunuza geçmesiyle adeta parlayacak güzelliğinizle herkesin odak noktası olacaksınız.  Bu dönemde daha çok dış görüntünüzle ilgilenebilir yaptırmak istediğiniz estetikleri yaptırabilir, imajınızı yenilemek adına alışveriş yapabilir, giyim ve aksesuar alış verişinizle abartılı davrandığınız için maddi olarak zorlanabilirsiniz. Bir süredir yalnızsanız yeni birileriyle tanışabilir ancak ilişkilerde dengeli olmak ve ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle hayallerinizi gerçekleştirmek adına sizi harekete geçirebilir ancak atacağınız adımlar konusunda yanılmaya kandırılmaya müsait bir görünümdür karar verip harekete geçmeden önce Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Ailenizdeki erkek figürlerin varsa partnerinizin sağlığınızla ilgili de dikkatli olmanız gereken bir hafta bağışıklık sisteminin düşmesi nedeniyle onunla vakit geçirebilir hastane gündemlerinde yanında olmanız gerekebilir. Yeni kararlar almak adına yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlara karşı da temkinli ilişkiler kurmanız gereken bir süreç çevrenize yeni dahil olan insanlar tarafından kandırılabilirsiniz. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak otorite figürlerle iş ortamında sorunlar yaşayabilirsiniz iş arkadaşlarınız tarafından da gerilimlere açık bir görünümdür. İş hayatınızdaki durumlarla alakalı bazı değişiklikleri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz ya da geçmişle bugün arasındaki değişimi tekrar sorgulatarak kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği aklınızın bir köşesinde yer alan iş ve yeni girişimler konusunda size yeni fırsatlar sunabilir bunları hayata geçirmek adına adımlar atmanızı sağlayabilir belki de iş değiştirmeyi düşünenler için yeni iş teklifleri ve haberleri gelebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ilişkiler konusunda kendinizi biraz daha geri planda tutmak isteyebilirsiniz. Bir süredir yalnızsanız ilişkilerde dengeli olmak ve ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Kendi ruhsal şifanıza odaklanabilir, bedensel ihtiyaçlarını yerine ruhunuzun şifalanmasını seçebilirsiniz. İlgi duyduğunuz birine karşı içsel bir sevgi büyütebilir bunu gizli saklı yaşamak isteyebilirsiniz bazılarınız ise yasak aşklara çekilebilir ya da karşısına böyle insanlar gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işleriniz ve vize konusunda beklediğiniz haberleriniz varsa alabilir, yeni eğitimlerle ilgili girişimleriniz olabilir yada mahkeme dava süreçlerinden sizi destekleyecek kararlar çıktığını görebilirsiniz Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle hayallerinizi gerçekleştirmek adına sizi harekete geçirebilir ancak atacağınız adımlar konusunda yanılmaya kandırılmaya müsait bir görünümdür karar verip harekete geçmeden önce Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Kariyer ve iş alanından size bazı teklifler gelebilir ancak pek de istediğiniz gibi çıkmadığını ileride görebilirsiniz. Kandırılmaya müsait bir görünüm olduğu için iş ve kariyer anlamında adım atmadan önce iyice değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yeni kararlar almak adına yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Salı itibariyle sosyal çevreniz hareketlenebilir yeni davetlere katılabilir bazı organizasyonlarda aktif görev alabilirsiniz. Girdiğiniz bu ortamda harekete geçiren öncülük eden olmak isteyeceksiniz ancak tavırsal tutumlarınıza dikkat edin işler istediğiniz hızda akmadığında huzursuz ve sinirli olabilir kırıcı tavırlar sergileyebilirsiniz ve bu da siziz yeni girdiğiniz ortamlarda istenmeyen kişi konumuna sürükleyebilir.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz bozulabilir aranızdaki sorunlar büyüyebilir. Geçmişle gelecek arasında ilişkilerinizi sorgulatarak kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı girişimleriniz yurtdışı bağlantılı işleriniz ya da uzak seyahatlerinizle alakalı da hatalarınıza dair farkındalığınız artacak ve bunları tekrar etmemek adına kararlar alabileceksiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size yeni çevrenizle yeni seyahatler organizasyonlar için fırsatlar sunabilir, yeni ticari  girişimleri hayata geçirmek adına da sosyal çevreniz desteğiyle adımlar atmanızı sağlayabilir. Uzaklardan beklediğiniz haberler tam da istediğiniz gibi size gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle kariyer ve mesleki kazançlarınızı ilgilendiren konularda geçmişte verdiğiniz çabaların karşılığını aldığını göreceksiniz gelirleriniz artacak bazılarınızı da terfi edecekler. Kariyer anlamında cesur kararlar da alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve sosyal çevrenize de bir yandan vakit yaratarak kariyer ve sosyal çevreniz ilişkileriniz adına dengeli olmak isteyecek ve ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atacaksınız. Yeni girdiğiniz ortamlarda ilgiyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlarla yeni başlayacak ilişkilere adım atabilirsiniz. Sosyal çevrenizle bağlantılarınızı güçlendirebilir yeni organizsayonlardan keyif alabilirsiniz. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle yeni tanıştığınız insanlar konusunda yanıltmaya kandırılmaya müsait bir görünümdür, bu insanlarla yeni bir şeye başlamadan önce özellikle yeni bir ilişkiyse karar verip harekete geçmeden önce Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Bazı seyahatleriniz varsa bunlarla ilgili aksamalar ve sorunlar da oluşabilir. Salı itibariyle kariyeriniz desteklenirken aynı zamanda otoriter figürlerle tepkisel davranışlarınız nedeniyle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız çabalarınızın karşılığını görecek başarıyla ilerleyeceksiniz ancak duygusal ve dürtüsel tavırlardan kendinizi sakınmanız oldukça önemli olacak. İşler istediniz hızda akmadığında huzursuz ve sinirli olabilir kırıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Aile içerinde de benzer durumları yaşayabilirsiniz özellikle anneniz ile alakalı konularda daha sabırlı davranmalısınız kavgacı olmamaya özen gösterin.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz borç alacak ilişkisine girmeniz durumunda zedelenebilir. Ortak gelirler, partnerinizin eşinizin gelirleriyle ilgili alanda da bazı gelişmeler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle maddi konularda özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı maddi kayıplarınızı hatırlayabilir edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Maddi konularla ilgili kaçırdığınız bazı fırsatlarla ilgili de benzer fırsatlar tekrar size gelebilir ve bunları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size kariye ve iş girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, yeni ticari girişimleri hayata geçirmek adına da çevrenizden destek görebilirsiniz. Cesur adımlar atmak adına enerjiniz oldukça yerinde olacak.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle kariyer ve mesleki kazançlarınızı ilgilendiren konularda geçmişte verdiğiniz çabaların karşılığını aldığını göreceksiniz gelirleriniz artacak bazılarınızı da terfi edecekler. Kariyer anlamında cesur kararlar da alabilirsiniz. Mesleki hayatınızla ilgili göz önünde olacak adeta parlayacak ve göz dolduracaksınız. Üstlerinizle ilişkileriniz adına dengeli olmak isteyecek ve kariyer anlamında da  ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atacaksınız. Ailenizle olan ilişkilerinizde de bağlarınızı güçlendirebilir birlikte vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle ortak para alanlarınızda gerçekleşirken geçmişte verdiğiniz borçlar başkalarına sağladığınız maddi desteklerle ilgili yanılgılarınızı hatırlatabilir veya yanıltmaya kandırılmaya müsait bir görünüm olduğu için sizden bu konuda destek bekleyen kişiler tekrar karşınıza gelebilir lütfen dikkatli olun. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Bu dönemde kemikler, dişler, sırt ağrıları ya da eklem ağrılarıyla ilgili de sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı itibariyle kariyeriniz desteklenirken aynı zamanda yeni eğitimler ve seyhataler de gündeminize gelebilir. Bunları başlatmak için harekete geçebilir enerjinizi bu yönde kullanabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız ve iyi bir şekilde planlama yaparsanız daha çok keyif alabilirsiniz ani ve dürtüsel kararlarla hareket ederseniz sakarlıklar ve kazalara da açık etkiler alabilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada partneriniz ile ilgili veya varsa ortağınız konusunda ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalı rekabetten uzak durmaya özen göstermelisiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda partner ya da ortağınız tarafından kancalanmış  ya da baskı altında kalmış hissini  hatırlayabilir edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size kariyer ve iş girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, yeni ticari girişimleri hayata geçirmek adına da çevrenizden destek görebilirsiniz. Uzaklarla bağlantılı işlerinizle ilgili özellikle sizi sevindirecek olumlu haber ve gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya Ay’ın Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Süreçleri tam istediniz şekilde yürütebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte yeni insanlar hayatınıza girebilir, hayatınızdaki insanlarla bağlarınızı kuvvetlendirebilir birlikte yapacağınız aktivitelerle daha keyifli hale ilişkilerinizi taşıyabilirsiniz. Eğitimlere başlayabilir ve bu ortamlarda parlayabilir bir iş seyahatine çıkabilir tanıştığınızı yeni biriyle flört edebilir maddi kaynaklarınızla ilgili de uzun süredir beklediğiniz haberleri alabilir beklediğiniz paralara kavuşabilir mahkeme dava gündeminiz varsa aleyhinize sonuçlandığını öğrenebilirsiniz. İlişkileriniz adına dengeli olmak isteyecek ve hayata bakışı ya da geldiği kültür yaşam şekli sizden farklı olan insanlarla da ilişkilerden beslenmek adına daha olan paylaşımlardan keyif aldığınızı göreceksiniz. Aileniz, eş veya partneriniz veya kardeşleriniz kuzenlerinizle olan ilişkilerinizde de bağlarınızı güçlendirebilir birlikte vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Mars Neptün kavuşumu ilişkiler ve özel hayatınız alanında gerçekleşirken partnerinizin bazı davranışları nedeniyle hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek tutabilir ya da size yerine getirilmeyecek vaatler verebilir. Bu sürede karşınızdakini daha çok anlamaya çalışmalı geçmişte başkalarına verdiğiniz tavizlerle kıyaslamamalı acaba ben kandırılıyor muyum demek yerine olaylara geniş açıdan bakmaya çalışmalısınız objektif değerlendirme yaparsanız kendinizi de kandırmak durumunda kalmayacaksınız. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesiyle birlikte maddi konularla ilgili gelişmeler hız kazanacak davalarınız nafaka miras gibi konularınız varsa bu süreçte tamamlandığını görebilirsiniz aynı zamanda bunlarla ilgili mücadele gerektiren konularda da adım atmak için yeterli gücü kendinizde bulabilirsiniz. Bankalar krediler ve vergiler ve borçlarla ilgili konularda da varsa ihtiyaçlarınız için kaynak bulma konusunda destekleniyor olacaksınız. Cinsel isteğiniz bu dönemde artabilir psikolojik anlamda ruhsal dönüşümünüze hizmet eden her türlü yapacağınız derin çalışmalara harcayacak enerjiyi de kendinizde bulabilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada kariyerinizi ilgilendiren iş ortamındaki arkadaşlarınızla ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalı sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Yöneticiniz vaya iş arkadaşlarınız tarafından baskılanmış hissedebilir bazı manipülasyonlara maruz kaldığınızı hissettiğinizde savaş açarak tepkisel davranabilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle iş ilişkilerinizde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız sağlığınızı olumsuz etkileyen alışkanlıklarla ilgili farkındalığınız yükseldiği için aynı hataları yapmamak adına yeni kararlar alabilir sağlığınızın zamanla daha iyi olduğunu gelecek günlerde gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size  maddi konularla ilgili gelişmelere dair güzel haberler verebilir beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Ay’ın Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Ev, aile emlak yuva konularıyla ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle maddi konularda özellikle ortaklı gelirlerden elde edeceğiniz paralar veya banka krediler miraslar nafaka ve borçlarla ilgili konularda şifalanma süreci yaşayacaksınız. Bu alanda varsa başvurularınız olumlu sonuçlanacak borçlarınızı rahatlıkla ödeyip kapatabilecek beklediğiniz paraların geldiğini göreceksiniz. Maddi konular adına dengeli olmak isteyecek ve parasal kaynaklarla ilgili de ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atacaksınız. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle ortaklıklarınız eşiniz ve iş ortamınızı ilgilendiren alanda gerçekleşirken kandırılmaya müsait bir görünüm olduğu için bu alanlarda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İş yaptığınız kişilerle ortağınızla ya da eşinizle sürdürdüğünüz ilişkilerin için de yanıldığınızı hatta önünüzü göremediğinizi düşünebilirsiniz. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Mars’ın Salı günü Koç burcuna geçmesiyle enerjinizi ikili ilişkiler olmak üzere partner veya eşiniz varsa iş ortağınıza harcayacaksınız. Bu alanda baskılandığınız her ne varsa bunlardan kurtulmak isteyecek belki ilişkinizi belki de ortaklığınızı sonlandırmak isteyecek adımlar atacaksınız. Resmiyete dökülmemiş ilişkisi olanlar da bunları resmiyete dökmek adına kararlar alabilir bunlar için girişimlerde bulunabilir. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız ve iyi bir şekilde planlama yaparsanız süreçten karlı siz çıkarsınız, ani ve dürtüsel kararlarla hareket ederseniz ilişkilerde kopmalar kaçınılmaz olacaktır.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada partneriniz ile ilgili veya varsa ortağınız konusunda ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalı rekabetten uzak durmaya özen göstermelisiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda partner ya da ortağınız tarafından kancalanmış  ya da baskı altında kalmış hissini  hatırlayabilir edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size ilişkilerde yaşadığınız her türlü sorunu çözmekle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, aşk hayatınızda problemleri çözmek adına partnerinizden de destek görebilirsiniz. Özellikle hafta sonu sizi sevindirecek olumlu haber ve gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Ay’ın Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz ve yakın çevrenizin de desteğiniz görebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ilişkilerinizde ilgi göreceksiniz sevgiyi ve aşkı dolu dizgin hissedeceksiniz. İlişkilerde ve aşk hayatınız adına dengeli olmak isteyecek ve ilişkilerden beslenmek adına daha temkinli adımlar atacaksınız. Hatta hayatınıza güven veren kişileri çekebilir yeni bir aşka yelken açmak adına cesur adımlar atmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz mutluluğu bulabilirsiniz. Ortaklı olan işlerinizde partneriniz ve ortağınızla ilgili de bağlarınızı güçlendirebilir birlikte vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Yeni girişimler adına her türlü ortaklı işlerinizden yana veya partneriniz yada eşinizden yana destekleneceksiniz. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle bu alanda ani ve hızlı kararlar almamanızı, yeni tanıştığınız kişiye fazlaca kendi kaptırmamanızı, olayların ardında sizden saklanan durumların olabileceği ve hayal kırıklığı yaşayabileceğinize dair durumlar yaşamanıza neden olabilir. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Yeni hobilere başlayabilir sanatsal yönünüzü geliştirecek destekler görebilirsiniz. Salı itibariyle Mars’ın Koç burcuna geçmesi, iş hayatınızdaki süreçleri hızlandıracak aynı zamanda çalışma ortamınız ve koşullarınızla alakalı ve sağlığınızı ilgilendiren konularda da enerjinizi yönlendirecek adımlar atabilirsiniz. Bunları başlatmak için harekete geçebilir enerjinizi bu yönde kullanabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız ve iyi bir şekilde planlama yaparsanız daha çok keyif alabilirsiniz ani ve dürtüsel kararlarla hareket ederseniz iş ortamındaki çalışma arkadaşlarınızla gerilebilir fazla düşüncesiz ve rekabetçi davranmanız ilişkileriniz bozabilir. Kaza ve yaralanmalara karşı da dikkatli olmanızda fayda var acele etmeyin planlı ilerleyin.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada partneriniz ile ilgili veya aile ile ilgili konularda baskılanmış ve manipüle edilmiş hissedebilir bu da ilişkilerde huzurunuzu kaçırabilir. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda partner ya da aileniz tarafından kancalanmış ya da baskı altında kalmış hissini hatırlayabilir edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Baskılandığınız her neyse aileniz veya ilişkiniz özgürleşmek isteyecek adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size kariyer ve iş girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, sağlığınızla ilgili de olumlu gelişmelere tanıklık edebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya Ay’ın Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda ve maddi konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle iş ortamınızda çalıştığınız insanların desteğini ve katkılarını görebilir aynı zamanda sağlık problemlerinizle alakalı konularda şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlama çalışacağınız kişilerle yeni bir ekip oluşturma adına olumlu destekler alırken dikkat etmeniz gereken konu beslenme alışkanlıklarınız olabilir  bu dönemde diyete başlamak sizi olumsuz etkiler almaktan koruyacak ve şifalanmanızı kolaylaştıracaktır. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle ev aile yuva alanınızda gerçekleşirken ailenizdeki bireylerin sağlık gündemleriyle ilgili zorlayıcı etkileri beraberinde getirebilir, eğer bir ev tadilatı yaptıracaksanız bununla ilgili karar alma konusunda aceleci davranmayın ya da ev arsa vb yatırımlarla ilgili fırsatlar kaçacak endişeyle hareket etmeyin. Kandırılmaya müsait bir görünüm olduğu için sonrasında pişman olabilirsiniz. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Salı itibariyle aşk hayatınızdan desteklenirken aynı zamanda yeni bir ilişki de gündeminize gelebilir. Sanatsal yetenekleriniz ortaya koyacak hobilerinizle ilgili yeni projeler gelebilir. Bunları başlatmak için harekete geçebilir enerjinizi bu yönde kullanabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Spora başlamak isteyenler için de destekleyici bir zaman dilimidir.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada iş yerindeki ilişkilerinizde dikkatli olmalı rekabetten uzak durmaya özen göstermelisiniz. Özellikle iletişim konusunda gerilebilir rekabetçi durumlara maruz kalabilir kıskanılabilir be etrafınızdaki insanların sizi yargılamasına tanık olabilirsinz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda iş ortamında kancalanmış  ya da baskı altında kalmış hissini  hatırlayabilir edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Olabildiğince sakin kalmaya özen gösterin böylece iş ortamındaki ilişkileriniz zedelenmeyecektir. Hafta sonu Pluton Mars desteği size özellikle partnerinizle birlikte keyifli vakit geçirtecek planların içinde olmanız konusunda destek sağlayacak ve enerji temponuz düşmeden sosyalleştiğiniz aktiviteler içinde olacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz güzel haberleri de bu hafta alabilir sevinçten uçabilirsiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Ay’ın burcunuzdaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlere odaklanabilir tamamlama yolunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Enerjik ve zinde olacağınız bu hafta her ne varsa işle ilgili kolaylıkla hallolduğunu göreceksiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle aşk hayatınızda güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Aileniz ile de bağlarınızın güçlü olduğu bir dönem ve aynı zamanda sosyal alanda daha hareketli olacak yeni hobilere ve sanatsal faaliyetlere vakit ayıracak fırsatlar elde edeceksiniz. Bu renkli hayatınız sayesinden yeni insanlarla tanışabilir, flört edebilirsiniz. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle yakın çevre kardeşler kuzenler yakın akrabalar alanınızda gerçekleşirken aynı zamanda iletişimle ilgili konularda da sizi etkileyebilir. Yakın çevrenizle ilgili aldığınız bir haber sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da uzun süredir beklediğiniz o haber sizi tatmin etmeyecek bir şekilde size gelebilir. Yakın çevrenizle ilgili de kendinizi kullanılmış hissedebilirsiniz. Online yaptığınız alışverişleriniz ya da işinizi büyütmek için yaptığının sosyal medya işleri üzerinden de kandırabilirsiniz. Yeni bir şeye kalkışmadan önce acele etmeyin. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Salı itibariyle enerjinizi ev aile yuva alanınıza aktarmaya başlayacak bu alanda yapmak istediğiniz her türlü yeniliği başlatabileceksiniz. Taşınmak isteyebilir tadilat yapmak isteyebilirsiniz. Ev ve iş arasında yeni seyhataler de gündeminize gelebilir. Bunları başlatmak için harekete geçebilir enerjinizi bu yönde kullanabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız ve iyi bir şekilde planlama yaparsanız daha çok keyif alabilirsiniz ani ve dürtüsel kararlarla hareket ederseniz özellikle aile bireyleriyle aranız gerilebilir sorunlar yaşayabilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada para konusunda borsa, kripto paralar veya diğer yatırımlarınızla alakalı ilişkilerinizi etkileyecekler partneriniz ile ilgili bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Para konusunda ikili ilişkilerinizde dikkatli olmalı maddi konularla ilgili fazla ısrarcı tavırlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda fırsatlar elde etmiş olabilirsiniz özellikle maddi konularla alakalı yatırımlarınızı büyütmek adına gelen bu fırsatları yeteri kadar iyi değerlendirip değerlendirmediğinizi tekrar sorgulayabilir, edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size ev yuva alanında yapacağınız her türlü  girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, bunları hayata geçirmek adına da çevrenizden destek görebilirsiniz. Evinizi ve ailenizi ilgilendiren bağlantılı işlerinizle ilgili özellikle sizi sevindirecek olumlu haber ve gelişmelere tanık olabilirsiniz.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İşle ilgili konularda geri planda halledilmesi gereken süreçlerle ilgili enerjinizi harcayabilir ama çok da iş konularında istekli ve hevesli olmadan haftaya başlayabilirsiniz bazı şeyler gözünüzde adeta büyüyebilir. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle ev aile yuva konularında güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Aileniz ile de bağlarınızın güçlü olduğu bir dönem ve aynı zamanda ev ile ilgili her türlü yapmak istediğiniz değişikliği yapabilir tadilat işlerine başlayabilir dekoratif değişikliklere gitmek için alışveriş yapabilirsiniz. Evinizde davetler verebilir misafirler ağırlayabilir bir süredir bir araya gelmek istediğiniz kişilerle keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle parasal kazançlar ve maddi alanınızda gerçekleşirken maddi konularla kazançlarınızla ilgili konularda beklentilerinizin gerçekleşmemesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendinizi değersiz hissettirebilir. Yakın çevrenizle ilgili de kendinizi parasal konularda kullanılmış hissedebilirsiniz. Yeni bir şeye kalkışmadan önce acele etmeyin. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Salı itibariyle enerjinizi iletişimsel alanda yoğunlaşırken seyahatleriniz artabilir sosyal medya üzerinden yeni iş bağlantıları kurabilir yakın çevrenizle birlikte ortaklaşa işlere girişmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde yeni eğitimler varsa almak isteyebilir yazılı basın medya üzerinden işlerinizi hızlandıracak girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sosyal medya vasıtasıyla işlerinizi büyütecek yeni insanlar tanıyabilir kontrolsüzce ve cesurca harekete geçebilir enerjinizi bu yönde kullanabilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Harekete geçmeden önce sabırlı olursanız ve iyi bir şekilde planlama yaparsanız daha çok keyif alabilirsiniz. Trafikte hızdan uzak durmaya çalışın ani kazalara neden olabilir.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada ev aile yuva alanınızda iletişimsel krizler gereksiz gerilimler ve huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Partneriniz ile ilgili bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle ikili ilişkilerde özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Partnerinizin sizi manipüle ettiğini kancaladığını düşünebilirsiniz. Geçmişteki bazı konularda verdiğiniz tepkileri siz de artık vermiyor olabilirsiniz sizin değişmeniz sonucu partnerinizin tepkileri de farklılaşmış olabilir. Bu değişim sürecini yeteri kadar iyi değerlendirip değerlendirmediğinizi tekrar sorgulayabilir, edindiğiniz farkındalıkla hataları tekrar yapmamak adına bazı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği size yakın çevrenizle ilgili ortaklı işleriniz konusunda yapacağınız her türlü girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, bunları hayata geçirmek adına da çevrenizden destek görebilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız bunun gibi fırsatlarla ilgili de güzel haberler alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Ay’ın Oğlak burcundaki seyriyle başlarken her türlü her türlü otorite figürlerle olan ilişkilerimiz, kariyer ve maddi konularla ilgili konular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Sosyal çevrinizdeki gündemlerinizin de yoğun olduğu bir hafta arkadaşlarınızla bir arada bulunmak isteyebilir onlarla ilgili yarım kalmış planlarınızı gerçekleştirmek isteyerek harekete geçebilirsiniz. Enerjik ve yoğun tempoyla başladığınız bu hafta ortasında biraz da kendinize zaman yaratmak için geri planda kalmak da isteyebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle sosyal medya işleriniz basın yayın medya alanında yapacağınız iletişimsel ve pazarlamaya dayalı işlerde güzel gelişmelere şahit olacaksınız. Sosyal medya bağlantılı işlerinizde tanışacağınız insanlarla sizi besleyecek ilişkiler kurabilirsiniz. Yakın çevre kardeşler ve akrabalarınızla alakalı bağlarınızın güçlü olduğu bir dönemde olacaksınız. Mars Neptün kavuşumu pazartesi itibariyle kendinizi ortaya koyduğunuz alan ve aynı zamandan bedensel sağlığınızı ilgilendiren alanda gerçekleşecek. Bağışıklığınızı güçlü tutmaya bakın enerjiniz düşebilir ayak bölgenizi ilgilendiren rahatsızlıklar tetiklenebilir. Kendinizi ortaya koymak isteyeceğiniz hatta kazanç beklentisi içinde olacağınız bazı yatırım ve girişimlere özellikle bugünlerde kalkışmayın aldatılma ve kandırılmalara açık bir görünüm olduğu için sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Yeni bir şeye kalkışmadan önce acele etmeyin. Marsın Salı günü Koç burcuna geçmesini bekleyin. Yaşanabilecek hayal kırıklıkları ruhsal yönden sizi etkileyebilir bedenen de enerjiniz düşük hale gelebilir. Kurban psikolojisine sürüklenebilirsiniz. Salı itibariyle enerjinizi maddi kazançlarınızla ilgili konulara yönlendiriyorsunuz. Kazançlarınızı artırma yönünde cesaretle hareket edebileceksiniz. Ancak paralar geldiği gibi hızlıca da gidebilir harcamalarınız da bu dönemde artabilir. Elinize geçen paraları birikime dönüştürmeye gayrete edin mecbur kalmadıkça kişisel zevk ve isteklerinize lüks harcamalara aktarmamaya gayret edin. Abartılı harcamalar yaparsanız acil durumlar karşısında zor durumlarda kalabilirsiniz.

1 Mayıs’ta Pluton durağan pozisyonda olacak ve Venüs’le kare açı yapacak tam da bu noktada yakın çevreniz kardeşler kuzenler ve akrabalarla ilgili ilişkilerinizi etkileyecek gerilimler yaşayabilir iletişim halindeyken kırıcı sözler sarf edebilirsiniz. Yakın çevrenizden de gelen sıkıntı ve problemler de sizi gerebilir ve bu olayların içinde kalmaktan dolayı huzursuz olabilirsiniz. İletişimde inatçı tavırlardan uzak durmaya gereksiz rekabete girmemeye özen göstermelisiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşanan durumlar nedeniyle özellikle yaşadıklarınızı sorgulatabilir kendiniz ve değer yargılarınızla ilgili bazı durumları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ruhsal yönden bir değişim ve dönüşüm süreci yaşadığınız için de bu süreçlerle ilgili yaşadığınız farkındalıklar sayesinde olayları ve durumları daha iyi analiz edebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm sürecindeki korkularınızdan da arınabileceksiniz. Hafta sonu Pluton Mars desteği parasal alanınızda yapacağınız her türlü girişimlerinizle alakalı yeni fırsatlar sunabilir, bunları hayata geçirmek adına da çevrenizden destek görebilirsiniz. Yeni kazançlarınızı ilgilendiren bağlantılı işlerinizle ilgili özellikle sizi sevindirecek olumlu haber ve gelişmelere tanık olabilirsiniz.