HAFTANIN FRAGMANI

13 Eylül Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter arasında trine açı gerçekleşecek. Bugün tatlı dil, yılanı deliğinden çıkaracak! İletişimlerimiz oldukça yoğun olacak ve karşımıza beklenmedik şans ve fırsatlar da çıkabilir. 14 Eylül Salı günü Mars Terazi burcuna geçiyor. Mücadele şeklimiz daha naif bir hal alacak, haksızlığa asla tahammül edemediğimiz ve adalet için mücadele edeceğimiz bir süreç başlıyor. 15 Eylül Çarşamba günü Ay ve Uranüs arasında trine açı gerçekleşecek. Bilinçaltımızın ve duygularımızın dönüşmesine izin vermeliyiz. Karşımıza çıkacak her şey bir mesaj niteliğinde olacak. Akışa direnmeyin! 16 Eylül Perşembe günü Ay ve Mars arasında bir trine açı gerçekleşecek. Bugün içsel savaşımız duruyor, duygularımızla olan mücadelemizden galip çıkmış hissedeceğiz. Kadın figürlerden yana da destek görebiliriz .17 Eylül Cuma günü Venüs ve Satürn arasında kare açı gerçekleşecek. Bugün ilişkilere dair biraz daha fazla zorlanacağız, partnerlerimizin sorumlulukları bizi yorabilir. Ayrıca kendimizi ortaya koyma konusunda gerekli cesareti gösteremeyebiliriz. 18 Eylül Cumartesi günü Ay ve Merkür arasında trine açı gerçekleşecek, duygularımızı ifade etme anlamında gökyüzü bizi destekliyor olacak. Bugün hissettiklerinizi konuşun, susmayın! 19 Eylül Pazar günü Ay ve Venüs arasında trine açı gerçekleşecek, bugün duygularımız içimize sığmayacak ve ilişkiler anlamında olumlu gelişmeler yaşayacağız.

13 EYLÜL KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU  HAFTALIK YORUMU

Sevgili Koçlar sizlerin bu hafta evlilik ve ortaklıklarına dair iletişimleri oldukça yoğun olacak. Bu konularda her zamankinden daha çok çabalamanız gerekebilir. Ayrıca bankalar, davalar, mahkemeler, maddi konular, ameliyat ve operasyonlar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 EYLÜL BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Boğalar bu hafta sağlığınıza çok dikkat etmeniz gereken bir dönem olacak. Çalışma alanınızdaki kişilerle çatışmalarınız olabilir ya da çalışma alanındaki kişilerin çatışmalarına şahit olabilirsiniz. Evlilik ve ortaklıklarınıza dair güzel günleriniz olacak, keyfini çıkarın.

13 EYLÜL İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler  sizler bu hafta sosyal çevrenize dair belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca aşk, ilişkiler, yakın arkadaşlıklar ve eğer varsa çocuklarınız ile ilgili mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Sağlık konuları ve çalışma alanınızda ise şans sizinle olacak.

13 EYLÜL YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yengeçler sizlerin bu hafta aile büyükleri ile iletişiminiz yoğun olacak ve bir problem üzerine mücadele etmeniz gerekecek. Ayrıca yaşam alanınız ile ilgili yenilikler yaptırabilir ya da tadilatlar ile uğraşabilirsiniz. Aşk bu hafta sizden yana olacak! Arkadaşlarınızla da bol bol vakit geçirip eğleneceğiniz bir süreç sizleri bekliyor.

13 EYLÜL ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN  BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Aslanlar  bu hafta kardeşler, akrabalar, komşular ve yakın çevreniz ile iletişiminiz artabilir. Eğitim hayatınız ile ilgili koşuşturmacalı bir süreç olacak. Yolculuk planlarınız varsa biraz ertelemenizde fayda var. Aileniz ile birlikte ve yaşam alanınızda vakit geçirmek isteyeceksiniz.

13 EYLÜL BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başaklar  sizler bu hafta maddi ve finansal konulara dair biraz zorlanacaksınız. Yatırım, ödeme ya da alacaklarınız ile ilgili pürüzler çıkabilir. Kardeş, akrabalar, komşular ve yakın çevrenizdeki kişiler ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca eğitim hayatınızda da güzel gelişmeler söz konusu olacak.

13 EYLÜL TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Teraziler sizlerin bu hafta evlilik ve ortaklıklara dair aldanma ve aldatılmalara karşı dikkatli olmanızda fayda olacak. Maddi ve finansal konularda gelişmeleriniz olacak. Yeni yatırımlar yapabilir, borcunuzu kapatabilir ya da bir alacağınızı alabilirsiniz.

13 EYLÜL AKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Akrepler bu hafta zihniniz hiç susmayacak! Bilinçaltınızda bir kaos ortamı söz konusu… Ayrıca arkanızdan konuşulan ve dönen ne kadar dolap varsa hepsini bir bir öğreneceksiniz ve tabii ki zamanla aranacaksınız. Ayrıca kişisel bakımınıza ilişkin yenilikler yapabilirsiniz. Kendinizle ilgilenin!

13 EYLÜL YAY VE YÜKSELEN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Yaylar sizler bu hafta sosyal çevrenizdeki kişilerle daha sık vakit geçirecek ve diyaloglarınızı arttıracaksınız ancak girdiğiniz ortamlarda kendinizi bir çatışma ortamı içinde bulabilirsiniz ve olayları tatlı tatlı çözmek maalesef biraz zor olacak. Bilinçaltınıza dair şifalanabileceğiniz bir dönemdesinzi, içinize dönün.

13 EYLÜL OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Oğlaklar sizler bu hafta iş ve kariyer hayatınıza yoğunlaşmak zorunda kalacaksınız. Hiç olmadığı kadar çok çalışacaksınız. İş alanınızdaki kişilere laf anlatırken yorulduğumuzu hissedebilirsiniz. Ayrıca sosyal çevreniz ile vakit geçirmek size daha iyi hissettirecektir.

13 EYLÜL KOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Kovalar sizler bu hafta yolculuklar, seyahatler, eğitim hayatı ve akademik kariyeriniz ile ilgili birtakım problemler ile karşılaşabilir ve bu sorunları çözmeye çalışırken iletişim trafiği içinde kaybolup gidebilirsiniz. İş ve kariyer alanında ise güzel gelişmeler söz konusu olacak.

13 EYLÜL BALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Balıklar sizler bu hafta yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk ve seyahatlere çıkabilir burada çok güzel deneyimler kazanabilirsiniz. Bankalar, davalar, finansal konular, mahkemeler, ameliyat ve operasyonlar ile ilgili biraz can sıkıcı süreçleriniz olabilir.

Write A Comment