Astrolojik Danışmanlık

http://astrologelvan.com/wp-content/uploads/2020/08/astrolog-elvan-site-banner-temel-ve-orta-seviye-karma-astroloji-eğitimi-banner.png

Kişisel DanışmanlıkGenel Astrolojik Danışmanlık

(Temmuz 2021'e kadar bütün Astroloji danışmanlıkları doludur. İlginiz için teşekkür ederiz.)

Doğum haritası parmak izinizdir ve kişiye özeldir. Doğduğunuz anda, gökyüzündeki gezegen ve astroidlerin konumu, birbirlerine açısı karakterinizden, ilişkilerinize, maddi bereketinize kadar birçok noktayı etkiler. Doğum haritası seanslarında, kişiye doğum haritasına dair astrolojik bilgileri verilir geçmiş yaşamlarınız incelenir, önümüzdeki bir yıllık dönemde neler yaşayabileceğine dair öngörülerde bulunulur.

Tarot Seansı

Tarot, yüzyıllardır süregelen okült bir gelenektir. Tarot seansında, danışanın sorularına göre kartların rehberliği istenir. Tarot bir fal değildir, kartlardaki sembollerin hem astrolojik hem de simya dilinde özel anlamları vardır. Tarot seansında, danışanın doğum haritasını da baz alarak kehanetlerde bulunulur. 

http://astrologelvan.com/wp-content/uploads/2019/11/tarot-danışmanlığı.png
http://astrologelvan.com/wp-content/uploads/2019/11/Astroloji-Ekonomik-danışmanlık.png

Finansal Danışmanlık

Eğer bir yatırım yapacak ya da işyerinizin astrolojik akıbetini öğrenecekseniz finansal danışmanlıktan faydalanabilirsiniz. Astrolojik öngörü teknikleriyle danışmanlık gerçekleşmektedir.

İlişki Danışmanlığı

İlişkinize dair detaylı bir inceleme istiyorsanız bu danışmanlıktan faydalanabilirsiniz. Astrolojik bilgileriniz baz alarak seans verilmektedir. İlişki danışmanlığında iki kişinin da doğum bilgileri bilinmelidir.

http://astrologelvan.com/wp-content/uploads/2019/11/astroloji-ilişki-danışmanlığı-min.png

Sağlık Danışmanlığı

Önemli bir sağlık probleminiz varsa, haritanız medikal olarak incelenip, olası rahatsızlıklar ve şifalanma teknikleri üzerine astrolojik seans verilmektedir.

Çocuk Astrolojisi

Anne ve çocuklara yönelik astrolojik danışmanlıkta, çocuğun anne ile bağı, yetenekleri, olası rahatsızlıkları, kendisini geliştirmesi için yönelmesi gereken alanlar, çocuğunuzun ruhunu keşfetmeye dair ipuçları bulacağınız danışmanlık seansıdır.

CHOOSE WHAT SUITS YOU BESTGet Your Personalized Monthly Horoscope

PERSONAL PORTRAIT$20.99

LOVE HOROSCOPE$50.99

CAREER HOROSCOPE$100.99