astroloji haberleriYılın En Sihirli Yeni Ayı – 19 Ağustos Aslan Burcunda Yeni Ay!

Ağustos 18, 2020by Astrolog Elvan0

19 AĞUSTOS ASLAN BURCUNDA YENİ AY

Bu yeniayda Aslan burçları, Koç burçları, Yay burçları, Terazi burçları ve Kova burçları ışıl ışıl parlayacak… Ayrıca Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi Yengeç burçları için de keyifli bir yeniay olacak.

Güneş, Ay ve yükselen de aslandayken Merkür de aslan burcunda Regulus sabit yıldızıyla kavuşacak. Tam bir Aslan yeniayı geliyor!

YENİ AY KEHANETLERİ

Aslan burcunun kolektifte temsil ettiği konular, sanat, sanatçılar, sahne, eğlence sektörü olduğu için eğlence sektörüne dair yeni kararlar alınabilir. Ayrıca, yine yeniay etkisinde çok bilinen, çok şöhretli bir sanatçının sağlığıyla ilgili olayları duyabilir, tanıklık edebiliriz.  Ayrıca Aslan burcu kraliyetle de alakalı olduğu için yöneticilerle, liderlerle ilgili gelişmeler yaşayabiliriz. Özellikle İngiltere gibi monarşiyle yönetilen ülkelerde kraliyet üyeleri gündemde olacak.

Bu yeni ayda 11. Evde yerleşmiş olan Venüs ve 5. Evde yerleşmiş olan Jüpiter’in de etkisiyle aşk ve ilişkiler açısından da şanslı etkiler taşıyacak. Yeni ilişkiler, yeni aşklar gündemimizi oluşturabilir. Bebek haberleri, nişan, evlilik haberleri, yeni başlangıçlar için çok uygun bir süreç yaşayacağız.

Yeni aydan 1 hafta sonra, ay hilal fazındayken, büyümeye başladığında, 22-23 Ağustos’ta ritüel kitlerini uygulamak için de çok uygun zamanlar olacak!

Bu yeni ay çocuklarla ilgili önemli olayları da gündeme taşıyabilir. Dünya gündemine pedofiliyle ilgili olaylar düşebilir. Bu konuda yeni bilgiler açığa çıkabilir, bazı adımlar atılabilir.

Hizmet sektörüyle ilgili, hastaneler, ordu ve askeriyelerle ilgili yeni adımlar atılabilir. Yeni kararlar söz konusu olabilir.

Mars’ın diğer gezegenler olumlu açılar yapacak olması bize mücadele gücü ve mücadele ettiğimiz konularda başarıya ulaşma imkânı getirecek. Bu yüzden, mücadele etmekten, elimizi taşın altına koymaktan çekinmemeliyiz. Cesaret edemediğiniz konular varsa adım atmanın tam zamanı! Ego, kibir çalıştırmadan doğru bir şekilde yapılan savaşları kazanacağız. Hem kendi hayatımızda hem de kolektifte güç gösterileri yaşayacağız ve güç gösterilerine tanık olacağız.

Trump’tan bir çıkış gelebilir. Ayrıca, Çin de Dünya gündemine oturacak bazı hareketliliklere sebep olabilir. 

ASLAN BURCUNDA YENİ AYIN BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇ: Koç burçları bu yeni ayda şanslılardan. Yeni bir aşk, yeni bir ilişki, yeni arkadaşlıklar, yeni sosyalleşme alanları gelebilir. Bir anda şan, şöhret sahibi olmayı, evle ilgili değişimler, ev alma-satma, güzelleştirme gibi konuları getirebilir. Koç burçları attıkları adımdan kazançlı çıkacaklar.

BOĞA: Boğa burçlarını kareleyen aslan stelyumu Boğa burçlarını yoracak. Boğa’yı sabit fikirlilikten çıkarmaya, harekete geçirmeye zorlayan bu yeni ay, özellikle aile bireyleriyle ilgili zorlanmalarla ilgili yorulmanıza sebep olabilir. Arkanızdan dönecek dolapları da öğreneceğiniz süreçler başlayacak. İş ve kariyer süreçlerinde zorlanma, gece uykularında bozulmalar deneyimleyebilirsiniz. İnsanların size düşmanlıkla yaklaştığını hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek aldığınız, parlamanızı seyahat ve yolculuklar aracılığıyla sağlayacağınız etkiler alabilirsiniz.

İKİZLER: Haziran itibariyle tutulma hattına girmeniz sonucu biraz zorlanmalar yaşamaya başladınız. Bu yeni ay sizin de nefes almanız için bir fırsat yaratacak. Aniden ortaya çıkan yolculuklar, o yolculuklarda tanışabileceğiniz insanlar, yakın çevrenizden ve kardeşinizden alacağınız destekler söz konusu olabilir. İletişim konusunda daha şanslı hissedeceğiniz ve her türlü yeni başlangıç açısından olumlu etkiler taşıyan bir yeni ay olacak sizin için…

YENGEÇ: Aslan yeni ayıyla birlikte Yengeç burçlarına para gelecek, yeni anlaşmalar, sözleşmeler gibi kazanç kapıları gündeminizde olabilir. Venüs’ün burcunuzda olması sebebiyle kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ilişkiler içerisine girmeniz de mümkün. Yeni ay itibariyle daha fazla sosyalleşmeye, daha fazla ön planda olmaya özen gösterin. İmaj değişimi, estetik operasyonlar ve güzellik adımları için de çok uygun bir yeni ay.

ASLAN: Aslan burçlarına, aşk, para, parıldama, ön plana çıkacakları fırsat getirecek bu yeni ay. Özellikle Aslan burcunun son 10 günü doğanların hayatında çok önemli değişimler yaşatacak. Aşk ve ilişkilerde pat diye karşınıza hiç beklemediğiniz bir insan çıkabilir. 19 Ağustos’tan itibaren karşınıza çıkacak sosyal etkinliklere, birileriyle tanışma imkanlarına açık olun. Fiziksel değişimler, diyete başlama gibi konular için de çok uygun bir zaman. Yakın çevrenizden de destek alacağınız ve güçleneceğiniz bir yeni ay yaşayacaksınız. Ayrıca, bu yeni ayla birlikte bilinçaltınızı da şifalandıracaksınız.

BAŞAK: Aslan yeni ayı Başak burçlarına kendi içine çekilme isteği getirebilir. Sağlık sorunu deneyimleyenler varsa tedavi adımlarından çok olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Venüs’ün Yengeç burcunda olması da size aşk, ilişki ve kariyerle ilgili güzel gelişmeler getirebilir. Yeni sözleşmelere ve anlaşmalara açık olun. 20 Ağustos itibariyle Merkür’ün de burcunuza geçmesiyle sürüncemede olan işleriniz varsa hızlanarak sonuca ulaşacak.

TERAZİ: Aslan yeni ayı Terazi burçlarına da özellikle aşk, ilişki konularında güzel başlangıçlar getirebilir. Çok fazla sosyalleşeceğiniz, ön planda olacağınız ve şansınızın açılacağı bir döneme giriyorsunuz. İş ve kariyer alanında çevrenizdeki kadınlardan destek alacaksınız, koşturmaca ve yorulmalar olsa da her anlamda olumlu etkiler alıyorsunuz.

AKREP: Akrep burçları, iş ve kariyerle ilgili ani değişimler yaşayabilir. İş hayatınızda, birlikte çalıştığınız insanlarla deneyimleyebileceğiniz ego çatışmalarına karşı lütfen dikkatli olun. Ego kaynaklı sürtüşme ve problemler yaşayıp, bunları çözmek zorunda kalabilirsiniz. Ailenizle ilgili de gündeminizin yoğun olacağı, sorumluluk almak zorunda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gergin ve sinirli hissetseniz de öfkenizi kontrol etmeniz sizin için bu ay özellikle çok önemli…

YAY: Yolculuk, seyahat, yeni bir eğitime başlamak için çok olumlu etkiler taşıyan bir yeni ay deneyimleyeceksiniz. Hukuki davaları olan Yay burçları olumlu sonuçlar alabilirler. Akrabalar, kardeşler ve yakın çevre anlamında da olumlu haberler, güzel başlangıçlar görebilirsiniz.

OĞLAK: Hastaneler, sağlık, miras konularını gündeminize taşıyabilecek bir yeni ay. Biraz krizli ve dönüşmenizi sağlayacak olaylar gündeminize gelebilir. Bol bol dinlenmeye çalışın. Maddi konularda, beklediğiniz borçların gelmesi, yeni kazançlar elde etmek ya da evli oğlaklar için eşlerin maddi durumunda ilerlemeler söz konusu olabilir.

KOVA: Ortaklıklar, birliktelikler, evlilikleri, sözleşmeler gündeminizde olacak. Ortaklaşa işlerden çok karlı çıkacaksınız. Sadece bu noktada sürtüşme ve ego savaşlarından uzak durmaya çalışın. Evli Kova burçlarının varsa sorunlarını çözdüğü, bekar Kova burçlarının güzel ve uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilecekleri bir döneme işaret ediyor gökyüzü…

BALIK: Sağlığınıza, işle ilgili krizlere, arkanızdan çevrilen dolaplara dikkat edin. Bu yeni ayla birlikte krizlerin çözüme ulaşması, yeni başlangıçlara adım atma konusunda destekleniyorsunuz. Mevcut olan problemlerin çözülmesi, sürüncemede kalan bütün olayları hızlanması ve sonuçlanması, iş yerindeki sorunların ortadan kalkması, beklettiğiniz sağlık problemleri varsa hızlıca tedavi olacağınız bir dönem… Venüs’ün Yengeç’teki seyriyle çevrenizdeki kadınlardan destek alacağınız, yeni bir ilişkiye başlayacağınız, güzel tanışmalar yaşayacağınız olaylar söz konusu olabilir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *