8 MART HAFTASI BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

HAFTANIN FRAGMANI

Ay Oğlak burcunda iken haftaya başlıyoruz ve biraz daha disiplinli ve çalışma odaklı başlayabiliriz haftaya. Aynı zamanda Mars bu hafta İkizler burcuna geçiyor ve demek oluyor ki iletişim konularında bir takım yanlış anlaşılmalara açık bir hafta ve bu konularda mücadelelerimiz söz konusu olabilir. 13 Mart’ta ise saat 13.21’de Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek ve bu Yeniay ile birlikte biraz daha duygusal ve sezgilerimizin yoğun olacağı bir döneme gireceğiz.

8 MART KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Koç burçlarının gündeminde bilinçaltı ile ilgili konular olacak. Olaylara bakış açıları, düşünce ve fikirleri değişkenlik gösterebilir. Bu hafta sezgileriyle hareket edebilirler. Ayrıca Koç burçları için bu hafta duygusal olarak yoğunluk yaşayabilecekleri bir dönem olacak. 13 Mart’a Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek ve bu Yeniay Koç burçlarının kendi içinde belirsizlik yaşadığı konularda netleşmesini sağlayabilir ayrıca bu hafta sosyal çevre ile iletişimin de yoğun olacağı bir hafta olacak.

8 MART BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Boğa burçlarının gündeminde sosyal çevre ilişkileri ile ilgili konular olacak. Ayrıca fikirlerinin değişebileceği ve gelişebileceği bir dönem olabilir. Farklı çevrelerde ve topluluklarda bulunabilirler ve bu alanda oldukça güzel yerleşimler Boğaları destekliyor olacak. Dolayısıyla kendilerini göstermek ve ön plana çıkarmak için mükemmel bir zaman. Ayrıca bu hafta gerçekleşecek yeniay da Boğalara arkadaşlıklar ve kariyerleri ile ilgili güzel gelişmeler sunabilir. Değerlendirmelerinde fayda var.

8 MART İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

İkizler burçlarının gündeminde bu hafta kariyer ile ilgili konular olacak. İş hayatlarında bir takım önemli kararlar alabilirler ve bu alanda iletişimlerinin daha yoğun olduğu bir dönem olabilir. 13 Mart’ta gerçekleşecek olan Yeniay ise yine iş ve kariyer hayatları ile ilgili konularda İkizler burçlarını destekleyecek ve bu alanlarda hayallerini gerçekleştirebilirler. Mantıklı ve gerçekçi adım atmalılar.

8 MART YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Yengeç burçlarının gündeminde seyahat ve yolculuklar aynı zamanda akademik konular söz konusu olacak. Bir süredir gitmek istedikleri bir yer ya da gerçekleştirmek istedikleri bir seyahat varsa bu haftayı değerlendirebilirler. Ayrıca sezgilerinin çok güçlü olacağı bir dönem olacak, iç sesini dinlemelerinde fayda var. 13 Mart Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte seyahat konularında ve akademik konularda yeni adımlar atabilir ve yeni gelişmeler yaşayabilirler.

8 MART ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Aslan burçlarının gündeminde bu hafta bankalar, mahkemeler ve evlilik ve ortaklıklar ile ilgili konular olabilir. Eğer banka ve finans konularında yarım kalmış, ertelediğiniz işler ya da ödemeler var ise bu hafta bunları tamamlayabilirsiniz. Evli olan Aslan burçları bu hafta evliliklerine dair ya da ortaklığı olan Aslan burçları ortaklıklarına dair bir takım iletişim sorunlarını çözebilirler. 13 Mart‘ta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte finans konularında yenilikler yaşayabilirler, bir takım borçları varsa bunları kapatabilir ve alacakları varsa bunları alabilirler.

8 MART BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Başak burçlarının gündeminde bu hafta günlük hayat, çalışma hayatları ve sağlık konuları ön planda olacak bu hafta günlük hayatlarındaki konular biraz yoğunlaşabilir, tempoları artabilir ve iş hayatlarındaki iletişim ve sorumlulukları da artabilir. 13 Mart’ta gerçekleşecek olan yeniay Başak burçlarını evlilik ve ortaklıklar alanında yoğunlaştırabilir ve onlara bu alanlarda yeni kapılar açabilir. Evliliklerine ve ortaklıklarına dair bazı problemleri çözebilir ve yeni bir takım kararlar alabilirler.

8 MART TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi burçlarının gündeminde bu hafta aşk ve ilişkiler, yakın arkadaşlıklar ve çocuklar ile ilgili konular söz konusu olacak. Bu hafta arkadaş çevreleri ve çocukları ile birlikte aktivitelerde bulunabilirler aynı zamanda aşk ve ilişkiler ile ilgili yeni gelişmeler söz konusu olabilir ya da karşılarına yeni kişiler çıkabilir. 13 Mart’ta gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte kendileriyle ve sağlıkları ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve yeni adımlar atabilirler. Spora başlamak ve dış görünüşleri ile ilgili değişimler yapmak için uygun bir zaman olacak.

8 MART AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Akrep burçlarının gündeminde aile ve yaşam alanları ile ilgili konular olacak. Aile içinde iletişimin artacağı ve yaşadıkları ev ile ilgili değişimler yapmaları söz konusu olabilir. Ev taşımak isteyen Akrep burçları var ise bu haftayı değerlendirebilirler. 13 Mart’ta gerçekleşecek olan Balık Yeniayı ile birlikte aşk ve ilişkilerine dair olumlu gelişmeler yaşayabilirler ve yakın arkadaşlıklarından yana destekler görebilirler.

8 MART YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Yay burçlarının gündemine bu hafta kardeş ve akrabaları ile iletişimleri ön planda olacak. Bu hafta kardeş akrabalar ya da komşularla daha çok iletişim halinde olup bu kişilerden yana destek alabilirler. 13 Mart’ta  gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte ev, yaşam alanı ve aile konuları ile ilgili yenilikler yaşamaları söz konusu olabilir.

8 MART OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta Oğlak burçlarının gündeminde maddi konular olacak. Hafta başında Ay Oğlak burcunda olacak ve bu dönemde kendilerini biraz duygusal hissedebilirler. Ayrıca bu hafta maddi kaynaklar ve maddi gelirleri ile ilgili konularda kazançlarının ve varlıklarının artabileceği bir hafta olacak, yoğun bir hafta Oğlak burçlarını bekliyor. 13 Mart’ta gerçekleşecek Balık Yeniayı ile birlikte kardeş ve akrabalarla etkileşimleri artabilir ve bu kişilerden yana destek alabilirler.

8 MART KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Kova burçlarının gündeminde bu hafta kendilerine dair yapacakları yatırımlar söz konusu olacak. Bu hafta kendini yatırım yapmaları ve yeni adımlar atmaları açısından verimli bir hafta olacak. 13 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay ile birlikte maddi konularda yenilikler ve olumlu gelişmeler yaşayabilirler, yeni yatırımlarda bulunabilir ya da varsa bir alacaklarını alabilirler. Para konularında destekler bu hafta Kovalarla olacak.

8 MART BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Balık burçlarının gündeminde bu hafta bilinçaltı konuları olacak. Biraz içe dönmek ve dingin kalmak isteyebilirler. Ayrıca sezgilerin çok güçlü olacağı bir hafta olacak, rüyalarına dikkat etmeliler. 13 Mart’ta gerçekleşecek olan yeniay Balık burcunda gerçekleşecek ve bu yeniay ile birlikte hayal gücü ve yaratıcılıkları fazlasıyla güçlenecek. Sezgileri çok daha fazla kuvvetlenecek. Ayrıca bu dönemde fiziksel görünümleri ile ilgili değişimler yapabilirler. Bu yeniayı içlerine dönerek ve sezgilerine odaklanarak geçirmeleri iyi olacaktır ancak atacakları yeni adımlar olursa hayal dünyalarına fazla kapılmamaya da dikkat etmeliler.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2021! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2021 Yıllık Astroloji Yorumu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *