İkizler Burcunda Merkür Retrosu – 29 Mayıs 22 Haziran

29 Mayıs 22 Haziran arasında İletişim dilimizi simgeleyen Merkür gezegeni İkizler burcunda geri harekette olacak. Genel anlamda gezegenler geri hareket etmezler. Hızları yavaşlar, bizlerde bu yavaşlamaya geri hareket ya da Retro diye adlandırırız.

Merkür retrosunun negatif etkilerini azaltmak için ametist taşı kullanabilirsiniz

Merkür Retro Kiti

Çelik Zincirli Altın Kaplama Doğal Ametist Taşı

Merkür’ün ikizler burcundaki retrosu; basın, medya, ticari konular, kardeş ilişkileri, teknoloji, anlaşma ve sözleşmeler, sınavlar, sosyal medya gibi birçok iletişim konuları ile ilgilidir. Bu süreçte iletişim kazalarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yanlış anlaşılmalı diyaloglar yaşanabilir, mail veya yazışmalar yanlış kişilere gidebilir, kargolar gecikebilir. Yeni anlaşma ve sözleşme imzalamak için iyi bir dönem değildir, kısacası tüm iletişim alanında aksamalar yaşanabilir. Her türlü teknolojik ürün alımı konusunda sorunlar meydana gelebilir.

Merkür retrosunda konuştuklarınıza, maillere, yazışmalara, kaybolmaması gereken önemli evrak ve dokümanları yedekleyip iyi muhafaza etmeye karşı daha çok dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Merkür Retrosunun Burç ve Yükselen Burçlara Etkisi

Koç: Bu süreçte özgürlük alanlarınızı biraz kısıtlanmış hissedeceksiniz. Kardeş ve yakın çevrenizden alacağınız bazı haberler planlarınızda değişikliklere neden olabilir. Merkür retro süresinde seyahat planlarınızda da bazı aksamalar yaşayabilirsiniz.

Boğa: Merkür retro dönemi içerisinde finansal kaynaklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Fazla harcama yapmamaya dikkat etmelisiniz. Partnerinizden ya da ortağınızdan yana parasal konularda bazı beklenmedik aksaklık çıkabilir.

İkizler: Kendi burcunuzda retro olması, sizi biraz iletişim konusunda zorlayabilir. Bu günler içerisinde kendinizi iyi ifade edemediğiniz düşünebilirsiniz, biraz modunuz düşük olabilir. Ancak taşınma ya da ev dekorasyonu ile ilgilenme konuları size iyi gelecek, gündeminizi meşgul edecektir.

Yengeç: Merkür Retrosu uykularınızı biraz kaçırabilir, bilinçaltınızdaki korkularla yüzleşebilirsiniz, sakin olun, bol bol meditasyon yapın, spiritüel çalışmalarla kendinizi arındırmaya bakın, gizli düşmanlarınız bir bir karşınıza çıkacak, yüzleşin ve kurtulun.

Aslan: Yeni bir atılım yapmadan önde yarım kalan işlerinize odaklanabilirsiniz. Bu dönemde sosyal ilişkiler, hobi ve kişisel konular ile ilgili bir takım aksaklıklar yaşayabilirsiniz.

Başak: Kariyer alanında sorunlar ve seyahatlerde gecikmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızda kuracağınız iletişime bu günlerde ekstra dikkat etmenizde fayda var.

Terazi: Yolculuk ya hukuksal konular gündeminizde olacak. Bu dönem içerisinde kariyer hayatınız ve akraba ilişkilerinizde beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep: Kredi, tazminat, alacak, borç ve benzer konular Merkür retrosu ile gündeminizde olacak. Bu günlerde geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz. Ortaklıklar ve ortak gelirin artışı ilgili olumlu dönüşler alabilirsiniz.

Yay: Aşk ilişkileri ve evlilik konularında yanlış anlaşılma ve iletişim kazalarına karşı dikkatli bir tavır sergilemenizi öneririz. Geçmişten gelen bir sorunu bu süreçte konuşmaya kalkmanız olumlu sonuçlar vermeyecektir. İş hayatınızda bazı ufak tefek aksamalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak: Bu dönemde sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Yakın çevreniz ve iş arkadaşlarınızla ilgili birçok konu yeniden gündeminizde olacak. Fazla yoğun olup koşturacağınız günler sizi bekliyor.

Kova: Çocuklar, kişisel alan ve ilişkileriniz ile ilgili geçmişten gelen yarım kalan sorunlar önünüze çıkabilir. Özellikle bu günlerde çocuklarınız ile süregelen iletişim sorunlarınızı çözümleyebilir ya da sizden saklanan sırları açığa çıkartabilirsiniz.

Balık: Gayrimenkul alım satım konuları gündeminizde olacaktır. Yakın çevre ve aileniz ile yatırım yapma konularına yönelik fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Bu süreçte aile ile geçmişten gelen iletişim sorunlarını çözümleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *