TOPLANIN BALLI ÇÖREKLERİM! ASTROLOG ELVAN İLE HAFTALIK YORUMLARINIZ GELDİ.

18 NİSAN PAZARTESİ MERKÜR-URANÜS KAVUŞUMU VENÜS’E CİLVE YAPIYOR, ANİ AŞK HABERLERİNE HAZIR OLUN! 

19 NİSAN SALI MARS FOMALHAUT İLE KAVUŞUMDA VE AY’A KARE. GÜCÜNÜ KÖTÜYE KULLANMA ÇÖREĞİM DÖNER BULUR SENİ! 

20 NİSAN ÇARŞAMBA GÜNEŞ BOĞA BURCUNDA. İYİ Kİ DOĞDUN KEYİFÇİ BOĞA’M! SEN OLMASAN KEYİFÇİLİĞİ BİLEMEZDİK.. 

21 NİSAN PERŞEMBE AY OĞLAK BURCUNDA YANİ WORK WORK WORK! İŞKOLİK VE HEDEF ODAKLI BİR GÜN. 

22 NİSAN CUMA AY- MERKÜR TRİNE! NE OLMASINI İSTİYORSAN OLMUŞ GİBİ SÖYLE PAMUK HELVAM. 

23 NİSAN CUMARTESİ AY-GÜNEŞ KARESİ ERİL-DİŞİL DENGESİNE DİKKAT DİYOR! AMAZONİT KOLYENDEN AYRILMA ÇÖREĞİM. 

24 NİSAN PAZAR MERKÜR KUZEY DÜĞÜME EŞLİK EDİYOR. KONUŞTUĞUN KADERİN OLABİLİR PAMUK HELVAM, BUGÜNÜ İYİ DEĞERLENDİR! 

#koçburcu: Doğru iletişim, doğru ticaret bu hafta sana para kazandırır Belçika çikolata’m benim. Sabit fikirli ve inatçı olma, para geliyor! 

#boğaburcu: İlişkilerde hızlı düşünmek ve konuşmak bu hafta seni çok rahatlatacak. Garantici yapının seni yormasına izin verme balım. 

#ikizlerburcu: Arkandan konuşan konuşana! Bırak be canım namın yürüsün! Doğrudan şaşma, beklenmedik şans ve fırsatlar bu sayede geliyor! 

#yengeçburcu: Telefon trafiğin artıyor ay parçam ani haberlere hazır ol! Duygu ve düşüncelerin hızla değişiyor, herkesin net olmasını istiyorken sen ne kadar netsin? 

#aslanburcu: İş değişikliği ya da terfi yolda Aslan’ım. Emeklerinin karşılığını alacaksın. Unutma tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır! 

#başakburcu: Korkularından arındıysan artık yenilik vakti! Çalıştığın yere yenilikler getirebilir, çözümler üretebilirsin ballı çöreğim, yine zehir gibisin maşallah!

#teraziburcu: Beklenmedik krizleri sezgilerini, iç sesini dinleyerek aşacaksın kelebeğim. Bu haftanın değişip dönüşecek olanı sensin. Değişim başlasın! 

#akrepburcu: Doğru iletişimle doğru aşkı hayatına çekmeye hazır ol.. Korkularının üzerine gittikçe isteklerine ulaşırsın. Unutma sen bir Anka’sın! 

#yayburcu: Birlikte çalıştığın kişilerle zorlanmalar yaşayabilirsin. Alternatif yollar dene ve zekana güven. Ani öfke patlamalarına dikkat ballı çörek!

#oğlakburcu: Aşkını da sanatını da eğlenerek yaşayacak, yapacaksın. Güvensizlik ve değersizlik duygusundan kurtul çöreğim! Ani ilişki kararı yolda.. 

#kovaburcu: Aile içinde çıkan krizlere ateşle koşma ballı lokumum. Çözüm üretmek için iç sesini dinle, düşün, hisset ama inat etme! Değerini hisset.. 

#balıkburcu: Yakın çevre ve akrabalardan beklenmedik haberler geliyor. Yalnız hissettiğin an yaz, çiz, yeteneklerinin üzerine git. Parlayacaksın çöreğim!

18 Mart Pazartesi 

Günaydın ballı çörek team! Haftaya Merkür-Uranüs kavuşumu ile başlıyoruz. Bu kavuşumun Venüs’e olan güzel açısı sayesinde aşk, ilişki ve bolluk bereket anlamında beklenmedik ama olumlu haberler alabilir, girişimlerde bulunabilirsin. 

Bugün enerji vampirlerinden koru kendini, kimsenin enerjini düşürmesine izin verme ve kendi enerjini de düşürme. Kuşkucu, şüpheci ve kıskançlık duyguları bugün online! 

Günün sayısı: 9 

Tamamlanmaya hazır mısın? Daha önceden adım attığın veya beklediğin bir şey varsa bugün sonucu gelebilir ve tamamlayabilirsin. 

Unutma her bitiş bir başlangıçtır.. 

19 Nisan Salı 

Mars Fomalhaut’a kavuştu. Bugün her hareketimiz biraz mistik, biraz gizemli.. 

Mars-Ay karesi eril-dişil dengeni bugün biraz sarsabilir. Amazonit kolyeni ayırma yanından. Eril figürler ile mücadele edebilir, inanç konusunda sorunlar yaşayabilirsin. Sinirden ağlama perileri gelebilir, sakin ol! 

Güneş Boğa için hazırlanıyor yani Geliyor gelmekte olan!! 

Günün Sayısı: 1 

Enerjin fazla yüksek gibi hissediyorum çöreğim. 1 sayısı hareketi, mücadeleyi temsil eder. Hangi konuda mücadele ettiğine dikkat et, bak bakalım buna değer mi? 

20 Nisan Çarşamba 

Ve Güneş Boğa burcunda! Doğum gününüz kutlu olsun keyifçi Boğa’lar. Siz olmasaydınız keyifçiliği, inatçılığı, güzel yemekler yapmayı bilemezdik. İyi ki doğdunuz! Önümüzdeki 1 ay boyunca artık Boğa etkisi altındayız. Biraz keyifçi biraz inatçı biraz da yemek düşkünü. Rodonitler kuşanılsın!! 

Günün Sayısı: 2 

Sevgi, şefkat, birlik günü. Sevdiğine sevdiğini bugün söyleyebilirsin pamuk helvam. Kararsız kaldığın an derin nefes al, cevap içinde! 

21 Nisan Perşembe 

Günaydın çöreğim, Venüs’le Merkür, Güneş’le Ay birbirlerini bugün çok güzel anlıyorlar. İletişimde tatlı dil bugün yılanı deliğinden çıkartır bide üstüne istediğini yaptırır. Ay Oğlak burcunda olduğu için işkolik tarafın ön planda olabilir. Çözemediğin sorunlar varsa bugünü çözüm günü ilan edebilirsin. 

Günün Sayısı: 3 

İletişimin, Merkür’ün sayısı bugüne hakim. Sorun çözmeye, iletişime, ticarete, kardeşlere odaklı olabilirsin, haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsin. 

22 Nisan Cuma 

Sözün büyü olduğu bir günden günaydın! 

Bugün söylediklerine, olmasını istediğin her şeye dikkat et çöreğim. Aklına gelen başına gelebilir. Hazır Güneş Eros’a kavuşmuşken tutkulu bir aşk dilemeye ne dersin? 

Günün Sayısı: 4 

Günün teması aile, yuva, aşk! 

Birlik olmak için güzel bir gün. Kendini güvende hissettiğin yerde olmak isteyeceksin. Sevdiklerinle iletişime geçmek sana iyi gelebilir çöreğim. 

23 Nisan Cumartesi

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun! Çocuklar gibi şen olduğumuz bir gün olsun. Güneş-Ay karesi bugün duygusal anlamda zorlayıp eril-dişil dengeni bozabilir çöreğim, Amazonit taşından ayrılma.

Ay Kova burcunda önceliğin özgürlüğün. 

Geleneksel yapılara karşı çıkabilirsin, sakinliğini koru!

Günün Sayısı: 5

Cumartesiye uygun bir sayı denk geldi.

Gez, toz, eğlen, özgür ol! 

Eğlenceli bir gün olsun çöreğim, egoya dikkat!

24 Nisan Pazar 

Haftanın son gününden günaydın ballı çörek team. Merkür’ün Kuzey Düğüm ile kavuşması doğru yerde doğru iletişim ile güzel kazançlar sağlamana sebep olabilir, ağzından çıkan kaderin olabilir. Kadersel olarak desteklenen bir gün. Akışta kal ve gelene kucak aç! 

Günün Sayısı: 6

Aşık olabilirsin pamuk helvam. 

Kendini baskılama ve sorumluluk al artık. Dengede kalmak her zaman olduğundan daha önemli olacak.

Write A Comment