ANİ, BEKLENMEDİK SÜRPRİZ GELİŞMELERE HAZIR MISIN?

ÖYLEYSE SIKI DURUN!

21 NİSAN 21° BOĞA BURCUNDA JUPİTER-URANÜS KAVUŞUMUYLA

ZİRVEYE ÇIKIYORUZ !!!

Koç ve Yükselen Koçlar Pazartesi itibariyle iş hayatınızı ilgilendiren veya kişisel istek ve hedefleriniz ile alakalı harekete geçme dürtünüzle haftaya oldukça enerjik başlıyorsunuz. Merkür’ün Retro hareketinin devam etmesi nedeniyle hedefleriniz ve stratejilerinizle alakalı süreçleri planlamak adına uygun zamanlardasınız ancak harekete geçme konusunda yeni bir şeyleri başlatmak için aceleci olmamaya özen gösterin. Planlarınızı yaparken de esnek olamaya özen gösterin. İletişim becerilerinizi ön plana çıkarırken sosyal çevrenizde ya da kariyer hayatınızda etkili iletişimizin faydasını göreceksiniz Pazartesi Ay’ın Yengeç burcunda seyri sizi daha duygusal kılabilir geçmişten gelen bazı düşüncelerin içinde, anılarınızda kaybolmanıza da neden olabilir. Bu süreçte daha anlayışlı olmaya özen gösterin özellikle de kendinize karşı bu anlayışı ortaya koyun kendinizi geçmişteki olaylarla suçlamalardan kaçının ve yeni başlangıçlara hazırlandığınız bu dönemi iyi değerlendirin, geçmişin gölgesinde fikirlerinizin, arzularınızın ve tutkularınızın kaybolmasına izin vermeyin. Kendinize, zevklerinize ve hobilerinize yönelik harcamalar konusunda bu hafta kaynaklarınızı kullanmak isteyebilirsiniz kişisel görünümünüzü yenilemek, imaj değişimine gitmek için 16-17-18 Nisan tarihlerinde ayın Aslan burcundaki sürecini değerlendirebilirsiniz. Bu dönemde yaratıcı hobilerinizi işe dönüştürmek isteyebilir bunlara dayalı projelerden oluşacak fırsatlar sayesinde yeni gelir kapıları elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi ve duygularınızı ifade etme anlamında hobilerinizden faydalanabilir, ruhsal yönden de şifalanmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Harcamalar konusunda abartılı davranmaya eğilimli olabilirsiniz bu yüzden finansal kaynaklarınızı kullanırken verimli ve dengeli olmaya özen gösterin.

20 Nisan itibariyle Güneş Boğa burcuna geçerek sizin 2. Evinizde transit seyahatine başlayacak ve maddi kaynaklar evinizden alacağınız etkiler ile kaynaklarınızı ve yatırımlarınızı kullanma konusunda destekleneceğiniz etkiler alacaksınız.

21 Nisan itibariyle Jüpiter Uranüs Boğa burcunda kavuşarak size iş hayatınızda yeni fırsatlar, sürpriz teklifler, yeni ortaklıklar ve maddi kaynaklar ile ilgili ani gelişmeleri beraberinde getirecektir. Bu süreçte mevcut iş ve projelerinizde ilerleme kaydedebilir yeni teklif ve fırsatları da Retro sonrasında değerlendirebilirsiniz. Geçmişte kaçan bazı fırsatlar tekrar gündeminize gelebilir değerlendirme aşamasında daha garantici davranarak maddi kaynak ve imkanlarla daha fazla önem veren yaklaşımlar benimseyebilirsiniz. Sunulan teklifler karşısında işbirlikçi olmaya özen gösterin karşınızdaki insanın fikirlerinin de değerli olduğunu da unutmayın. İlişkilerinizde de geçmişten tanıdığınız ve size daha güven veren kişileri tercih edebilir garantici davranabilirsiniz. İçsesinize kulak verin hisleriniz oldukça kuvvetli olacak tutkularınıza odaklanın ve cesur adımlar atma konusunda çekinmeden kararlar alabilirsiniz. Sevdiklerinizle veya ailenizle bağlarınızın derinleştiği bir hafta sonunda ani belenmedik sürpriz ziyaretler olabilir ev ve aile yaşamında beklenmedik değişikliklerle de karşılaşabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar bu haftanın parlayan yıldızı sizsiniz Venüs’ün dirayetli ve inatçı çocukları doğum gününüz şimdiden kutlu olsun. Ayın yengeç burcundaki seyahatiyle haftaya başlıyoruz, hafta başında bilinçaltı korku ve kaygılarınız tetiklenebilir geçmişteki travmalarınızı hatırlarken burada kendinizle ilgili değiştirmeniz gereken bazı davranışsal özellikleriniz ya da kötü alışkanlıklarınızla ilgili bazı tavır ve tutumların farkına varacak kendinizi şifalandırma yoluna gidebilecek kararlar alabilirsiniz. Sizi kancalayan, aşağıya çeken tavır ve davranışlarınıza yönelik terapiler ve şifa çalışmaları yapabilir bunlarla ilgili yeni eğitimlere ve grup çalışmalarına katılabilir bunlarla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Güneşin 20 Nisan itibariyle burcunuza geçecek olması sizi ön plana çıkaracak ve kendinize, bedeninize yatırım yapmak isteyecek her türlü estetik ve güzelliğinize yönelik yeni girişim ve istekleriniz ön plana çıkabilir. Görüntünüzü değiştirmek isteyeceğiniz tarihler için ayın Aslan burcundaki 16-17-18 transitlerini değerlendirebilirsiniz. Kendinizi ön plana aldığınız bu süreçte bedensel zevk ve istekleriniz için daha çok keyif yapmak isteyebilir ve lükse, konforunuza para harcamak isteyebilir, yeme içme konularında fazla abartabilir bu süreçte kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Maddi konularda harcama yaparken biraz daha dengeli olmaya özen göstermenizde de fayda olabilir.

21 Nisan itibariyle burcunuzda olacak Jüpiter Uranüs kavuşumu ufkunuzu genişletirken değişime ve dönüşüme açık olacaksınız, güzel fırsat ve gelişmeleri beraberinde getiren bu kavuşum sayesinde daha önce cesaret edemediğiniz konularda daha istekli olacaksınız. Alışılmadık ve farklı olan şeylere karşı daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Yeniliklere ve dönüşüme açık olmanız sayesinde kişisel ve ruhsal büyüme kaydedebilirsiniz. İş ve kariyer konusunda yeni teklifler fırsatlar karşınıza çıkarken maddi anlamda beklenmedik kazançlar elde etmeniz mümkün olabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda cesur adımlar atabilir, risk almaktan çekinmeyebilirsiniz. 21 Nisan’da kariyer evinizde Pluton Güneş karesi alırken hafta sonuna doğru özellikle iş yerinizdeki yöneticiler ve otorite figürlerle veya aile içindeki baba figürleriyle çatışmalardan uzak durma konusunda dikkatli olmaya özen gösterin. Kendinizi baskılanmış ve ifade edememiş hissedebilirsiniz. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni, ani, beklenmedik gelişmeler karşısında ikilemde kalabilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda zorlanabilir öfkenize yenik düşebilir, isyan da edebilirsiniz. Merkür Retro seyrinde kendimizi yeteri kadar doğru ifade edemeyebilir karşı tarafı tam manasıyla anlayamayabiliriz o nedenle öfkeye yenik düşmeden sakin kalıp koşulları iyice değerlendirerek adımlar atmaya gayret edin. 25 Nisan sonrası yeni teklif ve projeleri başlatmak için bekleyebilirsiniz. Yeni yatırımlar konusunda da dikkatli ve dengeli adımlar atmaya özen gösterin

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya Ayın Yengeç burcunda seyriyle başlıyoruz. Sosyal alanlarda sosyal çevrenizde ya da ikili ilişkilerinizde geçmişten gelen konularla ilgili bazı korku ve kaygılarınız tetiklenebilir aynı zamanda geçmişten gelen iletişim sorunları ya da problemlerle alakalı konuları tekrar gündeminize alarak değerlendirebilirsiniz. Burada öz değerinizi ve sınırlarınızı yeniden belirlemek adına bazı kararlar alabilir ve bu sayede şifalanma yoluna girebilirsiniz. Geçmişte hatalı davranışlar içinde olduğunuz bir ilişkinizi veya arkadaşlığınızı kurtarmak isteyebilir, böyle girişimlerde cesur adımlar atabilirsiniz. Daha dengeli tavırlar sergilemek, iletişim kurarken karşı tarafı dinlemek ve buna yönelik adımlar atarken de sakin kalmak önemli olacaktır.

Güneşin 20 Nisan’da Boğa burcunda seyahati sizin 12. Evinizde gerçekleşirken kendinizi geliştirmek için bedensel ve özellikle ruhsal yönden şifa arayışı için girişimlerde bulunabilirsiniz, maddi kaynaklarınızı da bu yönde kullanmak isteyebilirsiniz. Kurtulmak istediğiniz bazı alışkanlıkları bırakabilir, daha içe dönük ve asosyal olabilir, özellikle hastane gündemleri olanlar için sağlıklarıyla ilgili yeni tedavi yöntemleri deneyerek sonuç alma şifalanma süreçleri başlayabilir. Ruhsal yönden size etkisi olacak bilinçaltı çalışmaları veya eğitimleri gibi gruplarla yapılacak şifa çalışmalarından olumlu sonuçlar alabilirsiniz. 16-17-18 Nisan tarihlerinde ayın Aslan burcu transit etkileriyle kişisel bakım, estetik, güzellik süreçlerinizde değerlendirebilirsiniz.

21 Nisan itibariyle Jüpiter Uranüs kavuşumu Boğa burcunda keskinleşirken sizlerin de 12. Evinde gerçekleşiyor olacak. Ufkunuzu, bilinçaltınızı genişletecek birçok fırsata açık olacaksınız. Ani ve beklemediğiniz yerlerden gelen proje ve tekliflere de açık olun bu sayede yeni bir çevreyle bir araya gelebilir, yeni insanlarla tanışmanın verdiği pozitif etkiler altında sürecin sizin ruhsal gelişiminize katkı sağladığını ilerleyen süreçte görebilirsiniz. Daha içe dönük olduğunuz bu dönemde yeni etkileşimlerde bulunurken her türlü ilişkilerinizde alma verme dengenize lütfen dikkat edin. Sağlığınızı ilgilendiren konuların yanında yurtdışı ile bağlantılı süreçleriniz varsa bunlarla ilgili de tamamlanma süreçleri içerisinde desteklenecek fırsat ve gelişmelere açık olacaksınız. Hukuksal konular, yurtdışı ile bağlantılı projeler ve işlerde hafta sonu etkisini hissedeceğiniz Pluton Güneş karesi nedeniyle biraz baskılanmış ve gergin hissedebilirsiniz. Bu süreci olabildiğince sakin kalmaya çalışarak değerlendirmeli, acele kararlar almamalı ve iletişim dilinde de kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya burcunuzda olan Ayın transit etkileriyle başlıyoruz. Ev, aile, yuva konularınız ilgilendiren geçmiş bir mesele ile ilgili enerji harcamanızı gerektirecek bir durum oluşabilir, ya da iş yerinizde tamamlanmamış bir konuya yoğunlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bunu yaparken özellikle iletişim gücünüzden faydalanabilir yakın çevrenizle olan iletişim ve destekler sayesinde süreci olumlu bir şekilde yönetebilirsiniz. Tavrınız ve kararlılığınız sayesinde tüm süreci lehinize çevirebilir, kendinizi bu sayede ön plana çıkarabilirsiniz. Ancak burada dengeli adımlar atmalı aceleci olmadan ve karşı tarafı da iyi dinleyerek iletişim kurmalısınız.

Güzellik estetik ve kişisel bakım için ayın Aslan burcundaki transiti 16-17-18 Nisan tarihlerini değerlendirebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneşi’in Boğa burcunda seyahatine başlaması sizin 11. Evinizde gerçekleşirken daha sosyal daha dışa dönük ve göz önünde olacağınız bir dönemde olacaksınız. Yeni bir sosyal çevreye girebilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da çevrenizle daha aktif sosyal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayatınızda ummadığınız fırsatları buradan elde edebilirsiniz.

21 Nisan itibariyle keskinleşecek Jüpiter Uranüs kavuşumu da sizin 11. Evinizde gerçekleşecek olup yeni insanlar vasıtasıyla yeni ilişkilere ve aşklara da yelken açabilirsiniz. Kalabalıklar içinde bulunmak size iyi gelecek seyahatler, sosyal aktiviteler sayesinde hiç beklemediğiniz ani güzel fırsatlara açık olacağınız bir dönem. Yurtdışı vize işlemleriniz varsa yada yurtdışı bağlantılı seyahat ve projelerinizle ilgili de desteklenen süreçlerde olacaksınız. Kariyer ve iş ile ilgili de beklenmedik sürpriz gelişmelere açıksınız, yeni teklifler gelebilir, statünüzde bir değişim süreci başlayabilir. Bankalar, krediler, miraslar hukuksal süreçleriniz varsa bunlarla ilgili konular da gecikmeler nedeniyle ya da eş partner geliri gibi ortaklı işlerinizi de ilgilendiren konularda yaşanan sorunlar nedeniyle kendinizi sıkışmış hissedebilir, arkadaşlarınız sizden borç para talep edilebilir bununla ilgili konularda huzursuz olabilirsiniz ancak borç verme konusunda doğru bir dönem değildir. Alma verme dengenizi iyi yönetmeniz gereken bir süreçtir.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Ayın yengeç burcundaki seyriyle başlıyoruz kariyer ve işinizle ilgili konularda ya da ailenizle bağlantılı geçmişteki bir konu gündeminize gelirken çözüm üretme aşamasında duygularınız ve mantığınız arasında sıkışmış hissedebilirsiniz ancak sakin kalıp sonuca odaklanırsanız Salı günü itibariyle iletişimsel zekanızla kendinizi ortaya koyacak ve istediğiniz hedefe kolayca ulaşabileceksiniz. 16-17-18 Nisan tarihlerinde kişisel zevklerinize, güzellik, bakım ve estetik konularına eğilebilir kendinizi biraz şımartmak isteyebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneş’in boğa burcuna geçmesi ve 21 Nisan’da Uranüs Jüpiter kavuşumunun etkilerini 10.Evinizden alacak olmanız sayesinde kariyer anlamında müthiş bir sürecin sizi beklediğini söyleyebiliriz. Geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar gündeme gelebilir, ani, beklenmedik ve yeni iş projeleri, mesleki statünüzde terfi, değişim ve fırsatlardan yana inanılmaz derecede şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu süreç aynı zamanda olmaz diye düşündüğünüz birçok fırsatı size sağlarken aldığınız teklifler karşısında siz bile şaşkına dönebilirsiniz. Finansal kaynaklarınız bu doğrultuda genişlerken maddi konularda duyduğunuz endişe ve kaygıları da geride bırakıyorsunuz. Merkür Retrosu boyunca fırsatları değerlendirebilir, yeni başlangıçları için atılacak imzaları 25 Nisan sonrasına erteleyebilirsiniz. Bu süreç boyunca yeni eğitimler ve uzak seyahatler anlamında da destekleniyorsunuz. Özellikle kadın figürlerden destek alabilir, maddi konularda kaynak bulma konusunda size yardımcı olabilirler, ailenizdeki kadınların hayatınızı kolaylaştırdığını hissedebilirsiniz. Aslan burçları kolay kolay yardım istemeyi pek sevmezler ancak bunun bir egosal tavır olduğunu unutmayın ve sizlerden yardım istenmesi kadar sizlerin de yardım istemesi doğaldır. Hayatınızdaki önemli kadınlarla ilgili sizde birçok konuda destek verebilirsiniz.

21 Nisan’da Pluton-Güneş karesi etkileriyle iş ortaklarınız, partnerleriniz veya eşinizle ilgili geçmişteki bir konu hakkında güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Bu durum keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilir, kırıcı sözler ağzınızdan çıkabilir. Siz olabildiğince sakin kalmaya çalışır ve karşınızdaki kişinin gerçekten ne demek istediğini anlamaya özen gösterirseniz süreçleri lider yanınızla kolayca çözüme taşıyabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya ayın Yengeç burcundaki transit etkileriyle başlıyoruz. Sosyal çevrenizden bir arkadaşınız ya da partnerinizle alakalı geçmişteki yaşanan bir konunun tekrar gündeme gelmesiyle duygularınız ve mantığınız arasında sıkışıp karar veremediğiniz bu süreçte aranızın açılmasına neden olabilir. Size sunulan ya da aklınızdan geçen fikirleri sakin ve objektif olarak değerlendirmeye özen gösterin. Bu süreçte sağlığınızla ilgili konuları da etkileyebilecek stres ve gerilimlerden uzak kalmaya çalışmalısınız. 16-17-18 Nisan tarihlerinde ayın Aslan burcuna geçmesiyle birlikte kişisel bakım ve estetik, güzellik konularında yapacağınız girişimler hem bedeninize hem de sinirlerinize iyi gelebilir, gevşeyebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneşi’in Boğa burcuna geçmesi ve aynı zamanda 21 Nisan’da gerçekleşecek Jüpiter Uranüs kavuşumuyla bu hafta yurtdışı ile ilgili her türlü işleriniz, uzak seyahatler, yabancılarla ilgili her türlü girişim, ticaret alanında yapacağınız iş ve süreçler anlamında çok büyük fırsat ve beklemediğiniz sürpriz gelişmelerle karşılaşacaksınız. Uzun zamandır ülke değiştirmek isteyen kişiler, vize bekleyenler, bu konuda çok uzun zamandır bekledikleri fırsat ve imkanlara kavuşabilir, yeni iş sözleşmeleri ve anlaşmalar gündemlerine gelebilir. Sözleşme ve teklifleri değerlendirirken imza atmanız gereken süreçlerinizi erteleyebiliyorsanız 25 Nisan sonrasına bırakmanız önerilir. Güçlü bir değişim dönüşüm sürecinden geçerken ortağınızın, eşinizin, partnerinizin de sizi her türlü maddi konuda desteklediğine tanıklık edeceksiniz. Oldukça özgüvenli hissettiğiniz bu süreçte yeni bir eğitime başlayabilir, inançlarınızı, maneviyatınızı destekleyecek konularda çalışmalar da yapabilirsiniz.

21 Nisan itibariyle Güneş Pluton karesi birlikte çalıştığınız kişiler ya da sizin yanınızda çalışan kişiler, iş arkadaşlarınızı veya yardımcılarınızı ilgilendiren konularda sizleri zor durumda bırakacak gündemleri hayatınıza taşırken kendinizi baskılanmış veya iş yükünüzün artması nedeniyle kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu süreç sağlığınızı olumsuz etkileyebilir ya da sizin sağlık problemlerinizden de kaynaklanabilir. Gerilimlerden olabildiğince uzak olup sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki transit etkilerinde başlıyoruz. Geçmişte tamamlanmamış bir konuyla ilgili partneriniz iş ortağınız da yada eşiniz veya patronunuz ile aynı fikirde olmayabilir mantık ve duygularınız arasında kalarak süreci yönetme konusunda zorlanabilirsiniz, aceleci olmayın ve iletişimde diplomasi yönünüzü kullanın ve büyük resme odaklanırsanız süreçten başarıyla çıkacaksınız. Ertelediğiniz güzellik bakım estetik konularındaki işlerinizi bu hafta kendinizi de biraz şımartarak 16-17-18 Nisan tarihlerinde Ay Aslan burcundayken tamamlayabilir, sonuçlarından memnun kalabilirsiniz.

20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçerek ve 21 Nisan’da Jüpiter Uranüs kavuşumu etkilerini de yine 8. Evinizden alarak hayatınızda hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek paralar ve maddi kaynaklar karşısında siz de şok olabilirsiniz. Eş veya partneriniz varsa ya da bir iş ortaklığınız mevcutsa buralardan ani beklenmedik sürpriz paralar ve maddi destekler ile karşılaşacaksınız. Aynı zamanda beklediğiniz ve devam eden bir miras süreciniz varsa bu konu tamamlanabilir ya da bir anda mirasa konduğunuzu öğrenebilirsiniz. İhmal ettiğiniz bir sağlık gündeminiz varsa bu süreçte aniden bir operasyon geçirmenize neden olabilir, lütfen sağlığınıza da dikkat edin.

21 Nisan da Güneş Pluton karesi flört ettiğiniz kişilerle varsa bu süreçte partneriniz ya da flörtünüzün bazı davranışları nedeniyle kendinizi baskılanmış hissedebilir, aradığım da tam olarak sen değilmişsin diyerek, gerilim yaşadığınız kişileri aniden hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu süreçte borsa ve şans oyunları gibi spekülatif yatırımlardan da kaçının, başkalarının fikir ve tavsiyelerine göre yatırım yaparsanız sonuçlarından memnun kalmayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki transit etkilerinde başlıyoruz. Geçmişte tamamlanmamış bir konuyla ilgili partneriniz, iş ortağınız da yada eşiniz veya patronunuz ile aynı fikirde olmayabilir mantık ve duygularınız arasında kalarak süreci yönetme konusunda zorlanabilirsiniz, aceleci olmayın konuyla ilgili sabırlı olursanız beklediğiniz cevapları alabilirsiniz. Şifalandığınız bir sürece giriyorsunuz bu süreçte kötü alışkanlıklarınızdan bağımlılıklarınızdan da kurtulabilir yeni bir sağlık detoksuna başlayabilirsiniz. Ertelediğiniz bakım güzellik estetik konuları için Ayın Aslan burcunda seyredeceği 16-17-18 Nisan tarihlerini değerlendirebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneşin karşıt burcunuz Boğa’ya geçmesi aynı zamanda 21 Nisan’da ki Jüpiter Uranüs kavuşumunun etkileriyle beklenmedik aniden gelişen iş ve kariyerinizi ilgilendiren iş ve ortaklık teklifleri alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı olumlu etkileyecek yeni iş teklifleri hiç beklemediğiniz yerlerden gelebilir. Merkür Retro sürecinde bu teklifleri çok iyi değerlendirmeden karar vermeyin ben ortaklı işleri beceremem diye de düşünmeyin, hayatınızda elde edemeyeceğiniz kadar güzel kazançlar sağlayan teklifler alabilirsiniz. Yeni işler ve tekliflerle ilgili imzalarınızı 25 Nisan sonrasına erteleme imkanınız olursa ertelemeye bakın. Bu dönemde hayatınıza aniden girecek bir partner ile flört etmeye başlayabilir, mevcut bir ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyabilir, evleneceğinizi düşündüğünüz kişiyle de karşılaşabilirsiniz.

21 Nisan’da Güneş Pluton karesi ile partneriniz ve aileniz arasında kalabilir bir durum yaşayabilirsiniz. Bu durum karşısında oldukça gerilebilir, üzülebilirsiniz. Aileniz ve eşinizle ilgili konularda tartışma ve gerilimlerden uzak durmaya çalışın her iki tarafla da denge kurmayı sağlamaya özen gösterin. Yaşadığınız gerilim ve arada kalma durumu sağlığınız olumsuz etkileyebilir sakin bir hafta sonu geçirmek tamamen sizin elinizde unutmayın.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki transit etkilerinde başlıyoruz. Geçmişten gelen bir partner veya ilişkinizdeki geçmiş bir konu hakkında mantık ve duygularınız arasında kalacağınız bir gündem yaşayabilir belki de ex ilişkinize tekrar fırsat vermeyi düşünebilirsiniz. Ancak büyük resme odaklanın ve Merkür Retrsonun bitmesini bekleyin anılarda kaybolmuş olabilir sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Ertelediğiniz estetik bakım ve güzellik rutinlerinizi 16-17-18 Nisan Ay’ın Aslan burcuna geçmesiyle değerlendirebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneşin Boğa burcuna geçmesi ve 21 Nisan’daki Jüpiter Uranüs kavuşumuyla iş hayatınızda inanılmaz derecede şanslı bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizi ilgilendiren ani beklenmedik iş teklifleri kapınızda. Bu süreçte ailenizden destek görebilir onların bağlantıları sayesinde yeni bir iş fırsatı elde edebilir ya da daha önce birlikte iş yaptığınız bazı arkadaşlarınızın da desteğiyle yeni bir şirketten teklif alabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı olumlu etkileyecek iş süreçlerinde hızlı kararlar almak yerine erteleyebiliyorsanız yeni tekliflerle ilgili sözleşme süreçlerini 25 Nisan sonrasına erteleyebilirsiniz. İş süreçleriniz dışında aşk hayatınızda da ani gelişmelere açık olun bir anda yeni bir flörte, ilişkiye başlayabilir ya da  hayatınıza dönemeye çalışan ex partnerlerinizle ilgili süreçler yaşayabilirsiniz.

21 Nisan’da Güneş Pluton karesi kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenizle ilgili bazı gerilimli tartışmalara çekilmenize neden olacak gündemler yaratabilir. Kendinizi baskı altında ve manipüle edilmiş hissedebilirsiniz. Bu süreçte yaşanacak ego çatışmalarından uzak durup stressiz, sakin bir şekilde süreçleri yönetmeye gayret edin. Ailenizle ilgili sağlık gündemlerinizde oluşabilir, kardeşlerinizden çok ailenizin bu sürecinde tüm sorumlulukları sizler üstlenebilirsiniz. Sakin şekilde kalırsanız süreçleri en iyi şekilde yönetebileceksiniz.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki seyahatiyle başlıyoruz. Aileniz, eşiniz ve iş ortaklığınızı da ilgilendiren maddi kaynaklı geçmişten gelen bir konunun gündeminize gelmesi enerjinizi buraya harcamanıza neden olabilir duygularınız ve mantığınız arasında kalarak çözüme gitme konusunda güçlük çekebilirsiniz. Büyük resme odaklanın ve acele etmeyin. Kişisel bakım estetik ve güzelliğinizi ilgilendiren konularda ertelediğiniz işlerinizi 16-17-18 Nisan tarihlerinde Ay Aslan burcundayken halledebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçerken 4.evinizle ilgili konular ön planda oalcak, ev aile yuva konularınız önemli hale gelecek, evinizde tamamlamak istediğiniz işleri halletme imkanı bulurken ailenizle birlikte geçirdiğiniz vakitten de keyif alacaksınız. 21 Nisan’da 5.evinizde olacak Jüpiter Uranüs kavuşumuyla da hayat size aniden beklemediğiniz bir şekilde aşkı bulduracak ve ilişkilerden yana çok şanslı olduğunuz bir döneme gireceksiniz. Hayatınızın aşkıyla karşılaşabilir ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedebilirsiniz. Yeni eğitimler ve seyahatlerde gündeminizde olabilir, uzun zamandır başlamak istediğiniz bir hobinizle ilgili de para harcayabilirsiniz. Çocuğu olan Oğlaklar çocuklarıyla ilgili para harcamaları gereken ani durumlarla karşılaşabilirler.

21 Nisan’da Güneş Pluton karesi yeni flört etmeye başlayacağınız kişilerle ilgili güç savaşlarına girmenize neden olabilir bu konuda manipüle edilmiş ve baskılanmış hissetmenize neden olabilir her ilişki kendine has bir dinamiğe sahiptir sakın karşınızdakini istediğinizi kalıplara sokmak için bir çatışmaya girmeyin kaybeden siz olursunuz. Benzer durumu çocuklarınızla ilgili de yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskılanmış, bunalmış hissedebilirsiniz. Sakin kalabildiğiniz sürece stresten uzak bir hafta sonu sizin seçiminizde kolay ve mümkün olacak.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki seyriyle haftaya başlıyoruz. İşinizi ve ailenizi ilgilendiren bir konuyla ilgili geçmişten gelen bir konuya enerjinizi harcayabilir mantığınız ve duygularınız arasında kaldığınız bu süreçte karar almakta zorlanabilirsiniz. Acele etmeyin ve büyük resme odaklanın çözüm çok daha kolay olacaktır. Bu hafta kişisel bakım, estetik ve güzellik konularında ertelediğiniz girişimlerinizi 16-17-18 Nisan tarihlerinde gerçekleştirmek için uygun zamanlardır değerlendirebilirsiniz.

20 Nisan’da Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle 4.evinizi ilgilendiren ev, aile, yuva konularında etkiler alacaksınız eviniz ile ilgili tamamlamak istediğiniz tadilat, ev eşyası alımı gibi süreçlerinize odaklanabilirsiniz. Evde ailenizle ve kardeşlerinizle vakit geçirmek, onlarla bir araya gelmek, onlardan da destekler görmek hoşunuza gidebilir. Kısa kısa seyahatler yapabilir, iş nedeniyle yoğun iletişim trafiğine girebilir, yazılı işler basın, medya alanında işleriniz varsa onlarla meşgul olabilir yeni bir eğitime de bu süreçte başlamak isteyebilirsiniz. 21 Nisan’da Jüpiter Uranüs kavuşumu size ev, emlak, arsa, arazi alımıyla ilgili ani beklenmedik fırsatlar sunabilir. İlerde çok değerlenecek yatırım fırsatları elde edebilirsiniz. Uzun zamandır almak istediğiniz bir emlak konusunda yatırım yapacak cesareti kendinizde bulabilirsiniz, ailenizden ve kardeşlerinizden de finansal anlamda destek görebilirsiniz.

21 Nisan Güneş Pluton karesi etkisiyle ailenizdeki kişilerle kendi benliğinizi ortaya koymak adına egosal çatışmalara girebilir onların fikir ve düşüncelerini görmezden gelebilir, manipüle edip baskı kurmaya çalışabilirsiniz. Farklı ve sıra dışı görüşleriniz nedeniyle ailenizdeki kişileri küçümsemeyin, kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin sonrasında en çok üzülen yine siz olursunuz.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Ay’ın Yengeç burcundaki transit etkileriyle başlıyoruz. Maddi konularınızı veya öz değerinizi sorgulatan geçmişteki bir konuyla alakalı mücadele etmeniz gerebilir,  mantığınız ve duygularınız arasında kalarak karar vermekte zorlanabilirsiniz. Eski bir ilişkinizle alakalı bir konu da gündeminize gelebilir acele kararlar vermeden önce büyük resme odaklanın daha sağlıklı düşünebildiğinizi göreceksiniz. Ertelediğiniz estetik, güzellik, kişisel bakım konularıyla ilgili işlerinizi de 16-17-18 Nisan tarihlerinde Ay Aslan burcundayken tamamlayabilir, sonuçlarından memnun kalabilirsiniz.

20 Nisan’da Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle birlikte 2. Evinizle alakalı konularda maddi konularınızı ilgilendiren yeni parasal kaynaklar elde edebilir, öz değeriniz ile alakalı konularda farkındalığınız yükselebilir. Bu dönemde yeni iş fırsatları yakalayabilir, basın, medya, eğitim öğretimle ilgili konularda fırsatlar yakalayabilir, ticaret ile ilgili konularda kazançlarınız artabilir.

21 Nisan’da Jüpiter Uranüs kavuşumu sizin sosyal medya, ticaret, araç alım satımı ile ilgili konularda fırsatlar elde etmenizi sağlayacak ani ve sürpriz gelişmeleri hayatınıza taşıyacak. Sosyal medya üzerinden işlerinizi büyütebilir, beklemediğiniz yatırım teklifler alabilirsiniz, gelecekte para kazanmanızı sağlayacak yeni eğitimlere başlayabilir bunlardan kazanç fırsatları da elde edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili de bu süreçte oldukça şanslı ve destekleyici etkiler altında olacaksınız. Sadece yeni girişimler konusunda imza atmadan önce erteleyebileceğiniz konuları Merkür retrosu sonrasına erteleyebilirsiniz.

21 Nisan’da Güneş Pluton karesi manevi yanınızı güçlendirecek etkiler verirken sakınmanız gereken konu aslında kendi kabuğunuza çekilmeniz ve yalnız kalarak insanlardan kendinizi soyutlamanız olabilir. Aksine bu süreçte bilgi akışında olduğunuz yakın çevrenizle daha çok iletişimde bulunun, kendinize öğrendiklerinizle değer katmaya çalışın, maddi kaynaklarınızı nasıl artırabileceğinizi düşünün fikir alışverişlerinde bulunun, yeni şeyler öğrenmek için hayatınıza gelen ani fırsat ve gelişmeleri de değerlendirmeye çalışın.