İYİ BAYRAMLAR ÇÖREKÜL CEMAAT! HAFTALIK YORUMLAR GELİYOR VAZİYET ALIN..

2 MAYIS PAZARTESİ
Venüs ve Ay 29 derece. Bolluk bereket ve sevgi anlamında kadersel olaylar yaşayacağımız bir gün. Öğrenmen gereken bir şeyler varsa ve direniyorsan krizli bir gün olabilir. Direnmiyor değişiyorsan zirvedesin, tadını çıkar!! 

Günün sayısı: 4 

Aile olmak isteyeceğimiz, sevginin çok daha fazla ön planda olduğu bir gün. Değişime direnmezsen her şey seninle! 

3 MAYIS SALI
Venüs Koç burcuna geçti. Hırçın, sabırsız ve kıskanç sevmelere hazır olun. Zaman zaman sıkılgan ve ilişkiden kaçan insanları bu transit boyunca görebiliriz. 
Ay-Mars karesi duygusal mücadelemizin bugün oldukça fazla olacağını ve eril-dişil enerjimizi dengelemekte zorlanacağımızı gösteriyor. Amazonitleri kuşanın! 

Günün sayısı: 5 

Kendi isteklerin için kırma kimseyi çöreğim. Gez, dolaş, eğlen.. 

4 MAYIS ÇARŞAMBA
Bugün Ay İkizler burcunda ve Betelgeus sabit yıldızı ile kavuşacak. Betelgeus Fatma’nın Eli’ olarak bilinse de Arapça’da ‘Hamse Eli’ diye anılıyor. Bu nedenle bugün özellikle bir kadına yardım edin. Mümkünse ihtiyacı olan bir kadın olsun. Karmik olarak hakedişlerinizi yaptığınız yardımlardan sonra daha çok göreceksiniz. Yardım ederken niyette bulunmayı unutmayın. Şans, bolluk ve bereket sizinle olsun. 

Günün sayısı: 6

Aşka niyet etmek için güzel bir gün. Yeni bir ilişki düşüncesi, yeni bir duygu, yeni bir istek. Bugün kendini takip et çöreğim. 

5 MAYIS PERŞEMBE
Ay-Venüs’e sert açı yapıyor. Bugün duygusal anlamda kendini iyi hissetmezsen Pembe Kuvarsını al avucunun içine ve sakinleşmeye çalış çöreğim. Bugün yaşanan ne varsa yaşamalısın ki daha güzeli olduğunda, güzel ve kıymetli olduğunu anlayabilesin. Akışa güven, güzellikler yakın. 

Günün sayısı: 7 

Depresif bir enerji. Bolluk bereket hakim olabilecekken duyguların çok değişken olduğu için anlayamıyorsun. Sakin kal çöreğim, geçecek.. 

6 MAYIS CUMA
Güneş-Eros-Uranüs kavuşumu sahnede!!
Ani, tutku dolu, farklı ilişkiler duyabilir, böyle ilişkilerin içinde kendimizi bulabiliriz çöreğim.
Love zamanı geldi, çabuk Merkür Retroya girmeden lovelanmayan kalmasın. 

Pembe Kuvars İçin Tıkla

Günün sayısı: 8

Hem bolluk bereket günü hem Venüs günü. 
Bugün kenara bir miktar para koy. O parayı koyarken bir miktar belirle ve o para o miktara gelince hepsini harca. Çünkü alma verme dengesi! 

7 MAYIS CUMARTESİ
Güzel bi hafta sonu, Ay Aslan burcunda. 

Eğlencenin dibine vurmaya kimler hazır? Kalk çöreğim bahar da geldi, bi kuaföre git saçında değişiklik yap çok güzel olacaktır. Eğlence dolu, keyifli bir Cumartesi, tadını çıkar ama egodan uzak dur..

Günün sayısı: 9

Tamamlaman, bitirmen ve başlaman gerekenleri artık göz ardı etme, başla çörek! 

8 MAYIS PAZAR
Güneş-Ay karesi Pazartesiye hazırlıyor bizi.. 

Sinirlerine hakim ol ve Amazonitinden ayrılma çöreğim. Eril-dişil ve alma-verme dengesi bugün çok önemli. Hiç bir şeyi gözünde büyütme, kader planı işliyor! 

Amazonit İçin Tıkla

Günün sayısı: 1 

Kendin için bir şeyler yapmaya ne dersin? 
Hadi bugün mutlu olacağın bir şeyler yap, bunu hakettin.

#koçburcu: Bu hafta gündemin para olacak çöreğim. Aşk ise çok yakında seninle. Kap bi Pembe Kuvars hazırlık olsun Venüs Koç’a. 

Pembe Kuvars İçin Tıkla

#boğaburcu: Gündemin hayatın. Bu hafta itibariyle gizli kadın düşmanlara dikkat et balım. Yaşadığın her şey kadersel, “Neden?” diye sorgulamak yerine “Bunun bana hediyesi ne?” diye sormalısın..

#ikizlerburcu: Rüyaların gerçek gibi mi? Hepsi haberci. Bu hafta bir tane Kyanit al çöreğim. Rahat uyu!

Kyanit İçin Tıkla

#yengeçburcu: Bu haftanın sosyal kelebeği sensin. Yaptıkların ve ürettiklerinle çok konuşulacaksın pamuk helvam. Arkandan konuşanlara kulak asma, hislerine güven.

#aslanburcu: İşler nasıl Aslan’ım? Biraz yoğun gördüm seni. Duygularınla mücadele etme. Bu hafta daha çok konuşulacak, daha çok parlayacaksın. Ani ilişki veya evliliğe hazır ol!

#başakburcu: İş hayatında vereceğin kararlara bu hafta dikkat et ballı çöreğim. Başkalarının paralarını yönet ama kimseye söyleme, bolluk bereketin artacak, izle!

#teraziburcu: Ortaklıklarda yeni bir dönem başlıyor. Bu hafta yeni bir sözleşme, anlaşma imzalayabilirsin. Aşktan yana da şanslı bir haftadasın köftehor.

#akrepburcu: Dönüşümüm böylesi! Haftanın en şanslısı sensin. Sivri dilini kullanmadan krizleri çözersen kazanan sen olacaksın. Unutma; senin olan sana gelecektir!

#yayburcu: Hobini işine çevirmeye ne kadar hazırsın? Fırsatları iyi değerlendirmen gereken bir hafta. Kimseye kulak asma!

#oğlakburcu: Bu hafta love işleri açılıyor çöreğim. Tanıştığın, yakınlaştığın insanları ruhun tanıyor. Kendini bir ilişkinin içinde bulacaksın!

#kovaburcu: Yaşam tarzın değişiyor!  Köklenmeye başladın bile ballı lokumum. Bu hafta sinirlerine hakim ol. Kazancını medyadan arttıracaksın.

#balıkburcu: Gezerek öğrenmenin tadına en çok sen varacaksın ballı çöreğim. Bu hafta yeni eğitimlere başlayabilir bol bol gezebilirsin.

Write A Comment