HAFTANIN FRAGMANI

Haftanın ilk günü gökyüzünde Merkür ve Jüpiter’in 120’lik açısı olacak ve bugün iletişim ile ilgili yaşadığımız problemleri şifalandirabileceğiz. Salı günü Venüs ve Mars’ın bir kavuşum açısı olacak ve bu süreçte  duygularımız tavan yapacak, aşkı doruklarda yaşayacağız. Love mevsiminin hakkını vereceğiz! Çarşamba günü Ay ve Uranüs’ün 120’lik açısı gerçekleşecek. Duygularımızı ve düşüncelerimizi dönüştürmek için müthiş bir zaman! Perşembe günü yaralarımızla yüzleşeceğiz. Hiç beklemediğimiz anda derinlerimizde sakladığımız yaralarımız bir anda önümüze çıkacak. Cuma günü ise Ay ve Merkür’ün kare açısı olacak. Bu süreçte  duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. İçimize dönmeli ve kendimizle konuşmayı ihmal etmemeliyiz. Cumartesi günü Ay ve Plüton kare açı yapacak. Duygularımız ve hissettiklerimiz bizi biraz zorlayabilir ancak bu durumla çatışmak yerine duygularımızı dönüştürebiliriz. Pazar günü ise Güneş ve Plüton’un bir karşıtlık açısı olacak bugün bir şeyleri yakıp yıkmadan önce düşünmemizde fayda var. Sert bir açı ve bu süreçte sakin kalmalıyız.

12 TEMMUZ KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aşk, ilişkiler, yakın arkadaşlıklar ve çocuklar olacak. Yeni bir aşka yelken açabilir, yeni birileriyle tanışabilir ve ilişkilerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda yakın arkadaş çevrenizle daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Çocuğu olan Koç burçları ise çocukları ile daha fazla vakit geçirebilir ve olumlu gelişmeler yaşayabilirler.

12 TEMMUZ BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde aile bireyleriniz ve yaşam alanınız olacak. Bu süreçte aile bireylerinizdeki kişiler ile duygusal olarak daha yoğun vakitler geçirebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda taşınmak gibi bir düşünceniz varsa bunu gerçekleştirebilir ya da yaşam alanınızda yenilikler ve değişimler yapabilirsiniz.

12 TEMMUZ İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde eğitim hayatınız, yolculuklar aynı zamanda kardeş ve akrabalarınızla olan diyaloglarınız söz konusu olacak. Eğitim hayatınıza dair bir süredir verdinğiniz çabaların karşılığını alabilir ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda yolculuk planları yapabilir ve yeni yerler keşfetmek için yola çıkabilirsiniz. Bu süreçte kardeş ve akrabalarınızdan destek alabilir ya da bu süreci onlarla da paylaşabilirsiniz.

12 TEMMUZ YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi ve finansal konular yoğun olacak.   Yeni yatırımlar yapmak isteyebilir ve bütçenizi genişletmek için yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda geçmişten gelen bir borcunuz varsa bunu kapatabilir ya da bir alacağınız varsa bunu alabilirsiniz.

12 TEMMUZ ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminiz tamamen kendiniz olacaksınız. Kişisel bakımınıza daha fazla odaklanabilir ve fiziksel görünümünüz ile ilgili yenilikler ve değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Spora başlayabilir, diyete başlayabilir ya da kilo almak için harekete geçebilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız değişimler size güzel sonuçlar getirecektir ancak biraz fazla uğraşmanız ve istikrarlı olmanız gerekebilir.

 12 TEMMUZ BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde bilinçaltınıza dair konular ve gizli düşmanlıklarınız olacak. Bilinçaltınızda uzun süredir netleştiremediğiniz belirsiz konular varsa bunları netleştirebilir  ve şifalandırabilirsiniz. Ayrıca arkanızdan konuşulan ve dönen ne varsa bunları öğrenebilir ve bir çözüme kavuşturabilirsiniz.

12 TEMMUZ TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde sosyal çevre diyaloglarınız söz konusu olacak. Sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirebilir ve arkadaşlarınız arasında oldukça popülerleşebilirsiniz. Geçmişte sorun yaşadığınız kişilerle ilişkilerinizi şifalandırabilir ve çevrenize dair yeni gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

12 TEMMUZ AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde iş ve kariyer hayatınız olacak. Yeni bir işe adım atabilir, bulunduğunuz işte terfi alabilir ve uzun süredir gösterdiğiniz çabaların meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Bu süreçlerde fazla mücadele gerektiren ve sizi biraz zorlayan konuları sabırla ve sorumluluk bilinci ile karşılayarak kendi lehinize çevirmelisiniz.

12 TEMMUZ YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündemimizde eğitim hayatınız, yolculuklar, seyahatler ve yurtdışı bağlantılarınız varsa bunlarla ilgili konular olacak. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da mevcut eğitim hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yollara çıkabilir ve yeni yerler keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışı bağlantılı işleriniz varsa bu konularda da gelişmeler yaşayabilir ve uzun süreli çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz.

12 TEMMUZ OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde maddi ve finansal konular, bankalar, mahkemeler ve ameliyat – operasyonlarla ilgili konular olacak. Uzun süredir gündemde olan bir maddi açığınızı kapatabilir, bankalarla olan işlerinizi çözümleyebilir ve gündemde olan bir mahkeme süreciniz varsa bununla ilgili bir sonuçlanma ya da gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili verdiğiniz mücadelelerin sonuçlarını göreceksiniz.

12 TEMMUZ KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde evlilik ve ortaklıklarınız olacak. Uzun süreli ilişkileriniz varsa bu ilişkiye dair yeni kararlar alabilir ve yeni adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda evlilik ve ortaklıklarınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve uzun süredir verdiğiniz mücadelelerin karşılıklarını alabilirsiniz.

12 TEMMUZ BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta gündeminizde çalışma alanınız ve sağlığınız olacak. Bu süreçte sağlığınıza yoğunlaşmanızda fayda var. Daha önceden aksattığınız, ihmal ettiğiniz sağlık kontrolleriniz ya da sağlık problemleriniz varsa bu hafta bunları çözümleyebilirsiniz. Aynı zamanda çalışma alanınızdaki ortamınız ile ilgili uzun süredir verdiğimiz mücadelelerin sonuçlarını alabilir ve bu noktada güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Write A Comment