28 MART PAZARTESİ VENÜS-JUNO-SATÜRN SAHNEDE! EVLİLİKLER, İLİŞKİLER VE MADDİ KONULARDA DUYGULARINI BASTIRMA ÇÖREĞİM. SORUMLULUKLARA HAZIR OLUN.

29 MART SALI AY GÜNEYİN GÖZCÜSÜ FOMALHAUT İLE KAVUŞUMDA. ARADIĞIN CEVAPLAR BUGÜN SEZGİLERİNDE BALLI ÇÖREĞİM, CEBRAİL MELEK SAÇI KOLYENİ TAK VE CEVAPLAR AKIP GELSİN! 

30 MART ÇARŞAMBA AY-JÜPİTER-NEPTÜN 3’LÜSÜ SAHNEDE, İYİ SEYİRLER.  BUGÜN BEREKET VE KORUNMA ADINA İHTİYACI OLAN BİRİNE YARDIM ET. KARŞILIĞINI ÇOK HIZLI ALACAKSIN. KENDİNİ HAYAL KURARKEN BULABİLİRSİN ÇÖREĞİM. AMAN DİKKAT HAYALLERLE GERÇEKLER KARIŞMASIN. 

31 MART PERŞEMBE  AY BALSAMİK FAZDA. BUGÜNÜN ETKİSİ BOOMERANG. NE YAPARSAN HIZLA KARŞILIĞINI BULURSUN ÇÖREĞİM. NEGATİF ENERJİDEN KORU KENDİNİ. KALK Bİ ADAÇAYI YAK!

1 NİSAN CUMA NİSAN’A KOÇ YENİAYI İLE HIZLI BİR GİRİŞ YAPIYORUZ. AKLINA GELENLER YARANDA OLABİLİR ŞİFANDA ÇÖREĞİM. KORKMA AT O ADIMI.

2 NİSAN CUMARTESİ GÜNEŞ-MERKÜR-CHİRON KOL KOLA. YARALARINLA YÜZLEŞİRKEN KENDİNİ İFADE ETMEKTE ZORLANABİLİRSİN ÇÖREĞİM. SAKİN OL, TEMİZ HAVA BUGÜN İYİ GELECEK. 

3 NİSAN PAZAR MERKÜR GÜNEŞ’E KAVUŞTU PEKİ YA SEN BALLI ÇÖREĞİM? YENİ KARARLAR ALMAK İÇİN ÇOK UYGUN BİR GÜN. KARARLARINI VER, UYGULAMAYI HAFTAYA BIRAK. 

#koçburcu: Haftanın yıldızı sensin çöreğim. Kararların ve tercihlerin bu hafta önemli. Kendinde ve ilişkilerinde değiştirmek istediğin ne varsa durma, bu destek kaçmaz! 

#boğaburcu: Bilinç altınla yüzleşmeye hazır mısın çöreğim? Görmezden geldiğin ne varsa bu hafta karşına bir bir düşecek. Doğru olanı biliyorsun, kendini kandırma. 

#ikizlerburcu: Koç Yeniayının en çok yarayacağı burçlardan birisin, hadi yine iyisin ballı çöreğim. İletişimine dikkat ettiğin sürece bu hafta yeni projeler, yeni ortamlar sana iyi gelecek.

#yengeçburcu: Yeni bir iş mi kapıda yoksa? Zorlandığın, mücadele ettiğin konularda destek göreceksin. Üstüne gitmekten korkma çöreğim. Hayallerine kavuşmaya çok az kaldı!

#aslanburcu: Eğitim mi? Yolculuk mu? Kendini nereden şifalandıracağına karar ver. İlişki konularında kendini baskı altında hissedebilirsin bu da seni sivri dilli yapabilir. Yapma çöreğim, şifa çok yakınında, ya sabır!

#başakburcu: Gizli kalan ne bir şeyler var gibi, meraklanma hepsini öğreneceksin. Kendin olduğun sürece aşamayacağın durum yok. İlişkilerde şifalanıyorsun, akışa teslim ol ballı çöreğim. 

#teraziburcu: Evlilik, ortaklıklarda yeni bir dönem başlıyor! Görmediğin, göremediğin ne varsa açığa çıkıyor. İlişkilerinde yara aldığın noktalara odaklandığın sürece zorlanacaksın çöreğim. Biraz sakinleş. Şifa yolda, akışa güven. 

#akrepburcu:  Beraber çalıştığın insanlar ve sağlığın gündemde köftem. Kırıcı olmak yerine yaşadıklarından çıkartman gereken dersleri görmeye çalış. Ailen için sorumluluk alman gerekebilir. 

#yayburcu: Bu haftanın flörtten, aşktan yüzü güleni sensin çöreğim! Yeni adım atmaktan korkma sakın. Kendine her zamankinden daha çok güveneceğin bir hafta! 

#oğlakburcu: Aile içi biraz karışık gibi köftem. Yeni bir döneme adım atıyorsun, öfkene hakim ol. Hak ettiğin değeri göremediğini düşünüp mücadele edeceksin ama yakın çevrenden de destek göreceksin. 

#kovaburcu: Bu haftanın yeni fikir üreteni sensin köftem. Aklına gelen yeni fikirlerden güzel kazançlar sağlayabilirsin. Aklına gelen bu hafta başına gelir, güzel şeyler düşün! 

#balıkburcu: Haftanın maddi anlamda kazananı sensin çöreğim! Kendini maddi manevi değerlerin ile güçlendiriyor, şifalandırıyorsun. Ticarette ve yakın çevren ile iletişime özen göstermen gerekebilir. Beklenmeyen şansı bekle! 

Write A Comment