Boğa Burcu

Nisan 21 - Mayıs 21
http://astrologelvan.com/wp-content/uploads/2019/11/astroloji-header.png
Love
Money
Career
Health
LARGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

LOVE

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit.

CAREER

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

HEALTH

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud.

BOĞA BURCU

ÖZELLİKLERİ: Sabırlı, dayanıklı, güvenilir, sakin, sahiplenici, güzelliğe ve rahatına düşkün insanlardır. Köklülüğü ve eylemsizliği simgeler. Alışkanlıklarına ve düzenine bağlıdır. Sakin ve serinkanlıdır. Kalıcı olduğuna inandığı insan ilişkilerinin içinde olmak ister. Çalışkandır ancak yeni işler başlatmaktansa olan işleri devam ettirmek ve sağlamlaştırmak üzerine çalışır.

GÖLGE YANLARI: Rahatlık ve sakinlik düşkünlüğü bazen kendini tembellik olarak gösterebilir. Boğa’nın gerçekçiliği onun diğer insanlar tarafından “duygusuz” olarak adlandırılmasına sebep olabilir. Ayrıca, inatçılığı ve maddeciliği de Boğa’nın gölge yanlarındandır.

YÖNETİCİ GEZEGENİ: Venüs

RENGİ: Mavi, Lila, pembe

UĞURLU GÜNÜ: Cuma

UĞURLU SAYISI: 4, 6

UĞURLU TAŞI: Zümrüt

UĞURLU BİTKİSİ: Selvi, Menekşe, Gelincik

BOĞA BURCU ÜLKELER/ŞEHİRLER: Kıbrıs, Tanzanya, İrlanda, Rodos, Küba, Güney Afrika, Yemen, Palermo, Dublin…

ELEMENTİ: Bakır

BOĞA BURCU KADINI: Güzelliği, sessiz sakin ve mağrur duruşuyla dikkat çeker. Gerçekçi ve zaman zaman otoriterdir. Hırslıdır, isteklerini elde etmek için var gücüyle çalışır. Sadık bir partnerdir. Dışardan soğuk görünmesinin aksine, yumuşak kalplidir. Merhametli ve yardımseverdir, ekonomik olarak güvende hissetmek ister. Evcimendir, evinde huzura çok önem verir.

BOĞA BURCU ERKEĞİ: İnatçı, sakin ve çalışkan yapısıyla dikkat çeker. Düşünceleri ve değer yargılarından ödün vermez. Evine bağlı ve uyumlu bir partner olur. Çocuğu olursa, sıcakkanlı bir babadır. Özellikle iş hayatında çok disiplinlidir. İlişkilerinde sadık ve fedakardır.

TANINMIŞ KİŞİLER: Al Pacino, Honore de Balzac, David Beckham, Kraliçe 2. Elizabeth, Jessica Alba, Penelope Cruz, Ayhan Işık, Demet Akalın, Demet Evgar, Cem Yılmaz