HAFTANIN FRAGMANI

19 Temmuz Pazartesi günü Vesta Terazi Burcu’nda yolculuğuna başlayacak ve bu süreçte adalet ve denge arayışımız oldukça artacak. Vesta astrolojide kalbimizin attığı yeri gösteir. Bizler de bu süreçte Terazi Burcu’nun sembol ettiği adalet ortamlarında ve dengeyi bulduğumuz yerlerde mutlu olduğumuzu ve kalbimizin orada attığını hissedeceğiz. 20 Temmuz Salı günü Merkür ve Uranüs arasında 60 derecelik bir açı gerçekleşecek ve bu süreçte iletişimlerimizde değişim ve dönüşümler yaşayabilir ve bunları olumlu yönde yönetebiliriz. 21 Temmuz Çarşamba günü Neptün ve Merkür arasında 120 derecelik bir açı gerçekleşecek bu süreçte iletişim dilimizdeki belirsiz konuları netleştirebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. 22 Temmuz Perşembe günü Venüs Başak Burcunda seyrine başlayacak ve bu süreçte ilişkilerimizde daha detaycı, titiz, ayrıntılı ve daha garantici olacağız. Bu hislere kapılıp partnerinizi çok bunaltmamakta fayda var. 23 Temmuz Cuma günü Ay ve Plüton arasında kavuşum açısı olacak ve bu süreçte duygularımızı dönüştürebileceğiz. Değişime direnmemeli ve kendimizi akışa bırakmalıyız. 24 Temmuz Cumartesi günü Kova Burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve hayatımızda bir takım şeyleri sonlandırmak için uygun bir zaman olacak. Unutmayın bir şey sonlanmadan yerine yenileri gelmez. 25 Temmuz pazar günü Merkür ve Plüton arasında karşıt açı meydana gelecek ve bu süreçte iletişim şeklimize çok dikkat etmeliyiz, ani sinirlenmemeye  özen göstermeli ve yakıp yıkmadan önce durup bir düşünmeliyiz.

19 TEMMUZ KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde sosyal çevreniz söz konusu olacak. Sosyal çevrenize dair bir takım gelişmeler yaşamanız ve bu alandaki kişilerle bazı diyaloglarınızı sonlandırarak yeni insanlara yer açmanız mümkün olacak. Kalıcı adımlar sizleri bekliyor.

19 TEMMUZ BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde iş ve kariyer hayatınız olacak. Kariyer hayatınıza dair önemli önemli gelişmeler yaşayabilir aynı zamanda çalışma alanınızda memnun olmadığınız bazı kişilerle ya da uyum sağlayamadığınız bazı kurumlarla yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. İçinde huzursuz olduğunuz bir takım durumları sonlandırmak için uygun bir zaman olacak.

19 TEMMUZ İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde eğitim hayatınız, yurtdışı bağlantılı işleriniz, yolculuk ve seyahatleriniz söz konusu olacak. Bu alanlarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu konularda sonlandırmak istediğiniz şeyler varsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

19 TEMMUZ YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi konular, bankalar, mahkeme süreçler,i ameliyat ve operasyonlar olacak. Uzun süredir devam eden bir mahkeme süreciniz ya da bankalarla olan işleriniz söz konusu ise bu hafta bu konular netliğe kavuşabilir ya da sürüncemede olan ve memnun olmadığınız bazı durumları noktalayabilirsiniz.

19 TEMMUZ ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde evlilik ve ortaklıklarınıza dair konular olacak. Evlilik ya da ortaklıklarınıza dair sürüncemede olan konular varsa bu hafta bu konuları noktalayabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. İçinde mutlu olmadığınız her şeyi sonlandırmak için uygun bir dönem olacak.

19 TEMMUZ BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde sağlığınız ve çalışma alanınız ile ilgili konular olacak bu dönemde sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Gerekli kontrolleriniz varsa bunları ihmal etmeyin. Ayrıca çalışma alanınızdaki kişilerle ilgili hoşlanmadığınız durumlar ve konular varsa bunları bir sonuca bağlayabilir ve bu kişilerle aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

19 TEMMUZ TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aşk, ilişkiler yakın çevre ve eğer varsa çocuklarınız ile ilgili konular olacak. Arkadaşlık ve ilişkilerinize dair mutlu olmadığınız her ne varsa bunları sonlandıracaksınız. Ayrıca çocuklarınızla ilgili belirsiz konularınız varsa bu konularda netleşebileceğiniz bir dönemdesiniz.

19 TEMMUZ AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aile bireyleriniz ve yaşam alanınız ile ilgili konular söz konusu olacak. Aile bireylerinize dair bir süredir halledemediğiniz konular varsa bu konuları netleştirebilirsiniz. Ayrıca taşınma ya da bulunduğunuz ev ile ilgili bir tadilat ya da sorun çözme gibi durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

19 TEMMUZ YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta kardeşleriniz, akrabalarınız ya da yakın çevrenize dair çözümleyemediğiniz her ne varsa bir sonuca bağlayacak, mesafe koymak isteyecek, gerekirse buradaki kişilerle olan diyaloglarınızı sonlandıracaksınız. Eğitim hayatınıza dair netleşen konular olacak ve yolculuklar ile ilgili gelişmeler yaşayacaksınız.

19 TEMMUZ OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi ve finansal konular söz konusu olacak. Geçmişten gelen bir alacağınız varsa bu hafta alabilir ya da mevcut bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Maddi konulardaki bazı süreçlerinizi noktalamak ve buradaki defterlerinizi kapatmak için uygun bir dönemdesiniz.

19 TEMMUZ KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta merkeziniz kendiniz olacaksınız. Bu dönemde sorumluluklarınız artarken kendinize ve hayatınıza dair memnun olmadığınız her ne varsa sonlandıracak ve bu konuları bir şekilde netleştireceksiniz. Unutmayın, bir kapı kapandığında daha güzeli mutlaka açılacaktır.

19 TEMMUZ BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde bilinçaltı konuları ve gizli düşmanlıklarınıza dair konular olacak. Arkanızdan konuşulan ve dönen her ne varsa bunları bir bir öğrenecek ve bu noktalarda birtakım diyaloglarınızı sonlandıracaksınız. Gerekeni yapın ve şifalanın.

Write A Comment