Venüs İkizler Burcunda

Aşk gezegeni Venüs 9 Mayıs ile 2 Haziran arasında İkizler burcunda olacak. Özellikle bu dönemde sevgimizi gösterme şeklimiz, İkizler burcu özellikleri taşıyacaktır. Daha hareketli, sohbetli, keyifli, meraklı, ani karar verdiğimiz hızlı bir dönem bizleri bekliyor.

9 Mayıs sonrasında yeni anlaşmalar, yeni sözleşmeler finansal konuların yanı sıra yeni başlayacak beraberliklerinde habercisi olacaktır. Bu günlerde aşk ve flört konularında oldukça hareketli günler yaşanacaktır. Süregelen ilişkilerde var olan sorunlar, akılcı yöntemlerle çözüme kavuşacaktır.

Özgürlüğünüze düşkün olacağınız bu dönemde, sosyal hayatın içine karışmak yeni arkadaşlıklar, yeni ortamlar içinde olmak isteyeceksiniz. Bu dönemde özellikle aşk ve sevgi enerjinizi yükseltmek için Pembe Kuvars Kolye https://astrologelvan.com/urun/damla-seklinde-dogal-tas-pembe-kuvars-kolye/ takabilirsiniz.

Aşk Konusunda En Şanslı Burçlar: İkizler, Yay, Kova

Venüs’ün İkizler Burcunda Olmasının Burç ve Yükselen Burçlara Etkileri

Koç: Bu dönem dikkatli olmanızı tavsiye edebiliriz. Dalgın ve biraz unutkan olabilirsiniz, geçmiş anılar ya da eski sevgililer karşınızı çıkabilir, sakin kalmanızı öneririz.

Boğa: Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile finansal konular gündeminizde olacak. Yatırım yapabilir, para biriktirebilirsiniz. Aynı zamanda keyfiniz için para harcama yapmak isteyeceğiniz günlerdesiniz, biraz dikkatli harcama yapmakta fayda var.

İkizler: Bu günlerde dış görünüşünüze önem verebilirsiniz. Ani ve hızlı kararlar almaya meyilli olduğunuz bu süreçte estetik ve güzellik konularında yeni bir karar vermeden önce sakince düşünmeden adım atmamalısınız.

Yengeç: İç dünyanız ve bilinçaltı konuları gündeminizde olacak. Bu dönemde çevrendeki insanlarla, bilgilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmak isteğinizin oldukça artacağı günler yaşayacaksınız.

Aslan: Bu günlerde iş hayatınızı ilgilendiren konularla haşır neşir olacaksınız.  Beklediğiniz ya da beklemediğiniz bazı finansal destekler ayağınıza kadar gelebilir.

Başak: Aile desteğini hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir iş kurma ya da atılım yapma konusunda başta aile bireyleri ve yakın çevrenizden oldukça olumlu destekler göreceksiniz.

Terazi: Eğitim alanında iyi sonuçlar alacağınız günler geliyor. Başlamak istediğiniz bir eğitim, kurs ya da seminer varsa bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Akrep: Finansal durumlar gündeminizde olacak. Borç, kredi, alacak gibi parasal konularda karşınıza fırsatlar çıkabilir bu fırsatları doğru zamanda değerlendirmenizi öneririz.

Yay: Bu dönemde yakın çevreniz ve aileniz ile iletişiminiz oldukça iyi. Geçmişten gelen ya da hali hazırda olan sorunlarınızı bu günlerde doğru bir iletişim ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Oğlak: Yoğunluğunuz başladığı bir döneme giriyorsunuz, bu süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kronik rahatsızlıklar ya da beklenmeyen ani sağlık sorunları karşınıza çıkabilir.

Kova: Venüs’ün İkizler burcuna geçişi ile hayatınız, ilgi duyduğunuz alanlar, kişisel konularınız hakkında yakın çevrenizden olumlu destekler alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Balık: Değişim ve dönüşüm günleri yaşayacaksınız. Taşınma, yer değişikliği, eşya alma ya da dekorasyon konuları gündeminizde olacaktır.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *