HAFTANIN ÖZETİ

Bu hafta başında Ay Kova burcuna geçiyor. Salı ve Çarşamba günü niyet etmek, dilek dilemek için çok iyi günler. Bu hafta oldukça verimli ve yoğun geçirmeye çalışın. Ne ekersen onu biçersin günlerinden geçiyoruz, bu hafta çalışın çabalayın karşılığını alırsınız. Cuma gününe biraz dikkat etmekte fayda var. Durduk yere öfkelenebilir, siniri dışarı atmak isteyebilir, kendiniz agresif hissedebilirsin.

Haftasonuna doğru Ay Balık burcuna geçiyor, bu yüzden biraz içe kapanmak isteyebilirsiniz. Yoga, meditasyon, reiki gibi içsel çalışmalar için çok iyi günlerdir. Ay Balık burcunda olduğu için deniz kenarında bulunabilir ya da su ile haşır neşir olabilirsiniz. Denize yakın olamıyorsanız, güzel kokulu mumlar yakıp keyifli bir duş almak hem bedene hem ruha çok iyi gelecektir.

Bu haftanın En’leri

En Para Kazanını: Balık

En Aşık: Yay

En Çok Gezen: Aslan

En Popüler: İkizler

5 NİSAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Doğum günleriniz kutlu olsun. Bu hafta yeni bir işe başlamak, sağlıklı beslenme, spor, hobi ya da herhangi bir konuda yenilik yapmak için çok iyi günler. Özellikle Salı Çarşamba günleri atacağınız yeni adımlar size çok iyi gelecektir. Bu hafta itibariyle Koç burçlarının hayatlarına bahar geliyor.

5 NİSAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Boğa burçları bu hafta biraz gerginler. Birçok gezegen Koç burcunda ilerlerken, Boğa burçlarının bilinçaltında değer yargıları tetikleniyor. Bu hafta özellikle bilinçaltı konusunda kadınlardan destek görecek ve kadın dayanışması yaşayacaklar. Maddi konulara dikkat etmeniz gereken bir hafta. Para kayıpları, hırsızlık gibi olayların yanı sıra finansal anlamda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Boğa burçları bu hafta yatırım konusunda risk almayın sakin geçirin.

5 NİSAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

İkizler burçları bu hafta aşk hayatı ve sosyal çevrelerinde çok popüler günler yaşayacaklar. Karşısına çok seçenek çıkacak ve her zaman olduğu gibi alternatifler arasından seçim yapamayacaklar ancak bu hafta karar verme zamanı. Mars İkizler burcunda ilerliyor, bu hafta görünmez kazalara ve ateşli hastalıklara dikkat etmeniz gerekir. Biraz gergin ve sinirli günler yaşayabilirsiniz. Bu asabi ve huzursuz günleri spora başlayarak atlatabilirsiniz.

5 NİSAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Yengeç burçları, iş ve kariyerde yardım alarak çözüme ulaşıyorlar. Biraz yorucu ve huzursuz bir hafta olacak, kendinizi bir mücadelenin ortasında bulacaksınız. Ancak yakın zamanda bu yorulduğunuz günlerin sefasını süreceksiniz. Yengeçler bu hafta oturmayın, yerinizde durmayın çalışın, sonunda kazanan siz olacaksınız.

5 NİSAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Aslan burcu bu hafta bavulunu toplayıp yolculuğa çıkma zamanı. Yakın çevre, arkadaşlar ve kuzenler gündeminizde olacak. Bir yakınınızın sorunu çözülecek. Bu hafta özellikle iletişim konusunda çok açıksınız. Basın yayın ve iletişim sektöründe olan Aslan burçları için çok şanslı günler. Her alanda parladığınız bir hafta sizi bekliyor.

5 NİSAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Başak burçları bu hafta ani finansal kayıplar yaşayabilirsiniz. Banka sorunları, vergi, kredi, alacak ya da verecek konularında beklenmedik sorunlar gündeme gelebilir. Ortaklardan gelecek destekler yaşanabilir. Bu hafta geçmiş dönemlerde ektiklerinizi biçme haftası. Bu haftayı ani kazanç veya kayıp haftası olarak nitelendirebilirsiniz.

5 NİSAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi burçları yavaş yavaş güçlerini topluyor. Bu hafta ikili ilişkilerde kendilerini ifade etmekte zorlanabilir ancak partnerlerinden destek alabilirler. Evliliklerinde veya beraberliklerinde kendi değerlerini sorgulayabilir ve bu konuda bir yüzleşme yaşayabilirler. Bu sorguların arkasından sorunları ile mücadele edecek gücü kendilerinde bulacaklar.

5 NİSAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Akrep burçları bu hafta sağlığınıza çok dikkat edin. Sağlık evinizde sorun yaşanabilir. Uzun süredir sağlık ya da iş hayatınızda bir sorun yaşıyorsanız bu hafta çözümü de şifası da beraberinde gelecektir. Ani olaylara hazırlıklı olmanızda fayda var.

5 NİSAN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Yay, bu haftanın aşk ve ilişkiler konusunda en şanslı burcu. Yeni ilişkilere başlayabilir, partnerinizle çok iyi zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklardan yana sorun yaşayanlar şifalanacak ve arkadaşlarından yana destek alacaklar. Yay burçlarının keyfi çok yerinde sadece fiziksel olarak yorgun, sinirli ve biraz fevri olabilirsiniz sakin kalmakta fayda var.

5 NİSAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Oğlak burçlarının kariyer ve aile hayatlarında sorumlulukları artıyor. İş ve aile arasında kalıp yoğun günler geçiriyorlar. Bu dönemlerde en çok para kazanacak burç Oğlaklardır. İş ve kariyer hayatında çok yorulacak ancak bunun dönüşünü çok bereketli bir şekilde alacaksınız.

5 NİSAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta yolculuk ve taşınma için çok iyi bir dönem. Arkadaşlar, komşular ve akrabalardan fayda gelecek. Bu hafta iletişim konusunda çok aktif geçirebilirsiniz. Enerji ve kuvvetiniz çok yüksek, özellikle sağlık konusunda çok iyi günler yaşıyorsunuz.

5 NİSAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Balık burçlarının maddi anlamda kazançları artıyor. Yeni sözleşmeler, yeni gelir kaynakları, yeni iş kapıları açılıyor. Bu dönemde yeni bir işe başlayarak maddi anlamda çok iyi geri dönüşlerini alabilirsiniz.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2021! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2021 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment