Koç Burcu : bu hafta kardeşler, akrabalar, komşular ve yakın çevrenle iletişim sorunu yaşayabilir ya da geçmişte kalmış konularını sonuçlandırabilirsin. Yolculuk planları yapabilir ve yola çıkabilirsin. Eğitim konularında yine gündeminde olacak çöreğim.


Boğa Burcu :  bu hafta maddi konular gündeminde olacak. Maddi ve finansal düzenin ile ilgili gelişmeler ve dönüşümler yaşayabilirsin. Bu konuda gerçekleştireceğim diyaloglarda iletişimine çok dikkat etmelisin köftehorum.


İkizler Burcu : bu hafta daha çok kendine odaklanacağın bir dönem olacak çöreğim. Kişisel bakımına odaklanabilir ve bu konu ile alakalı yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Bu hafta konuşurken 5 kere düşün, öyle konuş.


Yengeç Burcu : bu hafta bilinçaltına dair bazı konularda geçmişten gelen soru işaretlerini cevaplayabilirsin köftehorum. Arkandan konuşulan şeyler kulağına gelebilir ancak kulağına gelenlerin doğru olduğuna emin olmadan hareket etmemelisin.


Aslan Burcu : bu hafta sosyal çevrende popülerleşeceğin  ama aynı zamanda da yanlış anlaşılmalara maruz kalabileceğin bir süreç olacak. Sosyal çevrenle ilgili yarım kalmış bir takım konuların varsa bunları tamamlayacaksın. Bu süreçte kendini doğru ifade ettiğinden emin ol.


Başak Burcu : bu hafta gündeminde iş ve kariyer konuları olacak. Yeni bir iş kurmak gibi bir planın varsa ertelemeni tavsiye ederim. Ancak kariyer alanında yarım kalmış konularını sonuca bağlamak için mükemmel bir zaman. Durma.


Terazi Burcu :  bu hafta yarım kalmış bir işin tamamlamak için bir yola çıkabilirsin. Ayrıca bu dönemde yeni bir eğitime başlama planın var ise biraz ertele. Bunun yerine eğitimin ile alakalı geçmişte yaşadığın aksaklıklarını çöz.


Akrep Burcu :
bu hafta borç verme-borç alma çöreğim. Ancak geçmişten gelen bir alacağını alabilir ya da borcunu kapatabilirsin. Bankalarla ilgili birtakım problemler yaşaman mümkün.


Yay Burcu :  bu hafta evlilik ve ortaklıklarına dair iletişim problemleri yaşaman mümkün. Ortaklıklarını noktalı yiyebilir ya da evlilik alanın ile ilgili ciddi kararlar alabilirsin. Aman yanlış anlaşılmalara dikkat!


Oğlak Burcu :
bu hafta sağlığına çok dikkat etmelisin. Geçmişten gelen ve çözümleyemediğin bir sağlık problemin varsa bu konuda şifalanalabilirsin. Ayrıca çalışma alanındaki kişilerle gerginlikler yaşaman mümkün. Sakin kal köftem.


Kova Burcu : eski sevgili alarmı! Tek tek dönüşler alacağın bu dönemde yarım kalmış ilişkilerini ve arkadaşlıklarını bir sonuca bağlayabilirsin. Yeni bir ilişkiye başlamak için çok doğru bir zaman değil. Biraz sabır, biraz sakinlik seni koruyacaktır çöreğim.


Balık Burcu : aile bireylerine dair bir takım sorunlar özellikle de iletişim problemleri yaşayabilirsin. Ayrıca geçmişten gelen ve hala kapanmamış konularınız varsa bunları noktalayabilirsin. Bu süreçte sakin kalmalı ve kendini doğru ifade ettiğinden emin olmasın.

1 Comment

  1. Koç burcu yorumunu okuyunca, çöreğim kelimesi Elvan Hanım’ın sesi ile beynimde yankılandı 😄
    Tabi o anda oluşan koca tebessüm ♥️♥️

Write A Comment