10-16 Haziran

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Serdar Şenaşcı

Bütünün hayrına ve kolektife şifa olması dileğiyle…

Instagram: ssenasci

HER GECENİN SONUNDA AYDINLIK BİR SABAH VARDIR.

10 Haziran Güneş Satürn Karesi , Mars Boğa Burcunda

11 Haziran Mars Pluton Karesi , 12 Haziran Merkür Satürn Karesi

15 Haziran Merkür Güneş’in Kalbinde!!!

Cuma günü tüm dilek ve dualarınız için yaratım günü!!!

Hepinizin Bayramı Şimdiden Kutlu olsun!

Koç ve Yükselen Koçlar haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz yüksek enerjili bir hafta aşk ilişkiler ve maddi konularda gerilim ve çatışmaları hafta ortasına kadar hayatınıza çekmemeye çalışmalısınız, ortaklı işler konusunda tam da istediğinizi bulamayabilirsiniz. Dijital platformlar ile ilgili sıkıntılar basın yayın medya işlerinizde oluşacak aksaklıklar gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru yapacağınız kısa seyahatler ilişkilerinize iyi gelebilir aile ve yakın çevrenizle birlikte planlar yapabilir onlardan destek görebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz enerjinizi ailenize ve ev ortamındaki planlarınıza göre ayarlamanız gerekebilir. Hafta ortasına göre maddi konularla ilgili bazı aksaklıklar nedeniyle mücadeleler gerekebilir. Çalışma ortamınızda bazı konularda haklıyken haksız konuma düşmek istemiyorsanız kendiniz bu hafta ifade ederken sakin kalmaya özellikle gayret göstermelisiniz. Öfke patlamaları yaşama potansiyeliniz hafta ortasına kadar oldukça yüksek. Cuma itibariyle maddi kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz konularda rahatlama istediğiniz haberleri alma söz konusu. Hafta sonu aileyle organizasyonlar ve birliktelikler ile meşgul olsanız da size bu tempo iyi gelecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz enerjinizi yakın çevre ve ailevi organizasyonlardan ziyade ihmal uzun zamandır ettiğiniz sağlık konularınıza yönlendirmeniz gerekebilir. Hafta ortasına kadar sağlık gündemlerinizin yanı sıra girdiğiniz ortamlarda veya trafikte gerilimli durumlardan ve tartışmalardan kaçınmaya özen gösterin. Öfke patlamaları ve istenmeyen tartışmalar nedeniyle sağlığınızı olumsuz etkileyebilirsiniz. Cuma günü beklediğiniz haberler gelebilir devam eden mahkeme konularınız varsa beklediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkün. Hafta sonu yakın çevreniz ailenizle birlikte olacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirebilir. Yakın çevrenizin ve aile büyüklerinizin desteğiyle bir isteğinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Uzaklar, yurtdışı bağlantılı işler ve projeler aynı zamanda vize süreçleriniz ile ilgili konularda enerjinizi yönlendirmeniz gerekebilir. Süreçlerdeki aksamalar yeni alternatiflere yönelmenizi gerektirebilir. Hafta ortasına kadar trafikte veya girdiğiniz ortamlarda kavga ve gerilimlerden uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Maddi konularda harcamalarınız iyi organize etmeli borç alacak meseleleri nedeniyle çevrenizdeki insanlara karşı temkinli olmalısınız. Cuma günü yurtdışı konuları veya uzaklardan beklediğiniz haberlerle ilgili beklediğiniz gelişmeler olabilir olumsuz gibi giden konular olumlu haberlere dönebilir. Uzak akrabaları ziyaret edebilir seyahatleriniz aksamış olsa bile hafta sonu ailenizle olmak size iyi gelebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan burçları haftaya Ayın burcunuzdaki enerjisiyle başlıyoruz. Enerjiniz hedef ve planlarınız uygulamak için doğruca yönlendirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve varsa partneriniz, eşiniz ile ilgili konularda hafta sonuna kadar gerilim ve tartışmalardan uzak kalmaya özen gösterin. Ertelenmiş konular, içe atılan meseleleri öfke patlaması haline getirmeyin. Maddi konular ile ilgili aksamalar ve iş ortamınızda da benzer gerilimler söz konusu olabilir. Cuma itibariyle sosyal aktivitelerde bulunmak size iyi gelecek hafta sonu daha dışa dönük ve yeni insanlarla bir arada olmaktan keyif alacaksınız. Çevreniz değişirken farklı kişilerden etkilenebilir olumsuz gibi düşündüğünüz şeylerin öyle olmadığını aslında sizin bakış açınızdan kaynaklandığını görebilirsiniz. Vizyonunuzun gelişmesine müsaade edin.

Başak ve Yükselen Başak burçları haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz haftaya enerjinizi iş ve kariyerinizle alakalı konulara yönlendirmeniz gerekebilir planlarınızı organize etmeli ve önemli iş girişimlerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru partneriniz ve ailesiyle ilgili bazı konularda gerilimler yaşayabilirsiniz. Anlaşma ve iletişimlerde gerginliklerden uzak durmaya özen gösterin. İş ve kariyer alanınızdaki çalışma arkadaşlarınızla ilgili gerilimlerden uzak durun ya da onların meselelerini içselleştirip üstlenmeyin. Cuma günü itibariyle tıkanıklık yaşadığınız ilişki veya iş hayatıyla ilgili meselelerde rahatlayacağınız haberler alabilirsiniz. Hafta sonu keyfiniz yerine gelirken maddi kaynaklarınızı bu keyif ve zevkleriniz için bonkörce harcayabileceksiniz.

Terazi ve Yükselen Teraziler haftaya Ay Aslan burcundayken giriş yapıyoruz bu hafta sosyal aktiviteler ve seyahat planlarınıza zaman ayırmak için enerjileriniz yönlendirmek isteyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili bazı aksaklıklar bu planlarınızı yapmanızı zorlayabilir ancak yine de isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sağlıkla ilgili de dikkatli olmalı kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Hafta ortasına kadar maddi konularda, yatırımlarda veya borç alacak ilişkilerinde yaşanan sorunlar gerilip stres yaşamanıza neden olabilir bu konuları fazlaca takıntı haline getirmeniz sağlığınızı bozabilir. Şartları zorlamadan akışta kalmaya çalışmalısınız. Cuma günü uzaklardan alacağınız haberler iş, kariyer, eğitim devam eden davlarla ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sayesinde hafta sonunu oldukça keyifli ve eğlenceli geçirebileceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz enerjinizi işlerinizi organize etmeye ve kariyerinizi ilgilendiren konularda planlamalar yapmaya ayırmanız gerekebilir. Maddi konularla ilgili veya spiritüel çalışmalarla alakalı kaynaklarınızı kullanmanız için bir takım planlar yapıyor olabilirsiniz. Hafta ortasına kadar partneriniz veya aile ev ortamınızla ilgili bazı anlaşmazlıklar iletişim problemleri yaşanabilir olabildiğince sakin kalmaya özen gösterin. Karşınızdaki kişiden beklediğiniz özveriyi görememek sizi üzebilir ancak sakin kalmanız ilişkinizi zedelemeyecektir. Cuma itibariyle maddi konularla alakalı beklediğiniz olumlu haberleri alabilirsiniz. Hafta sonu olumlu haberlerin etkisiyle seyahat planları yapabilir keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay burçları haftaya Ay Aslan burcundayken enerjik bir giriş yapıyorsunuz. Uzaklar, yurtdışı bağlantılı konular, vizeler veya seyahat planlarınız organize etmekle meşgul olacaksınız. Aşk ilişkiler ön planda olacak ilişkisi olmayanlar aşık olabilir, ilişkisi olanlar da ileriye dönük bazı adımlarla planlamalar yapabilir. Hafta ortasına kadar partnerinizle yapacağınız işlerde aksamalar oluşabilir, bu durumda olayları sakince anlamaya ve dinlemeye çalışmalı kestirip atmadan öfke patlamalarından uzak kalmalısınız. Aksayan şeyleri oldurmaya çalışmak yerine akışta kalarak değerlendirmelisiniz. Aile ve yakın çevrenizdeki bazı insanların meseleleri de sizi oldukça gerebilir. Cuma günü yaşanan olumsuzlukların aksayan meselelerin kendiliğinden çözüldüğüne tanık olabilir güzel haberler alabilirsiniz. Hafta sonu işbirliği ile yaptığınız tüm plan ve programlarınızdan oldukça keyif alacaksınız.

Oğlak ve yükselen Oğlak burçları haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Enerjinizi maddi konulara ve gelecek planlarınız yönelik bütçelerinizi ayarlayıp organize etmeye aktarabilirsiniz. Maddi meselelerle ilgili hafta ortasına kadar gerilimler tartışmalar ve kavgalardan uzak durmanızda fayda var. Bazı maddi beklentileriniz aksayabilir verdiğiniz borcu almak konusunda zorlanabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlar ile ilgili gelişmelerde bazı gerilimler tartışmalar yaşanabilir kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Yaşanan olumsuz durumların ve maddi aksamaların Cuma günü itibariyle kolayca kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz. İşle ilgili bazı gelişmeler veya sağlığınızla ilgili konularda Cuma günü alacağınız güzel haberler hafta sonunu keyifle geçirmenizi sağlayacak. Sosyalleştiğiniz ve çokça gezdiğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor.

Kova ve yükselen Kova burçları haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz. Enerjinizi bir yandan hafta sonu planlarınızı organize ederken bir yandan da işle ilgili yapılması gereken yetiştirilmesi gereken konulara aktarmanız gerekecek. Partnerinizle birlikte yapacağınız planlarda maddi konulardan kaynaklı durumlar sizi gerebilir canınızı sıkabilir. Beklediğiniz paraların gelmemesi sizin tüm ihtiyaç ve isteklerinize yeterli olmayan koşullar karşısında canınız sıkılabilir. Bu gerginliğinizi ailenize hayatınızdaki insanlara yansıtmaktan hafta ortasına kadar uzak durmaya çalışın. Cuma günü aşk hayatınızda, yatırımlarınızla ilgili konularda, çocuklarınızı ilgilendiren eğitimleri ile alakalı konularda alacağınız güzel haberlerle keyfiniz düzelecektir. Aksayan meselelerin ve sorunların çözülmesi keyifli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak.

Balık ve Yükselen Balıklar haftaya Ay Aslan burcundayken başlıyoruz, gündelik işleriniz ve iş hayatıyla ilgili meselelerin yanı sıra sağlığınız ilgilendiren konulara da bu hafta enerjinizi aktarmanız gerekebilir. Hafta ortasına kadar aileniz ve ailenizin büyükleri baba gibi figürlerin hayatınızdaki sorumluklarıyla ilgili konuları ön plana çıksa da sağlığınızı bu durum olumsuz etkileyebilir. Kendinizi kurban psikolojisine sokabilirsiniz. Dolayısıyla yakın çevreniz ailenizle ilgili gerilimler yaşanabilir anlaşmazlıklar nedeniyle tartışmalara girebilirsiniz uzak durmaya özen gösterin. Trafikte ve sosyal medya üzerinden yaptığınız işlerde beklenmedik durumlar yaşanabilir. Cuma günü itibariyle maddi konularda güzel gelişmeler yaşayabilir ev,arsa ve yatırımlarınızla ilgili konularda olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Hafta sonu itibariyle ailenizle keyifli vakit geçirerek birlikte yapacağınız plan ve organzisyonlar sizi çok mutlu edecek.