HAFTANIN FRAGMANI

Haftanın ilk günü Merkür Terazi burcuna geçecek. Bu süreçte iletişim şeklimiz daha naif ve sevgi dolu olacak. Olaylara yaklaşım şeklimiz de daha objektif ve adaletli olacak. 31 Ağustos Salı günü Ay-Neptün karesi olacak. Bugün duygusal olarak belirsizlikler yaşayabiliriz, kadınlardan yana aldanmalara ve aldatılmalara açık olunan bir süreç olacak. 1 Eylül Çarşamba günü Venüs ve Jüpiter arasında güzel bir açı olacak, bugün duygularımız en üst noktaya ulaşabilir. Sevdikçe sevesimiz gelir ayrıca önümüze büyük şans ve fırsatlar çıkabilir. 2 Eylül Perşembe günü Mars ve Neptün karşıt açısı gerçekleşecek. Bugün biraz gergin olabiliriz, ne yapacağımızı bilemeyebilir ve belirsizlikler ile boğuşabiliriz. Bu durum bizi daha da gergin bir hale getirecektir. 3 Eylül Cuma günü Ay ve Satürn arasında karşıt açı gerçekleşecek. Bugün duygularımızla verdiğimiz kararların getirdiği sorumluluklar bizi biraz yoracak. Eril dişil enerjilerin çatışması da sözkonusu olabilir. 4 Eylül Cumartesi günü Uranüs ve Ay arasında kare açı gerçekleşecek, duygularımızda ani iniş çıkışlar olabilir. Denge kurmakta zorlanacağınız bir gün bizi bekliyor olacak. 5 Eylül Pazar günü Merkür ve Satürn arasında çok güzel bir açı gerçekleşecek. Bugün kendimizi doğru ifade edebileceğimiz bir gün olacak. Doğru iletişim ile birçok sorumluluğun altından kalkabileceğiz.

30 AĞUSTOS KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Bu hafta ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarınıza dair olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sağlık ve çalışma alanınız ile ilgili konularda ise daha dikkatli olmanız gereken bir süreç olacak. Bu hafta kafanız çok karışacak bu süreç içinde biraz içinize dönmeniz ve sezgilerinizi dinlemeniz size iyi gelecek.

30 AĞUSTOS BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aşk, ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar ile ilgili konularda bir takım problemler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizden yana aldanma ve aldatılmalara karşı çok dikkatli olmanız gerekecek ancak sağlık ve çalışma alanınız ile ilgili konularda mucizeler sizi bulacak, gözünüzü dört açın.

30 AĞUSTOS İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aşk sizden yana olacak! Yeni biri ile tanışabilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ancak aile bireyleriniz ya da yaşam alanınız ile ilgili bir takım sorunlar ile mücadele etmeniz gerekebilir. Bu hafta kariyer basamaklarında da çok temkinli ilerlemelisiniz, kariyer alanınızda söylenenleri ince eleyip sık dokumanızda fayda olacak.

30 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta taşınabilir ya da yaşam alanınıza dair yenilikler yapabilirsiniz. Aile bireyleriniz ile olan diyaloglarınız artacak ve daha da kuvvetlenecek. Kardeşleriniz, akrabalarınız, komşularınız, yakın çevreniz, eğitim hayatınız ve yolculuklar ile ilgili belirsizlikler yaşayabilir ve bu konularda bazı mücadeleler vermek zorunda kalabilirsiniz.

30 AĞUSTOS ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta eğitim hayatınız, kardeşler, akrabalar, komşular ve yakın çevreniz ile diyaloglarınız artacak. Ayrıca yeni yollar sizleri bekliyor, valizin hazır olsun! Maddi ve finansal konularda ise çok açılmamaya dikkat etmenizde fayda var.

30 AĞUSTOS BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu haftanın cepleri para dolanı siz olacaksınız! Borçlarınızı kapatabilir ya da alacaklarınız varsa bunları alabilirsiniz. Bu aralar fiziki olarak biraz yorgun hissedebilir ya da kendinizi çok fazla yorabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklarınıza dair konularda da belirsizlikler yaşamanız mümkün olacak. Aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli ve temkinli olmalısınız.

30 AĞUSTOS TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta arkanızdan konuşulanları ve dönen dolapları öğrenebilir, bu kişilerle mücadele etmek durumunda kalabilir ve aranıza mesafe koyabilirsiniz. Çalışma alanınızdaki kişiler ile ilgili yanılgıya düşebilirsiniz. Bu alanda dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca spora, diyete başlamak ve estetik operasyonlar ile ilgili adımlar atmak için doğru bir zamandasınız.

30 AĞUSTOS AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bilinçaltınızı şifalandırabilirsiniz. Bilinçaltınızla ne kadar uğraşırsanız o kadar arınacağınız bir dönem olacak. Aşk, ilişkiler ve yakın arkadaşlarınız ile ilgili konularda netleşemediğiniz durumlar olabilir. Sosyal çevrenizde bazı çatışmalar yaşayabilir ya da bir takım çatışmalara şahit olabilirsiniz.

30 AĞUSTOS YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu haftanın popüleri sizsiniz! Daha fazla sosyalleşecek ve girdiğiniz ortamlarda dikkat çekeceksiniz. Aile bireyleriniz ve yaşam alanınız ile ilgili netleşmekte zorlandığınız durumlar olabilir. İş ve kariyer alanınızda ise gerektiğinden çok daha fazla mücadele edeceksiniz.

30 AĞUSTOS OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta iş ve kariyer alanınızda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kardeşler, akrabalar, yakın çevreniz, eğitim ve yolculuklar ile ilgili konularda yanıltıcı durumlar söz konusu olabilir. Bu süreçte karar vermeden önce beklemenizde fayda olacak.

30 AĞUSTOS KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta yeni bir eğitime başlamanız için olumlu bir zaman .Eğer yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu alanda ve seyahat, yolculuklar ile ilgili de olumlu gelişmelerin olabileceği bir süreç olacak. Ayrıca bu dönemde maddi konularda yeni bir adım atmamanızda fayda var.

30 AĞUSTOS BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta evlilik ve ortaklıklarınız ile ilgili konularda mücadeleleriniz olacak. Adım atarken dikkatli olmalısınız. Ayrıca bankalar, mahkemeler, miras, maddi konular, ameliyat ve operasyonlar ile ilgili de olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

Write A Comment