HAFTANIN FRAGMANI

Bu hafta içinde bir Oğlak Dolunayı gerçekleşecek ve  Dolunay’ın etkisi tüm haftaya hakim olacak. Dolunayın etkisi ile bu süreçte ekonomi, iş ve kariyer konuları ile çok daha fazla ilgileneceğiz. Sorumluluklarımız artacak ve daha disiplinli bir şekilde kendimizi çalışmaya ve sorumluluklarımıza adayacağız. Aynı zamanda etrafımızda bizi rahatsız eden bir takım kişi ve durumlarla aramıza mesafe koymak isteyebilir ve bu konuları sonlandırabiliriz. Dolunay zamanları sürüncemede kalmış ve bizi rahatsız eden olayları noktalamak ve sonlandırmak için uygun zamanlardır. Ayrıca bu süreçte ‘’bağ koparma ritüeli’’ yapmanız hepinize fayda sağlayacaktır.

21 HAZİRAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde iş ve kariyer hayatınız olacak. Bu alanda sorumluluklarınız oldukça artacak ve disiplinli ve her zamankinden yoğun bir şekilde çalışmanız gerekecek. Aynı zamanda işiniz ile ilgili ya da işinizdeki kişiler ile ilgili rahatsız olduğunuz durumlar varsa bunları sonlandırmanız için uygun bir zaman olacak.

21 HAZİRAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde eğitim hayatınız, yolculuk – seyahatler ve yurtdışı bağlantılı konular söz konusu olacak. Bu süreçte eğitim hayatınız ile ilgili yoğunluklar yaşayabilirsiniz ve bu alanda sorumluluklarınız artabilir. Aynı zamanda yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu noktada da çalışma alanınız yoğunlaşacak. Bu konularda biraz daha çaba harcayacağınız ve yorulacağınız bir hafta olacak.

21 HAZİRAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi konular, bankalarla olan işleriniz, mahkemeler ve ameliyat – operasyonlarla ilgili konular olacak. Bu süreçte maddi konularda bir takım gelişmeler yaşayabilir ve rahatsız olduğunuz konuları sonlandırabilirsiniz. Aynı zamanda ameliyat ve operasyonlar ile ilgili ilgilenmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir.

21 HAZİRAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde evlilik ve ortaklıklarınız ile ilgili konular olacak. Bu alanlarda sorumluluklarınız artarken hoşunuza gitmeyen bazı konuları fark edebilir ya da uzun süredir sabrettiğiniz bazı durumlara noktayı koyabilirsiniz. Bu kişilerle aranızda sınır koymakta sizin için bir çözüm yöntemi olacaktır.

21 HAZİRAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Eğer uzun süredir ertelediğiniz ve yaptırmanız gereken kontrolleriniz varsa bu hafta bununla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca çalışma alanınızdaki yoğunluğunuz artabilir ve çalışma alanınızdaki kişilerin sorumluluklarını da üstlenebilirsiniz.

21 HAZİRAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aşk, ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar söz konusu olacak. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Aynı zamanda yakın arkadaşlarınıza dair de sorumluluklarınız artarken rahatsız olduğunuz bir takım konular varsa bu konuları noktalayabilirsiniz. Biraz sabretmenizde fayda var.

21 HAZİRAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aile bireyleri ve yaşam alanınızla ilgili konular söz konusu olacak. Aile bireylerinize sair sorumluluklarınız artarken burada rahatsız olduğunuz bir takım durumlarda sınırlar çizebilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanınızda birtakım tadilatlar ve değişimler ile meşgul olabilirsiniz.

21 HAZİRAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bol bol gezme tozma planları yapacaksınız. Kardeş ve akrabalarınız ile ilgili geçmişte kalmış ancak hala çözülememiş bir takım problemleriniz varsa bu kişilerle aranıza artık bir sınır koymak isteyebilir ya da bu durumları noktalamak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda eğitim hayatınıza dair sorumluluklarınızın oldukça artacağı bir dönem olacak.

21 HAZİRAN  YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi ve finansal konular söz konusu olacak. Maddi konularda sorumluluklarınız artarken birtakım borçlarınızı kapatabilir ya da alacaklarınızı alabilirsiniz. Ayrıca bu alanlarla ilgili problem yaşadığınız kişiler varsa bu kişilerle aranıza mesafe koyabilir ya da bu konuları noktalayarak sonlandırabilirsiniz.

21 HAZİRAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kendinizle daha fazla ilgileneceğiniz, sorumluluklarınızın daha fazla artacağı ve disiplinli bir şekilde çalışmalarınızın çok daha artacağı bir dönem olacak. Kişisel bakımınız ve fiziksel görünümünüz ile ilgili yeni adımlar atma gibi bir niyetiniz varsa bunun için bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim.

21 HAZİRAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta sizin için bilinçaltına dair konulara yoğunlaşacağınız ve arkanızdan çevrilen konular ile ilgili istemediğiniz sorumluluklar olmak zorunda kalacağınız bir süreç olabilir. Arkanızdan çevrilenleri öğrenip bu kişilerle olan ilişkilerinizi noktalayabilirsiniz. Sabırlı olup bu durumların hakkından gelmelisiniz.

21 HAZİRAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde sosyal çevre ilişkileriniz olacak. Sosyal çevrenize dair sorumluluklarınız artacak. Aynı zamanda sosyal çevrenizde bazı kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz diyalogları kesmek için uygun bir zaman olacak.

Write A Comment