2022 YILINDA OĞLAK BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

Yengeç 2022 yılının şanslı su grubu burçlarından. Özgür vedeğişim içinde olacağınız bir yıl sizi bekliyor.

2 Ocak Oğlak Yeni Ayı; sorumlulukların artışı ile yeni bir yıla başlıyorsunuz.18 Ocak Yengeç burcunda gerçekleşecek dolunay; size ani olaylar yaşatacak, özellikle hayatınızdaki kişilerle ve geçmiş konulara ait bir yüzleşme ve tamamlanma gerçekleşebilir. Ocak ayı gökyüzü enerjisi ile geçen senenin tüm defterlerini kapatıyorsunuz. Mahkeme süreçleri ve sağlık alanlarında şifalanmalar başlıyor ve etkisi yaklaşık 6 ay sürecektir. Ocak ayında devam eden Venüs retrosu ise; evlilik, aşk hayatı ve ortaklarınızla ile ilgili konuları gündeme getirecektir. Eski aşklarınız bu ay kapınızı çalabilir ya da var olan beraberliklerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

1 Şubat Kova burcunda Yeni Ay; miras konusu ve ortak gelirler alanında değişik fikirlerle yeni adımlar atabilirsiniz. 16 Şubat Aslan burcunda yaşanacak olan çok güçlü etkilere sahip dolunay, Şubat başında yaşanan Kova Yeniayın konuları ile ilgili bitişlere işaret etmektedir.

2 Mart Balık burcunda gerçekleşecek Yeni ay; eğitim alanı, mahkeme konuları ya da kariyer hayatınızda yeni bir başlangıçlar için çok olumlu ve şanslı günler yaşayacağınızın habercisi. 18 Mart Başak burcunda gerçekleşecek dolunay; ikili ilişkilerinizle ilgili sisli ve puslu olan tüm alanlar aydınlatacak. Özellikle Mart sonuna doğru Jüpiter’in açıları hayatınıza şans ve ödülleri ile gelecektir.

1 Nisan Koç burcunda gerçekleşecek Yeni ay ile kariyer hayatınızda öncü ve kararlı adımlar atabilirsiniz.16 Nisan Terazi Dolunayı ise, geçmiş aylarda başlangıç yaptığınız alanlarda yaşadığınız haksızlıklara dayanamayıp sonlandırma enerjisini hayatınıza getiriyor. 30 Nisan Boğa burcundaki Güneş tutulması ile arkadaş çevreniz tarafından, hayatınız ile ilgili yeni adımlar atmak için destekler göreceksiniz. Ev alım satım ya da taşınma konularında destekleyici açılar var.

10 Mayıs İkizler Merkür retrosu ile sosyal hayat ve arkadaş ortamlarında iletişim alanında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 16 Mayıs Akrep burcunda Ay tutulması ise korku ve endişelerinizle yüzleşirken yakın çevrenizden destekler getirecektir. 30 Mayıs İkizler burcunda Yeniay ve Jüpiter’in Koç burcuna geçişi kariyer alanınızı büyütüyor. Bu ay para kazanma konusunda oldukça şanslısınız. Yurtdışı bağlantısı ya da alacağınız yeni eğitimler size maddi kazanç olarak geri dönecektir.

14 Haziran Yay burcunda dolunay; iş hayatı ve sağlık konularına karşı dikkat etmeniz gereken bir döneme işaret ediyor, gökyüzünde biraz gergin bir hava hakim. 29 Haziran Yengeç burcunda yaşanacak Yeniay ise, kadınlardan yana destek alarak benliğinizi parlattığınız, hayata karşı bakış açınızla ilgili adımlar attığınız bir döneme işaret ediyor.

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiyor. İletişim alanında kendinizi çok iyi bir şekilde ifade edeceğiniz bir ay içindesiniz. 13 Temmuz Oğlak burcunda yaşanan dolunay ile evlilik hayatı ve sosyal hayatınızı netliğe kavuşturuyorsunuz. 28 Temmuz Aslan burcunda Yeniay; özgürlük alanlarınız ve kendi maddi imkanlarınız ile ilgili olumlu başlangıçları göstermektedir.

12 Ağustos Kova burcu dolunayı ile arkadaş çevrenizden alacağınız desteklerle, atacağınız adımların sonuçlarını birden görmeye başlayabilirsiniz, her şey aniden olacak. 27 Ağustos Başak burcunda Yeniay kardeşler ve yakın akrabalarla ile ilgili size yeni olaylar yaşatabilir, kısa yolculuklar bu dönemde iyi gelecektir. 21 Ağustos Mars’ın İkizler burcunda geçişi kendinizi çok ortaya çıkartmak istemeyeceğiniz günlere işaret ediyor.

10 Eylül Balık burcunda Dolunay, yaşadığınız değişim ve dönüşüm alanlarında gerçekleri ortaya çıkartacak. 20 Eylül Merkür retrosu aile hayatınızda iletişim sıkıntıları, ev değiştirme yada bir mülk alım satım konuları ile gündeminizde olacak. 26 Eylül Terazi Yeniayı aile içinde yaşanacak özgürlük alanlarınızla ilgili krizler konusunda yeni adımlara doğru ilerlemenizi sağlayacak.

9 Ekim Koç burcunda Dolunay; cesur adımlarla sizi özgürlük alanından uzaklaştıran konularla bağlarınızı koparma zamanı. 25 Ekim Akrep burcunda Güneş tutulması; aşk hayatınız ve çocuklarla ile ilgili konularda krizler yaşatabilir. 31 Ekim İkizler burcunda Mars retrosu bilinç altı konularınız ile ilgili bir savaş ve mücadele vermenize neden olacak.

8 Kasım Boğa burcunda Ay tutulması ilişkilerinizin şekil değiştirmesi olarak yansıyacaktır. 24 Kasım Yay Burcunda Yeniay ve Jüpiter’in etkileri; iş hayatınızda cesurca fırsatların ve yeni adımların atılacağı anlamına gelmektedir. Mayıs ayında yaşanan Jüpiter Koç geçişi ile yaşanan iş ve finans alanında olumlu etkiler bu ay tamamlanma ve netlik kazanacak.

8 Aralık İkizler burcunda dolunay; iç dünyanız ile ilgili konularda sonuçlara vardığınız bir dönem olacak. 23 Aralık Oğlak Yeni ayında ise yeni bir düzen kurmak için sabırsızlanabilirsiniz, örneğin evlilik kararı alabilirsiniz.

GELDİ GELMEKTE OLAN 2022! Bu Sene Burcunuzu Neler Bekliyor? 2022 Yıllık Astroloji Yorumu

Write A Comment