Terazi Burcu

Eylül 23-Ekim 22
Love
Money
Career
Health
LARGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

LOVE

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit.

CAREER

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

HEALTH

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud.

TERAZİ BURCU

ÖZELLİKLERİ: Uyumlu ve uzlaşmacı olmalarıyla bilinen Terazi burçları, birbirinin zıttı iki şeyi bile bir araya getirebilirler. Diplomatik bir yanları vardır. Sorunlara iletişimle ve kimseyi kırmadan çözümler bulmaya çalışır. Yoğun bir sevilmek arzusu olduğundan herkes için her şey olmaya çalışabilir. Barışçıl ve huzurlu bir ortamda olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Birebir ilişkilerde çok başarılıdır. Estetik algısı yüksektir.

GÖLGE YANLARI: Karşıt fikirleri bir arada kullanabilmesi sebebiyle “kararsız” olduğu düşünülebilir. Sevilmek arzusu yüzünden hayır diyemeyebilir. Ayrıca insanların etkisi altında kalması ile fikirlerini değiştirebilmesi de ona zorluklar çıkarabilir.

YÖNETİCİ GEZEGENİ: Venüs

RENGİ: Mavi, Soluk pembe

UĞURLU GÜNÜ: Çarşamba

UĞURLU SAYISI: 6. 9

UĞURLU TAŞI: Opal, Zümrüt

UĞURLU BİTKİSİ: Selvi, Gül

TERAZİ BURCU ÜLKELER/ŞEHİRLER: Fransa, Tibet, Kanada, Çin, Japonya, Irak, İsrail, Nijerya, Lizbon, Frankfurt, Kopenhag…

ELEMENTİ: Bakır

TERAZİ BURCU KADINI: Cazibeli, estetik ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker. Hoş bir sohbeti vardır.  Zora gelmeyi sevmez, rahatlık ve keyiften yanadır. Duygusal açıdan hassas ve alıngan olabilir. Karşı tarafın kendisini sevdiğinden emin olduğu sürece ilişkide sadık olaçaktır ancak sevildiğine ikna oluncaya kadar flörtöz bir yapısı olduğu ikna edilemez. Sürekli ilgi bekler ve ilgi göremediği zaman sevilip sevilmediğini sorgular.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ: Romantik, duygusal ve yumuşak başlıdır. Sevilen ve aranan bir insandır, dürüstlüğüyle kendisini sevdirir. İyi bir konuşmacı ve dinleyicidir. İlişkilerde sakinlik arar, ani duygusal iniş çıkışlar yaşamak istemez. Duygusal konularda hassastır. İkili ilişkilerde partnerinin sakin ve yumuşak başlı olmasını ister. Sadık bir partnerdir ve sadakat ister.

TANINMIŞ KİŞİLER: Kim Kardashian, Hugh Jackman, Kate Winslet, Monica Belluci, Will Smith, Zuhal Topal, Ayşen Gruda, Ayşegül Aldinç, Tarkan, Hülya Avşar, Nil Karaibrahimgil, Pelin Karahan…