Yengeç Burcu

Haziran 22-Temmuz 23
Love
Money
Career
Health
LARGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

LOVE

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit.

CAREER

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

HEALTH

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud.

YENGEÇ BURCU

ÖZELLİKLERİ: Yengeç Burcu, hassas ve nazik yapıdadır. Özellikle merhametli oluşlarıyla tanınırlar. Evlerine ve ailelerine çok düşkündürler. Hayal güçleri çok kuvvetlidir ve bütün sevdiklerine inanılmaz bir şekilde bağlıdırlar.

GÖLGE YANLARI: Aşırı duygusal oluşlarından kaynaklı alıngan olabilirler. Geçmişlerine ve anılarına çok bağlıdır. Yaşanılan her şeye duygusal bir perspektiften baktıkları için kendilerine acımaya meyil gösterebilir ve dışarıdan bakan insanlar tarafından “mantıksız” ve “dramatik” olarak algılanabilirler. Ayrıca, duygusal yönlerini kullanarak manipülatif tavırlar sergileyebilirler.

YÖNETİCİ GEZEGENİ: Ay

RENGİ: Gri, Mavi, Füme

UĞURLU GÜNÜ: Pazartesi

UĞURLU SAYISI: 3, 7

UĞURLU TAŞI: İnci, Ay taşı

UĞURLU BİTKİSİ: Nilüfer, Hezaren çiçeği, Kenger otu

YENGEÇ BURCU ÜLKELER/ŞEHİRLER: Amerika Birleşik Devletleri, Paraguay, Kolombiya, Güney Kore, Somali, Hollanda, İskoçya, New York, Tokyo, Venedik, Amsterdam

ELEMENTİ: Gümüş

YENGEÇ BURCU KADINI: Evcimen, sıcak kanlı, dürüst bir mizaca sahiptir. Evine, ailesine, alışkanlıklarına ve geleneklerine bağlıdır. Anaç bir görüntü çizer ve romantiktir. Duygusal anlamda çok hassastır ve sezgileri kuvvetlidir. Duygusal derinliği çok fazladır, bu yüzden karşısındaki insanın da duygusal derinliğe sahip olmasını ister. Duygusal derinliği olmayan kişilerle anlaşamaz. İlişkilerinde sadık ve kıskançtır. Eleştirilmeyi sevmez, olumsuz yönlerini görmek ve duymak istemez.

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ: Çevresinde nazik ve ağırbaşlı yapısıyla bilinir. Hassas bir duygusal dünyası vardır, saygı ve sevgi vazgeçilmezleridir. Aşırı duygusal yapısı onu partnerine bağımlılık geliştirmeye itebilir. Dürüsttür ve hayatında dürüst insanlar olsun ister. Fazla duygusal yapısı onu farkında olmadan manipülatif davranmaya itebilir.

TANINMIŞ KİŞİLER: Tom Cruise, Pamela Anderson, Selena Gomez, Ariana Grande, Kanye West, Müjde Ar, Harun Kolçak, Barış Akarsu, Sezen Aksu, Ata Demirer, Türkan Şoray…

Yengeç Burcunun 5 Önemli Özelliği!