Melek Sayıları Ne İşe Yarar ve Anlamları

Evrenden algılanan mesajları nasıl yorumlayacağınızı aşağıdaki yazıdan öğrenebilirsiniz.

Telefonunuza baktığınızda hiç saatin tam olarak 11:11 olduğunu fark ettiniz mi? Ya da belki de en sevdiğiniz şarkının iki dakika yirmi iki saniye uzunluğunda olduğunu fark ettiniz ve birkaç dakika sonra toplam 2,22$’lık bir kahve sipariş ettiniz? İşte karşılaştığınız bu sayılara melek sayıları denir ve unutmayın ki metafizik alemlerde tesadüfler yoktur. Peki melek sayıları ne anlama geliyor, bize ne diyor ve onlarla nasıl çalışabiliriz? Hadi derinlemesine inceleyelim!

Melek sayıları nedir?

Numeroloji’de, melek sayıları tekrarı (111 veya 4444 gibi) ve/veya kalıpları (genellikle üç veya dört sayı) (321 veya 8787 gibi) içeren sayı dizileridir. En sıradan yerlerde görünseler dahi, bu rakamlar dikkatimizi çeker ve bir an için bile olsa içimizde bir merak duygusu uyandırır. Bununla birlikte, bu diziler tarafından büyülenmemizin sebebi sembolizminin bir uzantısı olmasıdır. Bu sayıların, ruhsal evrenden içgörü, bilgelik ve çok yönlülük sunan mesajlar olduğuna inanılmaktadır. Onları meleklere, rehberlere, atalara, ruhlara veya sadece kendi bilincinizin daha yüksek bir durumuna atasanız da, melek sayıları sizi doğru yolda olduğunuza ikan edebilir, karmaşık bir durum hakkında paha biçilemez fikirler verebilir ve hatta hayatınız boyunca deneyimlediğiniz tekrar eden temaların ardındaki güçlü ve mistik anlamı aydınlatabilir.

İster inanın ister inanmayın, tam sayıları tekrar etmenin gücü ve önemi aslında yüzlerce yıldır biliniyor. Antik Yunan filozofu Pisagor parlak bir matematikçiydi, ancak benzersiz nicel çözümler icat etmenin yanı sıra Pisagor gerçekliğimizin sayıların enerjik titreşiminin fiziksel bir tezahürü olduğuna inanıyordu. Birkaç bin yıl sonra Doreen Virtue adlı bir yazar 2000’li yılların başında “melek sayıları” üzerine düzinelerce kitap yayınlamış, bu terimi türetmiş ve sayı dizilerinde ortaya çıkan benzersiz, mistik mesajları araştırmıştır. Ve bu kavram metafizik camiasında son yirmi yılda fırtına etkisi yaratmıştır. Meleklerin size aşırı özel mesajlar gönderdiğine veya bilinçaltınızın bilincinizi onayladığına inanıyor olsanız da, melek sayıları insan ruhu üzerinde kalıcı bir etki yaratıyor. Çünkü her sayının bir frekansı ve titreşimi vardır.

Melek sayılarını özel yapan nedir?

Melek sayılarının diğer ezoterik uygulamalardan farklı yönlerinden biri, onların doğum bilgilerinizle bağlantılı olmamasıdır. Zodyak işaretleri, astroloji doğum çizelgeleri ve hatta numerolojide yaşam yolu numaranızı hesaplamanın aksine, melek sayıları tarih, saat ve/veya doğum konumunuz tarafından belirlenmez. Burç kişilik özellikleri beğenileriniz, beğenmedikleriniz, zevkleriniz ve tercihleriniz hakkında fikir verirken, melek sayıları kimliğinize değil, dünyada nasıl hareket ettiğinize ışık tutar. Melek sayılarının bir diğer önemli özelliği de son derece akışkan olmalarıdır. Yıllarca bir melek numarası tarafından takip edilebilirsiniz veya bir melek sayısını tekil bir olay olarak deneyimleyebilirsiniz. Bu mistik imzayla karşılaşma şeklinizde bir hiyerarşi yoktur.

Elbette metafizik uzaydaki her şey gibi (astroloji, tarot, el falı vb.), numeroloji de özneldir. Kaynaklar kuralcı olmaktan ziyade perspektif olmalıdır ki ne kadar çok öğrenirseniz, kendi fikirlerinizi, izlenimlerinizi ve yorumlarınızı o kadar rahat geliştirirsiniz. Mistisizmi anlama ve deneyimleme şekliniz tamamen kendi realitenize özgüdür, bu nedenle maneviyatla ilişkinizi güçlendirirken bireysel gerçeklerinize dokunmaktan korkmayın.

Melek numaralarını nerede bulabilirsin?

Melek sayılarını bu kadar büyülü yapan şeylerden biri de en sıradan yerlerde karşımıza çıkmalarıdır. Melek numaraları saatlerde, alarmlarda, adreslerde, telefon numaralarında ve plakalarda görünmekle kalmaz aynı zamanda makbuzlarda, fiyat etiketlerinde ve seyahat programlarında bile görünebilir. Melek sayılarının en sıradan ortamlarda ortaya çıkmasının nedeni, ruhsal evrenin, herhangi bir günlük durumun ifade edebileceğinden daha büyük bir şeyden geçtiğinizi bilinçli olarak size nazik bir şekilde hatırlatmasıdır. Bir görevdesin. Bir amaç var. Ve özellikle önünüzdeki yol sisli ve bilinmez hissettiğinde, bir melek sayısının varlığı sıcak bir kucaklama gibi hissedilebilir.

Melek sayıları ne anlama geliyor?

Melek sayılarının anlamları kişiseldir. Örneğin, bir kişi “333”ü doğru yolda olduklarının bir işareti olarak görebilirken, bir başkası “333”ü sezgisinin doğru olduğunu düşünebilir. Bir melek numarası ile karşılaştığınızda, durup, elinize bir kalem ve kağıt (veya telefonunuzdaki notlar uygulaması) almanız ve aklınıza gelen düşünceleri, fikirleri veya izlenimleri not almanız faydalı olacaktır. Bu şekilde, o melek sayısıyla benzersiz bir ilişki geliştirebilirsiniz ve gelecekte o sayı ile karşılaştığınızda, bu dizinin hayatınızda ne anlama geldiğini daha net anlayabilirsiniz.

Ancak numerolojide, farklı sayılar farklı sembolizm taşır, bu nedenle melek sayılarıyla benzersiz ilişkinizi geliştirmeye başlarken, belirli dizilerin arkasındaki anlamı öğrenmek için rakamların güçlü ruhsal yorumlarını öğrenmelisiniz.

 

111 – YENİ BAŞLANGIÇLAR VE DİLEKLERİN GERÇEK OLMASI

Yaradan’ın yenilik ve desteklenme tanımını bilmek ister misin?

Bir, güçlü bir tezahür figürüdür. “1” ile melek sayısı olarak karşılaşırsanız (üçlü, dörtlü bir sette veya bir kalıp içinde) bir dilek tutma, bir niyet belirleme veya bir tohum ekme fırsatının tadını çıkarın, çünkü bunun evrenden bir yeşil ışık olarak düşünebilirsiniz. Meleklerinizden, rehberlerinizden veya atalarınızdan gelen olağanüstü destekle hareket ediyorsunuz, bu yüzden şimdi ve gelecek dinamik olarak birbirine bağlıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

222 İLİŞKİ VE DENGE

Yaradan’ın dengeli ilişkiler kurma tanımını bilmek ister misin?

2, denge, güven ve hizalanmayı önerir. 2’yi bir dizide (ya üç, dörtlü bir sette ya da bir kalıp içinde) deneyimlemek, birisinin, fiziksel alemde ya da ruhsal alanda, gitmeniz gereken yere ulaşmanıza yardımcı olduğu anlamına gelebilir. İkili görmek, ilahi işbirliğinin mümkün olup olmadığını görmek için en güvenilir arkadaşınıza ulaşmak için mükemmel bir zaman olduğunu ifade edebilir. İlahi ruh eşinizle karşılaşma, birlik olma ve sağlıklı dengeli ilişki için bu sayıyı kullanabilirsiniz.

 

333 YETENEKLERİNİ GÖR, KEŞFET VE KAZAN

Yaradan’ın yaratıcılık ve yeteneklerini keşfetme tanımını bilmek ister misin?

Üç, manyetik yaratıcılığın bir göstergesidir. 3’ü bir melek sayısı olarak fark etmek (üçlü, dörtlü bir sette veya bir kalıp içinde), bir duruma benzersiz yeteneklerinizi ekleme fırsatınız olduğu anlamına gelebilir. Dahası, 3’ün varlığı, doğuştan gelen yeteneklerinize yaslanarak, hangi koşulda hareket ederseniz edin, daha fazla değer ve bolluk ile karşılaşacağınızı ifade eder. Sanatsal ifadeniz çok önemli!

444 İSTİKRAR VE GÜVEN

Yaradan’ın güven duyma tanımını bilmek ister misin?

Dört, istikrarı simgelemektedir. Dördü bir melek sayısı olarak gözlemlemek (üçlü, dörtlü bir set içinde veya bir kalıp içinde), dayanıklı şekilde inşa edilmiş bir altyapıyı temel alma, köklendirme ve geliştirme sürecinde olduğunuzu gösterir. 4 ile etkileşim kurarken, özellikle belirli uzmanlık gerektiren uzun vadeli projelerde ilerliyorsanız, yardım veya destek istemekten korkmayın. Temel olarak bu, zirveye ve hedeflerinize ulaşmanız için sizi güçlendirecek güven ile ilişkilidir.

555 DEĞİŞİMLER HARİKADIR

Yaradan’ın esneklik ve değişim tanımını bilmek ister misin?

5’in varlığı, büyük değişikliklerin ufukta olabileceğini gösterir. Sıkışmış, boğulmuş veya çaresiz hissediyorsanız, 5’e melek sayısı olarak denk gelmek (üç, dörtlü bir set veya bir kalıp içinde), işlerizi yoluna koyacağınızı ve büyük değişimlerin kapıda olduğunu gösterir. Şimdilik, bu dönüşümler perde arkasında meydana geliyor olabilir ancak 5, doğru yolda olduğunuzu gösteren bir melek sayısı olarak görünüyor.

666 ŞEVKAT VE ANLAYIŞ

Yaradan’ın şevkat ve empati tanımını bilmek ister misin?

Bazıları, şeytan veya iblis figürleriyle dini ilişkiler nedeniyle 6’dan (özellikle bir üçlüde) korksa da, melek sayıları içinde 6 (üç, dörtlü bir set veya bir kalıp içinde), destekleyici, şefkatli ve empati özelliği ile ön plana çıkar. 6, kendinize nezaket ve anlayışla davranmanız için, ihtiyaç duyacağınız bir hatırlatıcı olabilir. Elbette, işler her zaman planlandığı gibi gitmeyebilir, ancak 6 numaralı melek yanınızdayken, her şeyin bir nedeni olduğunu hatırlayarak, yorumunuzu bu durumları değerlendirerek gerçekleştirebilirsiniz.

777 KAZANÇ, MUCİZE VE ŞANS

Yaradan’ın mucize ve şans tanımını bilmek ister misin?

7, kumarhanede olduğu kadar melek sayıları konusunda da şanslı! Yediyi bir melek sayısı olarak deneyimlemek (üçlü, dörtlü bir sette veya bir kalıp içinde), iyi şansın – özellikle ekonomik anlamda – sizinle olduğu anlamına gelir. Yeni parasal fırsatlar doğabilir, bu nedenle yedi sizi konfor alanınızın ötesindeki olasılıkları keşfetmeye davet eder. Kısa vadeli işler kazançlı, tutarlı gelir kaynakları olabilir, bu nedenle maneviyatınızı değerlerinizle bütünleştirmek bu enerjinin mükemmel ifadesidir.

888 İLAHİ DESTEK, ZENGİNLİK

Yaradan’ın zenginlik tanımını bilmek ister misin?

Nümerolojideki en ilahi sayılardan biri 8’dir ve bu rakamı bir melek sayısı olarak gözlemlemek (üçlü, dörtlü bir dizi içinde veya bir kalıp içinde) manevi evrenle güçlü bir bağı yansıtır. Ölümden sonra yaşama inananlar, sekizleri, sevdiklerinden doğaüstü destek aldıklarının bir işareti olarak görebilirler. Temel olarak sekiz, sonsuzluğun sembolüdür bu yüzden bu melek sayısını gördüğünüzde sezgilerinize kulak vermekten korkmayın. Sekiz sayısı aynı zamanda bolluk ve zenginlikle bağlantılıdır. Yaradan’ın zenginlik tanımını bilmek ister misin?

 

999 CESARET VE BİLGELİK

Yaradan’ın cesur olma ve bilgelik tanımını bilmek ister misin?

Numerolojideki son rakam olarak, dokuzun varlığı, bir bölümün sona eriyor olabileceğinin ifadesidir. 9’u bir melek sayısı olarak görmek (üçlü, dörtlü bir sette veya bir kalıp içinde), anlamlı bir döngünün sona erebileceğinin ve yakında yepyeni bir yolculuğa başlayacağınızın işaretidir. Aynı şekilde, konfor alanınızın dışına çıkmak, ufkunuzu genişletmek ve yeni bölgeleri keşfetmek için de harika bir zaman olduğunu ifade eder. İster yeni bir kariyere başlayın, ister okula geri dönün, ruhsal evren cesur seçimlerinizi kesinlikle destekleyecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *