Koç ve Yükselen Koçlar haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü ortaklıklarınız, evliliğiniz veya partnerinizle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuzda ve denge kurduğunuz eylemlerinizle partnerinizin desteğini görebilirsiniz aksi takdirde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı girişimlerden daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacak yapıcı olarak attığınız her adım sizi bu hafta ileriye taşıyacak destekleri beraberinde getirecektir. Dengeyi sağlayamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 8. Evinizde gerçekleşirken iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Partnerinizden sakladığınız bir konu varsa bununla ilgili de her şey ortaya dökülebilir, ifşa olabilirsiniz. Bazı aşk skandalları patlayabilir. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, Özellikle bankalar, krediler, borçlar, vergi ve nafakalar gibi unutulmuş ödenmemiş borçlar tekrar karşınıza çıkabilir bunlarla ilgili konularda kaynak arayışında olabilirsiniz, partner veya ortağınızdan beklediğiniz yardımı elde edebilirsiniz. Miras, nafaka, mahkeme gibi davalarla ilgili gündemi olanlar tamamlanma süreci yaşayabilir, bekledikleri gelirleri elde edebilirler. Sağlıkla ilgili operasyon geçirecek olanlarsa şifalanma sürecinde tamamlanma yaşayabilirler. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor Şehir dışına seyahatler, yurtdışına seyahatler gerçekleştirebilir, uzak akraba ziyaretlerinden ve yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken iş ortamınızdaki ilişkilerinizde kurduğunuz denge ve uyum önem kazanacak, gündelik işlerinizde başkalarından alacağınız bilgi ve destekle sorunlarınızı çözecek ilişkiler bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Sağlık problemi yaşıyorsanız da çevrenizden edindiğiniz pratik bilgiler sayesinde tedavi süreçlerini başlatabilir şifalanma ve sağlıklı olmak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü ortaklıklarınız, iş arkadaşlarınız veya partnerinizle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle partnerinizin desteğini görebilirsiniz aksi takdirde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı girişimlerden daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacak yapıcı olarak attığınız her adım sizi bu hafta ileriye taşıyacak destekleri beraberinde getirecektir. Dengeyi sağlamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 7. Evinizde gerçekleşirken iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Partnerinizden sakladığınız bir konu varsa bununla ilgili de her şey ortaya dökülebilir, ifşa olabilirsiniz. Bazı aşk skandalları patlayabilir. İlişkilerde ya tamam ya devam diyebilirsiniz bazılarınız sonlandırırken ilişkilerini, bazılarınızda resmiyete giden adımlar atma kararı alabilir, nişanlanma veya evlilik tarihi alma gündemleri olabilir. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, Özellikle bankalar, krediler, borçlar, vergi ve nafakalar gibi unutulmuş ödenmemiş borçlar tekrar karşınıza çıkabilir bunlarla ilgili konularda kaynak arayışında olabilirsiniz, partner veya ortağınızdan beklediğiniz yardımı elde edebilirsiniz. Mirasla ilgili gündemi olanlar tamamlanma süreci yaşayabilir bekledikleri gelirleri elde edebilirler. Sağlıkla ilgili operasyon geçirecek olanlarsa şifalanma sürecinde tamamlanma yaşayabilirler. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir haftasonu sizi bekliyor özellikle partnerinizle vakit geçirmekten birlikte aktivitelere katılmaktan ve sosyalleşmekten keyif duyacaksınız. Bazılarınız ise yeni girişimler konusunda ortağı ve partneriyle birlikte ileriye dönük  planlar yapabilir yeni girişimlerde bulunabilirler.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Bu hafta sizin özellikle hayattan çok keyif aldığınız, çocuklar gibi şen olup eğlendiğiniz, aynı zamanda flörtöz yanınızın da ön plana çıktığı ve ilişkilerde partnerlerden yana da şanlı olduğunuz bir hafta olacak. Hayatınıza pat diye birisi girebilir. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü ortaklıklarınız, evliliğiniz veya partnerinizle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. İlişkilerinizde dengeyi sağlamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle yeni tanışacağınız kişilerle kuracağınız ilişkilerde öz değerinizi de koruyarak dengeli olmaya gayret edin.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 6. Evinizde gerçekleşirken sağlığınızla ilgili bir konuda radikal kararlar alabilir bazı kötü alışkanlıklarınızı bırakabilir yeni bir diyete başlayabilir ya da bir sağlık sorununuzla ilgili farkındalık yaşayarak tedavi sürecine başlayabilirsiniz. Bazılarınız çevrelerinden görecekleri destekle yeni bir iş teklifi alabilir ya da mevcut işlerinde bir tamamlanma süreci yaşayabilir.  İş ortamınızda da keza arkanızdan çevrilen bir takım işler de önünüze düşebilir, ifşa olabilir. İç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir. Partnerinizden sakladığınız bir konu varsa bununla ilgili de her şey ortaya dökülebilir, bazı aşk skandalları patlayabilir.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir haftasonu sizi bekliyor Şehir dışına seyahatler, yurtdışına seyahatler gerçekleştirebilir, uzak akraba ziyaretlerinden ve yolculuklardan keyif alabilirsiniz.

 

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak özellikle sizin aile veya aileniz gibi gördüğünüz arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ön plana çıkacak. Evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelecek partiler düzenleyebilirsiniz ya da aile ortamında keyifli davetler verebilirsiniz. Evinizin tadilat bakım onarımı veya estetik düzenlemeleriyle ilgili konularda gündeminizde olabilir, bunlara para harcamak isteyebilirsiniz. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü ailenizle veya arkadaşlarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle de ailenizin ve arkadaşlarınızın desteğini görebilirsiniz böylece kendinizi daha çok güvende hissedebilirsiniz. Dengeyi sağlamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 5. Evinizde gerçekleşirken bu dolunayın ekmeğini yiyecek burçların başında geliyorsunuz. Aşk hayatınızda bir dönemi kapatıp yeni bir döneme geçiyorsunuz özellikle uzun zamandır ilişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir, sosyal çevrenizden aniden bir partner hayatınıza girebilir. Sağlıklı olmayan ilişkileriniz de sonlanıp tamamlanabilir. Gizli saklı kalmış, aldatma, aldatılma gibi durumlar ortaya dökülebilir ve ilişkiler sonlanabilir. Bu dönem iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir, arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Bazı aşk skandalları patlayabilir.  Geçmişte yaşadığınız bir kandırılma hikayesi de gündeminiz gelebilir.  Genel itibariyle sosyal hayattan keyif alacaksınız bu süreçte yeni hobiler edinebilirsiniz, çocuklarınızla da keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çocuk bekleyen evli yengeçler ise bununla ilgili güzel haberler alabilir. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Hafta içinde tamamlayamadığınız gündelik işlerinizi tamamlayabilir, sağlığınızla ilgili bazı girişimleriniz olabilir, açık havada spor yapabilir, doğada vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlıyoruz her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluştururken özellikle sizin yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler ve akrabalarla ilgili ilişkileriniz ön plana çıkacak. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü kardeşler, kuzenler ve akrabalarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacaksınız aynı zamanda dengeli olduğunuzda ve denge kurduğunuzda eylemlerinizle kardeşleriniz ve yakın çevrenizin desteğini görebileceksiniz. Bu süreçte yeni eğitimlere katılabilir, yeni bilgiler edinebilir, öğrendiğiniz yeni bilgiler sayesinde yakın çevrenizin desteğini de alarak ve gündelik hayattaki rutin işlerinizin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. İletişim yönünüzü oldukça kuvvetli olacak.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 4. Evinizde gerçekleşirken bu dolunayda iç dünyanızda huzursuzluk veya aile içinde biraz huzursuzluk hissine bürünebilirsiniz. Bu dönem iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir, arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Bazı ailevi gizli saklı konular ortaya çıkabilir. Geçmişte yaşadığınız bir kandırılma hikayesi de gündeminiz gelebilir. Dolunayın etkisiyle kendi duygularınızla yüzleşebilir kendinizden bile sakladığınız duygularınızı açıkça ortaya döküp ifade edebilirsiniz. Bu iç hesaplaşma sizi daha güçlü kılabilir rahatlamanızı sağlayabilir. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Aşk, ilişkiler ve yeni flörtlere açık olacaksınız sosyal hayatınız oldukça hareketlenecek adeta hayattan keyif aldığınızı hissedeceksiniz. Oldukça şanslı ve fırsatlarla dolu bir hafta sonu sizi bekliyor.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak özellikle çalışma ortamındaki ilişkileriniz ve maddi konularda denge arayışınız ikili ilişkilerde de kendi öz değerinizle ilgili gündemleriniz ön planda olacak. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü iş arkadaşlarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle de iş arkadaşlarınızın desteğini görebileceksiniz. Yeni ortaklıklar sayesinde yeni kazanç kapıları elde edebilirsiniz. Yeni kazançlar elde edebileceğiniz gibi alışveriş yaparak hızlıca harcayabilirsiniz. Bütçeniz konusunda dengeli olmaya özen gösterin.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 3. Evinizde gerçekleşirken bu dolunay kendiniz ifade edemediğiniz içinizde tuttuğunuz her ne varsa onları dökmek adına sizi cesaretlendirecek. Bu dönem iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir, arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Yakın çevreniz akrabalarınız kardeşlerinizle ilgili gizli saklı konular ortaya çıkabilir bunlarla ilgili geçmişte yaşadığınız bir kandırılma hikayesi de gündeminize gelebilir.  Genel itibariyle sosyal hayattan keyif alacaksınız bu süreçte, yeni gezi ve tatil planları yapabilir, kısa yolculuklar sayesinde keyifli vakit geçirebilir, yeni bir eğitime katılabilir, öğrendiklerinizle ilerleyen zamanda gündelik hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kendinizle ve çevrenizdeki insanlarla birlikte farkındalığınızın arttığını yeni bir döneme giriyorsunuz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Hafta sonu özellikle evinizde daha çok keyif alacak evinizde sosyalleşecek ailenizle birlikte güzel bir hafta sonu geçireceksiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Ay’ın burcunuzdaki transit etkilerinde başlıyoruz. Her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Daha çok ön planda olmak isteyeceksiniz ve dikkat çekeceksiniz.  Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü ortaklıklarınız, evliliğiniz veya partnerinizle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle partnerinizin desteğini görebilirsiniz aksi takdirde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortaklı girişimlerden daha güzel sonuçlar almanızı sağlayacak yapıcı olarak attığınız her adım sizi bu hafta ileriye taşıyacak destekleri beraberinde getirecektir. Dengeyi sağlamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 2. Evinizde gerçekleşirken maddi kazançlar, harcamalar, gelir gider dengesi ve ilişkilerin de etkisiyle öz değerimiz üzerinde farkındalık yaşayacağımız bir süreç içinde olacağız. Başkalarından gelecek maddi destekler olacağı gibi para kazanmanın yeni yollarını arayabilir, çalışan kişiler zam isteyebilir ya da alabilir, prim elde edebilir. İç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Partnerinizden sakladığınız bir konu varsa bununla ilgili de her şey ortaya dökülebilir, ifşa olabilirsiniz. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, Özellikle bankalar, krediler, borçlar, vergi ve nafakalar gibi unutulmuş ödenmemiş borçlar tekrar karşınıza çıkabilir eşiniz veya ortağınızın gelir ve giderlerine ilgilendiren bir konuda olabilir bunlarla ilgili konularda kaynak arayışında olabilirsiniz, partner veya ortağınızdan beklediğiniz yardımı elde edebilirsiniz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor Kısa seyahatler gerçekleştirebilir, yazılı basın, medya alanındaki işlerinizi de keyifli hale getirebilir yeni eğitim ve katıldığınız projelerden keyif alabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Ay’ın Terazi burcundaki transit etkilerinde başlıyoruz. Her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Daha çok geri planda olmak isteyeceksiniz ve kapalı kapılar ardında iç dünyanızda ilişkilere dair verdiğiniz mücadelenizde isteklerinizi sorgulayıp yeni adımlar atmadan önce daha stratejik hamleler geliştirdiğiniz bir süreçtesiniz. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü her türlü ilişkinizde iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle de çatışmalardan uzak kalmak isteyeceksiniz. Dengeyi sağlamadığınızda kırıcı, bencil olabilir, istemediğiniz şekilde ağzınızdan çıkan sözlerinizin telafisiyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 1. Evinizde gerçekleşirken adeta stratejilerini hazırladığınız uzun zamandır emek verdiğiniz her konuda kendinizi tutkuyla ortaya koymak isteyeceksiniz. Aşksa aşk, paraysa para, kariyerse kariyer gerçekten ne istediğinizi biliyorsanız bu konuda vereceğiniz çabalar sonuçsuz kalmayacak. Aslında bir dönemi de bu anlamda kapatıyor olacaksınız ve yeni başlangıçlar için kararlı olacaksınız. Gücünüzün de oldukça farkındasınız ve iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Partnerinizden sakladığınız bir konu varsa bununla ilgili de her şey ortaya dökülebilir, ifşa olabilirsiniz. Gizli aşk yaşayanların aşk skandalları patlayabilir, platonik bir aşkı itiraf etmek isteyebilirsiniz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Kendinize lüks zevk ve isteklerinize para harcayabilir ertelediğiniz alış verişleri yapabilirsiniz bu sayede kendiniz şımarttığınız bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Sosyal çevrinizde oldukça aktif olacaksınız ve aynı zamanda göz önünde olduğunuz için flört etmeye çok meyillisiniz. Yeni insanlarla tanışabilir katıldığınız organizasyonlar da görüntünüz ve cazibenizle ön plana çıkabilirsiniz. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü girdiğiniz ortamlarda özellikle sosyal çevrenizde ki arkadaşlarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle çevrenizden takdir toplayacaksınız.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 12. Evinizde gerçekleşirken iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. İç dünyanızda sizde karanlık yanlarınızla yüzleşebilir ve korkularınızla mücadele etmek adına bir takım stratejiler geliştirebilirsiniz. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, sağlığınızı ilgilendiren bir konuda şifalanma yaşayabilir, ruhsal anlamda da şifalandığınızı hissedebilirsiniz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor Bu haftanın en sosyali ve flörtözü sizsiniz, parti ve organizasyonlara davet edilecek adeta ortamlarda parlayacak ve hayattan çocuksu yanınızla eğlenerek keyif alacaksınız.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. İş ve kariyer ortamınızda aktif olacaksınız geri plandaki işleriniz toparlarken iş ortaklarınız ve çalışma ortamındaki ilişkilerinizde gündemde olacak.  Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü girdiğiniz ortamlarda özellikle iş çevrenizde ve partner ortaklarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle çevrenizden de destek görebileceksiniz. Bu sayede başkalarından da yardım alarak hedef ve isteklerinize de daha kolay ulaşabileceksiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 11. Evinizde gerçekleşirken iç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. Sosyal çevrenizle ya da arkadaşlarınızla gerginlikler yaşayabilir bazı arkadaşlıklarınıza son verebilirsiniz. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, karşınızdaki kişilerin bencil çıkar ve amaçları sizi rahatsız edebilir, sizinle arkadaşlık kurmalarının altında yatan menfaatleri öğrenmek farkındalık yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden arkadaşlık ilişkilerinizde kimilerine tamam kimilerine devam diyebilirsiniz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Uzak ülkelere seyahatler planlayabilir, farklı ülke ve kültürlerden insanlarla bir araya gelebilir, yoğun çalışma temponuzdan sonra bir tatili hakettiğinizi düşünerek bunlarla ilgili bazı planlar yapmanın keyfine varabilirsin.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Sosyal çevrinizde oldukça aktif olacaksınız ve aynı zamanda göz önünde olduğunuz için flört etmeye çok meyillisiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, uzun seyahatlerde bulunabilir, yabancı kişilerle, yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili yeni insanlar tanıyabilirsiniz bu sayede hayata ve ilişkilere bakış açınız değişebilir, yeni felsefeler edinebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyadan da bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü girdiğiniz ortamlarda özellikle sosyal çevrenizde ki arkadaşlarınızla iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz eylemlerinizle çevrenizden takdir toplayacaksınız.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 10. Evinizde gerçekleşirken kariyerinizde bir tamamlanma süreci yaşayacaksınız. Kiminizin iş yeri değişirken, kiminiz terfi edebilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz kariyer hedeflerinizle ilgili farkındalığınız artarken daha fazla görünür olmak isteyeceksiniz. İç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilir arkanızdan çevrilen işler önünüze serilebilir. İş hayatında arkanızdan dönen işler ortaya çıkabilir kariyerinizle ilgili bilmediğiniz dönen her ne dolap varsa önünüze gelebilir. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor Bu hafta arkadaşlarınızla parti ve organizasyonlara davet edilecek adeta ortamlarda parlayacak ve hayattan çocuksu yanınızla eğlenerek keyif alacaksınız. İletişiminizle de girdiğiniz her ortama yön vereceksiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Ay’ın Terazi burcundaki seyriyle başlarken her türlü ikili ilişkilerde denge bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Özellikle partneriniz ve ortağınızı da ilgilendiren maddi konularda dengeli ilişkiler kurabilirseniz çok şanslı ve destekleniyor olacaksınız. Ay’ın Merkür ve Venüs’e karşıt olduğu haftanın ilk iki günü başkalarından elde edeceğiniz maddi yardımlarla ilgili talepleriniz için iletişim kurmak adına kullanmak isterseniz karşınızdaki kişilerle iyi geçinmenin yollarını bulmalı ve kırıcı sözlerden uzak durmalısınız. Duygularınızda yaşadığınız inişler ve çıkışlar nedeniyle abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Her türlü girişiminizde özellikle benliğinizi ortaya koyacak, kendi öz değerinizi size hatırlatacak ama aynı zamanda dengeli olduğunuz ve denge kurduğunuz da eylemlerinizle çevrenizden her türlü destek bulabileceksiniz.

24 Nisan saat 02:48 de 4° Akrep burcunda yaşanacak dolunay 8. Evinizde gerçekleşirken dolunayın en şanslı burçlardan biri de sizsiniz, içten dışa yenilendiğinizi hissedeceksiniz. İç güdüleriniz, hisleriniz daha hassas olacak, karşınızdaki kişilerle alakalı konu ve olaylarda her şeyin iç yüzünü, altında yatan asıl nedeni görme imkanınız olabilecek, arkanızdan çevrilen işler önünüze gelecek. İç dünyanızda yaşayacağınız farkındalık ile sizi motive eden tutku ve istekleriniz için harekete geçecek güç ve yaşam enerjisini kendinizde bulabileceksiniz. Geçmişte yarım kalan bir konuda tamamlanma yaşayabilirsiniz, özellikle sağlığınızı ilgilendiren bir konuda şifalanma yaşayabilir, ruhsal anlamda da şifalandığınızı hissedebilirsiniz. Cinsel anlamda bu hafta oldukça tutkulu ve istekli olacaksınız.

Bayrakları asın! 26 Nisan 16:30 itibariyle Merkür retrosu sona ermiştir sevenler sevdiğine sevdiğini söyleyebilir, her türlü yeni girişimlerinizi başlatabilirsiniz.

Cuma günü Ay’ın Yay burcuna geçmesiyle birlikte oldukça enerjik ve keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor. Özellikle kariyerinizi ve çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda alacağınız güzel haberlerle motive olacaksınız. Terfi edebilir, geliriniz artabilir, yeni bir iş bulabilir, ailenizle bunları kutlayabilirsiniz.