Toplanın Ballı Çörekler! Haftalık analiz geliyor.

21 MART PAZARTESİ GÜNÜ GÜNEŞ KOÇ BURCUNDA. YERİNDE DURAMAYAN ÇILGIN KOÇLARIMIN DOĞUM GÜNLERİ KUTLU OLSUN  VE TABİİ Kİ DÜNYA ASTROLOJİ GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN! 

Önümüzdeki 1 Ay güçlü, cesaretli ve girişkeniz. Bugün sözler büyü niteliğinde, konuş ama abartma çöreğim. 

22 MART SALI GÜNÜ AY AKREP BURCUNDA GÜNEY DÜĞÜM İLE KAVUŞUYOR KENDİNİ GEÇMİŞİN İZLERİNDEN KAÇARKEN BULABİLİRSİN

23 MART ÇARŞAMBA GÜNÜ URANÜS MARS RESTLEŞİYOR. ANİ ÖFKE PATLAMALARINA, ATEŞE DİKKAT. BUGÜN KAVGA ETMEK, TARTIŞMAK YASAK!

24 MART PERŞEMBE GÜNÜ AY-JÜPİTER KARE GÖZÜNÜ DÖRT AÇ ÇÖREĞİM ALDANMA KİMSELERE.

25 MART CUMA GÜNÜ AY-GÜNEŞ KARESİ AMAZONİTLER KUŞANILSIN ERİL-DİŞİL DENGESİ BUGÜN ÖNEMLİ!

26 MART CUMARTESİ GÜNÜ SON GÜÇLÜ GÖZYAŞLARINI DÖK ÇÖREĞİM, GÜNEŞLİ GÜNLER YAKIN!

27 MART PAZAR GÜNÜ MERKÜR KOÇ BURCUNDA! DAN DAN KONUŞMAYA KİMLER HAZIR?

#koçburcu: Aman ballı çöreğim bu hafta ateşle oynama. Trafikte sinirlerine hakim ol. Öfke patlamalarından yakın arkadaşların nasiplerini alacağa benziyor, üzme kimseyi. 

#boğaburcu: Ne bu fevrilik köftem sakin. Paralama kendini iş diye. Değişecek her şey biraz sabır. Rüyalarına odaklan.

#ikizlerburcu: Kendi kendinle kavga etmekten bıkmadın mı çöreğim. Biraz rahatla. Arkadaşların sana iyi gelecek. 

#yengeçburcu: Kriz yönetimini bu hafta konuşturuyorsun. Miras konuları aniden gündemine düşebilir. Arkadaşlarından destek ve yardım görebilirsin ballı çöreğim.

#aslanburcu: Eğitimde başarı seni beklerken evlilik, ortaklık alanında bu hafta gerginsin ama başaracaksın çöreğim. Çünkü sen Aslan’sın.

#başakburcu: Bu hafta sana düşünmeyi yasaklıyorum! Sağlığına odaklan köftem, kontrollerini yaptırmayı ihmal etme sakın.  

#teraziburcu: Ne olacak bu ilişkilerdeki mücadelen ballı çöreğim. Krizlerle dönüşüyorsun. Arayı bulan sen olacaksın.

#akrepburcu: Bu ara aile odaklı, biraz da duygusal gibisin köftem. İlişkilerde sıra dışı ve pratik çözümler üretebilirsin. 

#yayburcu: yolculuk ve seyahatlere çıkarken bu hafta kontrollerini ihmal etme çöreğim. Çalıştığın insanlarla tartışmamaya özen göster. 

#oğlakburcu: Çok mu para harcıyosun yoksa para için çok mu mücadele ediyorsun? İçe dönüş zamanın geliyor köftem, şifa içinde. 

#kovaburcu: Bi özgürleşme isteği seziyorum sende çöreğim ama aile içine dikkat, gerilme. Yeteneklerin gün yüzüne çıkıyor. Kalk bi kağıt kalem al eline.

#balıkburcu: Bütün dünyanın sana karşı geldiğini hissediyorsun değil mi köftem. Merak etme hepsi geçecek. Bereket kapın çenen, hadi çöreğim çenene kuvvet! 

Günlük Yorumlar 

21 Mart Pazartesi 

Günaydın Ballı Çöreklerim, Dünya Astroloji Günümüz kutlu olsun. Koç dönemi başlıyor, bir süre cesur, atılgan ve dominant olacağız. Sabahın erken saatleri itibariyle Jüpiter-Merkür kavuşumu kesinleşiyor. Gün genelinde hızlı ama çok tatlı bir iletişim dili hakim olacak. Düşünmeyi abartmayın, Ay Akrep ile haftaya başladığımız için kuşkucu, gizemli tavırlar sergileyebiliriz. Sanatsal yetenekler adına oldukça destekleniyoruz, kendinize güvenin. Bugün mutlaka ihtiyacı olan birine yardım edin, şifa dağıtan şifa bulur.

Günün Sayısı: 3 

İletişim kurmak bugün her zamankinden çok daha güzel. Eğlenceli bir hafta başlangıcı olabilir. Yeni bir eğitim ya da kurs başlangıcı için gökyüzü destek veriyor. 

22 Mart Salı 

Günaydın Çöreğim. Ay bugün Güney Düğüm ile beraber yürüyecek. Satürn bu kavuşuma sert bir bakış atıyor. Duygularını bastırma ve duygularından kaçma. Kendini ifade edebilmen için Merkür bugün sana destek verecek. Hislerine güven ve sezgilerine kulak ver. Ay küçülüyor, kopamadığın ne varsa kopar bağını. Kıskançlık krizlerine girmeden, alınganlık yapmadan doğru iletişim kurmaya odaklan. Ne istediğini biliyorsun, kimsenin kafanı karıştırmasına izin verme ve acele etme. 

Günün Sayısı: 4 

Bugün bir şeylerin temelini sağlamlaştırma isteğin çok aktif olacak. Sakinliğini korumalı, elindekilerin kıymetini bilmelisin. Kuracağın iletişimlerde samimiyet, ciddiyet ve dürüstlük arayacaksın. Hak edene hak ettiği gibi davranmayı unutma. Sakarlıklara ve sabit fikirli insanlara karşı da tedbirini almalısın. 

23 Mart Çarşamba

Günaydın Ballı Çörekler. Sabah saatlerinde Mars-Uranüs karesi aktif. Özellikle sabit etkililerin oldukça dikkatli olması gereken bir gün. Ani öfke/sinir patlamalarına, uçak kazalarına, ateşle yaralanma durumlarına oldukça açık bir süreç olacak. Mars Kova Burcunda olduğu için halk daha ön planda ve dikkat çekiyor. Ay Güneş’i Ateş elementinden destekliyor. Eril-dişil dengemiz yerinde sadece ego ve kibir yapmamaya özen gösterilmeli.  Akşam saatlerinde Merkür-Neptün kavuşuyor olacak. Sezgisel düşünüp, karar verebilirsin. Bugün hayal ettiklerini önce yaz sonra imgele, kağıdı da akan suyun altında tut. Kafa karışıklığı ve takıntılar birkaç gün peşimizi bırakmayacak gibi.. 

Günün Sayısı: 5 

Heyecanlı bir gün. Özgürlük için küçük çaplı tartışmalar yaşanabilir. İletişime açık olmalı,  değişim ve dönüşüme ayak uydurulmalı. Bugün az bilinen konulara daha çok çekilebilir, spiritüel alanlara yönelebilirsin.

24 Mart Perşembe 

Günaydın Çöreğim. Merkür-Neptün kavuşumu kafa karışıklığına, aldanma-aldatmalara devam ederken Ay-Jüpiter karesi de geldi. Bugün herkesin her söylediğine inanma. İçine doğan neyse ona güven, doğru olanı hissediyorsun. Geçmişte göz ardı ettiğin ne varsa önüne düşebilir. Bunun karmik bir sınav olduğunu unutma. 

Günün Sayısı: 6 

6 Sayısı aşk, ilişkiler, aileyi temsil eder. Bu konularla alakalı birden sorumluluklarının arttığına şahit olabilir, kendini sıkışmış hissedebilirsin. Sakin ol, hepsi sınav. Bugünün sonunda bir düşün; ne yaşadın, yaşadıklarından çıkartman gereken dersler neler? 

25 Mart Cuma

Günaydın Ballı Çöreklerim. Ay-Güneş karesi sabah saatlerinde bize eşlik ediyor. Ay Oğlak burcunda, work work work. Satürn Güney Düğüm ile kare açıya doğru gidiyor. Şu sıralar neler yaşıyorsun? Sencede yaşadıkların bir sınav olabilir mi? Vermen gereken zorlu sınavlar. Sorumluluk almaktan kaçmadığın sürece zor yoldan da olsa istediğin ne varsa elde edeceksin. Merkür Güney Düğüme olumlu açıda. Geçmişin izlerini temizlemen için bir destek de Merkür’den. Bu birkaç günü iyi değerlendir çöreğim benden söylemesi.

Günün Sayısı: 7 

İçe dönük bir gün. Her şeye şüphe ile yaklaşmadan önce minik bir analiz yapmalısın. İçine dön ama içinde kaybolma. Meditasyon, dua, enerji çalışmaları bugün çok daha iyi gelecek. 

26 Mart Cumartesi 

Günaydın Astrolog Elvan askerleri! Merkür Balığın son demleri, hem de Plüto destekli. Bugün iletişimde oldukça güçlü ve başarılı bir gün. Karşındakinin başını zekan ile döndürebilir ve ikna edebilirsin. Güçlü, sağlam kazançlar sağlayabilirsin. Manipüle yeteneğinle bakalım kimlerin kafalar karışacak. Akşam saatlerinde kendine biraz zaman ayır ve ne istediğini hayal et, imgele. Çok iyi gelecek!

Günün Sayısı: 8 

Bolluk bereket zamanı! Güçlü kazançlar elde edebileceğin tekliflerle, fırsatlarla karşılaşabilirsin. Cesur ve zafer odaklısın. İşkolik olmadan üstesinden gelmeye çalışırsan bugün tadından yenmez. 

27 Mart Pazar

Merkür Koç! Dümdüz iletişim kurmaya hazır olun. Aklına geleni söyleyen hatta olabildiğince çabuk bir şekilde uygulamaya çalışan bir moda giriyoruz. Üzerimizden Balık ağırlığını Koç’un hareketliliği ile atacağız. Sabahın erken saatlerinde Juno ile Venüs kavuşumda, kadersel evliliklere, kazançlar gündeme geliyor. Ay Düğümlerine kare açıda olan bu kavuşum kadersel zorlanmalardan sonra hak ettiğini fazlasıyla alacak. Venüs Kova özgürlüğü, marjinalliği sever, zekaya aşık olur. Bu nedenle geleneksel yapıya ters durumlar yaşanabilir. Merkür Koç olduğu için sakin iletişim kurulmalıdır. 

Günün Sayısı: 9

Bugün tamamlanması gereken ne varsa artık tamamla. Tamamlamaya başladığın an şifalanmaya başlayacaksın. Her son bir başlangıçtır. Yüklerini hafiflet. Bugün gördüğün rüya haberci olabilir. Çok fazla hassas, aşırı duygusal olmamaya bugün dikkat!  

Write A Comment