HAFTANIN FRAGMANI 

Bu hafta başında Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek ve bu yeniayda Venüs, Güneş, yükselen çizgisi ,Merkür  hepsi Koç burcunda olacak yani bize diyor ki; içinizden ne geçiyorsa bu yeniay haftasında gerçekleştirin. Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız bunların hepsini dile getirebileceğiniz ve cesaretle adımlar atabileceğiniz bir dönem içerisindeyiz diyor. Koç Yeniayı’nın genel özeti şu: Adım atmaya ne kadar hazırsın? Ne kadar cesaretin var? Bu haftanın ve yeniayın mottosu ‘’cesareti olmayan kahraman olamaz’’. Ayrıca bu hafta biraz daha ben merkezli olacağız ve kendimiz için hayır demeyi öğreneceğiz. Yeni kararlar alacağız ve adımlar atacağız. Ayrıca bu yeniay haftasında evde olduğumuz süreçlerde kendinize dair değişiklikler yapın. Spora, diyete başlarsanız size uzun vadeli ve verimli getirileri olur.

12 NİSAN KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Yürüyün Koçlarım benim bu hafta sizi kimse tutamaz! Bu yeniayda kendinizle ilgili değişimlerde bulunmak, spora başlama ve diyete başlamak için en doğru zaman. Kendinizi daha enerjik ve şevkat dolu hissedebilirsiniz. Bu haftaki modunuz ‘’canım kendim’’ olacak. Ayrıca çok uzun zamandır gerçekleştiremediğiniz ya da adım atmaya çekindiğiniz her ne iş varsa pazartesi gününden itibaren adım attığınızda çok güzel bir şekilde meyvelerini toplarsınız. Mücadele edin ve pes etmeyin. Hakkınızı aradığınızda uzun vadeli kazançlar sizleri bekliyor Sevgili Koçlar. 

12 NİSAN BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU 

Sevgili Boğa burçları sizler bu hafta birazcık inzivaya çekileceksiniz. Yeniay sizin 12. evinizde gerçekleşiyor ve size diyor ki; korkularınızla yüzleşeceksiniz, gizli saklı ne varsa, arkanızdan çevrilen ne varsa hepsi bir bir ortaya çıkacak ya da yakınlarınıza dair ani bir sağlık problemi ile mücadele edebilir ve bu alanda sorumluluklar alabilirsiniz. Zaman zaman endişe ve anksiyete halinde olabilirsiniz bu dönemde ama bugünlerde geçecek Sevgili Boğalar. Bir ay sonra sizleri de çok güzel haberler bekliyor sadece şu sıralar biraz daha enerji toplama ve inzivaya çekilme dönemleriniz olacak.

12 NİSAN İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

İkizler burçları bu Yeniayın şanslılarından biri de sizsiniz çünkü aşk, ilişkiler konularında çok güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bekar olan İkizler burçlarının hayatlarına bir partner girebilir. Birliktelikler, yeni arkadaşlıklar edinebilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Birilerinin tanıştırması aracılığıyla yeni bir ilişkiye başlamanız söz konusu olabilir. Ayrıca iş hayatınızda yöneticilerinizden destek istiyorsanız bu konuda adım atmanızın tam zamanı. Yalnızca mars ikizler burcunda ilerlemeye devam ettiği için ateşli hastalıklar, ateşli rahatsızlıklara açık bir dönemdesiniz. Biraz da sinirli ve gergin olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin ve o sinirli anlarınızı pozitif enerjiye dönüştürmeye gayret gösterin.

12 NİSAN YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Yengeç burçları siz bu haftanın yorgun savaşçıları olacaksınız. Oldukça yorulacağınız, koşturacağınız ve çalışacağınız bir hafta olacak. Ancak iş ve kariyer alanında olumlu sonuçlar yaşayacaksınız. İş bulamayan Yengeç burçları bu hafta iş bulabilir. Bereketiniz artacak ve iş hayatındaki yöneticilerden özellikle de kadın figürlerden yana destek alacaksınız ve bu destekler sonucunda giriştiğiniz işlerden oldukça kazançlı çıkacaksınız.

12 NİSAN ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Aslan burçları bu haftanın en çok gezeni! Ancak lütfen sosyal mesafeye ve sağlığınıza dikkat edin. İş dolayısıyla gideceğiniz yolculuklar, seyahatler olabilir ya da bir yerden başka bir yere taşınma konularınız gündemde olabilir. Ulaşımla ilgili bir takım problemler ya da bu problemlerinçözülmesi de söz konusu olabilir. Aynı zamanda yeni bir eğitime başlayabilirsiniz ve başlayacağınız bu eğitim size çok iyi gelecek. Eğitim süreci devam eden Aslan burçları ise bu dönemde sınavlarında oldukça başarılı olacaklar. İletişimi açık aynı zamanda  da aşk ve ilişkilere dair de şansınızın yüksek olduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. 

12 NİSAN BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Sevgili Başak burçları bu hafta kazanç kapılarınız açılacak ve ani şekilde fırsatlar kapınızı çalacak. Maddi olarak uzun zamandır zorlanıyordunuz ve artık rahata çıkma vaktiniz geldi. Borç alma-verme, alacaklarınızı alma, kredi işlerinizi ve banka ile ilgili olan işlemlerinizin kolayca halledebilme dönemindesiniz. Ayrıca ortaklaşa işlerden elde ettiklerinizi alma, hak ettiğinizi alma döneminiz olacak. Maddi anlamda büyüyeceksiniz. Eğer bir ameliyat olacaksınız o ameliyattan yana da şifa döneminiz diyebiliriz.

12 NİSAN TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi burçları bu hafta biraz yorgun. Evliliklerinizden yana, birlikteliklerinizden yana ya da ortaklıklarınızdan yana problemler yaşıyor olabilirsiniz, geçmişe dair bu problemlerle yüzleşebilir ve bu problemleri çözebilirsiniz. Biraz daha birliktelik ve ortaklıklar konusunda daha fazla sorumluk alacaksınız ama yeni ortaklıklar ve işbirlikleri konusunda da güzel adımlar atacaksınız. İlişkilerinizde evliliğe giden bir adım söz konusu olabilir. Birlikteliği olmayan Terazi burçları için ise bu hafta aşk ve ilişkilerinde bir geçiş dönemi olacak.  Zaman zaman anlaşılmadığınızı hissetseniz de ilişkilerinize dair ani adımlar ve gelişmeler yaşayabileceksiniz.

12 NİSAN AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU 

Akrep burçları haftanın en çok ani olaylar yaşayacak burcu sizsiniz. Sağlığınıza çok dikkat edin, günlük işlerde problemler ve ani krizler yaşayabilirsiniz ama bunların çözümleri de önünüze gelecek. Uzun süredir yaşadığınız bir sağlık probleminiz varsa bununla ilgili bir tedavi süreci ya da bir ameliyat olma süreci söz konusu olabilir. Herhangi bir rahatsızlık ile karşılaşsanız bile hızlıca tedavisi olacak. Aynı zamanda iş hayatınızda size yardımcı olan insanlar tarafından fazlasıyla destek alacaksınız ve bu kişiler belki iş yükünüzü biraz alabilir.  Bu hafta gerek iş hayatınızda gerek günlük yaşantınızda size oldukça yardımcı olacak ve destek olacak kişiler olacak.

12 NİSAN YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Yay burçları haftanın en şanslı burçlarından biri de sizsiniz. Bekar yay burçları bu hafta itibari ile yeni bir ilişkiye başlayabilirler, ilişkilerine dair yeni bir adım atabilirler. Gözünüzü dört açın! Ayrıca bu hafta daha popüler olacaksınız ve arkadaş çevreniz tarafından destekleneceksiniz. Flörtlere de çok açık bir dönemdesiniz. Evli yay burçları ise bu hafta çocuk haberlerine karşı ani sürprizler yaşayabilirler. Bunların dışında finansal olarak da gökyüzü sizi destekliyor ve maddi anlamda bereketinizin artabileceği bir dönem içerisine giriyorsunuz. 

12 NİSAN OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Oğlak burçları bu hafta biraz eteğinizden sürekli çekiştiren birileri olacak. Kariyerizle mi iş hayatınızla mı aile hayatınızla mı uğraşacaksınız ? Hangi birine yetişeyim dediğiniz bir hafta olacak. Bu hafta sorumluluklarınız biraz artacak aile bireylerinden yana bir takım sağlık problemleri varsa bunların da üzerine düşün. Aynı zamanda ev hayatınızda bir takım değişimler, tadilatlar ya da taşınmalar, ev alım satımları ile ani şekilde karşılaşabilirsiniz. 

12 NİSAN KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Kovalar bu yılın en şanslı burçları! Yapmak istediğiniz işler ve atmak istediğiniz adımlar varsa hızlı davranmazsınız. Cesaretli olun ve geri planda kalmayın. Kendi isteklerinizi net bir şekilde belirtin ve talep edin. Çevrenizden ve kardeşlerinizden yana, akrabalarınızdan yana oldukça destek ve şifa alabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Ayrıca bu hafta size bol bol seyahat ve yolculuk gözüküyor. Ancak pandemi dolayısıyla bu yolculuklara çıkamazsanız bile başka bir şehirde ya da ülkede olan tanıdıklarınızdan yana yeni haberler yeni destekler almanız söz konusu olabilir. Taşınmaya dair herhangi planlarınız varsa bu hafta çok doğru bir zaman.

12 NİSAN BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Balık burçları bu haftanın en çok kazananı! Bu hafta cepleriniz para doluyor. Aklı olan herkes şu sıralar bir Balık burcu arkadaş edinsin. Maddi anlamda kazançlarınız oldukça artacak. Bereketli bir hafta sizi bekliyor Sevgili Balıklar. Eğer uzun zamandır finansal olarak zorlanıyorsanız kaynaklarınız artacak ve eliniz oldukça bollaşacak. Lütfen bu süreci iyi değerlendirin.

Write A Comment