HAFTANIN FRAGMANI

Haftaya Terazi  Dolunayı’nın etkisi ile başlıyoruz. Hafta başında hak, hukuk ve adalet konularında ki hassasiyetimiz artabilir. Ayrıca bu hafta Mars İkizler burcunda olacak ve iletişim konularında yoğunluğumuz artarken ani çıkışlarda bulunmamaya da dikkat etmeliyiz. Yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Salı gününden itibaren Ay Akrep burcuna geçiyor ve duygularımız konusunda daha tutkulu olabiliriz. Sezgilerimizde oldukça kuvvetlenecek. Perşembe gününden itibaren ise Ay Aay burcuna geçecek ve bu süreçte daha enerjik hissedeceğiz, gezip tozma isteğimiz artacak. Hafta sonu ise Ay Oğlak burcunda olacak ve biraz daha iş ve kariyer odaklı olacağız. Sorumluk bilincimiz artacak.

29 MART KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta enerjiniz yüksek olacak. Haftaya dolunayın etkisi ile başlayacaksınız ve haftanın ilk günleri evlilik ve ortaklıklarınıza dair konulara yoğunlaşabilirsiniz ve bu alanlarda hak ve adalet arayışlarına girebilirsiniz. Mars İkizler burcunda olacak ve iletişim konusunda özellikle de kardeş, akraba yakın çevrenizle olan iletişimleriniz konusunda yoğunluğunuz artabilir. Ayrıca kendinizle ilgili fiziksel değişim ve dönüşümlere yönelebilirsiniz. Kişisel bakımınızla ilgili ya da kontrolleriniz varsa bunlarla ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Bilinçaltınıza dair de çözüm aradığınız konular varsa bu konular ile ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.

29 MART BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi dolunayının etkisiyle haftaya başlıyorsunuz ve hafta başında sağlığınızla, çalışma alanınızla ve gündelik işlerinizle ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Mars İkizler burcunda olacak ve birinci evinizde olacak. Yani kendinizi ifade etmek için biraz daha çaba gösterebileceğiniz bir dönem olabilir. Bu hafta gündeminizde bilinçaltınıza dair konular yoğun olabilir, kendi içinizde inzivaya çekilmek ve bazı konuları netleştirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte bilinçaltınıza dair bir takım şifalanmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu hafta sizden gizlenen konuları ve arkanızdan konuşulanları öğrenebilirsiniz gözünüzü dört açın.

29 MART İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya Terazi Dolunayı’nın etkisi ile başlıyorsunuz ve hafta başında çocuklar, aşk ve ilişkiler ve yakın çevreyle ilgili konularda yoğunlaşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda ve iletişim konularınıza dair bir takım zorluklar yaşayabilir ve aklınızdan geçenleri ifade ederken biraz güçlük çekebilirseniz. Yanlış anlaşılmalara açık bir dönem olacak. Bu hafta gündeminizde sosyal çevre konuları olacak. Sosyalleşebilir ve popülerleşebilirsiniz. Bu alanda yeni gelişmeler yaşamanız mümkün ayrıca kariyer hayatınızda da bolluk ve bereket sizinle olacak.

29 MART YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Dolunayın etkisi ile haftaya başlıyoruz ve hafta başında yaşam alanınızla ve ailenizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda olacak ve sosyal çevrenizde ve iş hayatınızdaki kişilerle iletişimlerinizde bazı yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu yüzden beş kez düşünerek konuşmanızda fayda var. Bu hafta gündeminizde iş ve kariyer hayatınız olacak. Kariyerinize dair gelişmeler yaşayabilir, yeni teklifler alabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Ayrıca yolculuk, seyahat ve eğitim hayatınıza dair de şansınız artabilir.

29 MART ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya Terazi Dolunayı’nın etkisi ile başlıyoruz ve haftanın ilk günleri biraz daha yolculuklar, kardeş ve akrabalar, yakın çevreyle ilgili konularda yoğunlaşmanız ve bu kişilerle iletişimlerinizin artması mümkün olacak. Mars İkizler burcunda bu hafta iş ortamınızdaki iletişimlerinize çok dikkat etmelisiniz. Ani patlamalardan ve ani tepkilerden uzak durmalısınız. Bu hafta gündeminizde yolculuklar, seyahatler ve eğitim hayatınız olacak. Planladığınız yolculuklar varsa bu yolculuklara çıkabilir, seyahatlere gidebilirsiniz ayrıca yeni bir eğitime başlayabilir ve süren bir eğitiminiz var ise de bu konuda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

29 MART BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya dolunayın etkisi ile başlıyoruz ve hafta başında Ay Terazi burcunda ikinci evinizde olacak. Yani hafta başında maddi kazançlarınızla ilgili konularda bir yoğunluğunuz söz konusu olacak. Mars İkizler burcunda ve iletişim konularında bir mücadeleniz olabilir. Ani tepkiler vermekten kaçının. Para konuları, davalar, bankalar ile ilgili işleriniz gündeminizde olacak. Bir borcunuz varsa borcunuzu kapatabilir ya da bir alacağınız varsa alabilirsiniz. Henüz sonuçlanmamış davalarınız var ise bu konularda da bir takım gelişmeler yaşamanız mümkün.

29 MART TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya Terazi Dolunayı’nın etkisi ile başlıyorsunuz ve Ay birinci evinizde olacak. Kendinizle ve kendi hayatınızla ilgili farkındalıklarınız artabilir ve kendinizle ilgili değişim-dönüşüm, estetik ve spor gibi konulara yönelebilirsiniz. Mars İkizler burcunda olacak ve dokuzuncu evinizi etkileyecek. Yolculuklar, seyahatler esnasında yaşanacak iletişimlerinize ve eğitim alanınızdaki iletişimlerinize dikkat etmeli ve ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Bu hafta gündeminizde evlilik ve ortaklıklarınız olacak. Evliliklerinize ve ortaklıklarınıza dair olumlu gelişmeler yaşayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

29 MART AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya dolunay etkisi ile başlıyoruz ve hafta başında bilinçaltı konularınızla ilgili mücadeleleriniz olabilir ve aklınızda kileri ifade etmekte zorlanabilir ve yanlış anlaşılmalara sebep olabilirsiniz mars ikizler burcunda ve sekizinci evinizi etkileyecek bankalar davalar ve para alışverişleri konusunda bir takım iletişim problemleri ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz bu hafta gündeminizde sağlık çalışma alanı ve gündelik hayatınız söz konusu olacak çalışma alanınızdaki kişilerle ilgili Olumlu gelişmeler yaşayabilir ve olumlu haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili şifalanmalar yaşamanız mümkün.

29 MART YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya Terazi Dolunayı’nın etkisi ile başlıyoruz ve hafta başında sosyal çevreyle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda olacak ve sizin yedinci evinizi etkileyecek. Evlilik ve ortaklıklarınıza dair bir takım iletişim problemleri, ufak yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde aşk, ilişkiler, yakın arkadaşlıklar ve çocuklar olacak. Bu alanlara dair güzel gelişmeler yaşarken bir yandan da ilişkilerinize dair iletişim sorunları yaşamanız mümkün olacak. Ani tepkiler vermemekte fayda var.

29 MART OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Haftaya Terazi Dolunayı’nın etkisi ile başlıyoruz ve hafta başında iş ve kariyer konularına yoğunlaşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda ve sizin altıncı evinizi etkiliyor yani sağlıkla ilgili ve gündelik işlerinizle ilgili bir takım mücadeleler vermeniz gerekebilirken, çalışma alanınızdaki kişilerle ilgili iletişimlerinizde bir takım pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılabilir ve yanlış anlayabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde yaşam alanınız ve ailenizle ilgili konular olacak. Taşıma düşünceniz varsa taşınabilir, evinizi yenileyebilir ya da aileniz ile ilgili bir takım kararlar alarak yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

29 MART KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Dolunayın etkisi ile haftaya başlıyoruz ve hafta başında yolculuk, seyahat ve eğitim konularında yoğunlaşabilir ve daha çok din ve felsefi konularda araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Mars İkizler burcunda ve beşinci evinizde olacak ilişkilerinize, çocuklarınıza ve yakın arkadaşlıklarınıza dair bir takım iletişim problemleri yaşamanız ve yanlış anlaşılmalara açık durumlarda karşılaşmanız mümkün. Bu hafta gündeminizde kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve yolculuklar olacak. Bir süredir gitmeyi düşündüğünüz bir yere gidebilirsiniz. Ayrıca yakın çevrenizden de destek alabileceğiniz bir dönem.

29 MART BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi Dolunayı’nın etkisiyle haftaya başlıyoruz ve hafta başında bankalar, para alışverişleri, davalar ile ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Mars İkizler burcunda ve dördüncü evinizde olacak yani aile bireylerinize karşı bir takım iletişim problemleri yaşayabilir ve bu konuda mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde maddi olanak ve yatırımlarınız olacak. Yeni bir yatırımda bulunabilir, bununla ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda maddi gelirinizde bir artış söz konusu olabilir.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2021! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2021 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment