HAFTANIN FRAGMANI

Bu hafta pazartesi akşam saatlerine kadar Ay Kova burcunda olacak. Bu süreçte bilgiye ve araştırmaya daha meraklı olacağız ve daha fazla sosyalleşmek isteyeceğiz. Aynı zamanda Pazartesi günü Mars ve Kuzey Ay Düğümünün olumlu bir açısı olacak. Bu süreçte finansal anlamda birtakım gelişmelerle karşılaşabiliriz ve daha cesur adımlar atabiliriz. Salı ve çarşamba günleri ise Ay Balık burcunda olacak ve bu süreçte duygusal olarak çok daha yoğun, empatik ve daha sezgisel olabiliriz. Aynı zamanda salı günü Ay ile Mars’ın sert bir açısı olacak ve bu noktada duygusal olarak zorlandığımız konular olacak. Perşembe günü ise Satürn ve Mars karşıt açısı olacak ve bu etki ile engelleri aşmak o kadar da kolay olmayacak, daha sinirli ve agresif bir ruh halinde olabilir aynı zamanda düşünmeden fevri şekilde hareket edebiliriz. Ayrıca Uranüs Satürn ve Mars arasında gerçekleşecek olan t-kare açısı olumsuz hava koşulları depremler ve saldırılar gibi konularda bazı tatsızlıklara sebep olabilir. Bu hafta ani değişim ve dönüşümlere karşı hazırlıklı olmamız gereken bir süreç olacak

28 HAZİRAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aşk ve ilişki konularına dair mücadele etmeniz gereken durumlar meydana gelecek aynı zamanda duygularınız da oldukça yoğun olacak ve tutkularınızı kontrol etmekte zorlanacaksınız. Ayrıca bu hafta yakın çevreniz ve sosyal çevrenize dair sorumluluklarınız artabilir ve bu sorumlulukları üstlendiğiniz noktada şansınız ve bereketiniz de artacaktır. Bilinçaltınıza dair birtakım belirsizlikler yaşayabilir ve aile bireylerinizle daha fazla iletişime geçebilirsiniz.

28 HAZİRAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aile bireyleri ve yaşam alanınıza dair bir takım mücadeleler vermeniz gerekirken aynı zamanda burada güzel gelişmelerinde olduğuna şahit olacaksınız. Kardeş, akraba ve yakın çevreniz ile iletişiminiz artarken sosyal çevrenize dair bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda iş ve kariyer konularında bazı sınav ve sorumluluklardan geçtikten sonra şans ve bereketinizin arttığını görebilirsiniz

28 HAZİRAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kardeşler, akrabalar ve yakın çevrenize dair birtakım mücadeleler vermeniz gerekebilir ve aynı zamanda buradaki duygusal durumunuzda yoğunlaşacak. Bu hafta eğitim hayatınıza dair bir takım sınav ve sorumluluklardan geçebilir daha sonrasında güzel gelişmelerin olduğuna şahit olabilirsiniz. Yolculuk ve seyahat konularıyla da meşgul olabilir ve yeni yerlere gidebilirsiniz.

28 HAZİRAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta maddi ve finansal konularla ilgili yoğunluklarını söz konusu olacak. Bir borcunuz varsa bu borcunuzu ödeyebilir ya da bir alacağınızı alabilirsiniz. Ameliyat, operasyonlar, bankalar ve maddi konularla ilgili sorumluluklar ve sınavlarınız olacak ancak sakin ve bilinçli şekilde bu süreci atlatırsınız güzel gelişmelerle de karşılaşacaksınız. İletişimlerinizin çok bol olacağı bir haftadasınız.

28 HAZİRAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kendinizle ve kişisel bakımınız ile ilgilenmek istediğiniz bir dönem olacak ancak evlilik ve ortaklıklarınıza dair bir takım sınav ve sorumluluklarla karşılaşıp bunlarla uğraşmanız gerekecek. Bu sorumlulukları alırken aynı zamanda bu noktada ki bolluk ve bereketinizin de artacağını göreceksiniz. Ayrıca bu hafta arkanızdan konuşulan ne varsa öğrenebileceğiniz bir haftadasınız. kulağınızı dört açın!

 28 HAZİRAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bilinçaltınıza dair bazı karmaşıklıklar yaşarken bunları çözüme kavuşturulabilir ve yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Ayrıca arkanızdan konuşulan ve çevrilen bütün dolapları öğrenebilir ve bazı kişilerle aranızdaki diyalogları netleştirerek şifalandırabilirsiniz. Bu hafta sosyal çevrenizle olan iletişimleriniz de artacak. Aynı zamanda çalışma alanınızda bulunan bazı kişilerin sorumluluklarını üstlenmeniz gerekebilir ve bu alanda bolluk ve bereketiniz artabilir. Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Eğer ertelediğiniz ve ihmal ettiğiniz kontrolleriniz ve sağlık sorunlarınız varsa bu hafta bunlarla da ilgilenebilirsiniz.

28 HAZİRAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta sosyal çevrenize dair birtakım mücadeleler yaşayabilir ya da sosyal çevrenizde bulunan ve sizin dışınızda gelişen bir takım sorun ve mücadelelere şahit olabilirsiniz ancak buradaki kişilerle duygusal yoğunluğunuzun da artacağı ve sevgi bağınızın kuvvetlendiği bir süreç olacak. Bu süreçte iş ve kariyer hayatınızda iletişimleriniz yoğunlaşacak aynı zamanda aşk, ilişkiler ve yakın arkadaşlıklar konusunda da bir takım sınav ve sorumluluklardan geçebilirsiniz. Size tavsiyem bu durumu büyütmeden, olduğu gibi kabullenip geçirmenizdir. Sonrasına faydalarını göreceksiniz.

28 HAZİRAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta iş ve kariyer alanınıza dair bir takım mücadeleler vermek zorunda kalacaksınız ancak burada duygusal olarak daha iyi hissedecek ve ön plana da çıkabileceksiniz. Önemli olan, bu süreci iyi değerlendirmeniz. Bunun dışında yaşam alanınıza ve aile bireylerinize dair bir takım sınav ve sorumluluklardan geçebilirsiniz. Olayları büyütmeden sorumluluklarınızı yerine getirirseniz bu noktada bolluk ve bereketinizin de artacağını göreceksiniz.

28 HAZİRAN  YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta yolculuk ve seyahatlere çıkabilirsiniz. Ayrıca eğitim konularına dair birtakım mücadeleler vermeniz gerekebilir. Sonrasında ise olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Maddi konulara dair, bankalarla olan iletişimleriniz de fazlalaşabilir. Bu hafta çıkacağınız yolculuklara mecburi olarak ya da sorumluluk alarak çıkabilirsiniz ancak sonrasında size güzel getirileri olduğunu göreceksiniz. Yaşam alanınızla ilgili bir takım belirsizlikler söz konusu olabilir.

28 HAZİRAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bankalar, ameliyat, operasyonlar ve maddi konularla ilgili bir takım mücadeleler vermeniz gerekebilir ancak olumlu gelişmeler de size destek olacaktr. Aynı zamanda evlilik ve ortaklık konularınıza dair iletişimleriniz yoğunlaşabilir ve  kardeşler, akrabalar ve yakın çevre diyaloglarınızda, aynı zamanda eğitim hayatınızla ilgili konularda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu süreci biraz daha durağan geçirmenizde fayda var.

28 HAZİRAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta evlilik ve ortaklıklarınıza dair bir takım mücadeleler vermeniz gerekebilir ancak bu süreçte buradaki duygu durumunuz ve tutkularınız oldukça yoğunlaşacak. Çalışma alanınızdaki kişilerle de iletişimlerinizin artacağı bir dönem olacak. Maddi konularda bir takım belirsizlikler yaşayabilirsiniz.

28 HAZİRAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Eğer bir süredir ertelediğiniz ve ihmal ettiğiniz sağlık kontrolleriniz ya da sağlık sorunlarınız varsa bu hafta bunlarla ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda flörtleriniz, ilişkileriniz ve yakın arkadaşlarınızla ilgili iletişimleriniz oldukça yoğunlaşacak. Bu süreçte bilinçaltınıza dair konularla yüzleşip bu konulari şifalandırabilirsiniz.

Write A Comment