BU HAFTA BEKLENMEYENİ BEKLEYİN!

ANİ VE HIZLI GELİŞMELERE HAZIR OLUN!

BİR ANDA HAYATINIZIN FIRSATI ÖNÜNÜZE GELEBİLİR.

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu Olsun!

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle maddi konularınızı ve değerlerinizi ilgilendiren alandan birçok fırsat ve bunları kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de maddi konulardaki girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle kişisel değerlerinizi ilgilendiren alandan, ortaklı girişimlerinizden, kariyer ve aile alanınızı ilgilendiren konulardan birçok ani ve beklenmedik durumlar karşısında kalabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve olayları değerlendirebilirsiniz. Bazı krizleri fırsata çevirme imkanınızda mevcut. Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün burcunuza geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca iletişiminizle kendiniz daha rahat ifade edebilir, yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Girişimleriniz konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Kendinizi biraz daha fazla önemseyeceğiniz bir dönem de olsa maddi konularda istediğiniz fırsatları yakalama imkanınız mevcut. 

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Özellikle iş hayatınızda ki yöneticilerinizle uzlaşmak da zorlanabilir tatsız konuşmalar aranızda geçebilir. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili bazı fikir ayrılıkları yaşayabilir bazı arkadaşlarınızdan alacağınız haberler sizi üzebilir.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olabilir yeni bir iş teklifi alabilir ve hayatınıza aniden beklenmedik biri girebilir. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Harekete geçme konusunda kararlı ve istekli olmaya özen gösterin.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle maddi konularınızı ve kişisel değerlerinizi ilgilendiren etkilerin yanı sıra uzak seyahatler, yurtdışı bağlantılı iş ve projeler, vize işlemleriniz, varsa sağlıkla ve hastane gündemlerinizle alakalı birçok fırsata açık etkiler altında olacaksınız. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Zaten yaşayacağınız bu olaylarla alakalı farkındalığınız artarken mevzu bahis konunun ardındaki gizli kalmış gerçeği görme imkanınız olabilir. Bazı şeylerin olumsuz gelişmesi ya da istediğiniz gibi sonuçlanmaması sizin hayrınıza olabilir. Oldurmaya zorlamayın ve ilahi plana güvenin.

 Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz.  Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca daha çok kendi iç dünyanıza dönerek düşünceleriniz ve yaşadığınız olayları değerlendirebilirsiniz. Fikir ve düşünceleriniz özellikle başkalarıyla paylaşırken dikkatli olun ve ileriye dönük planlarınızı anlatmak yerine gizli tutmayı tercih edin.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Başkalarının size fikirlerini kabul ettirme çabaları sizi gerebilir olabildiğince çatışma ve gerilimlerden uzak kalmaya çalışın bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz ortaklı bir girişiminizle alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir. Kendinizi ön plana çıkarabilir ve istekleriniz net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle maddi konularınızı ve alacak verecek dengenizi ilgilendiren alanda denge kurmakla ilgili yaşanan gelişmeler nedeniyle biraz zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde değişimler yaşarken yeni tanıştığınız kişiler ve girdiğiniz sosyal ortamlardan kaynaklı bazı ani fırsat ve gelişmeler elde edebilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Uzak ülkelerdeki akrabalarınızdan destek görebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca yeni sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni insanlar sayesinde yeni fırsatlar elde edebileceksiniz özellikle aşk hayatınıza aniden birisi girebilir arkadaşlarınız vasıtasıyla tanıştığınız birinden oldukça etkilenebilirsiniz. Maddi konularda yeni tanıştığınız kişilerden de destek görebilirsiniz. Daha garantici olmak isteyebilir bu sürede daha ketum ve inatçı olabilirsiniz.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Bazı arkadaşlarınızla bu yüzden aranız bozulabilir gerilimli durumlar yaşanabilir yakıp yıkmak yerine yapıcı olmaya çalışın.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Yaşanılan olumsuzluklara rağmen harekete geçmeye çalışın.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle kariyer ve mesleki alanınız ilgilendiren birçok fırsat ve bunları kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. Aile ve yuva alanınızı ilgilendiren ani gelişmelerde de karşılaşabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Özellikle para kazanma ve kariyerle ilgili konularda değişiklikler yaşayacak fırsat ve gelişmelere açıksınız.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Ortaklı işlerinizden destek görebilir partnerinizin geliriyle alakalı da maddi destekler sağlayabilirsiniz.  Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren alanlarda yeni sözleşmeler imzalar atabilir iş arayanlar bu sürede iş görüşmelerine katılabilir. Çalışma ortamınızda da söz sahibi olacak ve sözlerinizle göz önünde olduğunuz için fikirleriniz ön plana çıkabilir. Daha garantici adımlar atmak isteyebilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okuyabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığı söz konusu olabilir onun sağlığıyla ilgili konularda kaynaklarınızı kullanabilir sağlığını garanti altına almak isteyecek girişimleriniz olabilir.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Özellikle partnerinize karşı veya ortağınız varsa iş yaptığınız kişiye karşı daha şüpheci tavırlar içinde olabilirsiniz. İletişimden yana açık olmaya özen gösterin ve gurur meselesi haline getirmeyin.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir iş kariyer fırsatıyla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle hukuki gündemleriniz varsa yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız bir diğer taraftan seyahatler ile alakalı konularda ani ve beklenmedik. Yurtdışı bağlantılı iş ve projelerinizle alakalı da ani ve beklenmedik şans ve fırsatlar sizden yana özellikle yabancılarla yaptığınız iş ve projeler uluslararası ticaret alanında güzel etkiler altında olacaksınız. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle partneriniz veya ortağınızla alakalı konularda destek görecek hayatınızdaki ani durum ve olaylar karşısında yaşanılan zorlukları birlikte kolaylıkla atlatabileceksiniz. Partnerinizle birlikte yeni planlar yapabilir birlikte bir seyahate çıkabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Daha çok seyahatlere ağırlık verebilir keyif aldığınız tatil planları yapabilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de maddi konulardaki girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Üzerinizde manipülatif etkiler bırakacak konuşmalara maruz kalabilirsiniz. Özellikle iş yerinizde çalışma ortamınızda ast ve üstlerinizle gerilimlerden uzak durmaya çalışın.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir iş ve kariyer ile alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Hafta sonu maddi kaynaklarınızı kullanabilir bazı keyfi harcamalarınız olabilir, harcadıkça stresin üzerinizden azaldığını hissedebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle maddi konularınızı ve değerlerinizi ilgilendiren alandan birçok fırsat ve bunları kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. Miras nafaka ortaklı gelirler gibi alandan ani para girişleri elde edebilir beklenmedik ani ödemeler, vergiler, borçlar, krediler ile ilgili de beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilecek ve kolaylıkla para giriş çıkışlarını yönetebileceksiniz.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Müşterek gelirleriniz ortağınız ya da partnerinizden alacağınız destekle rahatlayabilir ya da ödemeler konusunda yeni fikirler ile rahatlayabilirsiniz. Kredi talepleriniz de bu dönemde olumlu değerlendirilecektir. Yatırımlarınız konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de maddi konulardaki girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.  

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Kıskançlıkla ilgili krizli durumlar yaşayabilirsiniz bu durumda birlikte olduğunuz kişiyle aranız açılabilir. Birbirinize karşı manipülatif baskılardan uzak durmaya çalışın.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz iş ve kariyerle alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, ertelemeden üzerine gidin çünkü yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken ikili ilişkileriniz aşk hayatınızla ilgili beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz. Hayatınıza aniden birisi girebilir vaya bazı yaşanılan ani durumlar nedeniyle bu kişi hayatınızdan bir anda çıkabilir. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve olayları değerlendirdiğinizde bunları neden yaşadığınıza dair olayın asıl nedeni görme imkanınız olabilecek. Sosyal çevrenizde farklı ve sıradışı kişiler ilginizi çekebilir hayatınıza girecek yeni kişi oldukça farklı biri olabilir.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Ortak ve partnerlerinizden destek görebilir yapacağınız ortaklı girişimler konusunda da güzel etkiler alında olacağınız için işleriniz rahatlıkla hallolabilecek. İlişkilerinizde de güvende ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca ilişkiler konusunda destekleneceksiniz, hayatınızda birisi yoksa girdiğiniz yeni çevrelerde bir insanla tanışabilirsiniz. Yalnız ilişkiler konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Mevcut ilişkiniz varsa da bütün enerjinizi ona ayırmak isteyebilir birlikte sosyalleşmek ve aktivitelerde bulunmak için planlar yapabilir daha fazla iletişimde olabilirsiniz. Partnerinizle iletişim dilinizde şifalanma söz konusu olacak yaşadığınız problemler varsa bunları konuşarak rahatça çözebileceksiniz.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Kıskançlıkla ilgili krizler baskılanma ve baskı kurma durumlarına karşı dikkatli olmalısınız. İlişkinizde yaşayacağınız gerilim sizi duygusal yönden aşağıya çekebilir ve keyfinizi kaçırabilir.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz biri hayatınıza girebilir ilişkiler konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, özellikle ilişkiler konusunda önemli kararlar almanız gerekebilir, yeni ilişkiniz hayalinizden bile daha güzel hissettirebilir. Kararlı olun ve harekete geçmekten geri durmayın yaşadığınız olumsuzluklar olsa bile siz yine de istekli ve hevesli olun savaşçı müacedeleci ruhunuzu ortaya koyun.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle maddi konularınızı ve değerlerinizi ilgilendiren alandan birçok fırsat ve bunları kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. İş hayatınızı ilgilendiren konularda, sağlığınızı ilgilendiren konularda özellikle beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ani gelişen olaylar olabilir birlikte çalıştığınız insanların da beklenmedik durumlar yaşamaları mümkün. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, özellikle iş ortamınızdaki arkadaşlarınız ya da amirlerinizden bu desteği görebilir aile büyüklerinizden de bu konuda destekler alabilirsiniz.

 Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. İş arıyorsanız aradığınız işi bulabilirsiniz. Yeni çalışma arkadaşları iş yerinize alabilirsiniz. İşle ilgili konularda ve günlük rutinleriniz konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Sağlıkla ilgili  girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda da size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. İşle ilgili konularda iletişimsel problemler ortaya çıkabilir. Baskılandığınızı hissedebilirsiniz. Strese girebilir bu durumdan dolayı sağlığınızı etkileyebilir olabildiğince gerilimli konuşmalardan kaçınmaya çalışın.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir iş ve kariyerle alakalı konuda şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni iş girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Bu dönemde sağlığınız konusunda da dikkatli olun özellikle kilo almaya meyilli olabilirsiniz. Spor yapmaktan ve harekete geçmekten imtina etmeyin spora başlamak diyete başlamak istiyorsanız da ertelemeyin.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle aşk hayatınız, sosyal hayatınız, keyif aldığınız hobi ve zevkleriniz, çocuklarınızla ilgili alandan birçok fırsat ve ani değişiklikler veren etkiler altında olacaksınız. Yeni ve sıra dışı biri hayatınıza girebilir bir anda aşk hayatınız hareketlenebilir. Yeni insanlar yeni hobiler hayatınıza girebilir. Çocuk bekleyenlere hamilelik müjdesi verebilir. Bu dönemde farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Aile büyüklerinizden destekler alabilirsiniz.

 Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları kariyer ve terfi ile alakalı konulardan da desteklenirken özel hayatınız, ilişkiler ve aşk hayatınız hızlanıyor. Hobilerinize sanata ve keyfinize yönelik yeni girişimler konusunda destek göreceksiniz. Bazı konularda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de hayatınızdaki hangi konuya yönelik girişimde bulunursanız bulunun çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. İlişkiniz varsa bu durumda baskılanmış hissedebilir ya da siz karşı tarafa manipülatif bir baskı oluşturabilirsiniz. Uzlaşmacı olmaya gayret edin.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Özellikle borsa ve kripto para piyasalarından kazançlar elde edecek fırsatlar yakalayabilir bir yeteneğiniz paraya çevirecek anlaşma fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle ev, yuva aile alanlarınızı ilgilendiren alandan beklenmedik ani durumlarla mücadele etmeniz gerekebilir, yatırım yapmak istediğiniz emlak arsa gibi girişimlerden fırsatlar yakalayıp kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. Tadilat işlerinizle ilgili de beklenmedik çözüm ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aile büyüklerinizin de hayatında ani ve beklenmedik gelişmeler olabilir.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Özellikle ev emlak arsa alım satım gibi işlerinizde rahatlıkla akacaktır. Aile büyüklerinizle iletişimizin güçlendiği ev ve aile gündemlerinize daha çok enerjinizi, düşünce ve fikirlerinizi aktardığınız bir dönem olabilir. Yatırımlarınız konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de maddi konulardaki girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Aile ortamında bu etkileri alacağınız için aile büyükleriyle fikir çatışmalarından kaçınmaya özen gösterin baskılanmış hissedebilir, fikir ayrılıkları nedeniyle stres ve gerilimli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir ev ,emlak konusunda yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir bu süreçte önünüze gelen fırsatlarla alakalı konuları ertelememeye özen gösterin.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Güneş-Uranüs kavuşumu ile başlarken beklenmedik ani gelişen olaylarla karşılaşabiliriz özellikle yeni iş girişimlerinizi yazılı basın sosyal medya alanındaki girişimlerinizi yakın çevre ve akraba kardeşlerinizi ilgilendiren alandan birçok fırsat ve bunları kazanca dönüştürecek etkiler altında olacaksınız. Farkındalığınızı yüksek tutarak durum ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Teknolojik girişimleriniz ya da fırsatlarınız pazarlama medya yayın gibi alanda yeni fırsat ve imkanlarınız olabilir.

Salı günü etkili olan Venüs Satürn desteğiyle çevrenizde bulunan olgun ve sizden tecrübeli kişilerin desteğini alabilirsiniz, resmi kurumlardaki işlerinizi otorite destekleriyle kolayca halledebilirsiniz. Özellikle yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalardan destekler görebilirsiniz.

 Çarşamba günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesiyle önümüzdeki 3 hafta boyunca maddi konularda varsa problemleriniz rahatlıkla çözebilirsiniz. Kardeşler kuzen ve akrabalar ile daha fazla vakit geçirebilir ya da onlarla birlikte yürüttüğünüz işlerinizde destekler görebilirsiniz. Geçmiş dönemde bu kişilerle yaşadığınız iletişim problemleriniz varsa bunları çözme imkanı bulabilirsiniz. Seyahatleriniz bu dönemde artabilir yeni eğitimler yeni sosyal medya gibi reklama dayalı iş girişimleriyle işinizi büyütecek adımlar atabilirsiniz. Yatırımlarınız konusunda daha garantici olabilir, bazı konularda da sabit fikirli davranarak bildiğinizi okumak isteyebilirsiniz. Yine de maddi konulardaki girişimlerinizde çözüme yönelik fikirleri bulmak konusunda size destek olacaktır.

Cuma günü Plüton Merkür karesi özellikle fikir ve düşünceleriniz konusunda iletişimizde ben bilirim egosunu çalıştıracak etkiler altına alabilir, inatla kendi fikirlerinizi karşınızdaki kişilere kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle kolayca uzlaşamayabilir ve bu durum sizde veya karşınızda kuşku ve endişe yaratabilir. Özellikle yakın çevrenizdeki kişiler tarafından baskılanabilir onlara karşı şüpheci davranabilirsiniz. Dijital platformlarda kuracağınız iletişim problemlerine karşı da dikkatli olmalısınız sonradan keyfiniz kaçabilir.

Cumartesi günü Güneş Jüpiter kavuşumu etkileriyle birlikte çok uzun süredir beklediğiniz bir yatırımla alakalı şans ve fırsatlar sizden yana olacak. Bu dönemde gelecek fırsatları iyi değerlendirin, yeni girişimleriniz hızlıca büyüyebilir, hayalinizden bile daha iyi hale gelebilir ve bu durum maddi imkanlarınızın genişlemesi sayesinde uzun vadede sizi mutlu edebilir. Bu dönemde karşılaşabileceğiniz sorunlar her ne olursa olsun adım atmaktan ve mücadele etmekten geri durmayın, planlarınızı ertelemeyin bu kavuşumdan en çok fayda sağlayacaklardan biri de sizsiniz.