HAFTANIN FRAGMANI

9 Ağustos Pazartesi günü Ay Aslan Burcunda seyir edecek. Bu süreçte ilişkilerimizde daha gösteriş odaklı ve ben merkezli ve olabiliriz. Her zaman bizim sözümüz dinlensin isteyebilir ve özellikle de duygusal konularda objektif olmakta zorlanabiliriz. 10 Ağustos Salı günü Venüs-Neptün karşıtlığı gerçekleşecek ve bu süreçte ilişkilerimizde kanma ve kandırılmalara karşı çok dikkat etmemiz gerekecek. 11 Ağustos Çarşamba günü Merkür ve Jüpiter’in karşıt açısı olacak. Bu süreçte 5 kez düşünüp bir kez konuşmalıyız. İletişimlerimize çok dikkat etmeliyiz, kendimizi yanlış ifade edebiliriz ve yanlış anlaşılmalar büyüyebilir. 12 Ağustos Perşembe günü Merkür Başak Burcuna geçiyor. Merkür Başak burcunda iken iletişimlerimizde daha detaycı ve mantıklı ilerleyebiliriz. Analiz yeteneğimizi kullanarak olayları daha iyi bir şekilde yönetebilir ve yeni kararlar alabiliriz. 13 Ağustos Cuma günü Ay ve Plüton arasında kare açı gerçekleşecek. Bu süreçte duygusal olarak değişim ve dönüşümler yaşayacağız, kendimizi akışa bırakmamızda fayda olacak. 14 Ağustos Cumartesi günü Mars ve Ay arasında sextil ve açı olacak bu süreçte duygusal mücadelelerimizDe kazançlı çıkacağız. Yeter ki mücadeleden vazgeçmeyelim. 15 Ağustos Pazar günü Neptün ile Ay arasında bir trine açı gerçekleşecek, bu süreçte daha hayalperest olacağız ve sezgilerimiz oldukça artacak. İçimize dönecek ve kendimizle vakit geçirmek isteyeceğiz.

9 AĞUSTOS KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aşk, ilişkiler, yakın çevre ve varsa çocuklarınız ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir ve yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız da gündeminizde olurken, çalışma alanındaki kişilerle olan diyaloglarınızda artacak.

9 AĞUSTOS BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta aile bireyleriNiz ile ilgili yeni gündemleriniz olurken yaşam alanınızda yeni bir tadilat yaptırabilir ya da taşınma konuları ile meşgul olabilirsiniz. Ayrıca ilişkiler, yakın arkadaşlıklar ve varsa çocuklarınızla olan iletişimlerinizin oldukça yoğun olacağı bir dönem olacak.

9 AĞUSTOS İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kardeş, akrabalar, yakın çevreniz ile diyaloglarınızın artabileceği ve bu kişilerle daha çok vakit geçirebileceğiniz bir dönem olacak. Yeni yollara çıkabilir ve eğitim hayatınız ile ilgili bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sosyal çevrenizdeki kişilere de çok dikkat etmelisiniz.

9 AĞUSTOS YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi ve finansal konular olacak. Varsa borçlarınızı kapatabilir ya da bir alacağınız varsa bu alacağınızı alabilir, yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda da çok dikkatli adımlar atmanız gerekecek.

9 AĞUSTOS ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kendinizle ilgileneceksiniz, spora diyete başlayabilir ve kişisel bakımınız ile ilgili yenilikler yapabilirsiniz ve finansal konularda da birtakım gelişmeler yaşayacaksınız. Ayrıca yolculuklar ile ilgili ve yurtdışı bağlantılı konularınız varsa bu alanlarda biraz tökezleyebilirsiniz. Dikkat etmenizde fayda var.

9 AĞUSTOS BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta bilinçaltınızı dönüştürmeniz için müthiş bir zaman olacak. Ayrıca geçmişte sorun yaşadığınız kişiler ile ilgili de kendinizi şifalandırabileceksiniz. Bankalar, mahkemeler, ameliyat ve operasyonlarla ilgili konularınız varsa bu noktalara dikkat etmenizde fayda olacak.

9 AĞUSTOS TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta yeni insanlarla tanışabilir ve yeni bir çevre edinebilirsiniz. Arkanızdan konuşulan ne varsa hepsini tek tek öğrenecek ve sonrasında kendinizi şifalandırmanın yolunu bulacaksınız. Ayrıca evlilik ve ortaklıklarınıza dair konularda da dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak.

9 AĞUSTOS AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta iş ve kariyer hayatınız ile ilgili yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. Sosyal çevre iletişimleriniz artarken bulunduğunuz ortamlarda daha ön plana çıkacağınız bir dönem olacak. Ayrıca bu hafta sağlığınızı da ihmal etmeyin.

9 AĞUSTOS YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta eğitim hayatınız, seyahatler, yolculuklar ve yurtdışı bağlantılarınız varsa bunlarla ilgili önemli gelişmeler yaşayacaksınız. İş ve kariyer hayatınızda da gündeminiz oldukça yoğun olacak, mantıklı ilerlemenizde fayda var.

9 AĞUSTOS OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta maddi ve finansal konular, bankalar, mahkemeler, ameliyat ve operasyonlar ile ilgili konularda bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda aile bireyleriniz ve yaşam alanınıza dair konularda da birtakım belirsizlikler yaşamanız mümkün.

9 AĞUSTOS KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta evlilik ve ortaklıklarınıza dair yeni kararlar alabilir ya da mevcut ilişkinizi daha ileri bir boyuta taşımak için yeni adımlar atabilirsiniz. Kardeş, akraba, yakın çevreniz, yolculuklar ve eğitim alanınız ile ilgili konularda da belirsizlikler yaşamanız ve bazı durumlardan dolayı yara almanız mümkün. Bu nedenle daha temkinli ilerlemeniz de fayda olacak.

9 AĞUSTOS BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta sağlığınız ile ilgili işlemlerinizi halletmeniz için uygun bir zaman olacak, ertelediğiniz kontrollerimiz varsa lütfen ihmal etmeyin. Çalışma alanınızdaki kişilerle ilgili de yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca evlilik ve ortaklıklarınıza dair iletişimleriniz oldukça yoğunlaşacak. Bu hafta maddi konularda da dikkatli olmalısınız, borç vermek için hiç doğru bir zaman değil.

Write A Comment