İkizler Burcu

Mayıs 22 - Haziran 23
Love
Money
Career
Health
LARGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

LOVE

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit.

CAREER

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

HEALTH

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud.

İKİZLER BURCU

ÖZELLİKLERİ: İkizler Burcu, değişen şartlara kolaylıkla uyum sağlayabilmesiyle tanınır. Neşeli, eğlenceli, entelektüel bir karakteri vardır. Mantıklı düşünür, anlatılanları çabuk kavrayabilir, aynı anda birkaç işi birden yapabilir, çok yönlüdür. Yönetici gezegeninin Merkür olması sebebiyle iletişimi güçlüdür, konuşkandır.

GÖLGE YANLARI: Kararsızlığı ve yüzeysel oluşuyla eleştirilir. Çok çabuk karar ve fikir değiştirebilmesi İkizler’e dışarıdan bakan insanlar için “iki yüzlülük” olarak algılanabilir. Konuşmaya ve iletişim kurmaya olan açlığı onu dedikoduya itebileceği için, dedikoducu olduğu da düşünülür. Ayrıca, heyecanlı ve yerinde duramaz karakterini görenler onun havai ve güvenilmez olduğunu düşünebilirler.

YÖNETİCİ GEZEGENİ: Merkür

RENGİ: Tüm renkler

UĞURLU GÜNÜ: Çarşamba

UĞURLU SAYISI: 5. 9

UĞURLU TAŞI: Akik

UĞURLU BİTKİSİ: Lavanta, Turmalin, Fındık, Ceviz

İKİZLER BURCU ÜLKELER/ŞEHİRLER: İzlanda, Fas, Belçika, Kuveyt, Norveç, Karadağ, İsveç, San Francisco, Londra…

ELEMENTİ: Cıva

İKİZLER BURCU KADINI: Neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla girdiği ortamlarda dikkat çeker. Ancak kararsızlığı ve sürekli fikir değiştirmesi çevresindeki insanları kızdırabilir. Ayrıca, sürekli değişen bir yapısı olduğu için insanlar tarafından anlaşılması da zordur. Hareketli yaşamayı çok sevdiği için, seyahatlerden, yeni yerler görmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan çok keyif alır. Kısıtlanmayı ve emir almayı hiç sevmez, maddi bağımlılık ister. İkili ilişkilerde eğlenceli bir partnerdir, birlikte vakit geçirmekten keyif alacağı kişilerle birlikte olmak ister.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ: Nazik ve etkili konuşmasıyla, pratik zekası ve ince esprileriyle dikkat çeker. İkizler burcu değişkenliği onu anlamayı zorlaştırsa da iletişim yetenekleriyle ilgi çekmeyi başarır. Özgürlüğüne düşkün, maddi bağımsızlık isteyen ve kendi işini yapmak isteyen biridir ancak para idaresinde çok başarılı olamayabilir. Duygusal anlamda fazla hassas olmaması ve özellikle duygusal konularda çok derine inememesinden kaynaklı ikili ilişkiler kurmakta zorlanabilse de çok severse kendisinden ödün verecek ve orta yol bulmak için çabalayacaktır.

TANINMIŞ KİŞİLER: Angelina Jolie, Johnny Depp, Nicole Kidman, Courteney Cox, Kerem Bursin, Sıla, Acun Ilıcalı, Gülşen, Kenan Doğulu

İkizler Burcunun 5 Önemli Özelliği