2022 YILINDA OĞLAK BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

2022 sorumluklarınızın arttığı bir sene, bu sene para konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

2 Ocak Oğlak yeni ayı geleneksel olandan uzaklaşıp yeni bir başlangıç yapman için sizi destekliyor. Aşk ve iş hayatında yeni bir gelişme seni bekliyor. Her zamankinden daha çok çalışacağın bir yıla başlıyorsun. 15 Ocak Kova burcunda Merkür retrosu ve üzerine 2021 yılından gelen Venüs retrosunun son günleri hayatına çeki düzen vermen gerektiğine işaret ediyor. 18 Ocak Yengeç burcunda dolunay 7. Evini etkiliyor. İlişkiler, ortaklıklar konusunda ani olaylar yaşayabilirsin. Biraz sakin kalıp beklemekte fayda var. 24 Ocak Mars’ın Oğlak burcunda oluşu ile tüm gezegen senin gibi savaşmayı öğrenirken sen arkana yaslanıp seyredeceksin. Çalıştığın ve mücadele ettiğin alanların karşılığı geliyor.

1 Şubat Kova burcunda yeni ay senin 2. Evinde gerçekleşiyor. Yeni fikirler ve yeni icatların odağında olan bu yeni ay Oğlak burçlarının kazançlarını etkileyecek. Yeni alanlardan, ilgi alanlarından para kazanmanın kapıları açılacaktır. 16 Şubat Aslan Dolunayı; 8 ev konularını ilgilendiriyor. Bu dolunayda para kaynaklı ancak kendi imkanlarının dışında yakın çevrenden yana gelecek destekler gündeminde olacak. 26 Şubat gökyüzünde Oğlak stelyumu var. Çalış çalış çalış günlerini işaret ediyor. Çok alışık olduğun bir enerji olduğu için kolay geçireceğin günleri gösteriyor.

2 Mart Balık burcunda Yeniay; Jüpiter desteği ile çok şifalı bir yeni ay. Bugün şans bolluk ve bereketi hayatına çekerken aklınıza gelen fikirler ile ilgili kardeş ve yakın çevrenden destek görebilirsiniz. 10 Mart Merkür Balık burcuna geçiyor. İletişim dilinin daha naif ve duygusal olduğu bu dönemde 18 Mart Başak burcunda Dolunayı ani kopuşları gösteriyor. 3.Ev iletişim alanınızı etkiliyor burada kardeşler ve haberleşme alanında kopuşların ve tamamlanmaların yaşanabileceği bir dönem.

1 Nisan Koç burcunda yeni ay; her zamankinden daha kararlı adımlarla yeni bir başlangıcı simgeliyor. Oğlak burçlarını bu yeni ay; 4.Evlerinden etkileyecek. Bu günlerde ev, aile konuları gündeminde olacak. Dekorasyon değişikliği yapabilir ya da yeni bir eve taşınabilirsin. 16 Nisan Terazi Dolunayı; 10.Evinde geçekleşiyor, sosyal statü, kariyer hayatında dengeli ve adaletli olmak isteyeceğin günleri gösteriyor. 30 Nisan Boğa Burcunda Güneş tutulması olacak. Yeni adımlar, beklenmedik gelişmeleri göstermektedir. 5.Evde gerçekleşen tutulma çocuklar, çocuklarla olan ilişkiler ve yaratıcılık konusunda etkileyecektir.

11 Mayıs Jüpiter Koç burcuna geçişi ile ev alım satım ya da taşınma konularında oldukça şanslı olduğun günler başlıyor. 11 Mayıs İkizler burcunda Merkür Retro 5. Evini etkiliyor. İletişim dilini ve zekanı çok yönlü kullanabileceğin bu dönemde biraz sakin ve sessiz kalmanda fayda var. 16 Mayıs Akrep Ay Tutulması; korku ve endişelerinle yüzleşmenin zamanı. 11. Evinde gerçekleşecek olan tutulma arkadaşların ile ilgili bazı sırların ortaya çıkması olarak etkileyebilir. 30 Mayıs İkizler burcunda yeni ay; yeni bir eğitime başlamak için çok iyi bir dönem. Yeni bir sağlıklı beslenmeye başlayabilir ya da  iş hayatında yeni adım atabilirsin.

14 Haziran Yay burcunda Dolunay; Merkür’ün İkizlerde oluşu ile biraz gergin bir dolunay etkisi alındayız. 12. Evinde gerçekleşecek olan dolunay bilinçaltı ve iç dünyan ile ilgili konular üzerinde etkisi hakim. Kendi bilinçaltına dönmeni öneririm, iç sesini dinle. 29 Haziran Yengeç burcunda Yeni Ay: kadın figürlerden destek göreceğin aynı zamanda gizli saklı tüm gerçeklerin ortaya çıkacağı bir yeni ay. 7.Evinde gerçekleşecek yeniay eş, işbirlikleri ve ortaklıklar gündeminde olacak, bazı konularda gizlenen saklanan olaylar ortaya çıkacak, biraz zorlu bir ay olabilir.

13 Temmuz Oğlak dolunayı ile bitirilmesi gereken konular var. Geçen aydan gelen ortaklık ve iş birliklerinde meydana gelecek olan sırların açığa çıkışı 1. Evinde gerçekleşecek olan yeni ayı senin benliğini ve karakterini ve mizacın ile ilgili net bir duruş sergilemene neden olacaktır. 18 Temmuz Venüs Yengeç burcunda  ortaklık evinde, evlilik kararı alabilirsiniz. 28 Temmuz Aslan burcunda yeni ay 8 evini etkiliyor. Miras konuları ya da eş ve ortaklardan gelecek olan maddi desteği göstermektedir. Ancak 30 Temmuz‘da gerçekleşecek olan Jüpiter retrosu 4. Evinizde olacak ev, yuva konularında şansınızı pekte yaver gitmediği bir döneme işaret ediyor.

12 Ağustos Kova dolunayı 2. Evinde gerçekleşecek. Para kazanma ve harcamalar evini simgeliyor, bugünlerde para kazanma ile ilgili konular birden gündeme gelecek, çok riske girmeden temkinli davranmanda fayda var. 27 Ağustos Başak burcunda yeni ay sağlık hayatın ve iş hayatın ile ilgili adım atmak isteyeceğin bir yeni ay.

10 Eylül Balık burcunda dolunay; iletişim alanında ve özellikle kardeşlerin konusunda seni netliğe kavuşturacaktır. Geçtiğimiz aylardan gelen aileden ve yakın akrabalardan beklediğin desteğin sonlanması ve nihayete ermesi olarak değerlendirebilirsin. 23 Eylül Merkür retrosu 10. Evinde olacak kariyer alanı ve özellikle de toplumsal alanlarda saygınlık ve tanınırlığınızı ilgilendiren bu alanda Merkür’ün geri harekette bulunması insanlara karşı kendini istediğin gibi ifade edemeyeceğini göstermektedir. 26 Eylül Terazi burcunda yeni ay Merkür retrosunun ardından aynı evde gerçekleşiyor. Daha adil ve dengeli olmanı sağlayacak. Merkür retrosunda kendini doğru ifade edemediğin alanlar Terazi adaleti ile biraz dengeye kavuşacaktır.

9 Ekim Koç burcunda dolunay 4. Evin gerçekleşecek ev ve aile konularında daha keskin daha inatçı hissedeceğin bir dönem geçmişte kalanları tamamlamak en doğrusu olacaktır. 25 Ekim ayında yaşanacak olan Akrep burcundaki güneş tutulması 11. Evinde olacak. Arkadaş çevren ile ilgili Venüs’ünde kavuşumu yeni adımlar için çok uygun bir dönem. Yeni bir aşk sosyal hayatın içinde çıkabilir. 31 Ekim İkizler burcunda Mars retrosu iletişim ve zihinsel konularda mücadelenin artacağı bu Retro senin 6. Evinde olacak. İş hayatı ve sağlık alanlarında mücadelenin daha yüksek olacağını gösteriyor.

8 Kasım Boğa burcunda ay tutulması 11. Evinde olacak yakın arkadaş ve aşk hayatında bazı sıkıntılar söz konusu olabilir yakın çevrende bir ayrıma girebilirsiniz. 24 Kasım Yay burcunda yeni ay 12. ev olan kendi iç dünyan ve bilinç altı konular ve diğer yandan da gizli düşmanlarını işaret etmektedir. Bu yeni ay ile beraber  bilinç altında yeni ve keyifli bir sayfa açabilirsin.

8 Aralık İkizler burcunda dolunay Mars retrosu 6. Evinde olacak iş hayatında mücadele ettiğinalanlarda bazı aksaklıklar yaşanarak sonlanmaları getirecektir. 10 Aralık Venüs Oğlak burcunda, Oğlak burçları için çok şanslı bir dönem. 23 Aralık Oğlak Yeni ayı, yeni bir sayfa açmak için çok iyi bir dönem ancak riske girmeden kendinizi koruyarak adım atmanızı öneririm. Merkür retrosu kendi burcunuzda olacak ve geçmişe özlem dolu bir Retro.1. evinde olacak ve geçmişini kendini, benliğini sorgulayacağın bir Merkür retrosu ile bir yılı bitiyorsunuz.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2022! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2022 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment