HAFTANIN FRAGMANI 

6 Eylül Pazartesi günü Uranüs ve Ay arasında trine açı gerçekleşecek, bugün değişim ve dönüşüm yolunda destek göreceğiniz birgün olacak. Aynı zamanda karşınıza çıkan her şeye dikkatli odaklanmanız da fayda var. 7 Eylül Salı günü Başak burcunda bir Yeniay gerçekleşecek bu yeni ay köprüden önceki son çıkışımız olacak! Yeni adımlar atmak ve farkındalıklar kazanmak için mükemmel bir zaman olacak. 8 Eylül Çarşamba günü Ay ile Satürn’ün trine açısı gerçekleşecek. Bugün sınavlarımızı başarı ile vereceğiz, aldığımız her sorumluluk bize olumlu olarak geri dönecek. Akışa ayak uydurmamız yolumuzu daha da aydınlatacak. 9 Eylül Perşembe günü Ay ve Jüpiter arasında bir trine açı olacak. Duygularımız içimize sığmayacak! Şans bugün bizden yana olacak. Ayrıca kadınlardan yana da destek alabileceğimiz bir gün. 10 Eylül Cuma günü Ay ve Satürn arasında bir kare açı gerçekleşecek, bugün duygusal olarak biraz köşeye sıkışmış hissedebiliriz. Ayrıca hayatımızdaki eril dişil enerjilerin çatışmasına da şahit olabiliriz. 11 Eylül Cumartesi günü Ay ve Neptün arasında 120 derecelik bir açı olacak. Bugün sezgilerimiz oldukça yoğunlaşacak, içimize dönmenin ve yeni keşifler yapmanın tam zamanı. 12 Eylül Pazar günü Satürn ve Venüs arasında bir kare açı gerçekleşecek, bugün ilişkilerimizde karşı tarafın sorumluluğunu üstlenebilir ve biraz çatışmalı bir gün geçirebiliriz.

6 EYLÜL KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Sevgili Koçlar bu hafta sağlığınıza dair konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz ve ihmal ettiğiniz sağlık kontrolleriniz varsa bunlarla ilgilenmeniz iyi olacaktır. Yeni bir işe başlayabilir ya da bulunduğunuz işte terfi alabilirsiniz. Ayrıca gündelik hayatınızda yapmak istediğiniz ne varsa bu süreçte başlayabilirsiniz. Atacağınız adımlar uzun süreli ve olumlu sonuçlar getirecektir.

6 EYLÜL BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Sevgili Boğalar bu hafta aşk sizden yana olacak! Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkinizi daha ileri bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Yakın arkadaşlarınız ile bolca gezecek ve çokça eğleneceksiniz. Eğer çocuklarınız varsa çocuklarınızla ilgili konularda da olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca yeni bir hobi edinebilir ve şans oyunlarında kazanabilirsiniz.

6 EYLÜL İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler bu hafta bulunduğunuz evden ya da iş yerinden taşınabilir ya da yaşam alanınıza dair birtakım yenilikler yapmak için kollarınızı sıvayabilirsiniz. Yer değişikliği size iyi gelecek. Aile bireyleriniz ile ilgili de olumlu gelişmeler yaşayabilir ya da bu konularda yeni kararlar alabilirsiniz.

6 EYLÜL YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yengeçler bu hafta kardeş, akrabalar, komşular ve yakın çevreniz ile olan diyaloglarınız her zamankinden daha yoğun olacak. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da içinde bulunduğunuz bir eğitim süreci ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yollara çıkabilir ve güzel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

6 EYLÜL ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN  BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Aslanlar bu hafta cepleriniz para dolacak. Yeni kazançlar elde edebilir, eğer varsa borcunuzu kapatabilir ya da  alacağınız varsa onu alabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte  yatırımlar yapabilir ve finansal konularda olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz.

6 EYLÜL BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başaklar  bu hafta sizin burcunuzda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizin birinci evinizde etkili olacak. Bu süreçte spora başlayabilir, diyete başlayabilir ya da dış görünümünüz ile ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Kişisel bakımınıza her zamankinden daha fazla özen göstereceğiniz bir süreç olacak. Ayrıca bu süreçte dış görünümünüz ile ilgili yaptığınız değişiklikler güzel bir şekilde sonuçlanacak.

6 EYLÜL TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Teraziler bu hafta geçmişinizde sorun yaşadığınız kişilerle olan bağlarınızdan kendinizi arındıracaksınız. Gizli düşmanlıklarınızı teker teker temizleyecek ve şifa bulacaksınız. Ayrıca bilinçaltınıza yoğunlaşmanızda ve içinize dönmenizde fayda olacak.

6 EYLÜL AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 

Sevgili Akrepler bu haftanın en sosyalleşen burcu siz olacaksınız. Yepyeni ortamlara girecek ve girdiğiniz her ortamda ön planda olacaksınız. Yine popüler sizsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizdeki kişiler ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta şans sizden yana olacak, önünüze gelebilecek fırsatlara karşı gözünüzü dört açın!

6 EYLÜL YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yaylar bu hafta iş ve kariyer hayatınız ile ilgili çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir işe girebilir ya da bulunduğunuz işte uzun süredir verdiğiniz çabaların sonuçlarını alabilirsiniz. Bu hafta kariyer alanınızda atacağınız her  adım sizin için çok güzel yarınlar hazırlayacak.

6 EYLÜL OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Oğlaklar bu hafta yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu konularda yoğunluğunuz oldukça artacak. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da mevcut bir eğitimde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk ve seyahatlere çıkmanız da mümkün olacak. Güzel başlangıçlar sizleri bekliyor.

6 EYLÜL KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Kovalar bu hafta bankalar, mahkemeler, maddi konular, davalar, ameliyat ve operasyonlar ile ilgili konularda adım atmanız gereken durumlar olursa hiç korkmayın ve harekete geçin. Özellikle bankalar ya da mahkemeler ile ilgili süreçlerimiz varsa bu hafta olumlu haberler alabilirsiniz.

6 EYLÜL BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Balıklar bu hafta evlilik ve ortaklıklar gündeminizde olacak. Yeni bir ortaklık kurabilir ya da mevcut bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Eğer evli iseniz eşinizle geçireceğiniz güzel günler sizleri bekliyor. Bu süreçte atacağınız adımlar size uzun soluklu ve olumlu sonuçlar getirecek.

Write A Comment