HAFTANIN FRAGMANI

Pazartesi günü Ay Kova burcuna geçiyor ve bu da demek oluyor ki; daha özgür, daha huzurlu, her an bir çılgınlık yapabilir bir halde olacağız ve biraz da kendi içimizde otorite figürlere baş kaldırmak isteyeceğiz ve bunu gerçekleştireceğiz. Pazartesi  günü Merkür Boğada 29° de olacak  ve bu süreçte biraz gereksiz inat yapabilir, fevri davranışlarda bulunabiliriz. Ayrıca iletişim kopuklukları ve iletişim problemleri yaşayabileceğiz. Bu yüzden lütfen pazartesi günü ani adımlar atmamaya, ani kararlar almamaya ya da ağzınızdan çıkanı kulağınızın uyumasına dikkat edin. Sonrasında Merkür İkizler Burcuna geçiyor ve hepimize biraz daha  rahatlatacak, bize iyi gelecek, kendimiz doğru ve net ifade etmemiz için bize şans ve fırsatlar getirecek bir sürece geçeceğiz. Sonrasında ise Mars’ın Yengeç Burcunda ilerleyip hafta sonuna doğru Chiron ile yaptığı bir kare açı olacak. Bu açının etkileri biraz zor olacak. Bu etkiler mücadele ve gücümüzü ortaya koymaya çalışırken çok yorulmamıza işaret ediyor. Eğer evde spor yapıyor ve dikkat etmezseniz bu açı sakatlanmalara sebep olabilir, dikkatli olun. Bu süreç kazalara, sakarlıklara açık bir dönem olacak lütfen temkinli olun. Bir de çevremizdeki insanlara karşı bir takım güç gösterileri yapmak zorunda kalabiliriz bu hafta. Otorite figürlerine baş kaldırma ihtiyacı duyabiliriz ya da otorite figürlerine karşı fevri adımlar da bulunabilir ve bu kişilerle güç savaşları içerisine girip problemler yaşayabiliriz.

3 MAYIS KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta üzerinizdeki ölü toprağını artık atmaya başlıyorsunuz Sevgili Koçlar. Uzun zamandır finansal anlamda yorulmuş ve zorlanmıştınız. Para kazanamıyordunuz, iş hayatınızda bir takım problemler yaşıyordunuz ya da yanlış yatırımlar yapıyordunuz ama buradaki olumsuz süreciniz artık son buluyor. Bu hafta taşınma işleri, yer değişimi, dekorasyon değişimi, ev yenileme ve yolculuk ve seyahatler gündemlerimizde olabilir. Bir de kardeşlerinizden yana alacağınız sürpriz destekler ve güzel haberler sizleri bekliyor.

3 MAYIS BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Herhangi bir ticari girişim fikriniz varsa ya da maddi anlamda güçlü adımlar atmak istiyorsanız bu hafta doğru bir hafta diyebiliriz. Özellikle ticaret ile ilgili yaptığınız işlerde ya da iletişim, pazarlama alanlarında size oldukça fayda sağlayacak etkiler söz konusu olacak. Bu hafta cepleriniz para dolacak. Yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler, iş yerinizden terfi alma ya da iş bulma gibi durumlar söz konusu olacak. Maddi anlamda uzun süredir zorlanıyordunuz ancak Merkür’ün İkizlere geçmesi ile bu alandaki sıkıntılarınız hafifleyecek. Bu hafta güzel gelişmeler sizleri bekliyor.

3 MAYIS İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler bu haftanın yıldızı sizsiniz! Merkür sizin burcunuzda artık sizi kimse tutamaz. Bu hafta kendinizi daha iyi ve rahat hissedeceksiniz, içinize attığınız, çözemediğiniz problemleriniz varsa artık bilinçaltına atmanıza gerek yok, dışa vurabilirsiniz. Zamanında yaşadığınız bir takım anlaşmazlıklar, kendinizi ifade edemediğiniz bir takım durumlar varsa bu haftadan itibaren kendinizi daha net ifade edeceksiniz.

3 MAYIS YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Merkür’ün İkizler Burcuna geçmesi sizin 12. Evinizi etkiliyor yani bu da size diyor ki; korkularından arınmaya hazır mısın? Bir takım korku ve endişeleriniz bu hafta biraz tavan yapabilir. Ayrıca bu hafta arkanızdan çevrilen, sizden gizlenen saklanan dolapları, sizden saklanansırları, arkanızdan konuşulanları hepsini bu hafta öğreneceksiniz. Yakınlarınızın arkanızdan çevirdiği her şey bu hafta önünüze gelecek. Gözünüzü kulağınızı dört açın. Sezgilerinizin çok kuvvetli olacağı bu dönemde iç sesini dinlemeniz sizin için çok iyi olacak. Rüyalarınıza dikkat edin çünkü rüyalarınız müthiş bir boyuta geçecek ve size mesaj verecek.

3 MAYIS ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Aslan burçlarının da yüzleri oldukça gülecek. Bu süreçte özellikle de sosyal çevre alanında iletişimleriniz oldukça hızlanacak, yeni tanışmalar söz konusu olacak. İçinize kapandığınız dönemden çıkıyorsunuz ve sosyalleşebileceğiniz ve iletişimlerinizin yoğunlaşacağı bir döneme geçiyorsunuz. Yakın çevrenize, arkadaşlıklarınız ve aşk hayatınızdan yana şanslı olabileceğiniz ve yoğun bir şekilde iletişime gireceğiniz bir hafta olacak. Hadi bakalım çenenize kuvvet!

3 MAYIS BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başak burçları sizler bu hafta itibari ile iş hayatınızda bir takım yanlış anlaşılmalar, iptal olmalar, aksamalar yaşayacaksınız. Sözleşmelerle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Bir belge imzalayacak iseniz iki kere okuduklarınıza iki kere dikkat edin. Yöneticileriniz ya da birlikte çalıştığınız insanlarla iletişim problemlerine açık bir dönemde olacaksınız. Bu bir haftalık dönemde oldukça dikkatli ve temkinli olmanızı öneriyorum gündeminizde iş hayatımız olacak. Eğer oldukça dikkatli olur ve bu süreci doğru yönetebilirseniz bu hafta iletişime geçtiğiniz insanlar uzun vadede size faydalı olabilir. Fikir çatışmalarına dikkat edin sadece.

3 MAYIS TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Teraziler sizler için bu hafta keyifli geçecek. Taşınma, seyahat etme ve yolculuklara dair planlarınız yoğunlaşacak. Komşulardan, yakın çevreden yana destekler alacaksınız. Yeni bir eğitime başlama, bir yerden bir yere seyahat ve ya yolculuk yapma ya da bu konularla ilgili planlar yapma rota çizme gündeminizde olabilir. Eğitim hayatı devam eden ve bu süreçte sınavları olan teraziler için keyifli bir sınav haftası olacak diyebiliriz.

3 MAYIS AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Akrep burçları sizin için bu haftanın odak noktası para, finansal konular ve kripto paralar olacak. Bu hafta riskli yatırımlardan kaçının ama çok dikkatli bir şekilde ilerlerseniz güzel dönüşler alabilirsiniz ve çok hızlı kazanabilirsiniz. Finansal konularla alakalı bir takım aksaklıklar yaşadıysanız ya da borçlarınız varsa bu hafta bunların su gibi yoluna girdiğini görebilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır ertelediğiniz ameliyat ya da operasyon işlemleriniz varsa bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

3 MAYIS YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yay burçları bu hafta ortaklıklar, ilişkiler ve evliliklerle ilgili şanslı bir haftadasınız. Evliliklerinizde bir takım problemleriniz varsa ya da ortaklıklarınıza dair bir takım problemleriniz varsa bu hafta kendinizi ifade etmek için güzel bir zamanım ve bunları çözümleyebilirsiniz. İletişim yoğunluğunuz çok fazla olacak. Bu hafta zaman zaman insanlarla fikir çatışmalarına girebilirsiniz ancak bu noktada benmerkezciliği bırakırsanız konuları çok kolay bir şekilde çözersiniz.

3 MAYIS OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Oğlaklar bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Sağlık problemleri, kronik sağlık problemleriniz ani şekilde gün yüzüne çıkabilir. Ayrıca günlük hayatta bir takım ani iletişim problemleri yaşamanız mümkün olacak bu nedenle ağzınızdan çıkacakları iki kere düşünün ve öyle konuşun. Bu hafta iletişim konularında temkinli olmakta fayda var. Eğer bir rahatsızlığınız varsa ve uzun süredir bir çözüm bulunamıyorsa bu hafta bir çözüm bulabilirsiniz ayrıca birlikte çalıştığınız yanınızda çalışan insanlardan yana destek alabileceğiniz onlarla iletişimlerinizin oldukça hızlanabileceği bir haftaya giriyorsunuz.

3 MAYIS KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Kova burçları  bu hafta keyfiniz yerinde! Her ne kadar aile ve aynı evde bulunduğunuz  kişilerle ilgili biraz zorlansanız da bu hafta itibari ile aşk hayatınız inanılmaz renklenecek. Flörtler, ilişkiler ve arkadaşlıklardan yana destekler alacaksınız ve bu alanlarda daha şanslı olduğunuz bir döneme gireceksiniz. Bu pandemi döneminde bir şekilde sosyalleşip kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz. Flörtleriniz oldukça artacak. Bu hafta itibari ile keyfinizi yerine gelecek ve arkadaşlarınız ile zamanında yaşadığınız problemlerinizin yavaş yavaş yoluna girdiğini ve bu problemleri çözebileceğinizi göreceksiniz.

3 MAYIS BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Balık burçları Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi  zaman zaman sizin kafanızı karıştırabilir. Aile bireyleri ile ilgili çatışmalar, iletişim problemleri, yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinize dair hayal kırıklıkları yaşayabilir ve kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Aynı zamanda ailenizden birinin sağlığına dair bir takım konular gündeme gelebilir ve yaşadığınız evle ilgili tadilatların ve bir takım konuların gündeme geleceği bir süreç olacak. Biraz daha inzivaya çekilip daha sakin kalabileceğiniz bir süreç olacak.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2021! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2021 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment