2020 yılı geçmiş ve 2021 arasında bir köprüydü. O köprüyü geçtik ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Unutmayınız değişmeyen tek şey değişimdir!!

2021 yılı her şeyin, tüm düzenlerin, tüm güçlerin, para piyasalarının ve ekonomik dengenin değişeceği bir yıl olacak. 2020 kadar zor olmasa da yine de çok kolay geçmeyecek. Daha çok kolektifin çıkarına işler yapacağımız ve tüm insanlığı düşüneceğimiz bir yıl olacak özellikle 2022’de Jüpiter Balık burcuna geçecek ve o zaman çok daha güzel şeyler bizleri bekliyor olacak.

2021 Yılı Astroloji Yorumu

2021 yılında insanlar bilgiden kazanacaklar.

Kolektife yapılan iyilikler karşılık bulacak.

Bu yılın en büyük hazinesi bilim ilim ve bilgi olacak.

Bu yıl dijitale yatırım yapan kişiler de çok kazanacaklar.

Altın ve dolar da dalgalanmalar olsa da yılın son zamanlarında hatta 2020 başlarında çok yükselecek.

Altına yatırım yapan 2020 yılına zengin girecek.

2021 yılında devletlerin kendi merkez bankalarında bastıkları kripto paralar değer kazanacak.

Bu yıl tüm ekonomik düzen değişecek.

2021 YILI ASTROLOJİDE ÖNEMLİ TARİHLERİ

-Öncelikle belirtmeliyim ki Ocak ve şubat ayları 2020’nin benzeri gibi geçecek 2020 senesinin devamı niteliğinde olacak.

 • 17 Şubat 15 Haziran 24 Aralık tarihleri ve bu tarihlere yakın zamanlar çok önemli olacak.
 • 11 Şubat’ta bir Kova Yeniayı var ve bu 2021 yılı için önemli bir Yeniay olacak. Çünkü bu yeniayla birlikte bilimsel değişimler, gelişmeler, aşı, ilaç ve tedavi çalışmaları vs. sonuç verebilir ve bunlarla ilgili daha olumlu sonuçlar olacak. En azından artık önümüze bak bileceğiz.
 • Yine 11 Şubat  saat 00.01’de Venüs ve Jüpiter gökyüzünde yan yana gelecek ve hayatlarımıza bir takım mucizeler getirecek. Bu zaman diliminde paylaşacağım ritüeli yapmanızı tavsiye ederim. Bu enerjiyi güzel değerlendirebilenlerin hayatlarında çok güzel şeyler olacak!!
 • 17 Şubat’ta Satürn-Uranüs karesi olacak ve yer yerinden oynayacak !! Aynı zamanda Venüs’ün de Satürn’e Boğa burcunda bir kare açısını göreceğiz. Bu da demek oluyor ki; baş kaldırdılar, toplumsal ayaklanma ve isyanlar başlayacak. Bazı ülkelerde iç savaşlar olacak, Amerika’nın yerini başka güçler almaya başlayacak güç dengeleri değişecek ve bunların başlangıcını şubat ortası itibari ile göreceğiz.
 • 17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık’a yakın tarihlerde büyük doğa olayları, depremler ve yerkabuğu hareketlerini tüm dünya üzerinde görebiliriz. Türkiye ,Akrep burcunda ve Satürün Uranüs açılarına da sert açı yaptığı için 2021 yılında Türkiye’de de depremler görebiliriz. Hatta tahminde bulunmak gerekirse 6 civarında depremleri çokça görebiliriz. Hazırlıklı olmakta fayda var!!
 • Şubat ortalarında pandemiye dair kısıtlandığımız noktalarda yavaş yavaş rahatlamalar ve özgürlük süreçleri başlayabilir.
 • 11 Mayıs’ta Boğa Yeniayı var ve bu yeniay bütün finansal dönem, devlerin çöküşü ve yeni devlerin gelişi, dijital güçlerin yaratılışı noktasında çok önemli bir dönem olacak. 11 Mayıs öncesindeki ve sonrasındaki on günlük süreçleri bu konular ile alakalı olarak dikkate almakta fayda var!!
 • Ayrıca 11 Mayıs tarihi itibari ile Pandeminin getirdiği o kasvetli havanın da dağılmaya başladığını göreceğiz hatta Nisan ayında dahi bu süreç başlayabilir.
 • 26 Mayıs’ta 5 derece Yay burcunda yılın ilk ay tutulması gerçekleşecek ve o süreç içersinde Merkür İkizler burcunda retro yapmaya başlayacak. Bunun etkisi ile bu dönemde medya, basın, iletişim ile ilgili problemlerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. Ancak seyahat kısıtlamalarına dair de Mayıs sonu ve Haziran başında daha rahat bir dönem başlayacak.
 • Özellikle 10 Haziran’da ikizler burcunda yılın ilk güneş tutulması olacak ve bu dönemde üzerimizdeki o kara bulutlar dağılmaya başlayacak ve pandemi sürecinde iyice bir nefes almaya başlayacağız.
 • 7 Eylül’de bir Boğa Yeniayı olacak. Bu yeniayda Venüs Jüpiter üçgeni olacak ve bu kombinasyon çok güzeldir. Dua, dilek ve ritüeller yapacağımız, hayatımıza yeni aşk, ilişki ve sağlam temeller olacak evlilik ve ortaklıklara başlayacağımız bir dönem olacak. Şifalı ve bereketli bir yeni ay olacak. 7 Eylül yeniayını anlaşmalar evlilikler ve sözleşmeler açısından değerlendirmeniz iyi olacaktır!!
 • Türkiye için önemli: 19 Kasım’da Boğa burcunda bir ay tutulması gerçekleşecek. Bu ay tutulması Jüpitere kare açıda ve Türkiye için zaman zaman sıkıntı ve zorlanmalar yaratabilir. Aynı zamanda bu tutulma kendi iç dengemizde de zaman zaman değişimlere işaret edebilir. Hatta 19 Kasım sonrasındaki sürece baktığımızda Türkiye’de bir takım erken seçim sinyalleri ile karşılaşabiliriz.
 • 4 Aralık sonrasında yay burcunda bir güneş tutulması olacak ve bu da özgürlüklerimiz ile ilgili yeni adımlar atacağınıza işaret ediyor. Ayrıca bu tutulma ile birlikte ikizler ve yay burçlarının sınavları ve değişimleri 2021 son güneş tutulması ile son bulacak. Sıra akrep ve boğa burçlarına gelecek…

2021 YILININ ŞANSLI BURÇLARI

 • Aslan burçları, Aslan burçları, Yay burçları, Koç burçları, Terazi burçları ve Kova burçları
 • Aslan burçları ve kova burçları sorumluluk alarak şans kazanacaklar ve aldıkları sorumluluklar ödülleri ile geri dönecek!!
 • Oğlak ve Yengeç burçlarının da bu sene yüzleri gülecek ve yaklaşık son iki senedir uğradıkları haksızlıkların karşılıklarını alacaklar!!

2021 YILININ ZORLANACAK BURÇLARI

 • Başak burçları ve Balık burçları
 • İkizler ve Yay burçları için de değişim ve dönüşüm yılı olacak ve zaman zamanda kaos ve mücadele yılı olacak. Eğer değişime direnmezlerse sonunda ödüllerini alacak ve güzel bir değişimle karşılaşmış olacaklar.

2021 YILIIN DETAYLI İNCELEMESİ

Ocak Ayı:

8 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçiyor ve bu tarih itibari ile Oğlak burçları, Boğa burçları, Başak burçları, Yengeç burçları, Akrep burçları ve Balık burçları için şans ve fırsat kazanacakları, aşk ve ilişkilerde de güzel bir döneme girecekleri bir zaman olacak.

8 Ocak itibari ile Mars da Boğa burcuna geçecek ve daha rahat bir ruh haline gireceğiz.

13 Ocak’ta Oğlak Burcunda bir yeniay var. Bu yeniay bize; evimize, işimize, kendimize ve ailemize dair sorumluluklarımızı hatırlatacak.

28 Ocak’ta kova burcunda yılın ilk Merkür Retrosu olacak. Kova burçları, Akrep burçları, Aslan ve Boğa burçları dikkatli olsunlar.

2021 Astrolojide Şubat Ayı:

1 Şubat’ta Venüs Kova burcuna geçiyor. Bu süre itibari ile Kova burçları, İkizler burçları, Terazi burçları, Aslan burçları ve Yay burçları aşk ve ilişkilerde daha şanslı olacaklar.

11 Şubat 00:01  saati yukarıda da belirttiğim gibi özel bir zaman olacak bu özel zamanı değerlendirmeyi Ve ritüellerinizi yapmayı lütfen unutmayın.

22 Şubat’ta yılın ilk Merkür Retrosu sona erecek. O döneme kadar aksamalar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Sözleşme, taşınma, ev, araba alma, yatırım yapma vb. konularda iki kere düşünmenizi tavsiye ederim. Kandırılabilir ve problemler yaşayabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var.

 25 Şubat’ta Venüs Balık burcuna geçiyor. Bu da demek oluyor ki; aşk ve ilişkilere dair Balık burçları, Akrep burçları, Yengeç burçları, Boğa burçları ve Oğlak burçları için şanslı bir dönem olacak. Yeni bir aşka, yeni bir ilişkiye ve yeni bir işe başlamaları için güzel bir zaman olacak.

2021 Astrolojide Mart Ayı:

4 Mart’ta Mars İkizler burcuna geçecek. Bu dönemde zihnimiz çok güzel çalışacak, çok yaratıcı olabileceğimiz ve iletişimde tüm sorunlarımızı çözebileceğimiz bir zaman olacak.

22 Mart’ta Venüs Koç burcuna geçiyor ve Koç burçları, Aslan burçları, Yay burçları, İkizler burçları ve Kova burçları için aşk ve ilişkilerde güzel haberler ve yeni başlangıçların olabileceği bir dönem olacak.

30 Mart – 4 Nisan tarihleri arası Koç burcunda Güneş ve Venüs kavuşumu olacak aynı zamanda Mars’tan da çok güzel bir destek alıyor. Bu dönemde yeni ilişkilere başlangıçlar, girişim ve yatırımlar için doğru adımlar yapılabilir ve kalıcı işler için uygun bir zaman olacak.

2021 Astrolojide Nisan Ayı:

4 Nisan’da Merkür Koç burcuna geçecek. Bu süreçte biraz atarlı ve sinirli hissedebiliriz. Her şeyin pat pat söyleneceği bir dönem olacak.

12 Nisan’da bir Koç Yeniayı olacak. Bu da özgürleşebileceğimiz zamanlara işaret ediyor. Aldığı güzel acılar sayesinde de bu dönemde yapılan işler, atılan yeni adımlar hızla büyüyecek yeter ki cesaretiniz olsun. Cesareti olanı kimse tutamaz unutmayın!

15 Nisan’da Venüs Boğa burcuna geçiyor. Bu dönem estetik operasyonlar, cilt bakımları ve kendinizle ilgili yapacağınız fiziksel değişiklikler için uygun bir zaman olacak. Ayrıca Boğa burçları, Oğlak burçları, Başak burçları, Yengeç burçları ve Balık burçları için aşk ilişkiler ve parasal ve finansal konularda şanslı bir dönem olacak.

24 Nisan’da Mars Yengeç burcuna geçiyor. Bu dönem daha hassas, alıngan, ailesel bir takım problemler yaşayabileceğimiz bir dönem olacak. Ayrıca bu dönemde özellikle kadın hastalıkları, üreme organları ya da göğüslerle ilgili problemlere dikkat etmekte fayda var.

27 Nisan’da bir akrep dolunayı olacak bu dolunay özellikle Türkiye’yi ve bizim içinde bulunduğumuz pandemik ve finansal konuları fazlasıyla etkileyebilir.

2021 Astrolojide Mayıs Ayı:

9 Mayıs’ta Venüs İkizler burcuna geçecek ve daha flörtöz bir sürece gireceğiz. Bu dönemde başlayan ilişkilere çok güvenmeyin. Biraz kafamızın karışık olacağı bir süreç olacak.

11 Mayıs’ta Boğa Yeniayı gerçekleşecek. Maddi kazançlar, yeni iş başlangıçları,köklü ve sağlam girişimler için 11 Mayıs sonrasındaki süreci değerlendirmeniz uygun olacaktır.

26 Mayıs’ta yay burcunda yılın ilk ay tutulması olacak özgürlüklerimizi sorgulayacağımız, kendimizi zihinsel olarak ve enerjisel olarak daha derin hissedeceğimiz bir sürece gireceğiz.

Yılın ikinci Merkür retrosu ise 29 Mayıs’ta İkizler burcunda gerçekleşecek. Hepimizin kafası çok karışık olacak özellikle de İkizler burçları, Yay burçları, Balık burçları ve Başak burçları için kaos zamanı olacak.

Bu süreç 20-25 gün böyle sürecek ve 24 Haziran’da da sona erecek. Bu süreçte lütfen ani kararlar almayınız!

2021 Astrolojide Haziran Ayı:

3 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçecek. Oğlak burçları, Yengeç burçları, Balık burçları Başak burçları ve Akrep burçları için şanslı bir dönem olacak. Aşk, ilişkiler, yeni başlangıçlar ve yeni iş başlangıçları ve başvurularına dair güzel sonuçlar alabilecekleri bir dönem olacak.

12 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor, Daha gergin olacağımız ve ego savaşları yaşayabileceğimiz bir dönem olacak. Dikkatli olmalıyız, bu dönemde egolu olan kaybeder!

27 Haziran’da Venüs Aslan burcuna geçiyor. İlişkilerde gösterişe önem vereceğimiz bir süreç olacak. Özellikle de Aslan burçları, Koç burçları, Yay burçları, Terazi burçları ve İkizler burçlarına çok yarayacak bir süreç olacak.

2021 Astrolojide Temmuz Ayı:

22 Temmuz’dan itibaren ilişkiler, aşk, bolluk ve bereket konuları açısından başak burçları oğlak burçları boğa burçları akrep burçları ve yengeç burçları daha şanslı olacaklar.

2021 Astrolojide Ağustos Ayı:

1 Ağustos ve 4 Ağustos tarihleri arasında Aslan burcunda Güneş ve Merkür kavuşumu olacak. Ayrıca Ay düğümlerine çok güzel bir açısı da var. Kadersel olarak ilerlemek ve destek almak istediğiniz her ne varsa niyet edin ve ritüeller yapın. Bu süreci güzel değerlendirmeniz, olumlu adımlar atmak ve yeni başlangıçlar yapmak açısından çok önemli olacak.

16 Ağustos’ta Venüs Terazi burcuna geçecek ve bu da aşk ve ilişkilerle ilgili konularda romantizmin doruk noktasına çıkacağına işaret eder. Bu dönem İkizler burçları, Kova burçları , Terazi burçları, Yay burçları ve Koç burçlarına iyi gelir. İlişkilerde dengeyi ve ruh eşimizi bulmak için uygun bir zaman olacak.

2021 Astrolojide Eylül Ayı:

7 Eylül’de Venüs Jüpiter üçgeni var.  Aynı zamanda bu dönemde bir Başak yeniayı olacak. İlişkiler için çok güzel bir dönem olacak. Aşk ve ilişkiler açısından bu dönem değerlendirmenizde fayda var.

15 Eylül’de Mars Terazi burcuna geçecek. Bu dönem itibari ile ilişkilerde dengesizlikler yaşanabilir, hayır diyemediğimiz için yanlış ilişkilere başlamamız ve sonrasında da hayal kırıklıkları yaşamamız söz konusu olabilir.

27 Eylül 18 Ekim arası yılın son merkür retrosu olacak. Bu dönemde yeni anlaşmalar ve yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat edin, her söylenene inanmayın. Evliliklerde, ilişkilerde, aşk hayatında büyük problemler yaşanabilir ve gizli saklı olan şeyler ortaya çıkabilir.

2021 Astrolojide Kasım Ayı:

5 Kasım’da bir Akrep Yeniayı var ve bu yeni ay çok önemli olacak çok ani, beklenmedik ve huzurumuzu bozacak, gizli saklı olan çoğu şeyin açığa çıkacağı bir yeni ay olacak.

19 Kasım’da Boğa burcunda yılın son ay tutulması gerçekleşecek ve Jüpitere kare açısı olacak. Yani bu da demek oluyor ki burada Tanrısal yardım olmayacak, biraz problemler yaşanacak ve ve ego yapanların sınanacağı bir dönem olacak.

Write A Comment