Haftalık burç yorumlarınıza hazır mısınız çöreklerim? Yorumlar sizlerle!

9 Mayıs Pazartesi
Aslan burcunda olan Ay Satürn’e karşıt ve Merkür S! Bugün ve yarın eline, diline hakim ol. İletişim ve kazalara oldukça açık bir gün. Ego yapmaman, sorumluluktan kaçmaman, duygularını göz ardı etmemen gerekiyor. Doğru bilgi ve doğru iletişim bugün hayat kurtarır. Kimin ne söylediği değil, senin ne hissettiğin önemli.

Günün sayısı: 2

Merkür S’e yakışır bir sayı. Kararsızlıktan uzak durmalı, iç sesine kulak vermelisin. Dişil enerjini yükseltmek adına meditasyon yapmak veya Aytaşı takmak bugün iyi gelecek.

10 Mayıs Salı
Ay durağan pozisyonda olan Merkür’e kare. İletişim ve duygular hiç bu kadar zorlanmamıştı! Takıntı yapmamak için kendini oldukça meşgul etmen gerek. Merkür hala S olduğu için takıntı yaptığın yerde kalp kırarsın. Karma yaratma! Sakin kaldığın sürece mantıklı kararlar verebilirsin. Öfkene yenilme..

Günün sayısı: 3

İletişimin bu kadar zor olduğu bir günde Merkür’ün sayısı gelmesi çok manidar. Yeni kararlar almak ve uygulamak isteyeceğin bir gün, Merkür retroya oldukça hazırken biraz beklemek iyi gelecek çöreğim.

11 Mayıs Çarşamba

Ve Merkür resmi olarak retro! Geçmişe dönüp düşünenlerimiz, neden böyle yapmışım ki diyenlerimiz, dönen eski sevgililerimiz, duygularıyla savaşanlarımız, hepimiz bugün biraz gerginiz. Eril figürler ile anlaşmak bugün zor olacak. Amazonit taşını al yanına, enerjini dengelemen için sana yardımcı olacak!

Günün sayısı: 4

Karmik bir günden karmik bir sayı. 4 sayısı geçmişi, aileyi, sevgiyi temsil eder. Merkür retro olan bugün de kendini sık sık geçmişi, geçmiştekileri düşünürken bulabilirsin çöreğim.

12 Mayıs Perşembe
Ve Jüpiter Koç sahnede! Ay ise Jüpiter’e karşıt. Enerjilerin artacağı günlere hazırsak başlıyoruz. Coşkulu, eğlenceli, enerjisi yüksek bir dönem yaşayacağız. Daha hırslı olurken aynı zamanda kendimize önem ve değer vereceğiz. Ay’ın karşıtlığı dürtüsel olarak ego yapmaya teşvik edebilir, duygusal anlamda gel gitler yaşatabilir. Jüpiter’in gölge yanı olan ego aktive edilmediği sürece bolluk bereket ve şans kapıda! Cesaret edemediklerinize göstereceğiniz cesaret sizi bile şaşırtacak ballı çöreklerim.

Günün sayısı: 5

Özgüven, cesaret günü. Eğlence dolu, enerjik bir gün olacak.

13 Mayıs Cuma
Güneş-Kuzey Ay Düğümü ile kavuştu. Kaderinle yüzleşmeye hazır ol. Bugün etrafında kendine benzettiğin insanlar görebilirsin. Kadersel olarak gideceğin yolda karşına çıkan tüm eril enerjiler ve otorite figürleri seçimlerinde sana yardımcı olan kişiler olacak. Hedeflerine daha odaklı ve net bir şekilde ilerleyeceksin.

Günün sayısı: 6

Düşüncelerini yeniden odaklaman gereken bir gün. Bir adım geri at ve dur, olduğun yerden mutlu musun?

14 Mayıs Cumartesi
Ay-Jüpiter’e ve Merkür’e 150! Bugün duygusal anlamda anlaman gereken bir şeyler var çöreğim. Etrafındaki dişil enerjilerden, kadınlardan ve duygularından çıkartman gereken dersler, sonuçlar olduğunu unutma. Bir çok sorunun cevabını bugün alacaksın, Cebrail kolyeni tak ve işaretlere niyet et!

Günün sayısı: 7

Hafif depresif halini neye borçluyuz çöreğim? Duygusal gel gitlere mi yoksa kararsızlığına mı? Hadi bırak tüm negatif enerjileri, bolluk bereket hep seninle.

15 Mayıs Pazar
Dolunaydan önce son çıkış. Ay Akrep burcunda ve Venüs’e 150! Kıskançlık, korku, kuruntu ve şüphe yapmadan bugünü bitirmeye bak çöreğim. Hislerine güven ama olayların doğruluğunu sorgula. Merkür İkizler burcunda retro. Duyduklarına hemen inanma, yalan haber çok çıkar.

Günün sayısı: 8

Bolluk bereket için bugün defne yaprağı yakmaya ne dersin? Sitrin kolyeni al yanına niyet et paraya!

Write A Comment