Venüs Başak Burcunda

Sevgi aşk güzellik, şehvet tutku estetik ve uyumun gezegeni Venüs 22 Temmuz tarihinde Başak burcuna geçiş yapacak. 16 Ağustos’a kadar sevgi diliniz, sevginizi ifade etme biçiminiz Başak burcu özelliklerini taşıyacak.
Venüs’ün Başak burcunda oluşu; sevdiklerinize destek olmak, onların ihtiyaçlarında yanında olmak, hayatlarına çeki düzen vermek ve toparlamak isteyeceğiniz bir döneme işaret etmektedir. Bu dönem ilişkiler, verimli ve faydalı olma teması ile yaşanacaktır.
Venüs gezegeni, Başak burcundayken kendini çok iyi hissetmez. Başak burcunun mantıklı, titiz, kusursuz, hatta irdeleyici özellikleri sayesinde bu tarihler arasında aşk hayatınızda biraz zorlanacağınız günler yaşayabilirsiniz. Aslında bu süreç ilişkilerinizde zorlanmaktan ziyade hayallere kapılıp gitmek yerine mantık çerçevesinde devam eden ilişkilerin sağlam adımlarla ilerleyişini de gösterecektir.
Aşk hayatının yanı sıra bu günler içerisinde sağlık kontrolü yaptırabilir, diyet ve spora başlayabilir genel anlamda hayatınıza çeki düzen vermek için oldukça iyi bir dönemdir. Başak burcunun çalışkanlığı ve titizliği ile hareket edip, gereken sorumlulukları alırsanız iş, kariyer ve maddi kazanç anlamında da çok bereketli günler yaşayabilirsiniz.

Venüs’ün Başak Burcuna Geçişinin Burçlar ve Yükselen Burçlar Üzerindeki Etkisi


Koç Burcu: Venüs’ün Başak burcuna geçişi, kariyer hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. İş hayatınızda yorulacak, fazla sorumluluk alacak ancak karşılığını da göreceksiniz. Beklemediğiniz şekilde terfi alabilir ya da kendi işinizi yapıyorsanız yeni kazanç kapıları önünüze açılabilir. İş hayatınızın yanı sıra sağlıklı beslenmek ve spora başlamak için çok uygun bir dönem içerisindesiniz.

Boğa Burcu: Hayattan zevk almak ve eğlenmek isteyeceğiniz günler geldi. Ancak bu süreçte kendinizi para harcamaya kaptırabilirsiniz, harcama yaparken dikkatli olmakta fayda var. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Beraber olduğunuz insan tarafından destek görebilir ve aldığınız bu destek sayesinde özellikle işinizde yeni atılımlar yapabilirsiniz. İş hayatınızda sorumluluklarınızın artacağı yoğun bir çalışma temposuna gireceğiniz bir dönemdesiniz.


İkizler Burcu: Bu günler size, ailevi ilişkileriniz açısından olumlu etkiler verecektir. Aldığınız ya da alacağınız birçok kararda ailenizin desteğini arkanızda hissedeceksiniz. Miras, tazminat ve ev ile ilgili konular gündeminizde olacak. Yeni bir eve taşınabilir ya da evinizin dekorasyonunda yapacağınız değişiklikler ile enerjinizi olumlu yönde etkileyebilirsiniz.


Yengeç Burcu: Yurt dışında ya da uzaklarda yaşayan tanıdıklarınız tarafından alacağınız beklenmedik teklifler gündeminizde olacak. Yeni iş bağlantıları kurabilir, iş çevrenizi genişletebilir ya da yeni bir iş dalı konusunda atılım yapabilirsiniz. Bu dönem içerisinde kardeş ve yakın akrabalarınız ile geçireceğiniz kısa seyahatlerden çok keyif alabilirsiniz.


Aslan Burcu: Para harcamak ve yeni şeyler almak isteyeceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Bir taraftan harcama yapmak isterken diğer yandan harcamaları kontrol ederek maddi ve manevi konularda alma verme dengenizi kuracaksınız. Kariyerinizde yükselmek ya da kendi işinizde yeni kazançlar elde etmek için fırsatlar ayağınıza kadar gelecek, kaçırmayın.


Başak Burcu: Yıldızınızın parladığı bir dönem içerisindesiniz. Sosyal hayatın içinde oldukça aktif, yeni iş birliklerine açık, aşk hayatında ise şanslısınız. Yükselen enerjiniz ve dengeli tavırlarınız sayesinde hayatınızın aşkı ile tanışabilirsiniz.


Terazi Burcu: Bu dönem içerisinde iç dünyanızda huzur bulmak isteyeceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Yogaya başlayabilir, meditasyon yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ve sessiz bir ortamda kendi kendinize kalıp içinizden gelen yaratıcılığı ortaya çıkartabilirsiniz. Bu süreç içerisinde yakın arkadaş çevrenizle zaman geçirmek de size çok iyi gelecektir.


Akrep Burcu: Venüs’ün Başak burcuna geçişi ile arkadaş hayatınız olumlu yönde etkilenecek. Bu günlerde arkadaş çevrenizden olumlu destekler alabilirsiniz. Sosyal hayatınızda popülerliğiniz artabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Çevrenizin genişlemesi ile yeni iş olanakları doğabilir, mevcut işinizde ise terfi alabilirsiniz.


Yay Burcu: Yükselişte olduğunuz bir dönemdesiniz. Hayatınızın önemli dönüm noktaları bu tarihler arasında gerçekleşebilir. İş hayatınızda yeni bir unvan elde edebilir, aşk hayatınızda ciddi bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Yakın çevreniz tarafından yurtdışı konuları ve eğitim hayatınız ile ilgili desteklendiğiniz günler içerisindesiniz.


Oğlak Burcu: Yeni bir eğitime katılarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Hiç bilmediğiniz bir konu üzerine uzmanlaşabilir ve hayata bakış açınızı değiştirerek yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Bu günler size yurt dışı ile ilgili konularda oldukça güzel fırsatlar getirecektir. Maddi anlamda gelir gider dengenizi toparlamak için çok iyi bir dönem.


Kova Burcu: Kazançlarınızın artacağı bir dönem içerisindesiniz. Eşlerden gelecek olan destek, miras, tazminat, kredi gibi ortak kazançlarınız sayesinde gelirinizde artışlar yaşanabilir. Bu günler içerisinde aşk hayatınızda önemli kararlar alarak dönüm noktası yaşayabilirsiniz.


Balık Burcu: Hak ettiğiniz değerin karşılığını aldığınız bir süreç içerisindesiniz. Devam eden birlikteliğinizi bir adım ileriye taşıyabilir ya da geçmişten gelen önemli bir sorunu bu dönem içerisinde konuşarak kolay bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu günlerde sağlık kontrolünüzü ihmal etmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *