HAFTANIN FRAGMANI 

1 Kasım Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter arasında Trine açı gerçekleşecek. Bugün tatlı dil ile deliğinden çıkaramıycağımız yılan kalmayacak ve şans bizden yana olacak. 2 Kasım Salı günü Merkür ve Plüton karesi gerçekleşecek bugün ağzımızdan çıkanlara dikkat etmeliyiz. Akışa güvenmeli ve direnmemeliyiz. 3 Kasım Çarşamba günü Ay ve Jüpiter Trinesi gerçekleşecek bugün duygusal anlamda destekleneceğimiz bir gün olacak ayrıca kadınlardan yana yardım alabiliriz. 4 Kasım Perşembe günü Ay ve Satürn arasında kare açı gerçekleşecek bugün duygusal olarak köşeye sıkışmış hissedeceğimiz bir gün olacak. Ani kararlar vermemeliyiz. 5 Kasım Cuma günü Akrep Yeniayı gerçekleşiyor. Bu Yeniay Uranüs gezegeninden sert bir açı alacak ve hayatımıza ani gelişmeler ve değişimler getirebilecek. Ayrıca akrep temalarının ön planda olacağı günler geçireceğiz. 6 Kasım Cumartesi günü Ay ve Chiron Trinesi gerçekleşecek bugün şifa günü! Yaralarımızla yüzleşme cesaretini bulacak ve böylece şifa yöntemlerimizi keşfedebileceğiz. 7 Kasım  Pazar günü Satürn ve Merkür karesi gerçekleşecek bugün oturup düşünelim söylediklerimizin sorumluluklarını gerçekten alabiliyor muyuz?

1 KASIM KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Sevgili Koçlar bu hafta  bankalar, miras ve başkalarından gelecek gelirlerle ilgili adımlar atmak isteyebilirsiniz ancak bunu yaparken beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilmeniz mümkün. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

1 KASIM BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Sevgili Boğalar bu hafta evlilik ve ortaklıklarınıza dair şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilir ve yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca evlilik yolunda ilişkilerinizi bir sonuca bağlayabilirsiniz. Bu aralar fazla kıskançlık yapmamanızda fayda var.

1 KASIM İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler bu hafta  sağlık kontrollerinizi yaptırın. Çalışma alanınızdaki kişilerle ilgili beklenmedik gelişmeler ile karşılaşabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz.

1 KASIM YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yengeçler bu hafta aşk kapınızı çalacak. Yeni bir ilişkiye ya da mevcut ilişkinizdeki yeni kararlara hazır olun. Yakın arkadaşlarınızla ve eğer varsa çocuklarınızla bol bol vakit geçireceğiniz ve keyifli günler yaşayacağınız bir hafta olacak.

1 KASIM ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN  BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Aslanlar bu hafta bir anda taşınma kararı alabilirsiniz ya da evinizi yenileyip tadilatlarla ilgilenebilirsiniz ayrıca aile büyüklerinizle ilgili gündemlerimiz olacak olacak.

1 KASIM BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başaklar bu haftanın en çok gezeni siz olacaksınız. Orası senim burası benim derken yer beğenmeyeceksiniz. Ayrıca kardeş, akrabalar ve yakın çevrenizle de bolca vakit geçirebilirsiniz ve bu kişilerin hayatlarındaki gelişmelerle ilgilenebilirsiniz.

1 KASIM TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Teraziler bu hafta  cepleriniz para dolacak ama para size ne kadar hızlı geldiyse o kadar hızlı harcayabilirsiniz. Bu noktada dikkatli olmanızda ve ayağınızı yorganına göre uzatmanızda fayda var.

1 KASIM AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 

Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor. Bu hafta hayatınızla ilgili radikal kararlar alacaksınız ayrıca dış görünümünüzde yenilikler yapmanın da tam zamanı. Hadi durmayın koşun güzellik merkezlerine.

1 KASIM YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yaylar bu hafta  bambaşka düşüneceğiniz ve sezgilerinizin tavan yapacağı bir sürece giriyorsunuz. Bilinçaltınızı dönüştürürseniz sonrasında meyvelerini yersiniz. Ayrıca arkanızdan konuşulan bir takım şeyleri öğrenebilir ve ani kararlar verip zihninizi arındırabilirsiniz.

1 KASIM OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Oğlaklar bu haftanın en sosyalleşeni sizsiniz. Arkadaş ortamlarınızda anlık planlar yapıp kendinizi aniden başka bir yerde bulmanız mümkün ayrıca yeni insanlarla tanışacaksınız.

1 KASIM KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Kovalar iş ve kariyer alanınızda hiç olmadığınız kadar hızlı ve yenilikçi olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Bir takım kararlar almadan önce iyi düşünmenizde fayda var. İş hayatınızla ilgili radikal adımlar atabilirsiniz.

1 KASIM BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Balıklar bu hafta yine yollardasınız. Eğitim hayatınızda gelişmeleriniz olacak ayrıca yurtdışı konuları ile ilgili yeni kararlar alabilir ve adımlar atabilirsiniz. Dini ve felsefi konularla da daha çok ilgileneceğiniz bir süreç olacak.

Write A Comment