11 OCAK 2021 HAFTASI BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

HAFTANIN FRAGMANI

11 Ocak haftası Ay Yay burcunda ilerleyecek ve aynı gün içinde Oğlak burcuna geçecek. Ayrıca hafta başında Merkür, Kova burcunda Jüpiter ile kavuşacak. Bu güzel açı da bizlere tatlı dil ile sorunları çözme fırsatı verecek.

BU HAFTA TATLI DİL YILANI DELİĞİNDEN ÇIKARACAK!

Hafta ortalarına doğru Oğlak burcunda çok güçlü ve çok etkili bir Yeniay olacak. Geçtiğimiz yıl pandeminin tetiklendiği açılarda bir Yeniay olacak. Bu hafta Türkiye de dahil olmak üzere tüm dünyada pandemiye dair çok önemli kararların alınacağı bir dönem olacak. Hayatımızda ve tüm dünyada belli bir takım değişim ve dönüşümler yaşanabilecek.

Hafta başında Merkür-Jüpiter kavuşumu olacak. 13 Ocak sabahı ise Oğlak burcundaki Yeniay gerçekleşecek ve bu Yeniay’dan özellikle, Oğlak, Boğa, Başak, Balık ve Akrep burçları etkilenecekler. Ayrıca bu Yeniay’da Uranüs ve Jüpiter karesi var ve bunun etkisiyle olayları biraz büyütmemiz mümkün. Biraz daha hızlı başlangıçlar ve ardından kaçışlar yapabileceğimiz bir Yeniay olacak.

Bu Yeniayda Venüs, Mars ile olumlu bir açı yapacak ve bizlere; sabretmemizi, sağlam ve akılcı ilişkiler ve iş birlikleri kurmamızı söylüyor. Bu konularda dikkatli olunur ise çok büyür ve parlarsınız!

Özellikle Yengeç, Koç Burçları olayları fazla abartıp büyütebilirler dikkatli olmalarında ve sakin kalmalarında fayda var.

11 OCAK HAFTASI KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Koç burçları bu hafta iş ve kariyer hayatlarında TAMAM MI DEVAM MI? diyecekler. Yeni bir işe başlayabilir ya da yeni bir iş teklifi alabilirler fevriliklerini bir kenara bırakıp daha sağlam adımlar atmaları gereken bir hafta olacak.  Bu hafta, sonunu düşünen koçlar kahraman olacak !

11 OCAK HAFTASI BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU

Yeniay, düzenini değiştiren boğa burçlarına iyi gelecek! Taşınma, iş değiştirme, yer değiştirme ya da yolculuk ve seyahatleri ile ilgili konular gündemlerinde olacak. Ayrıca yeni bir eğitime başlamanın tam zamanı! Yeni bir eğitime başlama gibi bir düşüncesi olan Boğa burçları, bu ayın sonundaki Merkür retrosundan önce başlamaları çok iyi olur.  Hayatlarını değiştirecekleri ve radikal kararlar alabilecekleri bir hafta olacak. Aynı zamanda kardeşlerden ve çevrelerinden yana da güzel gelişmeler ve destekler alabilirler.

11 OCAK HAFTASI İKİZLER BURCU HAFTALIK YORUMU

İkizler burçları bu hafta zaman zaman krizli, ani ve beklenmedik olaylar yaşayabilirler. Geçmişe dair banka, kredi konuları ile ilgili ya da varsa ortaklıkları ile ilgili olan işlerinde bazı sıkıntılarının çözümlenmesi ya da yeni bir ortaklık kurmaları söz konusu olabilir. Ayrıca finansal anlamda ani bir kaynak bulabilirler ve bu hafta ellerine para geçebilir ancak har vurup harman savurmamaya dikkat etmeliler. Aynı zamanda ikizler burçları bu hafta da dahil olmak üzere 1-2 ay biraz huzursuz, uykusuz ve zaman zaman gergin olabilirler. Gizli düşmanlıkları da dikkat etmeliler!

11 OCAK HAFTASI YENGEÇ BURCU HAFTALIK YORUMU

Yengeç burçları bu hafta iş birlikleri ile ilgili ve evli olan yengeç burçları da eşleri ile ilgili maddi ve manevi konularda anlaşma ve ortaklıklar yapabilirler. Açık düşmanlıkları varsa bunlara dair bazı şeyler görecekler ve şifalanmaya başlayacaklar. Bu hafta Yengeç burçlarının önüne kendilerini göstermelerini ve içlerindeki gücü fark etmelerine sebep olacak fırsatlar gelecek.

11 OCAK HAFTASI ASLAN BURCU HAFTALIK YORUMU

Aslan burçları bu hafta sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeliler! Ani sağlık problemleri ve iş hayatlarında, günlük işlerinde aksamalar, problemler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Beklenmedik ve ani sıkıntılara dikkat etmeliler. Uzun zamandır çözemedikleri bir sağlık problemi var ise ya da iş hayatlarında problemler var ise bu konularda çözüm yollarına başvurabilirler.

11 OCAK HAFTASI BAŞAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta başak burçlarının aşk hayatları renklenecek! Bekar başak burçları bu hafta birileriyle tanışabilirler ve hayatlarına birini alabilirler. Sosyalleşebilecekleri ve daha popüler olacakları, keyifli bir dönem olacak. Yapmak istedikleri şeyler varsa bunlara dair güç bulacaklar. Ayrıca bebek bekleyen başak burçları varsa sürpriz bir bebek haberi alabilirler.

11 OCAK HAFTASI TERAZİ BURCU HAFTALIK YORUMU

Terazi burçları bu hafta biraz gergin sinirli huzursuz ya da fevri olabilirler. Bu noktalarını biraz törpülemeleri gerekir. Özellikle aile bireyleri ile ilgili yeni bir takım gelişmeler yaşanabilir. Aile bireylerinden birinde herhangi bir sağlık problemi varsa şifalanabilir ve aile bireylerinden destek alabilirler. Ev ve iş hayatları ile ilgili bir takım değişiklikler yaşayabilirler. Ayrıca evlerinde değiştirmek istedikleri bir alan varsa bu hafta uygun bir zaman.

11 OCAK HAFTASI AKREP BURCU HAFTALIK YORUMU

Akrep burçları bu hafta kardeş ve yakın çevrelerinden destekler alabilirler. Ellerine para geçebilir ve taşınabilirler. Beklenmedik bir seyahat ve yolculuk yapabilirler. Akrep burçlarına bu hafta maddi ve manevi konularda mutluluk getirecek.

11 OCAK HAFTASI YAY BURCU HAFTALIK YORUMU

Yay burçları bir süredir zorlanıyorlardı ancak bu hafta yay burçlarına para gelecek. Attıkları adımlarda ve yaptıkları sözleşmelerde başarılı olacakları ve para kazanacakları bir dönem olacak.

11 OCAK HAFTASI OĞLAK BURCU HAFTALIK YORUMU

Oğlak burçlarına bu hafta para gelecek, maddi açıdan rahatlayacaklar ve kendilerini daha değerli hissedecekleri bir dönem olacak. Fiziksel bir değişiklik yapabilirler. Estetik, ameliyat, imaj değişikliği düşünüyorlarsa bu haftayı değerlendirebilirler. Oğlak burçları için bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir zaman. Bu hafta kendilerini yatırım yapmalılar!

11 OCAK 2021 HAFTASI KOVA BURCU HAFTALIK YORUMU

Kova burçları bu hafta bilinçaltlarındaki sorunları çözecekler. Gizli düşmanlıkları ortaya çıkabilir ve bu insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirler. Çevrelerinden yana ani, beklenmedik baskılar ve problemler yaşayabilirler. Zaman zaman uykusuzluk yaşayabilir, gerginlik ve huzursuzluk hissedebilirler. Bu hafta sağlıklarını ihmal etmemeliler!

 11 OCAK HAFTASI BALIK BURCU HAFTALIK YORUMU

Bu hafta balık burçlarının aşk hayatları renklenecek! Bekar Balık burçlarının hayatlarına biri girebilir. Bu hafta çevrelerinden destek alacakları ve göz önünde olacakları bir hafta olacak. Şansları artacak ve yeni başlangıçlar yapabilecekleri aynı zamanda kendilerini yalnız hissetmeyecekleri bir hafta olacak. Bu hafta şans ve aşk balıklardan yana!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *