27 Nisan’da saat 06:31 de 6. evde ve 7 derece Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Akrep krizlerle, dönüşümlerle ilgilidir ve gökyüzünde akrep etkilerinin hakim olduğu zamanlarda genellikle küllerimizden yeniden doğarız. Dolunay gerçekleşirken Plutonun da S pozisyonda olması bu durumu tetikler nitelikte olacak. Bu dolunayda maddi değerlere daha fazla yoğunlaşacağımız ve daha fazla önem vereceğimiz bir süreç hakim olacak ve finansal konularda da ani beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabiliriz. Hislerimizin, sezgilerimizin oldukça güçlü olacağı bir dönemden geçeceğiz. Spritüel, okült konulara daha fazla yönelmek, araştırmak ve öğrenmek isteyebiliriz. Bu Dolunay’da gizli olan, saklı kalmış her şey açığa çıkacak. Belki de hiç ummadığımız şeyleri öğreneceğiz. Hayatımızda içimize sinmeyen bizi rahatsız eden ne varsa artık noktalayacağız. Yeni farkındalıklar kazanacak ve bu farkındalıklarının arkasından birtakım yeni kararlar alacağız. Kısıtlandığımızı hissettiğimiz, bizi saran her zinciri kırma mücadelesi vereceğiz ve özgürlük için direneceğiz.

Akrep Dolunayı’nın Burçlara Etkileri

Akrep Dolunayı’nın Koç Burcuna Etkileri

Akrep dolunayı sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Para konularında alışverişleriniz yoğunlaşabilir ve bankalar ve mahkemelerle ilgili gündeminizde devam eden süreçleriniz varsa bu konulara dair farkındalıklar yaşayabilir ve birtakım kararlar alabilirsiniz. Bu konularla ilgili içinize sinmeyen, rahatsız olduğunuz durumlar varsa bunların son bulması için adımlar atacaksınız. Ayrıca sezgilerinizin çok kuvvetli olacağı bu dönemde spritüel konulara yönelmek isteyebilirsiniz.

Akrep Dolunayı’nın Boğa Burcuna Etkileri

Sevgili Boğa burçları Akrep Dolunayı sizin 7. evinizde gerçekleşecek. Bu Dolunay sürecinde ilişkilerinize, evlilik ve ortaklıklarınıza dair bir takım farkındalıklar yaşayabilir, gizli kalmış konularI öğrenebilirsiniz ve bu konular ile ilgili birtakım kararlar alabilirsiniz. Hyatnızda özellikle de bu konular ile ilgili rahatsız olduğunuz bazı durumları sonlandırabilirsiniz.

Akrep Dolunayı’nın İkizler Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Çalışma alanınıza dair birtakım değişiklikler söz konusu olabilir. Çalıştığınız yerdeki kişilerle ilgili bazı rahatsızlıklar duyabilir ve bu konularda yeni adımlar atabilirsiniz Ayrıca çalışma alanınızda arkanızdan çevrilen ya da gizli kalmış bazı konuları öğrenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili de dikkat etmeniz gereken bir dönem söz konusu olacak.

Akrep Dolunayı’nın Yengeç Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 5. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte flört, aşk, ilişkiler ve yakın arkadaşlıklarınıza dair birtakım farkındalıklar yaşayabilir ve rahatsız olduğunuz konuları sonlandırmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gizli kalmış sizden saklanan ne varsa bunların önünüze geleceği bir dönem olacak. Gözünüzü, kulağınızı dört açın.

Akrep Dolunayı’nın Aslan Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 4. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte ailenize dair bir takım gizli kalmış veya sizden saklanan konuları öğrenebilir ve bu konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanınız ile ilgili yenilikler ve değişimler yapmak isteyebilir ve iyi hissetmediğiniz alanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Akrep Dolunayı’nın Başak Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 3. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte kardeş, akraba, komşu ve yakın çevrenize dair arkanızdan çevrilen ya da sizden gizlenen bir takım konuları öğrenebilir ve bu konularla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Ayrıca bu kişilerle ilgili rahatsız olduğunuz bazı durumlar ve konular söz konusu ise bunları noktalandırmak  ve bazı ilişkilere son vermek isteyebilirsiniz. Yapacağınız yolculuklar varsa bu konularla ilgili de bir takım pürüzler yaşamanız mümkün.

Akrep Dolunayı’nın Terazi Burcuna Etkileri

Akrep Dolunayı sizin ikinci evinizde gerçekleşecek. Maddi alanlarınıza, yatırımlarınıza, birikimlerinize ve finansal konylarınıza dair gelişmeler yaşayacaksınız. Bu konularla ilgili farkındalıklarınızın artacağı ve yeni kararlar alarak ani hamleler yapacağınız bir dönem olacak. Ayrıca bu alanlarda rahatsız olduğunuz her ne varsa bu süreçte noktalayabileceksiniz.

Akrep Dolunayı’nın Akrep Burcuna Etkileri

Akrep  Dolunayı sizin 1. evinizde gerçekleşecek. Bu süreçte sizden gizlenen, saklı kalmış her ne varsa önünüze gelecek. Gözünüzü ve kulağınızı dört açın. Hayatınızla ilgili keskin kararlar alacak ve rahatsız olduğunuz, kısıtlanmış hissettiğiniz her durumu sonlandıracaksınız. Bu hafta sizin için oldukça kritik ve yoğun bir hafta olacak. Ayrıca sezgilerinizin de oldukça yoğun olduğu etkiler altındasınız.

Akrep Dolunayı’nın Yay Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Bilinçaltınızda baskıladığınız, üzerini kapattığınız konular biir bir su üzerine çıkacak ve farkındalıklarınız oldukça artacak. Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bu dönemde arkanızdan çevrilen şeyleri ,konuşulanları ve gizli düşmanlıklarınızı da biir bir göreceksiniz. Bu süreçte rahatsız olduğunuz konuları sonlandıracak ve hayatınızda kısıtlanmış hissettiğiniz her noktayı temizleyeceksiniz.

Akrep Dolunayı’nın Oğlak Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevrenize dair gizli kalmış, üzeri örtülmüş, sizden saklanan her ne varsa önünüze gelecek ve etrafınızda rahatsızlık duyduğunuz, sıkıntı yaşadığınız ve sizi kısıtladığını hissettiğiniz insanlarla olan diyaloglarınızı başka bir evreye taşıyacaksınız.

Akrep Dolunayı’nın Kova Burcuna Etkileri

Dolunay sizin 10. evinizde gerçekleşecek ve bu süreçte iş ve kariyer alanınıza dair farkındalıklarınızın artacağı ve yeni kararlar alıp yeni adımlar atacağınız bir dönem olacak. Kariyer alanınızda sizden gizlenmiş her ne varsa öğrenebileceksiniz ve bu alanda sizi rahatsız eden konularla ilgili adımlar atacaksınız ve noktayı koyacaksınız.

Akrep Dolunayı’nın Balık Burcuna Etkileri

Balık Dolunay sizin 9. evinizde gerçekleşecek ve bu süreçte eğitim konularında birtakım farkındalıklar yaşamınız, yolculuk ve seyahatler ile ilgili bazı problemlerle karşılaşmanız mümkün olacak. Ayrıca yurtdışı bağlantılarınız var ise bu konular ile ilgili de bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Din ve felsefe konularına oldukça yoğun olacağınız bu dönemde rahatsız olduğunuz ve içinize sinmeyen konuları noktalayabileceksiniz.

Write A Comment