HAFTANIN FRAGMANI

Bu hafta Merkür ve Güneş Boğa burcuna geçiyor. İletişimlerimizde daha ılımlı daha sıcak, sakin ve orta yolu bulma halinde olabiliriz. Venüs de Boğa burcunda olduğu için kilo almaya müsait bir dönemdeyiz. Ayrıca yeniay sürecinden sonra Ay hilal fazına geçiyor ve bu faz bize diyor ki; köklenmesini ve uzun sürmesini istediğiniz işlere bu süreçte başlarsanız çok hızlı ve verimli sonuçlar alırsınız. Haftaya Ay Yengeç burcunda iken başlıyoruz bu nedenle hafta başında daha sakin, daha ılımlı, daha çok ailemizin içinde ve ev ortamında olmak isteyeceğimiz bir zaman olacak. Hafta ortasında ise hareketlenmeye başlıyoruz. Borsayla ilgili konular hepimizin hayatında, gündemimizde olacak. Dijital paralarla ilgili konular gündemde olacak ve hafta ortasında bu konularla ilgili önemli gelişmeler olacak. Bunun dışında haftanın sonlarına doğru daha düzenli ve planlı olmak isteyeceğiz. Yarım kalmış işlerimizi tamamlayacağımız bir hafta olacak. Aynı zamanda Mars İkizler burcundan Yengeç burcuna geçiyor. Bu durum da üzerimize biraz rehavet getirecek, sorunlarla mücadele ederken biraz daha sulu gözlü olacağız ve daha alıngan olacağız. Biraz daha kendi kabuğumuza çekilmek isteyebiliriz.

Özetleyecek olursak bu hafta biraz daha sakin kalacağımız ve ağır adımlar atabileceğimiz bir hafta olacak.

19 NİSAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Koç burçları bu hafta sizin para kazanma haftanız olacak! Maddi anlamda büyüyeceğiniz bir dönemdesiniz. Uzun zamandır finansal zorluklar çeken Koç burçları bu hafta kazanç elde edecekler. Bu dönemde yaptığınız anlaşmalarda ekstra ekstra uzun vadede kazanç elde edeceksiniz. Bu hafta konunuz parayı doğru kullanmak ve doğru yatırımlar yapmak olacak. Sevgili Koç burçları bazen çok hızlı ve fevri davranabiliyorsunuz ancak bu hafta iş hayatınız ile ilgili daha tedbirli ve dikkatli hareket ederseniz kazanırsınız.

19 NİSAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Uzun süredir sıkıntıda olan Boğa burçları artık rahata kavuşuyor! Bu hafta sizin için daha enerjik, daha keyifli bir hafta olacak. Güzelleşme, kişisel bakım ve imaj değişimine dair bir takım değişiklikler yapmanız için çok güzel bir zaman. Estetik operasyonlar, müdahaleler yaptırabilirsiniz. Ayrıca bu hafta bekar Boğa burçları için yeni bir ilişkiye başlamak için çok doğru bir zamanlama diyebiliriz.

19 NİSAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili İkizler burçları bu hafta rahat bir nefes alacaksınız! Daha iyi ve daha enerjik hissedeceksiniz. Sizin  için bu haftanın ana konusu yolculuklar, seyahatler, bir yerden bir yere gitmek, mekan değişimi ve taşıma ile ilgili konular olacak. Taşınma ile ilgili bir takım durumlarınız varsa taşınabilirsiniz. Komşularınızdan ve yakın çevrenizden gelecek bir takım yardımlar ve destekler sizleri bekliyor olacak. Bir de kardeşlerden yana alacağınız güzel ve şanslı haberler bu haftanın gündemini oluşturacak.

19 NİSAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Yengeç burçları bu hafta sonundan itibaren biraz sağlığınız ile ilgili konularda biraz daha dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda Güneş’in Boğa burcuna geçmesi de bekar Yengeç burçlarına bu hafta sonundan itibaren aşk ve İlişki getirecek. Ayrıca sosyalleşeceğiniz ve ortamlarda oldukça aktif olacağınız bir dönem olacak. Arkadaşlarınızdan yana yardım ve destekler alacaksınız. Aynı zamanda ev, aile, aile bireylerinden yana şifalamalar yaşayacağınız bir sürece gireceksiniz ve çevrenizden oldukça destek alacağınız bir süreç olacak. Gücünüzün yerine gelmeye başladığı bir süreç olacak ve bu dönem içerisinde spor yapmaya başlayabilirsiniz. Çünkü çok daha zinde hissedeceksiniz ve güzel sonuçlar alacaksınız.

19 NİSAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Aslan burçları bu hafta iş kariyer konularında ve finansal anlamda daha dikkatli olmanızda fayda var. Çok fazla risk alırlarsanız maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda bir takım sıkıntılar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle kariyer hayatınızda bir takım inatlaşmalardan uzak durun Sevgili Aslanlar.

19 NİSAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Başak burçları bu haftanın rahatlayanları olacak! Sevgili Başak burçları maddi anlamda, finansal anlamda oldukça rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Eğitim ve seyahat odaklı olduğunuz bir dönem olabilir. Arabayla ilgili bir takım plan ya da hedefleriniz varsa bunların gerçekleşmesi söz konusu olabilir. Yurtdışından ya da şehir dışından beklediğiniz haberler varsa bu haberleri alabilirsiniz ya da bu konularla ilgili bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz.

 Hayatınıza dair yeni ve köklü adımlar atma zamanınız geldi diyebiliriz.

19 NİSAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi burçları bu hafta sağlık ve hastanelerle ilgili konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Finansal anlamda ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz ya da ortağınızın yaptığı bir bir problem olduysa bunun çözümlenmesi söz konusu olabilir. Bankalardan yana elde edeceğiniz ekstra gelirler de olabilir. Ayrıca bir takım ameliyatlar ya da hastanede işleriniz varsa bu konularda şifalanmalar yaşayabilirsiniz

Bir de bu hafta gündeminizde davalar olacak dikkat edin.

19 NİSAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta hafta evli olan Akrep burçları evliliklerine dair, birlikteliklerine dair şifalanmalar yaşayacaksınız. Ayrıca bir ortaklığınız varsa ve bu ortaklıkta yaşadığınız problemler varsa bu problemlere  dair ortağınızla birlikte şifalanmalar ve maddi anlamda büyümeler yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa işlerle ilgili yeni adımlar ve yeni sözleşmeler sizleri bekliyor Sevgili Akrepler.

19 NİSAN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Yay burçları eğer uzun zamandır süregelen bir sağlık probleminiz varsa bu konuyla ilgili ciddi bir adım atabilirsiniz ve bu konuda şifalanabilirsiniz. Çalışma alanınızda yanınızda bulunan insanlarla ilgili bir takım olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili süreciniz boyunca size yardımda bulunacak ve destek olacak kişiler olacak ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler de gündeminizde olacak.

19 NİSAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Oğlak burçları haftanın en şanslılarından! Oğlaklar aşk ve ilişkiler konusunda bu hafta çok şanslısınız. Bekar Oğlak burçlarının hayatına bu hafta birisi girebilir ve yeni bir ilişkiye adım atabilirler. Aynı zamanda arkadaşlıklarınız ile ilgili geçmişinizde kötü gelişmeler yaşadıysanız bu konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Aynı zamanda bebek bekleyen Oğlak burçları için bu hafta güzel gelişmeler ve haberler söz konusu olabilir.

19 NİSAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Kova burçlarının gündeminde bu hafta iş, kariyer ve aile konuları olacak. Bu dönemde ailenizle ilgili bir takım sorumluluklar alabilirsiniz ve yükleriniz artabilir. Aile büyüklerinizin sağlıklarını ayrıca dikkat etmeniz gerekebilir ve bir aile bireyinin sağlığı ile ilgili şifalanma yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili bir takım tadilatlar ve yenilenmeler söz konusu olacak.

19 NİSAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Balık burçları bu hafta kardeşlerinizden, yana yakın çevrenizden yana  ve yolculuk ve seyahatlerden yana oldukça şanslısınız! Bir taşınma işiniz varsa, bir yerden bir yere geçiş durumunuz varsa bunu netleştireceksiniz ve gerçekleştireceksiniz. Uzun süredir oldukça yorgundunuz ve bu hafta itibari ile rahatlayacağınız dönemlere giriyorsunuz Sevgili Balıklar.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2021! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2021 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment