Psişik Yetenekleri Uyandırmak için Unicorn Enerjisinin Kullanımı

Üst benliğinize ulaşmak için bu büyülü yaratıkların güçlerini kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Diana Cooper nasıl kullanabileceğinizi açıklıyor…

Bütün unicornlar (tek boynuzlu atlar) aydınlanmamıza yardımcı olur ve daha yüksek boyutlara geçmemizi sağlar, yani eğer istersek tam dönüşüm mümkündür. Unicornlar her yerdedir ve eğer bunu okuyorsanız, onlarla tanışmaya hazırsınız demektir.

Unicornumun bana ilk kez görünüp saf beyaz enerjisiyle dokunmasının üzerinden uzun yıllar geçti.

Onun bir unicorn olduğunu fark ettiğimde hissettiğim sevinci hatırlıyorum, çünkü o zamanlar ben de çoğu insan gibi unicornların efsanevi ve mitolojik yaratıklar olduğunu düşünüyordum.

Medyumlar ve mistikler başka boyutlarda gördükleri varlıkları tasvir ettikleri için eski hikayelerin hala süregeldiğini biliyor olmama rağmen, unicornlara hiçbir zaman inanmamıştım. Fakat sonrasında, tıpkı meleklerin önümde belirip benimle telepatik iletişim kurarak ilgimi çekmeleri gibi, unicornlar da benden insanlara kendilerini anlatmamı istemeye başladı. Onların elçilerinden biri olmaktan mutluluk ve onur duydum.

Büyülü Enerji 

Unicornlar kozmik düzeyde bir grup bilincidir. Kâinatın etrafında dolaşıp neşe ve bereket saçan saf elmas beyazı renginde yoğun bir ışık kümesi hayal edin. Bu, unicorn enerjisidir. Muazzam ışık varlıkları olan unicornlar herhangi bir şekle girebilirler. Bir unicorn, karşınıza bir ışık, gök cismi veya elmas şeklinde ve herhangi bir renkte çıkabilir. Bununla birlikte, unicornlar, Kaynak ve Galaksiler Arası Meclisi tarafından kendileri için seçilmiş olan at şeklini sever ve saygı duyarlar, çünkü at, gücü ve özgürlüğü temsil eder. Bu sebeple, genellikle bembeyaz atlar olarak vücut bulurlar ve mistik ressamlar veya heykeltıraşlar onları genellikle bu şekilde betimlemeyi tercih eder.

Unicornlar tamamen aydınlanmıştır, bu sebeple alınlarındaki üçüncü göz sonuna kadar açıktır ve o kadar parlak bir ışık saçar ki bu ışık katı bir cisim gibi görünür ve spiral bir boynuz şeklini alır. Unicorn boynuzuyla dokunduğunda sizi aydınlığa kavuşturur ve frekansınızı yükseltir. Spiritüel bilgi birikimlerini doğrudan bilincinize yükleyebilir ve hatta zihninizde köklü değişiklikler yapmak için bir veya birden fazla çakranıza ışık yayabilirler.

Bir unicorn, kimi zaman, enerji alanlarınıza bir ışık pınarı yağdırarak sizi kutsar. Unicornlar, dengede durmalarına ve sizin de dengede kalmanıza yardımcı olmalarına rağmen dişil enerjiye sahiptir.

Diana Cooper melekler, gök cisimleri, unicornlar ve göğe yükselme ile ilgili çalışmaları ile tanınmaktadır ve insanların spiritüel yeteneklerini ve gizli psişik güçlerini kullanmalarına yardımcı olmaktadır. 

Mağazada Unicorn Serisini keşfedin!

Mağazada charm kategorisini keşfedin!

Kaynakça: Uzman yazar Diana Cooper

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *