Balık Burcu

Şubat 20 - 21 Mart
Love
Money
Career
Health
LARGE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore.

LOVE

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit.

CAREER

Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

HEALTH

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud.

BALIK BURCU

ÖZELLİKLERİ: Şefkatli, fedakar ve alçak gönüllüdürler. Gelişmiş sezgileriyle çevresindekileri ve olayları anlayabilirler. İnsan ilişkilerinde nazik ve anlayışlı davranırlar. Güzel sanatlara yatkınlıkları vardır. Yarım etmeyi çok severler. Hayal dünyaları çok geniş, rüyaları çok renklidir.

GÖLGE YANLARI: İnsan ilişkilerinde çok fedakar oldukları için zaman zaman kendilerini “kurban edilmiş” hissedebilirler. Duygusallıkları onları fazla alıngan olmaya itebilir. Motivasyonlarını çok çabuk kaybedip mücadele etmekten çekinebilirler.

YÖNETİCİ GEZEGENİ: Neptün, Jüpiter

RENGİ: Deniz yeşili, Turkuaz

UĞURLU GÜNÜ: Cuma

UĞURLU SAYISI: 2. 6

UĞURLI TAŞI: Akuamarin

UĞURLU BİTKİSİ: Nilüfer, Fulya, İncir

BALIK BURCU ÜLKELER/ŞEHİRLER: Tunus, Portekiz, Kuzey Afrika, Mısır, Varşova…

ELEMENTİ: Platin

BALIK BURCU KADINI: Zarif, çekici ve yumuşak başlılığıyla sevilen bir karakterdir. Çok duygusaldır. Sezgileri çok kuvvetli olduğu için özellikle mesajcı rüyalar görebilir. İnce ruhlu ve sanata düşkündür. Toplum içerisinde neşeliliği ve güzelliğiyle çok dikkat çeker. Aşka çok önem verir. Hayalindeki aşka ulaşmak için uğraşır ve birini sevdiği zaman çok fedakar ve sadık bir partner olur.

BALIK BURCU ERKEĞİ: Nazik, uyumlu ve iyimser yapısıyla dikkat çeker. İnsanlara kolayca güvenen, iyi niyetli bir karakterdir. Bir kadına aşık olması için önce ona hayran olması gerekir. Sanatçı ruhu onu çok romantik bir partner yapar. Partnerinden beklediği en önemli özellik onun derin duygu dünyasını anlayabilmesidir. Sadık, romantik ve düşünceli bir partnerdir.

TANINMIŞ KİŞİLER: Justin Bieber, Kurt Cobain, Bruce Willis, Rihanna, Beyazıt Öztürk, Sinan Çetin, Kutsi, Işın Karaca, Cem Davran, Nebahat Çehre,  Nejat İşler, Murat Boz, Beren Saat, Hande Subaşı…