BAHARLA BİRLİKTE HAFTALIK YORUMLARDA GELDİ ÇÖREK-ÜL CEMAAT, TOPLANIN! 

4 NİSAN PAZARTESİ AY KUZEY DÜĞÜM İLE BİRLİKTE KAZANÇLAR, BAŞLANGIÇLAR OLABİLİR FAKAT SATÜRN-MARS KAVUŞUMUNUN SENİ ZORLAMASINA İZİN VERME BALIM, DURMA SORUMLULUK AL!

5 NİSAN SALI NE BU ŞİDDET BU CELAL! BUGÜN KENDİNİ BASKI ALTINDA HİSSETTİĞİN İÇİN GÜCÜNÜ KÖTÜYE KULLANMAK İSTERSEN, YARIN O GÜÇ SENİ YAKIP YIKAR. YAPMA ÇÖREĞİM YARALAMA KENDİNİ, ACIMASIZ OLMA!

6 NİSAN ÇARŞAMBA VENÜS BALIK BURCUNDA! HAVADA AŞK KOKUSU VAR! BİR SÜRE SEVERKEN DAHA HASSAS, DAHA DUYGUSAL AMA BİR O KADAR DA ROMANTİK VE SEVGİ DOLU OLACAĞIZ. OH BE SEVİYORUZ, SEVİLİYORUZ! 

7 NİSAN PERŞEMBE AY-VENÜS’E GÖZ KIRPIYOR! AŞK KOKAN BİR GÜN, PEMBE KUVARSINI AYIRMA YANINDAN PAMUK HELVAM, AŞKA NİYET ET, ADIM AT. 

8 NİSAN CUMA JÜPİTER-NEPTÜN TAM KAVUŞUMDA! VENÜS FOMALHAULT’A GİDİYOR, GÖKYÜZÜ SEVGİDEN ŞİFALANACAĞIMIZI SÖYLÜYOR, GÖSTER SEVGİNİ, KORKMA BALLI ÇÖREĞİM!

9 NİSAN CUMARTESİ VENÜS FOMALHAULT İLE BİRLİKTE ŞANS GETİRECEK AŞK DAĞITMAYA ÇIKTI VE GÜNEŞ YÜCELİMDE! NE OLURSA OLSUN HİSLERİNE GÜVEN VE PEMBE KUVARSINDAN ASLA AYRILMA, AŞKA ATIL! 

10 NİSAN PAZAR GÜNE AY-MERKÜR KARESİ İLE BAŞLIYORUZ, DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZİN YERİNDE DURMADIĞI BİR GÜN. UNUTMA KIRDIĞIN YERDEN KIRILIRSIN!

#koçburcu:  İstediklerin olmuyor diye mi bu sinir yoksa arkadaş çevrenden mi çok etkileniyorsun? Kadersel zamanlardayız balım sakin ol, herkesin gerçek yüzünü bu hafta göreceksin. Bırak kötülüklerinde boğulsunlar, çok kurnazı çok s*kerlermiş. Karmaya havale et!

#boğaburcu: Nasılsın pamuk helvam? İşler güçler için hala kendini paralamaya devam mı? Bilinçaltın seni bu kadar yokluyorken işlerine odaklanmakta zorluk çekebilirsin. Sakin yapına bu kadar mücadele fazla gelebilir, sağlığa dikkat!

#ikizlerburcu: Yolcuğunu içinede yapsan dışınada yapsan o mücadeleden geçeceksin çöreğim kader! İdeallerin uğruna kullanacağın güç seni daha da ileriye taşıyacak. İş ve kariyer alanında şifalanıyorsun, aklına gelenleri önemsediğin sürece parlayacak, hedeflerine ulaşacaksın, güven kendine! 

#yengeçburcu: Ruhunda var olan fakat fark etmediğin şeylerle yüzleşiyor olabilir misin? İç güdülerini inkara etme sakın, onlarla yeniden doğacaksın. Dönüşecek kendini tekrar var edeceksin. Davalar, ameliyatlar, ödemeler gündeminde. Krizlerden yüzü gülen naif Yengeç’im benim. 

#aslanburcu: Naber Aslan’ım ilişkilerde, ortaklıklarda sorumluluk alma işleri nasıl gidiyor bakalım? Aldığın sorumlulukla büyüyeceğini biliyorsun değil mi? Biraz zorlu hatta gergin bir süreç bile olabilir. Bu dönemin sonunda kazandığın ne varsa seni tatmin edecek. Yoruldum ama değdi diyeceksin.

#başakburcu: Beraber çalıştığın insanların yüzü bir bir çıkıyor ortaya, koru kendini Belçika çikolatam. Kim ne yaparsa yapsın sen gücünü sakın kötüye kullanma. Hak ettiğin seni bulacak, hemde en güzel haliyle. Bu hafta bir canlıyı besle ve şifayı izle!

#teraziburcu: Kim olduğunu ve neler yapabildiğini gösteremiyormuş gibi hissediyor olabilirsin. Bu yüzden sinirlenip değer verdiğin insanları ister istemez kırıyor da olabilirsin. Akışa güvenmen gerekiyor çöreğim. Biraz oluruna mı bıraksan acaba? Akışta şifaya niyet et, gelecek!

#akrepburcu: İç dünyanda bir savaş var gibi hissediyorum. Ailenle ilgili gelişmelere hazır ol! Karşılaşman ve belki de artık değişmesi gereken durumlar vardır. Bununda üstesinden gelecek küllerinden doğacaksın Anka Kuşum benim. 

#yayburcu: Duyduğun haberlere ne kadar inanıyorsun? Her şey farklı olabilir mi? Düşüncelerinle bir savaş halindesin, ne bu düşünceleri baskılama halin rahatla biraz canım. Yakın çevren ve kardeşlerinle iletişime geçerken enerjini negatife çekme, olayları büyütme. 

#oğlakburcu: Bu aralar daha bi cimri gördüm seni. Hayırdır cebinde Akrep mi var? Para harcamamak için kendinle mücadele mi ediyorsun? Ayol mezara mı götüreceğiz, ye gitsin! Değer gördüğün, sevildiğin bir döneme giriyorsun, bırak şu ketumluğu, ısın biraz bak bahar bile geldi!

#kovaburcu: Bu hafta metanet ve sakinlik diliyorum sana ballı lokumum.. Otorite ile gerginlikler yaşayabilirsin. Sinirlerine hakim ol, sen delirirsen dünya yanabilir!!! Allah’tan maddi konularda şansın yaver gidiyor. Adaçayı banyosu bu hafta iyi gelecek! Şöyle başından aşağı ohh

#balıkburcu: Odaklanma problemini en çok sen yaşıyorsun ballı çöreğim. Bilinç altındaki baskılar düşüncelerine yansıyabilir. Neyse ki Venüs ziyarete geliyor, aşk, bolluk bereket kapıyı çalacak az kaldı. Şifayı arama çünkü şifa sensin! Aşkı arama aşk da sensin!

4 Nisan Pazartesi 

Ay Kuzey Düğüm ile birlikte Mars-Satürn’e zorlu bir açıda. Duygusal iniş-çıkışlar bugünün gündemi olabilir. Duygusal anlamda sorumluluk almaya hazır ol balım. Güneş-Chiron hala yan yana olduğu için yaralarınla yüzleşmeye devam edebilirsin. Akşam üstü Satürn-Mars kavuşumu kesinleşmeye başlıyor. Mücadele ettiğin, efor sarf ettiğin yer neresi? Sana iyi geliyor mu yoksa seni dibe mi çekiyor? İyi düşün… 

Günün Sayısı: 5

Çok düşüneceğin ama bir o kadar da gezmek, eğlenmek isteyebileceğin bir gün. Özgürlük, yenilik günün teması olacak. 

5 Nisan Salı 

Venüs 29 derece ve Ay, Satrn-Mars kavuşumuna sert bir bakış atıyor. İlişkilerde son dakika arıza çıkartma çöreğim. Bak bahar geldi, Venüs Balık için hazırlanıyor hiç kaosun sırası değil şimdi. Duygularını bastırma, mücadele etme. Bugün biraz ağlamak iyi gelecek, dök içini! 

Günün Sayısı : 6

Çok kontrolcü ve mükemmeliyetçi tarafını bugün gün yüzüne çıkartmamaya özen göster ballı lokumum. Kendini değersiz hissedip kaos yaratma.

6 Nisan Çarşamba 

Yaşasın Venüs Balık! Yaşasın aşk! Yaşasın sevgi! Bugün itibari ile artık daha naif sevecek, daha hassas olacak, bolca sevgi ve ilgi bekleyeceğiz. Romantizm artık online! Sevmekten korkmasın kimse, gösterin aşkınızı, sevginizi. Hazır Jüpiter-Neptün kavuşumu kesinleşiyorken şifamızı aşktan bulalım!!

Günün Sayısı: 7 

Sorgulayıcı ve şüpheciliğin arttığı bir gün. Herkesi sorgulayabilir, karşındakinin iyiliğinden şüphe duyabilirsin. Aman çöreğim, gözünü dört aç ama abartma, diline de hakim ol. 

7 Nisan Perşembe

Ay sabah saatlerinde Satürn-Mars kavuşumunu destekleyen bir açıda. Kendini baskıladığın konularla alakalı mantıklı fikirler aklına gelebilir. Bu fikirler sayesinde duygularınla alakalı ya da mücadele konularınla alakalı ne varsa hepsi için bir adım atabilirsin. Ay akşam saatlerinde Venüs’e müthiş bir açı yaparak akışta gelecek olan şifaya, sevgiye, mutluluğa ve şansa işaret ediyor. Neye ihtiyacın varsa bu akşam uyumadan önce ona niyet et, pembe kuvarsını da birkaç gün ayırma yanından. 

Günün Sayısı: 8 

Bolluk bereket günü. Paranın çoğalacağına inanarak bugün ihtiyacı olan birine yardım et. Hayatında  sana fazla gelen ne varsa kurtul çöreğim, iyi gelecek. 

8 Nisan Cuma

Jüpiter-Neptün artık çok daha yakın! Aradığın şifanın çok daha fazla büyüyeceği gibi dalgınlık ve alınganlığının da arttığı bir dönem olabilir. Ağla, dök içindekileri. Venüs Fomalhault’a gidiyor. Nerede  Pembe Kuvars’ın, Sitrin’in? Sakın ayırma onları yanından. Aşkı ve Parayı bulmak için bu birkaç gün niyet et. Bolluk bereket açısından da oldukça güzel etkiler altındayız. Artık yapman gereken tek şey hem aşka hem paraya niyetlenmek. İçinden gelenleri dile ama iyi olanları!

Günün Sayısı: 9

Bugüne kadar yaptığın ya da yapmadığın ne varsa hepsi gözünün önüne gelebilir. İncindiğini düşünüyorsan eğer biraz daha affedici olmalısın. Daha ruhani bir gün olabilir. Hislerin, sezgilerin çok fazla kuvvetli, kulak ver çöreğim. 

9 Nisan Cumartesi 

Venüs Balık! Hoş geldin! Sabah saatlerinde eril – dişil dengesizliği ya da kadınlar ve erkekler arasında gerginlik, anlaşmazlık olabilir. Buna rağmen bugünün enerjisi mükemmel. Her zamankinden çok daha derin hissedeceğin birkaç güne adım atıyorsun çöreğim. İletişimde daha olumlu olmaya çalışmalı ve duygularını, düşüncelerini ifade ederken daha sakin olmalısın. Mars – Juno ile kavuşumda olduğu için evlilikle bağlantılı konularda mücadele etmen, efor sarf etmen gerekebilir, Ay düğümlerine zorlu açıda da olduğu için kadersel olaylar deneyimleyebilirsin. Neden deme bunun bana mesajı ne diye sor. Cevap aslında sevgin..

Günün Sayısı: 1

1’in enerjisi yeniliktir, adım atmaktır, erildir. Bir ilişkiye başlayabilirsin ya da buna gönüllü olabilirsin. Hızlı bir gün olabilir, günün nasıl geçtiğini anlamayabilirsin. Gelen teklifleri değerlendirmeye alman gereken bir gün olacak, hiçbir teklifi ve hiç kimseyi hafife alma..

10 Nisan Pazar

Duygularını görmekten mi korkuyorsun çöreğim? Göremediğin neler var? Bugün biraz buraya mı odaklansan acaba, sanki iyi gelirmiş gibi. Fikirlerin değişebilir, can sıkıntısı çok fazla hissedebilirsin. Bugün bir mum yak, güzel bir parfüm sık ve biraz kendinle kal. Mücadele etmekten, çalışmaktan kendini dinleyemiyorsun, hazır Jüpiter-Neptün tam kavuşumdayken içe dönüp biraz kendinle kalmak, dua, meditasyon ve ibadet çok çok rahatlatacaktır.

Günün Sayısı: 2

Duygusallık bugün tavan! Daha çok empati kurduğun ama bir o kadar da kararsız kaldığın bir gün olabilir. Fedakarlık güzeldir ama dozunu bilmelisin. Kendini yorma çöreğim. Uyumlu ol ama yormadan, yorulmadan. Aşırı duygusallığa düşmemeye dikkat ettiğin sürece bugünü çok verimli geçirebilirsin. Dön içine!

Canan Genç Kadın ve Erkekler için Kalıcı Kaş Tasarımları

Write A Comment