HAFTANIN FRAGMANI

Kova Dolunayı’nın etkisi ile başladığımız bu haftada 23 Ağustos Pazartesi günü Venüs ve Satürn arasında bir trine açısı gerçekleşecek. Bugün ilişkilerde alacağımız sorumlulukların getirileri çok güzel olacak, adım atmak ve ilişkilerimize dair sorumluluk almak herkes için daha verimli olacak. 24 Ağustos Salı günü Merkür-Neptün karşıtlığı olacak. Bugün zihinsel sıkıntı, karamsarlık, iç sıkıntısı hissedebilir ve iletişimlerimizde zorlanabiliriz. Mantığımızdan uzaklaşacağız ve zihnimiz oldukça bulanıklaşacak. bugün karar almamakta fayda olacak. 25 Ağustos Çarşamba günü Ay-Satürn altmışlığı olacak. Bugün duygularımızı rahat bir şekilde ifade edebileceğiz, hayatımızdaki sorunları çözmek her zamankinden daha kolay olacak. 26 Ağustos Perşembe günü Ay-Jüpiter altmışlığı olacak bugün duygusal anlamda destekleneceğimiz birgün olacak. Hislerimiz, duygularımız içimizde büyüyecek ve dolup taşacak. 27 Ağustos Cuma günü Ay ve Güneş trine açı yapacak. Bugün ani mucizelere şahit olacağız, şans bizden yana. 28 Ağustos Cumartesi günü Ay ve Mars arasında trine açı gerçekleşecek. Bugün duygusal mücadelelerimizden galip çıkacağımız bir gün olacak. Mücadele ettiğimiz her konuda çabamızın karşılığını alacağız ve kendimizi daha iyi hissedeceğiz. 29 Ağustos Pazar günü Merkür ve Ay arasında trine açı gerçekleşecek. Bugün duygusal zekamız, yaratıcı yönümüz tavan yapacak. Düşünmek ve dönüşmek için müthiş bir zaman olacak.

23 AĞUSTOS KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Sevgili Koçlar bu hafta çalışma alanınızda oldukça üretken, çalışkan ve detaycı olacaksınız. İşinize her zamankinden daha çok yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Gündelik hayattaki rutininiz de fazlasıyla yoğunlaşacak. Ayrıca bu süreçte sağlık konuları da gündeminizde daha aktif bir şekilde rol alacak.

23 AĞUSTOS BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Boğalar bu hafta iş ve kariyer alanında önemli kararlar alacak ve hoşnut olmadığınız birtakım durumları sonlandırmak isteyeceksiniz. Ayrıca flört, ilişkiler, çocuklar ve yakın arkadaşlıklarınız ile ilgili daha detaylı ve eleştirel yaklaşabileceğiniz bir hafta olacak ancak eleştirinin sınırını aşmamanızda fayda var.

23 AĞUSTOS İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler bu hafta aile büyüklerinizin sağlıkları ile ilgili konularda daha fazla yoğunlaşabilirsiniz ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz, Aynı zamanda yaşam alanınızda bir takım değişiklikler yapmak isteyebilir ve yeni tadilatlar yaptırabilirsiniz.

23 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yengeçler sizler bu hafta maddi ve finansal konularda tamamlanması gereken konuları tamamlayacaksınız. Kardeş, akraba komşular ve yakın çevreniz ile ilgili konularda daha dikkatli ve detaycı davranabilirsiniz. Ayrıca bu alandaki eleştirel tavrınız birtakım tepkilere sebep olabilir. Bunun dışında yolculuklara çıkabilir ve yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

23 AĞUSTOS ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Aslanlar sizler bu hafta evlilik ve ortaklıklarınıza dair birtakım kararlar alacaksınız. Ayrıca maddi ve finansal konular gündeminizde olacak ve bu alanda karar verirken beş kere düşünecek ve adım atarken çok dikkatli olacaksınız.

23 AĞUSTOS BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başaklar  bu hafta sizin haftanız! Çalışma hayatınız ile ilgili adaletsiz bulduğunuz ve hoşnut olmadığınız bazı durumları noktalarken gündeminizde oldukça olumlu gelişmelerin olacağı güzel bir hafta sizleri bekliyor. Sadece evlilik ve ortaklıklarınıza dair konularda biraz daha yanılgıya açık bir dönemde olabilirsiniz. Bu noktaya dikkat etmenizde fayda olacak.

23 AĞUSTOS TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Teraziler sizler için bu hafta biraz daha miskin ve tembel hissedeceğiniz ve içinize dönmek isteyeceğiniz, bilinçaltınızda bir çok konuyu muhakeme edeceğiniz bir süreç olacak. Arkanızdan konuşulan, dönen ne kadar dolap varsa hepsini öğrenecek ve yeni kararlar alacaksınız. Dönüşümü zamanınız başladı!

23 AĞUSTOS AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Akrepler sizler bu hafta girdiğiniz her ortamda güneş gibi parlayacaksınız. Sosyal çevrenizde daha popüler olacağınız bir süreç olacak. Aynı zamanda sosyal çevrenizdeki kişilere karşı daha gözlemci ve eleştirel davranabilirsiniz. İlişkilerinizde de daha sezgisel ve şüpheci olacağınız bir süreç olacak.

23 AĞUSTOS YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yaylar sizler bu hafta iş ve kariyer alanında oldukça aktif, çalışkan ve ön planda olacaksınız. Verdiğiniz çabalar dikkat çekecekİ kendinizi göstermek için fırsat yakalayabilirsiniz! Aynı zamanda aile ortamınızda bunalabilir, işiniz ve ailenizdeki problemler arasında sıkışıp kalabilir ve bu alanda oluşacak bazı sorunlar ile yüzleşebilirsiniz.

23 AĞUSTOS OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Oğlaklar sizlerin bu hafta eğitim hayatınız, seyahatler, yolculuklar yurtdışı bağlantılı konular gündeminizde olacak. Ayrıca kardeş, akrabalar ve yakın çevrenizde olan bazı kişilerin sizi yanılttığını görebilirsiniz. Bu noktada daha dikkatli olmaya ve yanılgılara açıklık vermemeye dikkat etmenizde fayda olacak.

23 AĞUSTOS KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Kovalar bu hafta sezgileriniz oldukça kuvvetli olacak. Bankalar, mahkemeler, ameliyat ve operasyonlar ayrıca finansal konular da gündeminizde olacak. Parasal konularda kanma ve kandırmalara açık bir süreçte olacaksınız. Bu nedenle maddi konularda çok temkinli davranmanızda fayda olacak.

23 AĞUSTOS BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Balıklar sizler bu hafta arkanızdan konuşulan bir takım şeyleri öğrenecek ve bu noktada muhatap olduğunuz kişilerle diyaloglarınızı sonlandıracaksınız. Ayrıca ilişkilerinize dair ve eğer varsa evliliğinize dair fazlasıyla yoğunlaşacağınız bir süreç olacak. Ortaklık yaptığınız bir iş varsa bu alanda da fazla eleştirel olmamaya dikkat etmelisiniz.

Write A Comment